• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
jj.ty si prosecká,vid
17. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ale tady jak jsou tady ty novostavby tak je tu plno nových lidí a ty tě tak přejdou jako bys byla vzduch a na pozdravu neodpovídají!
andy,malá má červenej pokojíček,s plno obrázkama,2 plakátama a právě ten koberec:slight_smile:,no slintám z něj:slight_smile:...
Jinak oblečeníčko máme většinou růžové,červené...Jí to prostě sekne:slight_smile:...Teďka už donošuje teplákovou soupravu s kočičkou,tak tu určitě obrečím až jí nebude:frowning2:
17. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,já někdy vozím synovce a ušila jsem mu návleky na boty.měla jsem furt bordel na sedačkách :angry:
17. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak u nás bydlí taková směs s pár se zdravím občas pár slov prohodím,pak jsou tady taky sousedky o pár pater výš s o něco staršíma holčinama tak to chodíme občas spolu na prochajdy :slight_smile: on je ten náš panelák takovej vůbec zvláštní :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
miško,já dnes plakala nad plyšovou kombinézou.Sofinka v ní byla nějaká zaražená a koukám, kombi je malá :astonished:
17. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme v pokojíčku takový ty samolepky na zeď ,jenže malý se strašně líbí to strhávat a nalepovat kam se jí zlíbí :grinning: teď sme měly zvířátka a ty naprosto zničila,takže nám táta dal štaflíka a špagetku a ještě njáký u něj máme
17. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,o samolepkách na zeď jsem taky přemýšlela a pak jsem se rozhodla že koupm takoý ty pruhový tapetky(asi koupím krtečka-klasika)
já si neumí představit co budu dělat až odroste z oblečeníčka co jí je teďka-má na tohle věk.období úžasný modely:slight_smile:...
17. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si to schováte na další,já oplakávala naše první džínové lacláčky a první bundičku,no a pak to ještě unosila sestřenky holčina a zas se mi to vrátilo zpátky,jenže už spíš na takové to domácí nošení :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,já se nemůžu dočkat úterka. Jdu si k tý bývalý spolužačce mojí kamarádky vybrat nějaký jarní modely :slight_smile:

Sakra,to byl slovní obrat :grinning:
autor
leni budeme se těšit na fotky vašeho novýho pokojíka :wink:
s tou ZOO to nějak ještě vymyslíme
autobusem to zvládneme
Holky já mám oblečení do roka nakoupený(i od známích)a určitě něco schovám,protože člověk nikdy neví,kdy to na něj zase přijde:slight_smile: :grinning:
17. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já se s váma těším do té zoo ,snad malá pochytí něco od Káti :slight_smile:
Já sem zvědavá co vyberu na té burze,minule sem tam objevila pár hezkejch novejch kousků :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to oblečení tedy neobrečela,ale mám to pěčlivě schovaný
17. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo burza se blíží :wink:
od kolika,že je to otevřený?
17. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy já mám na jaro-léto super modely,hlavně ulítávám na kloboučkách:slight_smile:těch máme nespočet
17. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy už se ti ozvali z toho Globusu?
já už chci tu kartičku,ale myslím,že mě psali,že se mě ozvou do 7dnů
17. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško,my máme zatím jenjeden,ale libovej za 10,-Kč bílej vyšívanej s mašličkou :sunglasses:
17. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heleď ty nejlevnější jsou kolikrát nejlepší :grinning: ,já mám super háčkovanej,no už aby bylo jaro...
Luci,já myslela že si to tam vyplníš a rovnou vyzvedneš,ne?
17. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,taky do sedmi dnů a ještě nic. Jo urgovala jse DM ohledně babybonusu a já jim zapomněla poslat datum naroz.
17. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem taky byla v DM-super ubrousky od johnsons baby:slight_smile: a čajík na tvorbu mlíka-na tom ulítávám:slight_smile:
17. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já myslím,že od 10 :confused: netuším přesně :sweat_smile:
Já jsem zvědavá co vymyslej v dmku místo bodíků(sakra zrovna jich mám7)
17. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo johnson se bojim používat.jednou jsem si koupila takovej ten miminkovskej olej,kterej se maže na mokrou kůži, a zkončila jsem na kožním s exemem po celyy těle
17. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam od johnson sprcháč a šampon pro malou a v pohodě...Sama taky používám johnson sprcháč...Ale na tělíčko používám mastičku s heřmánkem a super:slight_smile:
17. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme johnson koupel na dobré saní a pohodička,ale začly sme dávat až po roce,předtím jen niveu :sweat_smile: ale měly sme njákou divnou reakci na lipoxal-doktor ho malý předepsala na sušší kůži a jí se potom na tělíčku udělaly červený flíčky :confounded:
17. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty bodíky taky musim nalepit,prohrabat celou tašju ,jestli něco někde nevyštrachám
17. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme špatně snášeli infadolan na opruzeniny:frowning2:,po něm to bylo hrozný!A nikdy už bych nekoupila ubrousky tesco(to byla ale vyrážka)
17. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe,kdyby njáký chyběli tak ti klidně věnuju,já tam dokonce měsíce beztak už půjde jen pro njákou drobnost jako je ovocná tyčinka či přesnídávka
17. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé v DM končí bodíky jo?
to jsme ani nevěděla,nějak už tam nepřijdu
17. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,není v tom urea? ta je agresivní
my používáme českýhu Pufíka zelenej na tělo s olivovým extraktem a na vlásky hemánkovej šamp.a používám to i já.
po koupeli používáme olej salus-pro děti jmenuje se snsd Dětský na sklidnění.je na něm kočička
17. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hezky pokecejte.Já to už vzdávám a jdu za Vivi na kutě.Hezkou,klidnou dobrou
17. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek