Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
gedgitka.a
3. bře 2009
jo a na gyndu chodím k doktorce v Bohnicích je skvělá na tu nedám dopustit prvně jsem byla u chlapa vedle ní v ordinaci a odcházela jsem od něj fakt hnus hned jsem utekla k ní a super 😉

no toho ortopeda bych asik nakopla do řiti snad to někdo nesmázne za ten výraz slušnějc to nešlo :-N
lenerkaautor
3. bře 2009
hof už je naštěstí v důchodu
byl to debil a když jsem nechtěla cvičit,tak mě strašil léčebnou
tak jsem cvičila
jo s malou jsme taky chodili cvičit
cca 1rok taky na poliklinkiku a kačku cvičeila ta samá rehabilitační setra jako mě 😉
soanpe
3. bře 2009
Leni a nejmenuje se ten doktor od písmene "M"?
lenerkaautor
3. bře 2009
leni jak se jmenuje Dr,co k ní chodí setřenka?
není to náhodou Dr.Němcová????
lenerkaautor
3. bře 2009
jé už po smrti jo
když jsem dělala na poště na Proseku,tak tam občas chodil
ale je fakt,že už jsem skoro 3roky doma
a byl fakt starej ,protivnej
soanpe
3. bře 2009
hof není v důchodu ale po smrti
gedgitka.a
3. bře 2009
mi chodíme na rehabku na polikliniku taky k Tůmový je moc fajn a díky jejímu doporučení na homeopata ke kterýmu chodí se svýma 3 dětičkama se snad náš melouneček zbaví toho podělanýho atopáku, teda zatím reaguje na homeopatika moc dobře, tak snad jsme na dobrý cestě 🙂

taky jsem slyšela, že není v důchodu, ale ve věčnejch lovištích myslím Hofa 😕

já teda nijak necvičila, vše šlo dolu tak nějak samo, ale po porodu se mi objevila celulka a strie na prdi a stehnech :-| ]-(
lenerkaautor
3. bře 2009
andy

takže salon Slunečnice jo?
no já platím za ostříhání 200kč je to levný,ale už jsem nasraná,že nějak nechápe co chci za účes
nebudou na mě v tom salonu koukat divně?
soanpe
3. bře 2009
to teda byl.já tam byla kvůli vyšetřeni před operací.chtěla jsem zmenšit prsa.Zmenšili mi je a mrchy zase vyrostly :-S
gedgitka.a
3. bře 2009
no nic holky malej se začíná vrtět jdu si ho přenést do ložnice nakojím ho a snad hned usne a bude chrnět aspoň 3-4 hodinky mějte se zatím a dobrou všem 😉
lenerkaautor
3. bře 2009
ty máš zmenšený prsa? 😃
já bych je potřebovala zvětšit
po kojení mě tam už nic nezbylo
to je smutek
soanpe
3. bře 2009
ne t aeva je fakt super.je to taková dost silná holka pod 30 a většinou má nějakou extravaganci na hlavě.už k ní choděj dvě moje kámošky ajsou spokojený. no ale stříhání atd. kolem pětikilča.mám vlasy k lopatkám
gedgitka.a
3. bře 2009
já mám kámošku kadeřnici ve Vysočanech vždycky od ní odcházím a jakoby šla jiná ženská sice to stojí penízky většinou kolem 1000, ale to mi barví odrosty, myje vlasy, dává mi na ně spoustu serepetiček, stříhá, fouká a někdy i žehlí, ale dovolit si ji můžu, tak 4x do roka 😃 bo mrňousek potřebuje pořád něco a penízků nejni nazbyt :-S , tak hold zápasím se svou kšticí většinou sama 😃 😃 tak dobrou holky
soanpe
3. bře 2009
jo mám je zmenšený. udělali mihezký 80C ale mchy kozy jedny si vyrostly a jak jem ted i voplácaná tak mám 85E :-| a pěkně mě serou.sorry za ten výraz
lenerkaautor
3. bře 2009
5OOkč to ještě jde 😉
já myslela,že mě napíšeš větší pálku
to víš salon už jsem myslela,že za ostříhání dám 1000kč i více
pro mě je ok,že je to na Proseku 😉

tak já to tam zkusím
takže Eva a silnější jo
tak až půjdem na procházku ,tak se tam stavíme
číslo na ní náhodou nemáš?
soanpe
3. bře 2009
dobrou Andrej
lenerkaautor
3. bře 2009
ged dobrou
a pořádně prcka nakoj 😉
lenkazdenek
3. bře 2009
Soanpe jj je to pan doktor na M ]-( nejdřív sme měly špatnej nález na kyčlích tak šup od 14 dne oavlíkovy třmínky na zprávě pro dr prej jen preventivně,tak sem to konzultovala jinde a tam doporučily dát jen široký balení.dávala jsem a M nás chválil jak nosíme třmínky,ve měsících největší pochvaly jak na to přišel včas a ať si je rovnou nechám pro druhé dítě a dávám mu je hned od začátku(to už proti tomu byla i sestřička) a pak z něk vypadlo to o postižení ]-( 😞
Gedgitka-k tůmové sme chodily i my a chodí tam i sestřenice,je moc milá a i mi moc pomohla ,jestly ještě někdy budu muset s malu na rehábko tak jedině k ní 😉
gedgitka.a
3. bře 2009
soanpe: jejda tak já mám normál 80B-C podle podprdy a teď jsem nosila 80E a už se těším až budu mít zpět úplně svoje teda aspoň doufám co mi taky zbývá, že jo 😃 😃
soanpe
3. bře 2009
počkej kouknu. 22 22 52 54 7 je to do toho kad.někdy chodí i domů,ale tam bych si neodpočala.
lenerkaautor
3. bře 2009
andrej

proč němáš album?
aspoň by jsme tě okoukly 🙂
já mám 75B ale spíše menší
snad až budu zase těhu ,tak zas natečou
manžel už se těší 😃
lenkazdenek
3. bře 2009
Jian kjá mám švagrušu a 2 kamarádky supr kadeřnice takže u jiné jsem byla jen kdy sem měla svatbu :-N
K těm prsoum,já jsem ráda,že se zmenšily,jelikož se s mým poprsím furt všichni divyly jak to,že nemám mlíko když vypadám jak kojná(90 E) :-p
lenkazdenek
3. bře 2009
Já mám teď 70c a spokojenost ,ale manža se cítí ochuzenej 😃
lenerkaautor
3. bře 2009
díky za to číslo
no já bych jí doma nechtěla,ještě uklízet
:-p
gedgitka.a
3. bře 2009
lenka: jojo je moc fajn u cvíča i pokecá a poradí 😉 u tohodle ortopeda jestli myslíte na poliklinice jsme byli na kyčlích 2x a malej je ok prý vemte ho sebou, až přijdete s dalším mimčem móóóc vtipnej byl teda 😃 , ale před náma odcházeli 2 mamči s kšírkama a brečeli nás to naštěstí minulo 🙂

lener: jasan neboj ten se ochudit rozhodně nenechá jak řeknu papů bude mít i v polospánku papulku dokořán a bude se mi sápat na hrudník 😃 😃

hele teď, už ale vážně dobrou 😃
soanpe
3. bře 2009
no to je pablb. oni si snad nedokážou představit, když jsi po 6ti nedelí,hlavu v pejru ze všeho a ještě stresujou...
mně prudili v porodnici,ale natěstí kvuli mně a ne malý. ne,že by mi jako něco našli, ale spíš si mysleli,že si vymejšlíám. ...
měla jsem takový otoky a bolavý až jsem nemohla v leže dejchat a podle nich bylo vše normoš,protože jsem byla po porodu atak to má bejt
lenerkaautor
3. bře 2009
jsem ti zrovna chtěla napsat
co tady ještě děláš 😃 :-p
dobrou
lenerkaautor
3. bře 2009
holky kde jste rodily?
o Lence vím,že na Bulovce a spokojenost co?
gedgitka.a
3. bře 2009
no a mě v porodnici prďu ztratili a dostala jsem ho, až 3 hodiny po tom co jsem šla na pokoj a prý do 30 minut ho máte u sebe jen co se prohřeje v inkubátoru jako každý mimi a prd jsem tam dělal brajgl a k Apolináři na P15, už nikdy ]-( ]-( hele já odsud neodlezu hihi ne vypínám pá třeba zítra 😃 😉
lenerkaautor
3. bře 2009
co?ztratili ti dítě????
hovada to já bych se zbláznila
já rodila v Podolí
a jestli bude ještě mimčo tak Podolí nebo Bulovka to jistí no

Začni psát odpověď...

Odešli