• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahoj Luci,
tak kojení už dobrý nejspíš to bylo spojený s tou telotou co Vivuška měla...S tou kartičkou jsem o tom taky uvažovala,přijde mi to dost výhodný...Heleď do jeskyně si nemůžu s takhle malým pinďou,co?
13. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ Luci a Misko
kartičku si vyzvedneš v Globusu, který si vybereš.

já jsem ráda,že si zatím vystačíme se 3-4 hračkama. panda od lamaze,zavírací špendlík, kuře fisher price a ted novinka vibrující beruška
http://www.babybaby.cz/kocarky-hracky-na-kocarek/zavesna-hracka-zl-amazing--3.html
13. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak my do globu moc nejezdíme,spíš do tesca-v globu mě vždy odradí fronta u pokladny :unamused: a jinak pro drogerku chodím do dmka ,tam mám njáký slevy
Jinak já bych jeskyni brala třeba v úterý? V 17hodin,je už pro nás dost na hraně-to by mi stopro usnula cestou zpátky a pak bych sní byla vzhůru do půlnoci :astonished:
Jinak u nás už sem ty nejmenší hračky musela vyřadit,měly sme fakt hafu a máme furt,ještě že už má svůj pokojíček,jinak nevím kam bysme to všechno dávaly
13. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase vyřazuju oblečení a jsem nějaká lítostivá :frowning2:
je mi líto to poslat dál. Tak to vakuuju do pytle a třeba bude mít Sofi sestřenici nebo sestřičku a ještě to upotřebíme.
Já Tesco nemusím. Ty volezlý špinavý košíky a vozejky jsou fakt hnus. Chodím tam jen když slíbím kamarádce, že se tam za ní stavím v krámku.
To tam pak vemu vejce-ty 18ks jsou doobrý a maj barvu, prolezu, co je v akci a když nemaj čerstvý pečivo nebo chleba,což není vyjímku, tak stejně musíme jinam :unamused:
Uzeniny a maso taky tragédie.
13. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si zas na tesco nemůžu stěžovat,uzeniny nekupujem a maso berem v řeznictví,no a pečivo beru denně čerstvý v albertu nebo v bille a zbytek tam jde v pohodě nakoupit :slight_smile: navíc maj neustále v akci hugiesky :dizzy_face: a dřív sme braly i ty fialový tesco plenky jenže teď po nich naposled byla opruzená tak už používáme jen hugies premium nebo pampers active baby a ty zas bývaj často v akci v bille :slight_smile:
13. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,takže ty věci,na který nadávám kupuješ steně jinde :grinning:

z hugies má Sofinka cucfleky na stehýnkách :grinning:
máme trošku tlustý stehýnka :wink: a ty pásky jí dřou :frowning2:
jinak jestli jezdíte do Německa,ta v Dráždanech drog Miller jejich plínky 56ks za 4,5€ a SUPER.
mýdla palmolive olivová s pump. za1€
dětský příkrmy za polovonu proti našim a obrovskej výběr
13. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já mám náhodou tesco ráda,jezdím pro pleny(beru i ty tesco-malý stačí)a taky pro mléko a uzeniny...Globus mám po ruce,ale na velkej nákup to polde mě není,je to tam dražší...Ale v tm globusu jsem přemýšlela o tom mimi klubu,každá slevička je přece dobrá :sunglasses:
13. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsko,tak nám ze začátku taky ty tesco stačily,ale pak sem jednou koupila pampers,když byly v akci a nják jí asi zpohodlněl zadek či co :wink: :grinning:
Soanpe,my teda nejezdíme,ale kolikrát sem koukala na mmb a maj tam z toho německa opravdu třeba hippu obrovský výběr příkrmů,dětských obliovin atd až sem o tom uvažovala jestly taky neobjednám,ael teď tady otevřely lékárnu nad metrem a tam je ten výběr taky celkem slušnej,dřív byl i v dmku,ale teď to nják blbě doplňujou,že to co potřebuju skoro nikdy nemaj :unamused:
Jo a teď měly v tescu akci na sunar,tak sme hned braly všechny 3 příchutě :slight_smile:
13. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
já kupuju i huggies když jsou v akci(teďka se mi tady sešli 4 balíky).Pampersky mít víva nemůže.Jak jsou napuštěné heřmánkem,tak se po nich osipává.Takže jedineě huggies nebo ty tesco.Jednou mi mama koupila clever pleny a hrůza.Malá osipaná a hlavně ta plena všechno propustila.Takže do nich bych už nešla ani zadarmo!!!Heleď kde je dm drogerie???A teta drogerie???Jsou někde na proseku???
13. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Miško

tak kačka když měla plenka tak jen Pampersy
ze začátku nebyly napuštění tím heřmánkem,ale i ty napuštěný,navonění jí nevadily
naštěstí není na to citlivá
my používaly jen pampers vlhčený ubrousky
a teď už jen na utření rukou,když jsme venku tak ty z DM
jo jo DM je dobrý,hlavně,když jsem se jim tam registrovala a posílají různý slevový kupony
ale je to taky s tou DM strašný,kolikrát,tak člověk celý týden chodí a ty slevový věci nemaj :angry: docela mě to už odradilo

Dm je na Proseku v Bille
teta Drogerie je v Letňanech
13. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska,tak ás se snesly i ty cevry-mě přišly hodně podobný jak tesco :confused: ale máma měl u sebe i takový ty igelitový a malá snesla v pohodě :confused: taky sme zkusily pampers sleap and play a katastrofa,to samé babylove plenky z dmka. Jinak dmko je ve velké bille ,teta mám dojem je na ládví v metru(nebo droxi :confused: ) a pak je na proseku u plusu ještě shlecker
to dmkou je fakt dobrý,protože když se přihlásíš do jejich klubu tak tam máš njáký slevy na ty výrobky,třeba na vlhčený ubrousky,plenky,příkrmy,dudlíky,přebalovací podložky a jiný :wink:
13. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miško to je jasný,že můžou chodit do jeskyně i takový drobečci
viděla jsem tam i 2měsíční
i těhotný maminy
děti to maj zadarmo :wink:
je to dobrý pro děti co maj exém,ale i pro zdravý děti
kačka měla na pusince z tý zimy exém a ta jeskyně jí fakt pomohla :wink:
13. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no k tomu Tesku
my jsme se teď naučila na tu naší Proseckou Billu
na větší nákup spíše do Globusu
maj dobrý pečivo i uzeniny
a docela i slevy

tesko občas na dětský hadříky
13. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak naše Sofi má zadek naštěstí necitlivej :grinning:
Pampersky dávám na noc, protože fakt udrží moč.Přebalim ji kolem 23:00 a pak až někdy mezi 6-7:00,podle toho,jak se probudí.
dm pleny nám taky nevadí a dnes jsem zkusila z hypernovy ty euro...něco a taky dobrý.hlavně mak rozně jemný ty postranní pásky a neškrábou nás.
sleep and play ty starý cca 3roky byly fajn.podědili jsme balík, tak jsem je koupila a jsou šíííleně navoněný :confounded:
dobře zásobený dm a fakt velký je v bohnicích u polikliniky mazurská.
jo co mě dostalko v tom německu,tak to byly třeba špagetky s omáčkou a zatavený v krásný mističce a příborečkem :grinning:
kuře v omáčce a různý takový miniporcičky pro děti od 1roku a stálo to kolem 1€
mističky se daj použít i dál a maj víčka.
jsem říkala třeba na dovolenou ideál.může se to slkadovat mimo lednici a tu mikrovlnku maj všude

jo drog. teta je myslím i na proseku vedle I-KRÁMU a tý nový rest.Bamboo ve veltruský
13. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stou jeskyní je to dobře,že bych tam taky s malou vyrazila,když tam můžou prckové...Já jak mám nejblíž čakovice,tak tam je jen obyčejná drogerka a ta stojí pěkně za prd...Ale zase je tam super masna,maso tam beru radši než ve velkejch hypermarketech...Malá má hrozně citlivou pokožku na zadečku už má 4 druh mastičky na zadeček a zatím zabírá,ale dneska se opět objevila vyrážka,tak nevím...Skoušela jsem i měnit druhy ubrousků a nevím čím to je.Podle mě čím víc je to parfemované nebo napuštěné,tak tím víc jí to vadí.Ale v tomhle bude po mě,já mám taky hodně citlivou pokožku i pleť...a kdypak se holky chystáte do jeskyně???že bych se přidala?
13. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lucko
tesco hadříky dobrý. billuj mám taky ráda.
globus fakt mívá dobrý slevy.
ted co jsme na baráku,tak tady nemáme žádnej obchod,taj jezdíme 1týdně na větší nákup a když neni pečivo, tak hold upeču.

misko zkoušela si ubrousky nivea bez parfemace? jsou cítit tak nějak nykysle, ale to neutralizuje povrch kůže. my používáme ty bílí dm nebo když jedu k ségře,tak rossmann babydream taky bílý a oboje jsou asi 40kč za 80ks
13. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko,my když sme měly opruzeniny,tak sme normáloně oplachovaly jen vodou a vše do 2 dnů ok
Já na tu tetu u i krámu zapoměla,hlavně že od tamtud máme kočár i autosedačku :sweat_smile:
Jinak já na dovču počítám,že bysme třeba už vyzkoušely njáký klasický dětský porce-špagety nebo tak :confused: ale ty meníčka sem viděla-škoda,že nemaj u nás :(
ubrousky máme buď tesco nebo dm,tesco kupujem hlavně bodíčka ,dřív overaly atd a super,fakt vydrží hodně :wink:
13. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ulítávám na cherokee. v edenu mívaj i hodně slevy na věci a v let,je nemaj
do edenu jezdím zase když jsemu ségry,tak to tam vždycky vemu při cestě. minule jsem tam koupila telp.soupravičku za 160 a v let.byla za 230
kde maj super bodička je mothercare. maj multipack a 7body vyjde na 430, coč je nějakých 62za kus. beru to na půl s kamarádkouu. vůbec se na nich nedělaj žlolečky. minule jsem tam ve slevě koupila nááádherný flanel. pyžamko ze600 na 150.takový to kašilový s kalhotama kostičkovaný.
13. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
z proseka do edenu jezdí 136 a často i bezbarierová :wink:
13. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem hodně bodíčka kupovala v CaA
Cherokee je dobrý a za dobrou cenu

no jak jsi psala,že vyřazuješ oblečení po malý
no já to mám taky zabalený a uschovaný pro další mimčo
snad to bude holka a když né,tak ještě mám ségru a třeba ta bude mít holčičku
zatím to prodávat nebudu
13. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že je tady drogerie teta(na Proseku)tak to je pro mě novinka :wink:
co máte v plánu na víkend?
manžel říkal,že bude hezky,tak snad vyrazím ev neděli do ZOO
a konečně si koupím tu permici
Leni už jí máš?
13. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný co malý nejlíp na zadeček zabralo byl zábal z černýho čaje,to pomáhalo...Já měla vlhčený ubrousky od mamky právě z teta drgerky a ty byly super,ani nebyly moc přeparfemovany,takže (když už vím kde je)pro ně musím vyrazit.Tesko ubrousky vůbec malá mít nemůže(ty jsou tam vlhčený až hrůza)...No,nic holky jdu na kutě
13. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni.,když to do těch drážďan vemeš tak jednou za 1/4 roku,tak se ti to vyplatí. třeba gilette mach tři turbo 12ks za 8€ taky stojí polovina pomalu pětikilčo. já si je koupila před rokem a tenhla tejden jsem brala poslední. přijdou mi ostřejší. pitíčka od Hipp 3/4 l asi 6druhů vyšly asi na 30kč. tady ta 2deci stojí tolik. a mohla bych vyprávět dál. hlavně změníš domácí jídelníček.
my tam kupujeme třeba tvrdý sýry 400g bal vyjde na 45kč.ale to jsou fakt dobrý a kvalitní sýry.džusy grannini litrovky za 0.99€ tady opět 3/4l za 50kč :angry:
fakt nás tu hrozně okrádaj
my máme za 600-700kč plnej kufr jídla a pití
po dálnici tam jsi za 1,5hod.
z proseka do tesca to trvá busem skoro půl hod.když otočili směr autobusu :confounded:
13. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem nějak nepochopila,jak ten Bus jezdí
stála jsem na zastávce Tupolevova a bus nikde
jen projížděl,a tak jsme raději vyrazila na Prosek pěšky
jízdenku jsem něměla
už abych měla tu Open card nabitou
13. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou misko :slight_smile:
13. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miško dobrou
13. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten bus ted jezdí obráceně.takže když jedeš na prosek, tak to nejede přes tupolevku, ale rovnou na peosek kolem dua
13. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky koukala na ten bus.nebo spíš kamarádka.já ji navigovala a ona se chuděra ztratila :grinning:
13. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kámoška mě něco říkala,že musím nastoupit u toho výkupu lahví a,že mě to snad na prosek doveze no
a od Kiki prej jezdí bus jen na metro
13. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek