Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenerkaautor
11. kvě 2008
Májo

no jo vylezu na sluníčko a už jsem osypaná ]-(
docela mě to otravuje
hlavně u moře kolikrát z toho mám teploty a musím být ve stínu a dávat si studené obklady
a pěkně mě to svědí,ale u DR.jsem ještě nebyla a ty jsi byla?
na solárku jsem byla jen 2x kvůli svatbě ale pak jsem zjistila,že jsem těhotná a už jsem tam nevlezla
jsem si přišla jako v rakvi
takže já a solárko nejsme kámoši
ale zatím se to dá ještě vydržet trošku se podrbu a je to ok
letos k moři nejedeme jen na hory do Jizerek
manžel si jede sám s kámošema na Ukrajinu 😞
zuuu
11. kvě 2008
Ahojky maminky a mimísci z Proseka a Letňan 🙂
náhodou na koňovi na homepage koukám na poslední příspěvky...a toto téma! 😉 My jsme taky s Katýskem z Proseka...tady jezdí kočárků, to se nemůžu divit, že tu máme samostatné téma 😃
Všechny moc zdravíme 🙂
lenerkaautor
11. kvě 2008
Lucko to je Šíma hodně šikovnej
to bude pěkný číslo jako naše neteř tý bylo 1Oměs.a už lítala jako pometlo 😃
a vůbec je strašně šikovná
už rozeznává barvy a říká si sama na nočník
a doplňije říkadla a písničky
náš malý ďáblík 😉

no vidíš my měli první zub v 11měs.a kdy plánujete k zubaři?my ještě nebyli prý až ve 2letech
Kačí má 6zubů a 3lezou taky máme pěkný kňouravý noce
lenerkaautor
11. kvě 2008
holky kde vás mám???????????

to už chrupete?nebo vaříte, žehlíte
mě muž odešel na fotbálek
ale asi to taky vepnu,když se tu nic neděje
lucija
11. kvě 2008
Jsem tadýýýýýýýýýýý 😃
lucija
11. kvě 2008
Ahoj Zuuu, vítám Tě 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Leni, toho lítání se hrozím už teď. Nevím jak to přežiju. To už si k pc taky za chvíli nesednu :-S
Jinak srážet se můžu od čtvrtka kdykoliv 😉
zuuu
11. kvě 2008
zdar Lucijo, sůsedo 😃 😃 zdravíme Šímu zubatého chodce! 😃
lucija
11. kvě 2008
Vyřídíme až se vzbudí, doufám, že to bude až ráno 😉 Katynka už chrní???
lenerkaautor
11. kvě 2008
super holky jste tu
zuuu třeba se potkáváme ani o tom nevíme 😃
tady je takovej maminek
ale já se jen tak na ulici neseznámím
lucija
11. kvě 2008
Leni, a proto hledáš kamarádku v Praze??? 😃 😃 😃 😃 😃
Já Tě tam našla, heč 😃
lenerkaautor
11. kvě 2008
no ty jsi mě sice našla 😉 ale ještě jsme se neviděly
ani naše dětičky
Kačenka ti Šímu zmorduje
doufám,že se přidaj i holky
a co tvoje diskuze maminky z Čakovic chytl se někdo nebo jen ta Evča?
lucija
11. kvě 2008
Evik, mě našla tady, ne? A pak už jsem tam nekoukala, ale hned vedle v baráku bydlí jedna únorovka 😃
lenerkaautor
11. kvě 2008
no jo Evča tě našla tu
no vidíš ty se asi seznamuješ dobře
a jak to bylo s tím vaším výletem s holkama?
lucija
11. kvě 2008
To jsem výletila jen já s Šímou. Holky byly z Pardubic, tak jsme si za nima zajeli. Hodím odkaz, za chvilku, vydržať 😃
lenerkaautor
11. kvě 2008
ok pošli
lenerkaautor
11. kvě 2008
pěkný fotečky
to jsi dobrá,že jsi jela vlakem a lidi ti pomohli s kočárem?
já raději busem necestuju,když vidím jak jsou lidi ochotný
a když už někam jedu tak s manželem nebo s kámoškama autem
lenerkaautor
11. kvě 2008
Ahoj Lůco

jdu něco poklidit
za chvíli přijde manžel z fotbalu zas bude mí řeči,že dřepím u PC :-p
tak jdu od toho a dělat,že něco dělám 😃
tak čusík a doufám,že ten srazík vyjde s lenkou a maruškou můžeme 100%počítat i s Amj

pa dobrou
lucija
11. kvě 2008
No když jsem jela tam, tak to mi pomohl Karel, to jsme jeli Pendolinem, takže tam byl docela prostor. No a zpátky Jsem jela obyč rychlíkem a to jsem si zajela rovnou k tomu zavazadlovému vagonu a tam ho vytáhl ten průvodčí.
zuuu
11. kvě 2008
Lucijo: Katynka už chrní...měla večer trochu hysteráček...a navíc musíme cvičit Vojtovku 😞 takže máme takové veselé chvilky 😉 Ale naštěstí usínat večer umí sama a " bez keců" 😃

Lenerka: já tu po Proseku drandím pořád...ještě s jednou únorovkou, co bydl taky v nových letňanských baráčkách tady...a ještě s mojí kamarádkou ze základky...takže se určitě potkáváme 😉 Já chtěla hned okouknout kočárky (poznávací znamení), ale nemáte albíka... :-|
Dobrou 🙂
lucija
11. kvě 2008
Šimon dneska hysterčil celý den, to ty zoubky 😞
O té Vojtovce jsem zběžně četla v únoru, ale jen hodně zběžně, protože mi je těch bobků líto.
Jindy taky usíná sám, ale dnešek byl celej špatnej. Jsem zvědavá na noc :-|
maja26
12. kvě 2008
Dobré ráno z Ostravy 😃 my máme krásně sluníčko svítí asi půjdem ven
Luci zkus brát beta karoten a pak se běž opalovat,mě to pomáhá když to jím tak se neosipu a když to nejím tak hned :-|
marie_m
12. kvě 2008
zdravime maminky a miminka 🙂
jak jste si uzili prodlouzenyho vikendika?..ja uplne super, jen to hrozne rychle uteklo
se srazkem tenhle tejden pocitam, pro nas by to bylo lepsi nekdy odpo
lucija
12. kvě 2008
Amj, krásný fotečky, malá má krásný kukadla. A ani není možný, že byla tak malinká x-)
Jinak ahoj a dobré ránko všem.
Maruško, nám by se to taky hodilo odpoledne. Rozhodla jsem se, že dokud se nevyspí, tak s ním ven chodit nebudu, protože venku mi přestal spát :-S Takže dopolední dvou až tří hodinový spánek dáme doma a pak oběd a vyrážíme 🙂
Tak já teda udávám pevné datum ve čtvrtek odpoledne a vy jelikož to tady znáte víc, udejte místo činu 😉
marie_m
12. kvě 2008
lucija, ve ctvrtek to je fajn, co treba ve 3-4? a je mi celkem fuk kde
jinak vam teda zaaavidim 2-3 hodinovy spanek, fakt, u nas porad stejny vstavame ve 4, spime jednou denne tak 1,5 - 2 hodky, ted ve ct sem byla u dr na ockovani a doporucila mi nejaky homeopatika na spani, nezabira 😞
lucija
12. kvě 2008
Vstává ve 4????? =-) =-) =-) Tak to by mě trefilo. My vstáváme v sedm v osm a dopoledne teda ještě dvě až tři hodinky a navečer ještě tak hodinku. Ale taky se to může změnit a může vstávat třeba v pět hodin, že? A to Ty jsi s ním od těch čtyř taky vzhůru??? To už bych asi v deset padala na hubu 8-( Jsi dobrá.
lenkazdenek
12. kvě 2008
Ahoj holky,hlásím se po náročném slunečném víkendu,jsem pěkně spálená 😞
Jinak my vstáváme na papání okolo 5 a pak okolo 6-půl7 ,ale pak si ještě dopoledne zdřímne 🙂
amj
12. kvě 2008
ahoooj
lucija - jj, je to možný. ale ted už pohoda 🙂
marie - tak to máme koukám na stejno, dnes budíček 4,45 😞
marie_m
12. kvě 2008
amj, my dnes budicek v 4:15 🙂 ale uz bylo hur, taky nam vstaval kolem 3, ne jakoze na caj, ale normalne obliknout a bejt vzhuru, myslela sem, ze me odvezou
lucijo, my se stridame s manzou ve vstavani, jinak bych se asi opravdu po*rala 😞 🙂
lenkazdenek
12. kvě 2008
holky to my radši ani neříkejte,já se těšila,že je to lepší čím je dítě starší =-)