• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
nám se to asi pře 4 měsícema zlepšilo už spí sama takže kolem 5-6 příjde do ložnice za náma a tam ještě spí nebo si jen hraje a my spíme :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, zavidim, to sem taky zkousela si ho vzit k nam do postele, ale o to on fakt nestal, pac chtel nehat, blazinek malej
leni, cim je starsi, tim je to s mimi lepsi, ver, pokud ti dobre spi, tak si nemyslim, ze by se to melo nejak zmenit, nam takhle brzo vstava od 4 mesicu
12. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni mají svoje měsíce doktorka říkala že většinou po osmém měsíci se všechno co to mimi dělalo změní a dělá to jinak jako že spí celou noc a pak se prostě budí a pak to zas zmizne,no nevím já se vyspala totiž celou noc poprvé až před 3-4 měsícema a to jí jsou už dva roky :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo a to ti manzel nebo babicky nepomuzou?
12. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza jezdí kamionem takže celý týden fuč,ale pomáhal když jezdil jako rozvosce tak pomáhal,většinou výkend vstal a hrál si sní,někdy hlídá tchýně nebo mamka když potřebuju klíííd a vyrazíme z manžou někam na véču,vínonebo teď chodím cvičit tak hlídá mamka a nebo manža když je náhodou doma,tam se aspoň odreaguju sice je to zabračka,ale zas tam pokecám ze segrou a kámoškou :slight_smile: pak zajdem na kafíčko a domů a to už nám děti spí tak to je pohodička :grinning:
12. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, tak to jo, ja myslela, ze si na to sama...:slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne jen někdy,když není manža doma a já nechci nikoho otravovat,ale teď už je velká a je to v pohodě ona si hraje a já spím :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, Majo, na to se taky tesim :slight_smile: jenomze u nas ani nejde o to, ze by nebyl samostatnej, to je, on me ke hrani nepotrebuje a nejradeji si hraje sam, ale ja ho proste musim porad hlidat, fakt, sem jako stihacka, protoze on je hrozny zvire, takze sem spis dozor, aby se mi nerozbil :sweat_smile: :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to naše malá taky teď jsme byly na zahrádce na pivko a známí nám říkaly že se na ní nemůžou dívat,že neumí chodit jen pořád utíká :grinning: tak ji začaly říkat maraton :slight_smile: ,už jsem si zvykla akurát kdyby mě poslouchala taky by to bylo fajn,ale ona běží a vůbec nevnímá že ji volám.Jinak dneska mám super den manža nás zamkl doma aby malá nezdrhla na chodbu a omylem zbalil moje klíče tak čekám až mě moje mamka vysvobodí :grinning: prý si dneska zahraje na prince :slight_smile:
12. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, doufám že nebude vadit když se k vám přidám. Bydlíme v Čakovicích a žádná z kamarádek ještě mimčo nemá. Bylo by fajn se občas sejít a popovídat si. Naše Eliška se zatím viděla jen s pár dětma a to mě mrzí, protože začíná bejt dost společenská :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten je teda dobrej :slight_smile: tak jeste, ze mas maminu po ruce
nas mladej prave taky nechodi, on utika, ale uz co zacal chodit - teda utikat, je jako nerizena strela, utika, dokud se o neco nerozbije, vetsinou nabre futra, nebo stolek, ale uz ani nebreci, proste se jenom zvedne a bezi dal :slight_smile: malej forest :grinning:
jo a taky me neposloucha, vubec, hlavne me ne, manzu i ostatni celkem jo, ale me ne...takze kdyz jsme venku, tak to vypada tak, ze on si utika (je zatracene rychlej) a ja za nim, do silnice a vsude, fakt super
12. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivčo, kde v Čakovicích bydlíš???
12. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, ahojky, to je taky muj problem, zadna z kamosek tady nema mimi, ty co maj, nejsou vubec v praze a ty, co nemaj, tak asi to znate kazda, ze to proste zacina nebejt ono :frowning2:
12. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš přesně tak jako já,manžu taky docela poslechne on zařve a je to já nemám holt takový ten chlapský hlas tak si semě dělá prdel. :slight_smile:
12. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - uf to se mi ulevilo, že nejsem sama...nojo, oni to maj něj. popletený, jak je brzy světlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maja - mě se to samý stalo před 14ti dny, jenže mě nemá kdo vysvobodit, tak jsme byly celej den doma, a čekaly sjme na tatínka. jako schválně měl zrovna do 22 hod :confounded:
ahoj Iwco - zdravíme čakovice, já tam mám kámošku s dvojčaty, stejně s náma starý :grinning:
12. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, ale neni to fer, to fakt ne, ja si zrovna rada prispim rano a vetsinou neusinam pred pulnoci :frowning2: no, snad to brzo preje

maja - no,ja mam pocit, ze nas mladej zacina bejt pekne vychcanej, je to vubec mozny, takhle maly dite?...:slight_smile:
12. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááá mamka už je tu jsem vysvobozenáááá!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: tak ahojte ženy!
12. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo, gratuluju a pá
12. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija, bydlíme kousek od základky v rodiným domku s rodiči přítele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
maruš, no právě už to není ono.. kámošky nějak nemůžou pochopit že z procházky musím domů brzo protože musím malou vykoupat, nakrmit a uložit ve stejnou dobu, ale chápu je takový problémy ještě nemaj.
vy bydlíte kde?
12. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme za parkem na tom novým sídlišti. Holky jdu krmit a frčíme ven, Iwčo, budeme v zámeckým parku :wink:
12. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, já mám známou s dvojčaty v třeboradicích. Tady se to dvojitými kočárky jen žemží :grinning:
12. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu krmit a zámeckým parkem taky projedem. Máme trojkolku takovou šedivo-oranžovo... tak se třeba potkáme :grinning:
12. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky si dáte sraz - ale ten zámeckej park je vážně užasnej :slight_smile: ten vám závidíme :sunglasses:
my jdeme za chvilku taky ven, máme sraz s mojí kamarádkou, tak jsem zvědavá... to zas bude :confounded: josefína nebude chtít sedět, a bude chtít chodit a chovat :unamused: to si užije (m)
12. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si uzijte venku, my budeme trcet doma, pac se nam mladej v so malinko spalil na slunicku, tak bojim bojim na slunicko
12. kvě 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem..dlouho sem tu nebyla ale co uděláme s tím srazem? dneska sem se plácala po Proseku a je to fakt na ho...dokonce když Ev spala tak sem šla tady do pizzošky na stelu..sama sem tam popíjela pivo a četla si bukowskýho..naštěstí tam bylo dost prázdno tak na mě nikdo necivěl :slight_smile: pak sem udělala klasický kolečko k plusu a spátky a byla sem tak spocená že už v půl4 sme šly domu...fakt na prd....podte s e zejtra sejít třeba jen na chvíli, co?
12. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucylu13,
já nemůžu ... Odpo mi prijde slecna na hlidani a pak kolem 5tý kamarádka ... Jedině zítra po obědě, ale to mám čas tak do pěti ...
13. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne zitra muzu cely odpo ...
13. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

já myslím,že ten čtvrtek odpoledne až se dětičky vychrápou je ok
co vy na to?
dneska bohužel nemůžu přijede nám švagrová s neteří
13. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Májo ten beta karoten si koupím už mi o něm říkala kámoška
já ho jedla vždy když jsme jeli k moři a stejnak jsem se osypala :confounded:
moje ruce jsou moc pěkný ach jo

no kačí vstává po 6h a ještě jí dám prso na ududlání
dneska mě nechala chrupat do 7 45h poklad :grinning:
holka to vstávání po 4h to je na palici držím pěsti a pevný nervíky ať to vydržíte
13. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuuu

my jsme taky z těch nových baráků
Nový Prosek ta druhá etapa
jak jsou ty ulice Terezínská Bechlínská a tak
my máme Patron bohemia modrý kočárek,ale včera se mi rozpadl
takže teď máme golfky béžový taky od Patrona
možná poznáš kačenku drandí na červené motorce jak šílenec :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek