• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
sluninka:u nás řádí nemoci!Já se peru s bolením v krku:frowning2: a Vivinka bojuje s průjmem,ale snad se to zlepší!!!ALe jinak se máme fajn,malá je takovej andílek,že o ní človek ani neví:slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka : Malá je krásná!!!
27. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajajaj..tak to je na prd...obojí...Ty ji jen kojíš?
27. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka: jj,jen kojím.Takže doma běhám s plenou přes pusu,aby nic nechytla!!!Teďka jsem si udělala šalvěj na kloktní,tak to snad zabere!
Nechci brát prášky ty jsem brala(penicilin) v únoru...a ty kojíš???
27. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel už ne-e, jen něco málo odsaju a přidávám ji to do UM..mě se to mlíko ne a ne dělat, je ho málo..asi tělo pociťuje tu ekonomickou krizi,tak taky stávkuje...ale štve mě to..už jsem to několikrát obulela...nedávno jsem kojila aspoň v noci, ale malá prostě neslala, byla unavená, pořád plakala, tak jsem přestala trápit sebe a hlavně jí..je teď spokojená na Nutrilonu 1 HA....
27. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka:je,tak to je škoda,co???Já teďka mám takový boje u kojení,ale ještě přád to jde naštěstí.Já vůbec,ale vůbec nic z prsa neodsříkám.Ze záčátku to šlo a teďka ne!Ale kojím...ale popravdě už to kolikrát vypadalo,že přejdu na sunar,ale malá se včas vzpamatovala!
27. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, a už si zkusila to Dm mlíčko?
27. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko..tak to bojujte dokud to jde...prej stejně ty mimča vytýhnou víc než my odstříkáme, takže pokud Ti přibírá,tak je to super :dizzy_face:

soan..ještě ne-e...jsem byla na Čerňáku a tam ho neměli, tak kouknu na Prosek do Billy jak je to DM :wink:
27. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka: já se bez boje nevzdám:slight_smile:!!!No,v pondělí jdeme na kontrolu tak snad nabírá dost.Ale vypadá zdravě krmená:slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko..kolik teď máte??
27. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulej týden jsme měli 5570g a 60 cm.Kolik máte vy???
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
týývole,pojďte do jednoho tématu, nebo mě klepne :grinning:

já nevim podle naší váhy 5,2kg a cm nevim..do poradny jdem až za měsíc
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jen nakoukla :sweat_smile:
soan já to dm mlíčko chtěla zkusit, ale na Zahraďáku ho neměli :frowning2:

Náš Martin měl v necelých 6 týdnech 60cm a 5150 g, je to otesánek :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni,my budem muset asi zkusit příkrmy. Malá mi během hodiny vypije i 280ml a vydrží tak 3h. v noci spí 5-6, jen na jídlo zamlaská,dostane flašku a hotovo :wink:
27. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfu..ještě Ty začínej, koukejte jít všechny do jednoho tématu :grinning:
27. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áááááá mladé maminky se stěhují sem :grinning:
27. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener..néééé, my jsme tu večer jen rádily :grinning: budem na jednom tématu, kdo to má pak hledat :grinning:
28. bře 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
soan...teda a není to škoda, ji dávat příkrm?? ale teda 280ml to je ranec :grinning: naše dá najednou max tak 140ml (a to ještě fakt málokdy,spíš 120ml) a to pak ublinkává
28. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukám jak jste to rozjely :grinning:
Ajo,tak to máte víc ež my,já malou včera vážila a 9,750 :confounded: sme holt drobečci no :sweat_smile:
Sluninka,nic si z toho nedělej ,hlavní je,že je mimčo spokojený :wink:
Andy,naše taky pila okolo 4 měsíce přes litr mlíčka,jenže j to pak ucpávalo :unamused:
28. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes v noci krásnej sen,porodila jsem krásnou holčičku 2,900 kg 49cm porod byl super rychlej nebolel a během dvou dnů sem měla opět svou váhu zpátky :grinning: škoda,že to byl jen sen :unamused: ale zas s tím mm rarachem zvládat ještě jednoho-asi bych si šla hodit
28. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka...ahojky..v pohodě mýmu synovci je 1,6roku a váží skoro 12kg :grinning: no chlap je to pořádnej :slight_smile: ale na oko tlustej není,tak nevim kde ty kila má :grinning:

další mimi neplánujete??
28. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jakpak se dneska máme???Já už jsem konečně fit:slight_smile:!
Leni:pěknej sen,kéž by to tak bylo i v reálu,co???...To mě se pořád zdají samý slátaniny:slight_smile:.
Ale dyž jsem byla těhu tak se mi zdálo,že jsem poroila panenku a hnedka po porodu chodila,mluvila a tenkrát jsem z toho byla tak vyklepaná jako z ničeho...hihi...
Co jinak dneska plánujete?Venku je docela přijatelně,že?
28. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
další určitě plánujem ,ale až později,tak 5 let,manža se moh zbláznit,když sem mu otom povídala :grinning:
28. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
misko..u nás noc super, akorát vstávačka v 5:45 :sweat_smile:
teda tady je zataženo...ale jestli je v Pze aspoň trochu pěkně, tak jedem na Vyšehrad :dizzy_face:
28. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu mejt okna a schánět pro malou kalhotky :sweat_smile: ono totiž sehnat takhle malou velikost je docela těžký :unamused:
28. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:já bych taky ještě časem chtěla jedno,ale asi až půjde Viv do školy,abych furt nebyla doma...
sluninka:my sme vzhůru od 7:30(jako skoro vždy).Tady je sice pod mrakem,ale vypasdá to že bude dobře:slight_smile:.
Já už dneska musím ven,včera jsem se pekelně nudila jen postely...
28. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, vy jste ranní ptáčata :grinning:

Sofinka mi znovu usnula,tak mám na vás čas.

Sluni, já nekojím,tak proto jí chci dát příkrm, ale jen k obědu nějaký zeleninový. Přijde mi, že ty kaše jsou na noc dost sladký a když mi v poho spí i po mlíku,tak je to zbytečný.
Ve 3měs. jsme měly 60cm a 6,02kg, tak si myslím, že ta zeleninka bude vhodnější, než kaše.
Kamarádka má o měsíc a tejden staršíko kluka a ten má teď 63cm a 5,44kg :frowning2:
Je to takovej hubeňour
28. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky zase spíme, dávam ji zase tak 15min :grinning:

lenka..jakou velikost sháníš??

misko..jo Tobě vlstně není moc dobře,co? tady se to začíná protrhávat, že by? :dizzy_face:

soan...to už se můžou dávat příkrmy taky brzy? :grinning:
chudák klučík, ten by měl mít víc...hubeňouři nejsou v modě :grinning:
28. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, Hami dělá příkrmy od 4měs.jmenují se První lžičky. Ségra to dávala prckovi od 4měs.protože měl taky spotřebu mlíka jako dospělej chlap :grinning: Doporučila jim to dr.

http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vyziva-je-zdravejsi-nez-pripravena-doma-p4x-/test.asp?c=A070620_182616_test_maf
28. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale tam píšou od ukončeného 4.měs,ne? no ale když to doporučí dr, tak asi ví co dělá.. mlíko je někdy málo :grinning:

teda k tomu článku,já teď nedávno četla přesnej opak :grinning: tak si vyber no
28. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek