Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
soanpe
17. bře 2009
jj.ty si prosecká,vid
miskastehlikova
17. bře 2009
Luci,ale tady jak jsou tady ty novostavby tak je tu plno nových lidí a ty tě tak přejdou jako bys byla vzduch a na pozdravu neodpovídají!
andy,malá má červenej pokojíček,s plno obrázkama,2 plakátama a právě ten koberec🙂,no slintám z něj🙂...
Jinak oblečeníčko máme většinou růžové,červené...Jí to prostě sekne🙂...Teďka už donošuje teplákovou soupravu s kočičkou,tak tu určitě obrečím až jí nebude😞
soanpe
17. bře 2009
leni,já někdy vozím synovce a ušila jsem mu návleky na boty.měla jsem furt bordel na sedačkách ]-(
lenkazdenek
17. bře 2009
Luci,tak u nás bydlí taková směs s pár se zdravím občas pár slov prohodím,pak jsou tady taky sousedky o pár pater výš s o něco staršíma holčinama tak to chodíme občas spolu na prochajdy 🙂 on je ten náš panelák takovej vůbec zvláštní :-N
soanpe
17. bře 2009
miško,já dnes plakala nad plyšovou kombinézou.Sofinka v ní byla nějaká zaražená a koukám, kombi je malá :-o
lenkazdenek
17. bře 2009
my máme v pokojíčku takový ty samolepky na zeď ,jenže malý se strašně líbí to strhávat a nalepovat kam se jí zlíbí 😃 teď sme měly zvířátka a ty naprosto zničila,takže nám táta dal štaflíka a špagetku a ještě njáký u něj máme
miskastehlikova
17. bře 2009
Leni,o samolepkách na zeď jsem taky přemýšlela a pak jsem se rozhodla že koupm takoý ty pruhový tapetky(asi koupím krtečka-klasika)
já si neumí představit co budu dělat až odroste z oblečeníčka co jí je teďka-má na tohle věk.období úžasný modely🙂...
lenkazdenek
17. bře 2009
Holky tak si to schováte na další,já oplakávala naše první džínové lacláčky a první bundičku,no a pak to ještě unosila sestřenky holčina a zas se mi to vrátilo zpátky,jenže už spíš na takové to domácí nošení :-N
soanpe
17. bře 2009
Miško,já se nemůžu dočkat úterka. Jdu si k tý bývalý spolužačce mojí kamarádky vybrat nějaký jarní modely 🙂

Sakra,to byl slovní obrat 😃
lenerkaautor
17. bře 2009
leni budeme se těšit na fotky vašeho novýho pokojíka 😉
s tou ZOO to nějak ještě vymyslíme
autobusem to zvládneme
miskastehlikova
17. bře 2009
Holky já mám oblečení do roka nakoupený(i od známích)a určitě něco schovám,protože člověk nikdy neví,kdy to na něj zase přijde🙂 😃
lenkazdenek
17. bře 2009
Luci,já se s váma těším do té zoo ,snad malá pochytí něco od Káti 🙂
Já sem zvědavá co vyberu na té burze,minule sem tam objevila pár hezkejch novejch kousků x-)
lenerkaautor
17. bře 2009
no já to oblečení tedy neobrečela,ale mám to pěčlivě schovaný
lenerkaautor
17. bře 2009
no jo burza se blíží 😉
od kolika,že je to otevřený?
miskastehlikova
17. bře 2009
Andy já mám na jaro-léto super modely,hlavně ulítávám na kloboučkách🙂těch máme nespočet
lenerkaautor
17. bře 2009
andy už se ti ozvali z toho Globusu?
já už chci tu kartičku,ale myslím,že mě psali,že se mě ozvou do 7dnů
soanpe
17. bře 2009
Miško,my máme zatím jenjeden,ale libovej za 10,-Kč bílej vyšívanej s mašličkou 😎
miskastehlikova
17. bře 2009
Heleď ty nejlevnější jsou kolikrát nejlepší 😃 ,já mám super háčkovanej,no už aby bylo jaro...
Luci,já myslela že si to tam vyplníš a rovnou vyzvedneš,ne?
soanpe
17. bře 2009
Luci,taky do sedmi dnů a ještě nic. Jo urgovala jse DM ohledně babybonusu a já jim zapomněla poslat datum naroz.
miskastehlikova
17. bře 2009
Konečně jsem taky byla v DM-super ubrousky od johnsons baby🙂 a čajík na tvorbu mlíka-na tom ulítávám🙂
lenkazdenek
17. bře 2009
Luci já myslím,že od 10 =-) netuším přesně :-N
Já jsem zvědavá co vymyslej v dmku místo bodíků(sakra zrovna jich mám7)
soanpe
17. bře 2009
ty jo johnson se bojim používat.jednou jsem si koupila takovej ten miminkovskej olej,kterej se maže na mokrou kůži, a zkončila jsem na kožním s exemem po celyy těle
miskastehlikova
17. bře 2009
Já mam od johnson sprcháč a šampon pro malou a v pohodě...Sama taky používám johnson sprcháč...Ale na tělíčko používám mastičku s heřmánkem a super🙂
lenkazdenek
17. bře 2009
My máme johnson koupel na dobré saní a pohodička,ale začly sme dávat až po roce,předtím jen niveu :-N ale měly sme njákou divnou reakci na lipoxal-doktor ho malý předepsala na sušší kůži a jí se potom na tělíčku udělaly červený flíčky :-S
soanpe
17. bře 2009
já ty bodíky taky musim nalepit,prohrabat celou tašju ,jestli něco někde nevyštrachám
miskastehlikova
17. bře 2009
My sme špatně snášeli infadolan na opruzeniny😞,po něm to bylo hrozný!A nikdy už bych nekoupila ubrousky tesco(to byla ale vyrážka)
lenkazdenek
17. bře 2009
soanpe,kdyby njáký chyběli tak ti klidně věnuju,já tam dokonce měsíce beztak už půjde jen pro njákou drobnost jako je ovocná tyčinka či přesnídávka
lenerkaautor
17. bře 2009
jé v DM končí bodíky jo?
to jsme ani nevěděla,nějak už tam nepřijdu
soanpe
17. bře 2009
leni,není v tom urea? ta je agresivní
my používáme českýhu Pufíka zelenej na tělo s olivovým extraktem a na vlásky hemánkovej šamp.a používám to i já.
po koupeli používáme olej salus-pro děti jmenuje se snsd Dětský na sklidnění.je na něm kočička
miskastehlikova
17. bře 2009
Tak holky hezky pokecejte.Já to už vzdávám a jdu za Vivi na kutě.Hezkou,klidnou dobrou

Začni psát odpověď...

Odešli