• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
kamarádka tam po zkušenosti s M chodí taky a taky spokojená,teda jako na bulovku
Holky já se tak těším na tu burzu .co tam najdu :slight_smile:
24. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni jdu chrupat
je moc hodin
zítra nám přijde návštěva

super,že je vám líp
dobrou
24. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak to že je tady dneska tak mrtvo??? :confused:
25. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Miško

jo jo Andy nám utekla :frowning2: do jiný diskuse
musíme to tady zase rozjet
25. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni no vidíš burza
už se to blíží :wink:
25. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,právě jsem dostrouhala hromadu brambor na zítřejší bramborák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak malá se my dnes poprvé po záchvatu kašle pozvracela,akorát sme šly ven,běžela kus před barák,já ji dala do kočárku a za chvilku záchvat kašle a pak ohodila nejen sebe ,ale i celý golfky,chuděra moje,hned sme se vrátily a odpoledne kdž spala jsem se od ní radši ani nehnula :frowning2:
25. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudinka
no to jsou ty hleny no
to známe
už aby byly větší a uměly se s tím poprat
25. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já jsem tady. To já jen hledala,kde je živo :grinning:

Leni,ty jo,ta takovej hroznej kašel vás trápí
25. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Leni, Miško....

Musíme si dát spicha před burzou, at to tam ošéfujem a budeme macrovat v nových modelech :sunglasses:
25. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukám, že vaše mrňousky trápí nějaká viróza mi dnes byli s prďou zase u homeopata pro další dávku léku a bylo tam 5 týdnů miminko chudáček byl tak nastydlej, že nemohl ani dýchat, chrchlal a navíc se mamině ve 4 týdnu, tak osypal, že měl rozežraný od exému skoro celý obličejík prďolka malej

no jo burza se blíží snad se tam dostanu naše babí slaví narozky a přijede celá rodina, tak vezmu radši s tchýňkou dráhu :grinning: ona bude venku jezdit s prďou a já se půjdu mrknout na burzu jsme to dnes spolu vymyslely, aby jsme se vyhnuly ožužlávání a oplácávání tetičkama :grinning: :grinning:

holky mám dotaz kam chodíte s prckama k zubaři budem muset začít nějakýho hledat malýmu začli vylézat kňafáčky poraďte nějakýho hodnýho dr přes zoubky pro mrňousky :fearful: :sweat_smile:
No nám se to ještě nikdy nestalo,že by zvracla,ani v kojeneckév věku,a ten kašel se mi ráno zdál dobrej,ale pak prostě dostala takovejhle záchvat,zítra brnknu doktorovy,jestly nemáme skočit na kontrolu.
Jo a fandila jsem si jak sme usnuly posledních pár nocí bez dudu,teď má nosánek skoro čistej,tak si zas vybojovala dudu :rolling_eyes:
Ahoj Andy. Jo zubaře jsem se rozhodla taky hledat a raději už ted,protože to je pej hrůza.|Je jich málo aa děti nectěj brát- maj za ně málo bodů :confounded:
25. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadá mě, že by se mohlo založit téma DĚTSKÝ ZUBAŘ Praha 8,9
25. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ged...ahoj, já chodim k zubařce na Prahu4 a dělají i prcky..je naprosto úžasná, dokonec se tam vždycky těšim,že pokecáme, a to zubaře vážně nesnesu... akorát jsou to soukromníci, takže se vše platí... :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zubař dobrý téma :wink:
moment musím se najíst,je mě nějak blbě od zaludku
pak písnu něco o těch zubařích
25. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme k mému zubaři do počernic :slight_smile:
Andy,to je mi Denči moc líto :frowning2:
25. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,já mám taky soukr.a neplatím ani injekci na umrtvení :astonished:
Vždzt musí mít ze zákona smlouvu s poj.
25. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soa: ahojky no jo nám vylezl první zoubek a asi brzo vyleze další, tak bych radši prďu, už k někomu přihlásila, ať to máme podchycený hezky od mala :grinning: no to téma by nebylo špatný třeba by nějaká mamina poradila :wink:

sluni: ahojky já mám taky bezva zubaře a dokonce jen ve Vysočanech, ale ještě jsem ho nezkoušela esli by mi vzal i prďu dělá myslím jen dospěláky, ale zlanařit ho zkusím :grinning:

holky a co je nového já dnes kouda od našeho vygvamu viděla s auta silrej s ještě jednou maminou jen nevím která z vás to byla :grinning: :grinning: troubím a nic vykecávaly se a vůbec mě nezaregistrovaly a to jsem ještě brzdila a jela krokem :slight_smile: asi měly zajímavý téma :grinning:
25. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka..dolní nebo horní?? :wink: já bydlim kousek od horních...

soan...já jsem tam byla na konci těhu a dělali mi 3plomby a měla jsem to za 930,- :confused:
25. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda injekce platím,jen se obávám,že budu muset našetřit njákých 25 tisíc na nové zuby,sice mám zoubky jak vlčák-což prohlásil i pan zubař,ale dásně jdou do prd..... :astonished:
25. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluninka a ví,že ti nevím :sweat_smile: ty bláž k čerňáku :wink: :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme se nějak odlišit, protože tu jsme dvě Andrey :slight_smile:

Andy, chudáček prdolka- zkusila si třeba bazen s mořskou vodou? Prej to je super pro exematiky.Ta solná jeskyně mu taky nepomáhá?
Je nějaká šance,že se mu to vyléčí?
25. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem tu,ale pořád je mě blbě
já bych snědla všechno
asi mě blbne štítná žláza či co

no tak k těm zubařům

prý by měli být děti registrovaný od roka
a je opravdu boj o zubaře
na poliklinice je x dr.já si vybrala Dr.Hoferovou
chodila k ní moje ségra na gymplu je prý výborná,ale kačku chtěla vidět až od 2let a to se mě nepozdávalo

takže jsem změnila zubaře pro sebe
a ten vzal i kačku
bohužel nový klienty nebere
už jsme tam byly 2x zoubky zatím ok
25. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím na Prosek na polikl.a předělával mi plombu, kterou mi dělala vyhlášená zubařka a stála mě 1600,-
a on mi to upravil zadarmo :astonished: i s umrtvenim
25. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ale Andrejka nepsala,že má deníska nemocnýho
popisovala nějaký miminko 5týdenní!
25. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej,tak to jsem blbě přečetla,asi mě zmátla ta homeopatika.
Já vás teď naháněla na mamikách :sweat_smile:
asi udu muset pro dnešek končit,malá se nják budí a manža tam odmítá jít bezemně-protoe kdyby se vzbudila a nebyla bych tam já následoval by hystrák hodný oskara
25. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
soa: dělám mu koupele ze solamylu a mořský soli a udržujem to v mezích,a le vždycky se to něčím vrátí, teď nám to zase vyhoupl zoubek co nám vylezl solná je bezva a prý, když nejsme s manžou ani jeden exematik, astmatik nebo alergik, tak máme 90% šanci, že mu to během 1 max 2 roka života zmizí a bude mít navždy pokoj v což teda doufám :frowning2: :wink:

jinak k těm jménům mě taky nejčastějc říkají všichni Andy a nebo táta mi říkával Ájo :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu chrnět.
s Miškou jsme dnes prošly kus světa :slight_smile:
Miška má krásnou Vivinku
25. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak jestli souhlasíte tak Ged bude Ája
a soape Andy co???????????
25. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy promiň jsem ti spletla přezdívku Soanpe :wink:
25. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí