• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
marie - vid, jak se nám povedla :slight_smile: to víš, kdo umí .... :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, jojo, jako povedla se vam fakt moc :slight_smile: ale ostatni holky maji taky peknz deticky :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny děti jsou moc pěkný, hlavně když jsou zdravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oni se tyhle děti jen víc líběj, jsou pro nás exotický, ale ty vaše ,,bílý,, jsou zas moc hezký, a nenarážíte na žádný diskriminační problém :confounded: veeeeelkááááá výhoda :zipper_mouth:
8. kvě 2008 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerikej, ze si se setkala, co mas malou, s nejakou diskriminaci?..to by bylo fakt smutny, jsme v 21 stoleti, vsude ve svete je to normalni...no jo, holt Cesko! i
8. kvě 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy nějak brzo vstávate ne?V Ostravě ještě chrní :slight_smile:
8. kvě 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej já jsem tu měla inzerát a oni my ho stoply že nemám vkládat žádné ozdobné prvky,ale já tam nic neměla nejsou vadní?tak sem to smázla a dala znova :wink: akurát teď nechápu co to mělo znamenat :frowning2:
8. kvě 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - jj, když se narodila, žádnej doktor nás nechtěl, at se nezlobim, že bude problém s pojištovnou. kecy. jak by mohl být když automat. získává pojištovnu moji , a je občan ČR. jezdíme z kobylis až na jižní město! super když ji opravdu něco je!!!
maja - jestli to není tim ovzdušim, my vstáváme - mezi 5-5,30 :sunglasses:
s tim mazánim nevim, občas jim to možná ulítne a smažou něco navíc.... :unamused:
8. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja, psala jsem ti IP
8. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko
nene my jsme tam nebyly,jen jsem to našla na netu a co se týká plavání tak je určitě v duu od 6 měsíců a pak od 8 výš,ale zatím plavčo radši vynecháme,malá vodu sice snese,ale že by ji nják zbožňovala to ne,takže nechci riskovat že tam s ní půjdu,ona tam dostane hysterák a tak to bude každou hodinu 10 týdnů :confounded:
8. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale oni my pslay do ip že tam nemám vkládat nějaké ty ozdobné prvky že tím porušuju pravidla tak já jsem myslela že sem tam dala smilíka,ale jak jsem se tam koukla tak tam nic nebylo sem to napsala normálně,tak nevím co maj? :rolling_eyes:
8. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti máš to v IP
8. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek - nojo, vy jste ještě maličký. já vymejšlim co tu budem dělat v parních vedrech...a zatím jsem teda kloudně nic nevymyslela :frowning2:
maja - nevim, já tomu nerozumim :sunglasses: škoda, botky jsou moc hezký :wink:
8. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek, ahoj...tak co už vám přišla pozvánka na to vítání? nám ještě ne. psali, že v květnu. jinak jsem už někde viděla termíny a jsou tři. my jinak celkem v pohodě, akorát teď má Kristian rýmu, manžel možná angínu...a já se zatím statečně držím, ale nevím, jak dlouho...a co vy? co Klaudinka?
8. kvě 2008 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dafmi,nám taky ještě nic nepřišlo :confused: snad na nás nezapoměly. MY jsme celkem v pohodě,krom toho cvičení :unamused: teď dostanem cvik na lezení a na obracení na zádíčka-Klaudince se totiž strašně líbí na bříšku,navíc je úžasně chytrá,přistrčí si pod bradu měkou kostku a pak se o ni opírá :grinning: :grinning: Doufám,že se Kris i manžel brzo uzdraví
Jinak teď nevím jestly nepředělám kočár ,malá už se my do tý tašky skoro nevleze :unamused:
8. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj

neboj nám to nevadí my s váma na písek chodit budem,že jo holky
8. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni
no už jsem ti chtěla psát kam jsi nám zmizela na tak dlouhou dobu? :wink: to je dobře,že už jsi zase tu
no u nás před barákem je centrum volného času tak třeba tam bude i cvíčo pro prcky
já bych už chtěla s kačkou taky chodit
kámoška taky chodila někde v Letňanech od 1,5roku malou to strašně chytlo už jí je přes 3 a chodí stále
je potřeba,aby měli prckové koníčky a nelenošili doma
manžel si odjel na tenis
my vyrážíme s kačí ven a po obídku konečně vyrážíme za švagrovou k Mladé Boleslavi

když už příští týden nebudou ty svátky tak by jsme se už mohly dohodnout na tom srazíku co říkáte?
metro už bude jezdit až do letňan pohodička :slight_smile:
a mohli by jsme třeba i něktrerý den vyrazit do ZOO????
8. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Amj

pěkná holčička
lidi v ČR jsou blbý čuměj na každýho jako pucy a vše uměj jen kritizovat a pomlouvat
jak už jsem psala v jiných zemích je tu úplně normální,ale tady na vás budou asi vždycky koukat jako na exoty
je to strašný
neboj my tě mezi nás vemem a budeme se vytahovat jakou má Kačenka kamarádku :grinning:
lidi ať si políbí p.....

krásný den je tam opravdu moc pěkně už jsme byly venku a jdeme znova
8. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík moc. to se hned tak nevidí. pro zoo jsem, já tady nebyla asi od r. 1993 :astonished: ty jo, to jsem teda pěkně starááááá :frowning2:
my máme tatku doma, tak rodinný den, jdu vařit něj. český jídlo, ale nevim ještě co, aby zas neřek...že mu nedám najíst:slight_smile: a odpo jdem ven. dlouho s náma nebyl, tak si užije jak to co je zvyklej že ujdeme za 15 minut jdeme ted 1,15 :grinning:
8. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my sváma ven nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: měly bysme to daleko,a neprovokujte se ZOO my tu máme takovou trapáckou skoro nic tam není a vstupné skoro 100,- :unamused:
8. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to v těch letňanech bych to docela brala :slight_smile: ,jinak my se teď vrátily od našich z Líbeznic a jsem totálka spálená jak sem tam byla celý den jen v tílku :unamused: auau . No konečně malá trošku odlehčenej kočárek-sem konečně vyndala tašku do kočárku takže má jakoby sporťák,ale má ho maximálně do pololehu :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sraqzík příští týden beru :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teda holky s tou zoo nevím jestly to s Klaud zmáknem :sweat_smile: :sweat_smile: já sem takovej strašpitel,se pořád bojim,že třeba dostane hlad nebo tak :sweat_smile:
8. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty kojíš?Tak když bude hezky tak ji můžeš nakojit i venku ne?a jestli nekojíš tak to je ještě jednodušší :slight_smile:
8. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maja,já bohužel už od njákýho 14dne nekojím :unamused: ale nevím kde by my ohřály vodu na um :sweat_smile: :confused:
8. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo,jsem teď koukala na vaše fotky a jako nevěstě ti to ohromě slušelo :slight_smile: :slight_smile: a maruška hadí žena mi připomíná naší berušku,ta se taky skroutí ani nevím jak :grinning:
8. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš jak jsem to dělala já,jednoduše vem termosku jestli nemáš v ikey prodávají za 120,- takovou fajn malou doté si nalij převařenou vodu do nějaké dozy si nasip sušené mlíko vem odměrku lahev a můžeš do zoo.já jsem si koupila přímo takovou malou dozu do které si nadávkuješ mlíko až na tři krmení :wink:
8. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nextik.cz/index.php?page=vice_informaci&akce=add&id_produkty=456&pocet=0 to je ono do toho si nasipeš na tři jídla a vždycky jak bude hldek tak nasipeš z jednoho přímo do flašky a zaliješ vodou a můžeš cestovat i celý den :grinning:
8. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat "jak bude hládek" a fakt ti to můžu doporučit já jsem v létě ráno dala malé najíst šoupla ji do kočárku a vrátila se večer a všechno super nemáš se čeho bát,já jsem nosila takový batůžek tak akurát a tam jsem dala plínky,ubrousky,termosku,mlíko,pití a pak třeba přesnídavku když byla věší a stačal na to normální menší batoh adidas :grinning: žádná krosna :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka - můžu věnovat dozičky na UM, byly 3, myslim že mám 2 stopro a my už je nepotřebujem. tak jestli chces...
já nemam ty z toho odkazu, ale jen kalíšek, do kterýho se vejde myslim nejvíc 6 nebo 7 odměrek. už nevim přesně. ale když jsme někam šly, naplnila jsem obě, vzala jsem termosku a bylo vyhráno. tak kdyžtak písni
8. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to bude stačit já jsem to nejdřív nosila v normálních dozách nebo v té lock&lock ta je taky fajn z té se to nevysipe
8. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek