• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahojky holky tak jsme byli na víkend na horách a byl to bezva relax, tředa malej začal bejt v neděli, už od rána protivnej a hned v pondělí ráno mi bylo jasný proč, vaklubal se mu první zoubek :slight_smile: a o víkendu řekl poprvé místo toho svýho mam mam, když mě vidí odcházet mama mama :sweat_smile:

jo se mnou kdysy dělala holčina, taky byla trochu při těle a ta zjistila, že je v 6 měsíci páč normálka prý měla menstru já byla ve 3 týdnu a lyžovala, ale už tam mi bylo divný co se se mnou děje bo v pátek jsem měla svůj 94cm hrudník a o 2 dny později jsem měla přes hrudník o 8cm víc :grinning: a taky jsem byla tak nějak jinak unavená po lyžování, doma přišel testík a hup mimiško :grinning:
17. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ged,
tak to závidím:slight_smile:první zoubek,taky mama:slight_smile:...u nás je slyšet jen nene a gaga a takový nepochopitelný skřeky...
Právě taslečna co jí znám byla taky silnější a tak věřím,že na váze to nepoznala,ale já měla takový nevolnosti,že to bylo hned jasný...Jediný co nechápu je že necítili pohyby?!
17. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj taky začne žvatlat a pak se ozve první slůvko náš malej jako první vydával eůůů a haůůů a to vždy, když mi čůral do výstřihu nebo mě ofoukl bobkem na přebalováku :grinning:

no já měla těhu úplně vpoho a pohyby jsem cítila, už někdy ve 3 měsíci, taky to nechápu, ale asi to tak u některých je kor, když jsou třeba silnější postavy :fearful:
17. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ged. Já sice nejsem Twigy,ale mimčo jsem cejtila.Poprvý na Karlovarským film.festivalu. 6e by to byla hééérečka :grinning: to snad ani nechci.
6e jsem těhotná jsem začala tušit už asi 2.tejden po oplodňovacím styku. Tehdy jsem pracovala na letišti ve freeshopu a když jsem byla u cukrovinek, tak jsem přímo žrala na kila želatinový medvídky :grinning: :grinning: :grinning:
Sofinka má oblíbené slovo agua. a zpívá si uááá wuáá o o o :grinning:
Misko,já když jezdila z práce,tak v metru na Ládví se mi dělalo blbě na eskalátorech a autobus bych nezvládla,tak ty 4stanice mě musel vozit přítel.Bála jsem se ,že tam pobl... ty zpocený lidi.Bléééé
17. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se hlavně hrozně přejídala,nejvíc jsem jedla jahody se šlehačkou:slight_smile: a dneska je nemůžu ani cítit...Taky asi proto jsem nabrala 20 kg,aleke konci mi teda bylo nejlíp,myslela jsem že už asi ani neporodím.Přenášela jsem 14 dní a před porodem jsem myla okna,chodila na tůry..Prostě naprostá pohodička:slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tak do toho 37tt taky ok a pak ty hnusný bolavý otoky a vysokej tlak.Prej už patřím mezi starší prvorodičky :wink:
17. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě se mimísek ozval při "šplhání" do kopce v Tatrách s plnou polní na zádech :grinning: (6tt). Původně jsem si myslela, že je to "lenora", ale bylo to takové divné, něco jako "hele, ty tam, zvolni, jo? Já se tu chci udržet!!!!".. no a tak jsem zvolnila :grinning: .
17. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já sem tušila,že se něco děje hned okolo 2 týdne,byla jsem najednou tak nják víc v práci v pohodě,dřív jsem lítala jak hadr naholi(v práci nás bylo málo,tak aby se vše stihlo) a najednou pohoda,tak se to nestihne no :wink: :sweat_smile: ,k tomu návaly,mírné nevolnosti a nesnášela jsem pach jídla,což vzhledem k tomu,že jsem dělala v kuchyni je celkem blbý že :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tedy blbý bylo :grinning: ... mě bylo fajn celou dobu.. takže super. Ještě 5 dnů před porodem jsem plavala, vycházkovala... no a teď mám doma neposedu, to mám za to :grinning: .. Někde jsem četla, že "za vším hledej matku"... a tak to mám :wink:
17. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to oravdu dlouho nepoznala do 3 měsíce jsem tu a tam krvácela,jen jsem byla víc unavená a tak jsm si myslela že jsem prostě jen líná a kolem toho 3 m.,jsem měla o 4 kila navíc a bříško se kulatilo,tak jsem zašla k doktoru a bylo to jasný...
17. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hele, nová tvář :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

já věřím snad u všemu
ségra kámoška začla nějak tloustnout,tak se rozhodla držet diety,cvičit,běhat
ségra jí říkala,ty jsi nějaká jiná nejsi těhotná?
ani náhodou já jsem jen přibrala musím to schodit
a ještě pomálala jejímu tátovi s truhlařinou
a pak nějak jí bylo blbě odjela se slepákem
a porodila zdravou krásnou holčičku

ze slepáku dítě dobrý né?
prej necítila pohyby,zmeny a měla menstruaci po celou dobu
měla docela problémy,aby získla mateřskou!!!!
s tatínkem se rozešli
a ta holka je vzdělaná má vejšku
17. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy a miško
vy obě máte domeček?dobrý
tak to máte hodně zařizování co?
nás to taky čeká
vybavit 4KK
17. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
grecek,já si taky 27.11.zaplavala a 30.11.v 11,30 v neděli byla Sofinka na světě :grinning:
17. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na sebe poznala hned,že jsem těhotná
bylo mě blbě,prsa mě bolely,nálady,žravost
nechápu,že to někdo nepozná!!!!
ale mimčo ta 19má krásný :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak to je dobrý s tím slepákem :astonished:

jj.mám domeček a jsem za něj ráda. sice je to trochu víc páce, ale neslyšíš sousedy,jak perou, splachujou,klepou řízky, soul... atd. :grinning:
Bydlela jsem ve Veltruský a tam ty stěny byly jako z papíru
17. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci barček je super věc,ale spoustu práce okolo...Teďka jsme teprve na začátku zařizování.V dětském pokoji ještě nemáme nové podlahy a koberec.Chce to novou kuchyňku,střechu,schody,zahradu...prostě práce tak celé jaro,léto.Ale jsem za to ráda.dřív jsem bydlela v paneláku a nikdy bych to už neměnila.ikdyž je to víc práce člověk má svoje a svůj klid:slight_smile:.
17. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zařizování užívala se Sofinkou v břiše.
Ke 30.nar.jsem si přála šicí stroj (do té doby jsem si přišila max.knoflík :grinning: ) a vloni v létš jsem s břichem vyrazila po nákupech,našila jsem si záclony, závěsy,Sofince povlečení,kapsář... a v září jsme se stěhovali
17. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe o tom posledním my ani nemluv,je to pár měsíců nazpět,co jsme musely požádát souseda,zda by se jeho přítelkyně nemohla kapičku ztišet,že pod nima spí roční dítě a to má na sexuální výchovu času dost :astonished:
Tak my by jsme teoreticky taky mohly být v baráčku v Líbe,je tam celé patro volný,buď pro mě nebo ségru,ale už sem si tady nják zvykla a přeci jen být tam s rodiči i když v baráku.... :unamused:
17. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já když jsem byla těho tak jsem zařizovala pokojíček a příteldodělával ještě spousty věcí na domečku a 2 měsíce před porodem jsem byla u rodičů.My jsme museli udělat strašně věcí okolo(topení,voda,kanalizace) a nějak prostě nezbylo,aby se vše hned zařřídilo.Takže doděláváme,nakupujeme a skrášlujeme teďka.Ale teď si to krásně užívám:slight_smile:
17. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé v líbez.my jsme v bořan. :grinning:
17. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky já jsme prostě paneláková,asi bych do baráku nešla
my máme chajdu a to stačí :wink:
hlavně,když máte manželi co se vám o baráček postarají ,tak to je ok
můj na to není
17. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,my pokojíček ještě nemáme zařízenej.V ložnici máme komodu na Sofinčiny věcičky a pokojík dostane asi k 1. nar.
V tom Hoeffnet mám vybraný koberec od Esprit. Bývá v akci a to je pak asi za 3tis.Tady stojí 13tis :angry:
je "jarně" zelenej a prolínaj se tam 4kytky v různejch odstínech zelený
jsem z něj na větvi :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak můj třeba oanelák v duchu proklíná,je zvyklej na domeček,ale mě panelák tak trochu vyhovuje,kor po tom co jsem byla v Líbenicích s malou o víkendu,vyšla jsem ven vyhodit smetí a soused hned jestly už mám vyluxováno,psy dostaly nažrat atd.... :astonished: už na to nják nejsem zvyklá,s pár lidma z baráku se pozdravím a tím to hasne :slight_smile:
17. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady to není takový.jsme novostavby,takže spíš zaneprázdněný lidi.ale když jse na proch.tak taky klábosim
pokad mi nesahaj do kočáru,tak jsem v klidu :wink:
17. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jste se rozutekly :cry:
17. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bydlíme ve starý zástavbě a znám tady kažou babičku a každá mě po cestě zastavuje:slight_smile:hihi...Ale prochajdy super:slight_smile:
Já vybrala koberec v Kika,je to ten malej(ne přes celý pokoj)růžovej s kočičkou-bude ladit k plakátku kočičky:slight_smile:
17. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nechci přes celej pokoj. já se bráním zuby nechtz,abych nekupovala růžový byt.doplnky :sweat_smile: ,ale u toho oblečeníčka to nejde.ta růžová je prostě náááádherná.ted máme chlupatou růžovou bundu s kapucí a fakt jí sekne :sunglasses:
17. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je fakt,že panelákový lidi,dělaj,že se neznaj
na vesnici s emusí prostě zdravit
vím to od švagrový
bydlí v Zelenči a tam ty babči to snášej špatně,když se je nepozdravý
ale je to tam takový milejší
taky se nezdravý ani lidi z baráku,ani mě neodpovědí na pozdrav
to mě uráží
to vítě samý ukrajinci a mladý čůzy namyšlený
17. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soanpe,promiň se koukám na jeden obchůdek tady na kapsář do auta,protože ten určo na burze neseženu a malá ho docela už potřebuje,takhle se jí v autě válej furt knížky a hračky,navíc furt kope do předních sedaček a teď co bude bahno to bude fakt sátt za to
My máme v pokojíčku plovoučku a na tom modrý koberec s medvídkama :dizzy_face: Jinak pokojíček máme růžovo modrej :grinning: musím pak hodit fotky,jen co se dokopu to vyfotit
17. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek