• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ahoj

tak jedině,že by jsme se s tou paní majitelkou domluvily a zamluvily třeba jeden stůl
na odpoledne no
kačka se taky naučila spát do 8h
za to spaní to je síla včera šla zas okolo 22h
spala skoro 2h přes den to je pak na pytel :unamused:
9. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a co kdy dáme ZOO?
už to vypadá snd,že by mohlo být hezky ,tak by si to tam děti užily
já si koupím tu roční permici konečně
a koupím si i na čtvrt roku jízdenku na MHD
už mě ty lístky taky nebaví!
9. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy

to odstrkovadlo,bez koleček je super
hodně dětí tady vidím na Proseku i v Letňanech jezdit
nejdříve si ho od někoho půjčíme,když se jí to bude líbit,tak penízky zainvestujeme

Březiněves je docela kousek
to je dobře,že máte domek tam :wink:
a 5místností je tak akorát
ještě 2děti se ti tam vedou :grinning:
9. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soape,botičky pěkný :slight_smile:
Luci já si tu permici do zoo chci letos koupit taky ono se to fakt vyplatí,stačí tam jít 3x a už by to jednorázově vyšlo snad pomalu dráž :confounded:
Jinak do jeskyně a cukrárny se ráda přidám
9. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
do zoo bych sla taky a je mi asi jedno kdy, mozna, az bude hezky :slight_smile:
9. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dneska to vypadá,že bude pěkně
i když na teploměru máme 6C to není moc
kde si mám koupit pro sebe a kačku pořádný sluneční brýle?
9. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru už jste koupili Kubíkovi kolo?
Kačka by ho chtěla taky,ale zatím neumí šlapat
9. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, koupili jsme ho uz nekdy v rijnu, slape uz pekne :slight_smile:
9. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je šikula
asi jsou kluci na to lepší no
i když terka sestřenka Kačky má kolo od léta a jezdí taky perfektně
posadili jí na kolo a hned věděla co má dělat
kačka v říjnu si na kolo sedla a seděla jako buchta a nevěděla co s nohama
tak snad když trošku povyrostla tak to bude lepší no
ta motorka už je na ní malá,ale ještě jí pořád baví

tak zatím pa jdeme ven
9. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a spol. AHOOOJ! :grinning:

Krááásný počasí, co?
My dnes s tím spaním taky nic moc. Od 4 po hod. a půl pořád něco.Povídání, kakání... a pak jsem si malou vzala v 9 do postele a spaly jsme do 11 :sunglasses:

Holky, sluneční brejle kupuju od Polaroidu.Jsou kolem 1000,-, ale maj polarizační skla-nehází odlesky atd. Většinou dobrý ceny v Eiffel optic nebo na netu. Už kašlu na "Céáčkový" a pod. protože se mi během roku stejně rozbily,pak si koupila nový a konečná suma za rok třeba i 2000. Ty Polaroidy my vydrží 2roky,. než je rozsednu v autě atd.

Dětský brejličky s barevnou gumou kolem hlavy měli na výstavě a myslím,že to byla firma www.mamaja.cz
Tak koukněte
9. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju majko, já to taky říkala s ti barákem atd. jako že každej nemá to štěstí a odvahu se pustit do kšeftu, ted přes rok to neděláme a bude těžký něco znovu rozjet. Tady je to hrozný, protože se stále razí heslo : Kdo nekrade, okrádá rodinu". Takže pokud nedáš velkou marži na zboží,tak nic nevyděláš,protože půlka jde na zboží a nájem,čtvrtku na prodavače a poplatky a tak osmina jsou náklady na zloděje atd. :confounded:

Tak jsem ráda,že jse na mateřský :grinning:

Jo a já taky první týden po vynechání menstr.měla test nega a pa jsem se divila :astonished: :grinning:
9. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no tak s tím,že je pěkně teda nevím nevím,musím dnes skočit do dmka a do billy a vypadáto,že cestou zmoknem :unamused: to bude zas děs udržet jí v kočárku když bude pršet :rolling_eyes:
my měly loni brejličky půjčený a malá se mohlůa zbláznit,ale je fakt,že jí bylo 8 měsíců tak třeba byla ještě malinká :confused:
9. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zkus na doma nějaký obyč. ty dětský kvalitnější začínaj na 300,-
9. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám z vás zmatek v hlavě- jedna lenerka, druhá lenkapodkolenka, třetí lenkazdenek... :grinning:
Si vás budu muse :grinning: t nějak přejmenovat hi hi
9. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sopane, asi si to tu psala,ale me se nechtelo moc docitat, v cem podinikate?
9. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že už v ničem :wink:
začali jsme s koženou galanterií a já šla pak do dětskýho zboží
no ale pak jsem se nechala zaměstnat v parfumerii na letišti,abych měla nějakou mateřskou.
9. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu něco uklohnit. přijde mi kamarádka, tak se musím vytáhnout.
My se totiž předdháníme,kdo připraví lepší,ale rychlejší dobrotu :grinning: :grinning: :grinning:

Jako malý holky
9. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě tu holky už Lenerko neříkají :wink:
většinou si tu říkáme jménem
9. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty brýle s tou gimičkou měla kačka loni a docela jí tlačili
prý do 3let
si myslím,že to nehrozí,budu jí muset koupit nový
no z CaA pro děti to asi bude stačit,stejnak nemáš záruku,že ti to bude nosit
určitě jako loni,to jistěj kloboučky a možná koupíme i kšiltofku
9. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě to počasí tedy zklamalo
vyrazily jsme ven na motorku a málem nás to odfouklo a ještě jsme 2x zmokli
a je tam pěkná zima
takže se asi jaro ještě nekoná :confounded:
9. bře 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.počasí na prd :confounded:
s kámoškou jsme vyrazily jako že s kočárkem na dlouhou zdravotní proch. a zmokly jsme šíleně.
s rěma dětičkama a brejlema je to fakt těžký :unamused:
Sofi mi odpadla :slight_smile: vykoupala jsem ji v šest a ted opět chrní. taky jsmeji pěkně utahali :grinning:
9. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práce hotová :dizzy_face: už jen odevzdám a beru hned další :wink:
Jinak počásko fakt naprd,vyšly sme s malou po o na nákup a nejprv nepršelo ,pak na nás padal déšť s kroupama ,pak výtr a pak zas déšť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá spala tak jí to nevadilo. a pak sme šly ještě bez kočáru na chvilku okolo 6 a to už zas byla tma...já chci jarooo!!!!!
9. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já si pěkně užívám u maminky,malá je tady jako vyměněná.Ale počasí je i tady na prd.Včera jsme dvakrát zmokli a dneska to taky na dlouhou vycházku nevidím...Koukala jsem Andy že sisi pěkně užila výstavu,co?!Já tam taky chtěla,ale nebylo tolika času...Ještě že máš tak hodného muže,co?!:slight_smile:,to já mému dávám malou hlídat jen minimálně:slight_smile:.ztím jí nerada nechávám takhle beze mě...
10. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misko a spol.

tak ten můj chlap fakt zlatej, ale nesmím ho přechválit :wink:
péči o malou si natrénoval, když nás pustili z porod. a já byla pod práškama :frowning2:

no ale všechno zlé je pro něco dobré :slight_smile: a ted mě fakt zastene.

jsme spolu 15.rok a už ho mám otestovanýho, co vydrží
hi hi hi
10. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andy,
tak to je už dlouho co jste spolu.My spolu budeme 3 roky a jko zlatíčko to je...Já už mu malou nechala asi dvakrát,ale problém je že kojím a nejde mi odstříkávat,takže mu malou nemůžu nechávat dlouho,protože kojím nejdýl po 3 hodinách a to se nic nestihne:frowning2:...Heleď,chtěla jsem se tě zepat jak chodíš k doktorce s malou na prosek,myslíš že by ještě brala nový???Protože já už začínám být s mojí doktorkou dost nespokojená.Tahá nás každý týden na kontroly,ikdyž malá nabírá a je to zbytečné.Proto jsem přemýšlela o změně doktorky...
A co Sofinka?Jakpak rostete???
11. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misko!
To máš pravdu,že s tím kojením jsi v "nevýhodě"
Dám ti do Ii číslo na dr.Hasseovou a zkus se s ní spojit. Gedgitka k ní chodí taky.
Sofinka je náš 6tikilovej mazlíček :slight_smile:
Každý ráno si v postýlce tak hodinu pvídá a hraje si s prstíkama.
Misko, jestli chces, někdy se můžeme sejít.
Já jsem ve vesnici mezi Březiněvsí a Líbeznicemi
11. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda to počasí je vyloženě aprílové,chvilku zataženo ,déšť hnus největší a za chvilku sluníčko.
Já teď učím malou na nočník,popravdě to spíš vypadá,že jí učím počůrávt si tepláčky a podlahy :sweat_smile: sice třeba 2 hodinky nečůrá,ale do nočníku to prosdtě nepustí-zásadně do kalhot :unamused: takže v jednom kuse peru a peru
Leni nebo Maru nechtěly byste s náma zajít příští týden do Oskyho?
11. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Miško, to je fakt, že kojení a hlídání robátka tatínkem se moc neslučuje. Já kojila až do deseti měsíců skoro každý dvě hodiny, odstříkávání mi sice šlo, ale malá to stejně nepila, vztekala se a chtěla prostě jen prso. Takže jsem malou nechávala tatínkovi taky jen minimálně. Pak už jsem kojila míň a od roka jsem skončila úplně, ale drahý si na to, že nikam nechodím a on nemusí hlídat dost zvykl a teď je to celkem boj. Tak pozor na to :wink:
Lenkazdenek: teď čtu, že už učíš Klaudinku na nočník, moje malá je zhruba stejně stará, minulý týden už jsem taky pořídila nočník. Mám celkem nastudováno jak se má při učení na nočník postupovat, jenže mě se zatím vůbec nepodařilo malou přesvědčit aby si na něj zkusila byť jen na chvíli sednout! Tak to se pak těžko něco učí, když nočník úplně ignoruje. Jak jsi to udělala aby si na něj Klaudinka začala sedat?
11. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharii,já zkusila nočník už v roce a jen si na něj sedla tak řev ,hysterák hrůza,poid stromeček dostala od mého táty jinej-takové křesílko a to se jí moc líbí,stačí když jí dám do ruky mobil nebo knížku a vklídku sedí,ale že by nám to nják šlo to ne,tak 1x max 2x do nočníčku něco udělá toť vše,když začne čůrat tak sleduje jak jí to teče po nize a prej hele máma :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to budeme muset taky vyzkoušt nějakej jinej nočník. Ach jo, už to vidím ,že to bude jako s hrnečkem. To než se konečně z nějakého uráčila pít, musela jsem nakoupit a vyzkoušet snad dvacet nerjůznějších hrníčků a pítek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek