• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
jo a na gyndu chodím k doktorce v Bohnicích je skvělá na tu nedám dopustit prvně jsem byla u chlapa vedle ní v ordinaci a odcházela jsem od něj fakt hnus hned jsem utekla k ní a super :wink:

no toho ortopeda bych asik nakopla do řiti snad to někdo nesmázne za ten výraz slušnějc to nešlo :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hof už je naštěstí v důchodu
byl to debil a když jsem nechtěla cvičit,tak mě strašil léčebnou
tak jsem cvičila
jo s malou jsme taky chodili cvičit
cca 1rok taky na poliklinkiku a kačku cvičeila ta samá rehabilitační setra jako mě :wink:
3. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a nejmenuje se ten doktor od písmene "M"?
3. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni jak se jmenuje Dr,co k ní chodí setřenka?
není to náhodou Dr.Němcová????
3. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé už po smrti jo
když jsem dělala na poště na Proseku,tak tam občas chodil
ale je fakt,že už jsem skoro 3roky doma
a byl fakt starej ,protivnej
3. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hof není v důchodu ale po smrti
3. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi chodíme na rehabku na polikliniku taky k Tůmový je moc fajn a díky jejímu doporučení na homeopata ke kterýmu chodí se svýma 3 dětičkama se snad náš melouneček zbaví toho podělanýho atopáku, teda zatím reaguje na homeopatika moc dobře, tak snad jsme na dobrý cestě :slight_smile:

taky jsem slyšela, že není v důchodu, ale ve věčnejch lovištích myslím Hofa :fearful:

já teda nijak necvičila, vše šlo dolu tak nějak samo, ale po porodu se mi objevila celulka a strie na prdi a stehnech :unamused: :angry:
3. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy

takže salon Slunečnice jo?
no já platím za ostříhání 200kč je to levný,ale už jsem nasraná,že nějak nechápe co chci za účes
nebudou na mě v tom salonu koukat divně?
3. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda byl.já tam byla kvůli vyšetřeni před operací.chtěla jsem zmenšit prsa.Zmenšili mi je a mrchy zase vyrostly :confounded:
3. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky malej se začíná vrtět jdu si ho přenést do ložnice nakojím ho a snad hned usne a bude chrnět aspoň 3-4 hodinky mějte se zatím a dobrou všem :wink:
3. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty máš zmenšený prsa? :grinning:
já bych je potřebovala zvětšit
po kojení mě tam už nic nezbylo
to je smutek
3. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne t aeva je fakt super.je to taková dost silná holka pod 30 a většinou má nějakou extravaganci na hlavě.už k ní choděj dvě moje kámošky ajsou spokojený. no ale stříhání atd. kolem pětikilča.mám vlasy k lopatkám
3. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kámošku kadeřnici ve Vysočanech vždycky od ní odcházím a jakoby šla jiná ženská sice to stojí penízky většinou kolem 1000, ale to mi barví odrosty, myje vlasy, dává mi na ně spoustu serepetiček, stříhá, fouká a někdy i žehlí, ale dovolit si ji můžu, tak 4x do roka :grinning: bo mrňousek potřebuje pořád něco a penízků nejni nazbyt :confounded: , tak hold zápasím se svou kšticí většinou sama :grinning: :grinning: tak dobrou holky
3. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mám je zmenšený. udělali mihezký 80C ale mchy kozy jedny si vyrostly a jak jem ted i voplácaná tak mám 85E :unamused: a pěkně mě serou.sorry za ten výraz
3. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5OOkč to ještě jde :wink:
já myslela,že mě napíšeš větší pálku
to víš salon už jsem myslela,že za ostříhání dám 1000kč i více
pro mě je ok,že je to na Proseku :wink:

tak já to tam zkusím
takže Eva a silnější jo
tak až půjdem na procházku ,tak se tam stavíme
číslo na ní náhodou nemáš?
3. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou Andrej
3. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ged dobrou
a pořádně prcka nakoj :wink:
3. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soanpe jj je to pan doktor na M :angry: nejdřív sme měly špatnej nález na kyčlích tak šup od 14 dne oavlíkovy třmínky na zprávě pro dr prej jen preventivně,tak sem to konzultovala jinde a tam doporučily dát jen široký balení.dávala jsem a M nás chválil jak nosíme třmínky,ve měsících největší pochvaly jak na to přišel včas a ať si je rovnou nechám pro druhé dítě a dávám mu je hned od začátku(to už proti tomu byla i sestřička) a pak z něk vypadlo to o postižení :angry: :frowning2:
Gedgitka-k tůmové sme chodily i my a chodí tam i sestřenice,je moc milá a i mi moc pomohla ,jestly ještě někdy budu muset s malu na rehábko tak jedině k ní :wink:
3. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: jejda tak já mám normál 80B-C podle podprdy a teď jsem nosila 80E a už se těším až budu mít zpět úplně svoje teda aspoň doufám co mi taky zbývá, že jo :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej kouknu. 22 22 52 54 7 je to do toho kad.někdy chodí i domů,ale tam bych si neodpočala.
autor
andrej

proč němáš album?
aspoň by jsme tě okoukly :slight_smile:
já mám 75B ale spíše menší
snad až budu zase těhu ,tak zas natečou
manžel už se těší :grinning:
Jian kjá mám švagrušu a 2 kamarádky supr kadeřnice takže u jiné jsem byla jen kdy sem měla svatbu :sweat_smile:
K těm prsoum,já jsem ráda,že se zmenšily,jelikož se s mým poprsím furt všichni divyly jak to,že nemám mlíko když vypadám jak kojná(90 E) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teď 70c a spokojenost ,ale manža se cítí ochuzenej :grinning:
3. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za to číslo
no já bych jí doma nechtěla,ještě uklízet
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka: jojo je moc fajn u cvíča i pokecá a poradí :wink: u tohodle ortopeda jestli myslíte na poliklinice jsme byli na kyčlích 2x a malej je ok prý vemte ho sebou, až přijdete s dalším mimčem móóóc vtipnej byl teda :grinning: , ale před náma odcházeli 2 mamči s kšírkama a brečeli nás to naštěstí minulo :slight_smile:

lener: jasan neboj ten se ochudit rozhodně nenechá jak řeknu papů bude mít i v polospánku papulku dokořán a bude se mi sápat na hrudník :grinning: :grinning:

hele teď, už ale vážně dobrou :grinning:
3. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pablb. oni si snad nedokážou představit, když jsi po 6ti nedelí,hlavu v pejru ze všeho a ještě stresujou...
mně prudili v porodnici,ale natěstí kvuli mně a ne malý. ne,že by mi jako něco našli, ale spíš si mysleli,že si vymejšlíám. ...
měla jsem takový otoky a bolavý až jsem nemohla v leže dejchat a podle nich bylo vše normoš,protože jsem byla po porodu atak to má bejt
3. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ti zrovna chtěla napsat
co tady ještě děláš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou
3. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jste rodily?
o Lence vím,že na Bulovce a spokojenost co?
3. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě v porodnici prďu ztratili a dostala jsem ho, až 3 hodiny po tom co jsem šla na pokoj a prý do 30 minut ho máte u sebe jen co se prohřeje v inkubátoru jako každý mimi a prd jsem tam dělal brajgl a k Apolináři na P15, už nikdy :angry: :angry: hele já odsud neodlezu hihi ne vypínám pá třeba zítra :grinning: :wink:
3. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co?ztratili ti dítě????
hovada to já bych se zbláznila
já rodila v Podolí
a jestli bude ještě mimčo tak Podolí nebo Bulovka to jistí no
3. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek