• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
holky,album nemám protože mám KŘÁP počítač a chytrej foťák.v počítači nemám pogr,na zmenení foto,prptože by to už nesthl zpacovat :grinning: nějak se mi porouchala operační pamět a nezvládá některé úkony, tak jsem si myslela,že z porodnýho bude novej noťas a ejhle.porodný není :astonished:
3. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak porodný není?
jako že už jste ho utratili nebo vám ho nedali??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já ještě stihla porodný veliký
17500Kč
3. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila taky u Apolináře a už nikdy více,nebo spíš odd.šestinedělí nikdy více
3. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo.já měla jen 13tis. se máš
3. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no švagrová si to u Apolináře nemůže vynachválit
prej taková kapacita
prej nechce rodit nikde jinde

v Podolí porod i šestinedělí dobrý
asi jsem měla štěstí na sestřičky a porodní asistentky :wink:
3. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe,děsnej už nás v životě neuvicí,bohužel znám osobně 4 maminky co je taky pěkně vyděsil :unamused:
Luci jj bulovka porod super ,ale šestinedělí-nic moc,ale možná to bylo kvůli tomu,že bylo málo místa a já byla na 5 patře na gyndě. Já malou dostala na pokoj až po 7 hodinác :unamused:
3. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
korunky se mrchy rozutíkaly do světa :frowning2:
3. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je fakt,že po porodu mě nechali odpočinout
asi mě jí přinesli cca do 2hodin
šli jí zahřát do inkubátora

první noc jsem si mohla vybrat,jestli jí chci na pokoji
já řekla,že né
že se vyspím,ale paní vedle mě měla chlapečka a ten celou noc plakal
ale ty 4dny se tam dali přežít
žádný strašný zážitek nemám
3. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
13tisíc to ještě docela jde
a platila jsi za sebe i Sofii za pobyt v nemocnici?
těch 60kč za každý den?nebo to zrušili
3. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak já pak měla malou fur u sebe až do odjezdu,neviděla jsem ji akorát když jí dělaly pupíček a očkovyly jí a to jsem proplakala venku na chodbě kde sem na ní čekala,až mě sestřičky utěšovaly,že to malou nebolí :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spát,práce napůl hotová a atˇsem do oskárka na Léňbu a na její berušku čerstvá :wink:
Dobrou :slight_smile:
3. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já měla preeklamsii jako vyšitou- otoky,tlak 195/145,bílkovina v moči a proto porod císařem no ajak jsem byla oteklá, tak tak to fakt bolelo tak,že jsem je prosila o diuretika.ty mi nedali.protože se prej musím rozkojit,jenže po tý operaci jsem byla upozorněna,že to nepůjde,no a jek mi ty otoky tlačily na plíce ,hrtan atd,tak vleže jsem se behem slova musela i 2x nadechout. 5íkala jsem to seštřičkám a ono na to co jako maj dělat.
Ráno mi primář řekl, že to je psychycký ,tak jsem mu řekla,ž e když je to psychycký tak ať mi pošle psychiatra,protože domů musím jít v poho,abych se postarala o mimčo
Psych.mi dal léky a po jednom prášku jsem dva dny spala a chlap se staral oholku.
volala jsem to mý obvoďčce a ta se zhrozila co mi to dali.Upavila mi léky,něco jsme vyhodili a dala mi jen léky na tlak a odvodnění a za 14 dbní jsem měla 16kg dole,protože jsem tu vodu vyčůrala
3. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
platila jsem60 i nadstandart, ale aspoň jsem měla poloh.el,poste. po tom císaři bych se fakt nezvedla
3. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak když dělali pupík a očkování
tak to dělaly před náma na pokoji
když to dělali kačce,tak mě bylo divně
když to dělali tomu chlapečkovi tak jsem na to i koukala
3. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježíš to jsou zážitky
tak snad až budeš mít druhé mičo tak budeš mít vše ok
já naštěstí tlaky měla v pohodě
ani mě neotejkaly nohy

takže proto nekojíš?kvůli těm lékům?
to jsou fakt hovada
3. bře 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to bud ráda. já byla přesvědčená o tom,že druhý mimčo nebude. Ale když vidím,jak rychle Sofinka roste, tak měním rozhodnutí :slight_smile:
Ty miminečka jsou fakt krásný a sladká a voňavý...

Asi si tu píšu sama pro sebe... :frowning2:
3. bře 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu chrupat
šíleně mě bolí záda,to je ještě asi z tý chřipky
pa dobrou všem
3. bře 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou kočky ,taky jdu chrnět
3. bře 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jojo v 16.30 se vykulil na svět, hned jsem ho chtěla do ruky, tak mi ho dali sotva manža přestříhl šňůru, pak ho odnesli umít, zvážit, obléct, prostě všechno co bylo třeba dali mi ho pak na sále a 2 hodiny po porodu mě ze sálu odvedl manža s asistentkou na oddělení s tím, že mi ho donesou do 30minut a prda, ale to je na delší povídání tak vám to povím, třeba na srazíku, až se uvidíme :wink: udělala jsem tam dusno a ty 4 dny jsem si tam s nima fakt pak užila :angry:

Tak do solný jdem s Terkou a prďama v sobotu od 11-12 kdyby jste se chtěla některá přidat jsou tam ještě 4 volný místa :wink:

Mizím holky jedem s Terkou zaplatit plavčo, tak třeba odpolko páčko
4. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů.škoda. do jeskyně bych šla,ale v sobotu má tchán a tchýně nar. a švára svátek :astonished: no a bude se slavit u nás,protože máme nejvíc místa
4. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem rodila U Apolináře a byla jsem celkově moc spokojená, na šestinedělí jsem byla na P3, byli tam všichni moc ochotní. Už jsem tam zaregistrovaná znova :wink:
4. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak malá se rozhodla asi Barču napodobyt-dostala sem do ní pár lžic polívky,na palačinky se my vylkašlala,dojedla banán a víc nechce :unamused: takže si ty palačinky můžu víš co :unamused:
4. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty naše holky nevědí co je dobrý! To já bych slupla hned! Barča měla k obědu sechej rohlík, oběd, který ho včera snědla celou misku na mě dneska plivla :confounded: Si nějakej blbej den.
Co myšku, měli?
4. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: no, tak třeba někdy příště mám permici a ještě mi na ní zbyde 5 vstupů :wink:

podkolenka: no co jsem slyšela a i četla tady na koníkovi, tak na P1 a P3 byli maminy spojený a nadávají na tu P15tku, kde jsem ležela já s mrňouskem a je fakt, že na tohle oddělení, už bych nešla :angry: :confounded:
4. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to jsi měla štěstí u toho Apolináře. Z mého okolí má víc nespokojených. Vedle mě ležela pani,taky rodila císařem,ale v celkový anestezii a kapačku jí píchli para-tzn.mimo žílu a všimli si toho po půl.hod. No a mně píchali a píchali a taky se nemohli trefit,musela jsem dostávat nitrožilně atb. No ale, hlavně že je to za námi :slight_smile:

Byly jste holky v sekáči Beruška na Proseku v Jablonecký? 50% sleva-bude tam kadeřnictví,tak to vyprodávaj
4. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: jo o tom mi, už říkala pani co má sekáč z druhý strany Vysočanský, že v Jablonecký to zavírají, ale když jsem šla kolem byla tam cedulka zavřeno z tech. důvodů :confounded: mrknu se tam zítra, až půjdu s prďou na prochajdu :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tip! Berušku vezmu zítra útokem :wink:
4. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale je to už fak na hrabání.my tam koupily nááádherný lacláčky za 60,-
4. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soa, no, tak se zítra půjdem přehrabovat hihi, třeba tam na toho našeho obříka taky něco vyhrábnu :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko,jak jste dopadly s Vivi u doktorky?
4. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek