• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
holky moc děkuji za tip,já povětšinou beru horkou vodu v lahvičce do termoobalu a sušený mlíko mám v lahvičce od aventu i s odměrkou :grinning: ale já se bojím že to vystydne,tak zkusím kdyžtak tu termosku
Amj,moc děkuju za nabídku,ale mě to vyhovuje v tý lahvičce,beru to tak i když jedu k našim :slight_smile:
Tak já se jdu pokusit uspat naší princeznu
Jo ještě Amj,já chodila do třídy s holčičkou ktrá byla taky napůl,skvělá a hezká holka a nechápu lidi co se pak blbě koukaj :angry:
8. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ale v té lahvičce máš porci jen na jedno jídlo a to může být málo no ne?
9. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj. jj, taky jsem to tak vozila, lahev, v tom jedno jídlo a ještě dva dávkovače, co kdyby náhodou jsme se někde zdržely...většinou jsme se ale nezdržely, jen měla venku větší hlad než doma :slight_smile:
9. kvě 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning:
9. kvě 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak jsem tady zase po menší odmlce :dizzy_face:
Majo, mě příjde jednodušší když maminka kojí. Já nekojím teď 14 dní a jsem na mrtvici,když mám někam jít. Hodinu před tím si chystám tašku s jídlem. Před tím jsem vzala jen pleny, náhr.oblečení a jelo se. Teď? Termosku s vodou, flašku, sunar, čaj, přesnídávku, lžičku..... no na palici. Není nad to vytáhnout prso (kdekoliv) a dát mu najíst. :wink:
Ale statečně to zvládáme a cestujeme pořád, včera jsme byli v Prachovských skalách a bylo super. Předevčírem jel Šíma poprvé vlakem :dizzy_face: a to rovnou Pendolinem. Jeli jsme na sraz koníkovek v Pardubkách :dizzy_face:
Je to cestovatel už od mala :wink:
Lenkazdenek, chtěla jsem Tě poprosit, můžeš mi napsat něco k tomu plavání? Já byla jednou ve vaničce(teda Šíma, já ne) a pak jsme se stěhovali a pořád něco, a teď už bych chtěla začít a Ty jsi psala něco o plavání od Osmi měsíců. Písneš mi kontakt na to plavání do IP? Děkuji moc :wink:
A posíláme pusinky všem mimískům z Letňan a Proseka :grinning:
A ještě musíme zkouknout tu naši novou exotickou, takový se Šímovi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak odsouhlaseno, Šíma se chse taky kamarádit :grinning: :grinning: :grinning:
Jen si ji budeš muset hlídat, Šimon je totiž pěknej svůdník :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Lucinek78/VLetDoPrachovskChSkal
tady je pár fotek, do alba se mi toho už moc nevleze :sweat_smile:
9. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo já jsem bohužel kojila 6 týdnů takže jsem byla zvyklá na termosku,dávkovač z mlíkem atd... :slight_smile: ,ale moje segra teď kojí dlouho u první taky jen 6 týdnů a teď už je to 6 měsíců a jede a opravdu je vydět jak je to celkově jiné a ona to může posoudit nejlíp je to postě něco uplně jiného,ale bohužel když to nejde :unamused:
9. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
No co se týká kojení -nevím fakt sem kojila strašně krátko pak ještě týden odstříkávala a pak se mlíko ztratilo a to vypadám jako ta co by měla mít mlíka na rozdání ,i v těhu my strašně teklo mlezivo. Asi jsem byla z toho kojení vytreslá,nešlo nám to,malá špatně sála,já nevěděla jestly dřív držet prso nebo hlavičku ,za celý den jsem snědla akorát pár piškot a kojení mi příjemný nebylo vůbec :pensive: takže i když jsem pila různý čaje na podporu laktace byl s kojením za chvilku konec a mě to pak i přišlo tou lahvičkou pohodlnější :sweat_smile:
9. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, to je jasný, když to nejde, tak to nejde, jen jsem říkala, že to kojení je pohodlnější. Ale když jsi zvyklá, ono to je asi fakt jen o zvyku. Já se minule vypravila s termoskou s vodou a flaškou, ale sunar jsem jaksi...ehm...zapoměla doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holt to ještě musíme vypilovat, asi si napíšu seznam a před každým odchodem si to budu škrtat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - taky dobrý :grinning: aspon mě hřeje to, že nejsem sama zmatkař :sunglasses:
9. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak, sama určitě nejsi, myslím, že takhle zmatkuje plno mamin. Já mám ještě pořád vykojený mozek, takže zatím nic moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si z toho nedělej já jsem taky skoro vždycky něco zapoměla :slight_smile:
9. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře že jen skoro vždycky. já zapomínám vždycky :grinning: :grinning:
9. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. se musim pochlubit. josefínka mi spala od 19,30 do 6 :grinning: poprvé za 1,5 jsem se fakt vyspala!!
10. kvě 2008 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super já jsem to měla až po roce a třičtvrtě když začala spát sama to je pohoda co?
10. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj, to byla něj. vyjímka :frowning2: :frowning2:
10. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čusík

tak manžel mě nechal v Letnanech u našich a odjel sám na chatu
jsem to dostala a tam nejsou moc podmínky na blbou hygienu :angry: a to je tak krásný počasí a my budeme dřepět v panelovém doupěti ach jo

tedy Lucio to jsi dobrá vlakem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to chce obdiv
a hlavně super,že jste se sešly s holkama a dětma
snad i my se sejdeme už se s Kačenkou moc těšíme
budeme mít jen chlapečky Kubíka a Šímu jinak samý babinec :grinning: :grinning: :grinning:

do ZOO určitě zvládneme 150kč dospělý na celý den děti do 3let zdarmíka a jsou tam na 100%vybavený pro dětičky
byli jsme tam s Kačí už 2x a nebojte vodu na Um vám ohřejou
tam je dětí jako smetí maj to tam každej den ty flaštičky a dokonce mikrovlnky na jídlo ve skleničkách máme to vyzkoušený
dobře že už Kačí baští vše a není alergik
jen potvůrka nechce pít UM jsem to vzdala už se nebudu nervovat
na to palvčo nebo na cvíčo by jsme se taky mohly dohodnout
mě se samotný s Kačí chodit nechtělo
tak písněte čusík
10. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko, ahooooj, já si zjišťovala to plavání a čekám až mi dají vědět. Jinak se musím pochlubit. Šíma se postavil a chodí držíc se ohrádky, ale chodí i za ruce, prostě už ví co s nožičkama. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ještě něco..............................máme první ZOUBEEEEEK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - tak to je teda šikulka. to Josefína vůbec nevěděla v tom období, na co jsou nožičky. Ted zato lítá jak blázen, ji furt někde naháním.
přeju všem pěkný den, my dnes vyrážíme asi na celý den ven, kámoška má zahradu, tak čekám, že se ozve a jedeeeeem :grinning:
11. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, přejeme se Šímou vše nej ke dni matek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Užijte si dnešní krásný den.
Amj, tu zahradu Ti normálně závidíme :wink:
11. kvě 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luců

napiš nám něco o tom výletu :wink:
jsi byla i s manželem?
no jsem dneska byla v Tesku pro kytičku pro naší mámu,ale bohužel vyprodané
tak koupíme zítra
tak jsme koupili aspon čokoládu Milku tu máma miluje
já tedy dostala od kačenky kytičku sice plevel,ale taky dobrý :grinning:
jsem se pěkně osypala od sluníčka
máte některá z vás taky alergii na sluníčko????
11. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Amj vy máte rodinný domek?
my bydlíme v paneláku
ale máme 2chaloupky tak se tam Kačenka vyřádí
jednu 7km od Prahy a druhou okolo Karlštějna takže dosti zdravého čerstvého vzduchu

a co ten srazík ženský?

jo Lůco s tím plavčem budeš chodit do DUA?nebo do letňan?
V tom DUu na Proseku chtěj asi 2400kč 10lekcí a kurzy začínaj březen září
ale asi bych brala to cvíčo co Leni?
Kde vůbec máme Lenču????
11. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - nene, panelák :frowning2:
11. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ty máš alergii na slunko já taky :grinning: ,teď chci chodit do solárka z toho nemám alergii a navíc to proplácí pojišťovny skoro všechny :wink:
amj-jak to vypadá s tím autíčkem?
11. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko, budeme chodit asi do Letňan, od září začíná kurs. Ptala jsem se jestli nevadí, že mu v září bude rok, a prý ne, že bude ve skupince se stejně starými dětmi. Tak už se těším :dizzy_face:
Cvičit bych taky asi začala až později :wink: Taky asi až mu bude ten roček :slight_smile:
11. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja - v pondělí - jsem si spletla dny, já mam celej den že je po dneska :frowning2: vložím přímo, jo?
11. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mezi náma, už mě neba si o srazu jen psát. Tak holky, mě se nehodí úterý a středa, jinak můžu, tak napište návrhy a budeme se srážet. Berte to jako rozkaz, ju? :wink: :grinning:
11. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konečně rozumná mluva Lůco
já jsem taky pro
nemůžu jen v úterý jinak by to snad šlo :wink:
11. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek