Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
maja26
12. kvě 2008
nám se to asi pře 4 měsícema zlepšilo už spí sama takže kolem 5-6 příjde do ložnice za náma a tam ještě spí nebo si jen hraje a my spíme 🙂
marie_m
12. kvě 2008
majo, zavidim, to sem taky zkousela si ho vzit k nam do postele, ale o to on fakt nestal, pac chtel nehat, blazinek malej
leni, cim je starsi, tim je to s mimi lepsi, ver, pokud ti dobre spi, tak si nemyslim, ze by se to melo nejak zmenit, nam takhle brzo vstava od 4 mesicu
maja26
12. kvě 2008
oni mají svoje měsíce doktorka říkala že většinou po osmém měsíci se všechno co to mimi dělalo změní a dělá to jinak jako že spí celou noc a pak se prostě budí a pak to zas zmizne,no nevím já se vyspala totiž celou noc poprvé až před 3-4 měsícema a to jí jsou už dva roky 🙂
marie_m
12. kvě 2008
majo a to ti manzel nebo babicky nepomuzou?
maja26
12. kvě 2008
manza jezdí kamionem takže celý týden fuč,ale pomáhal když jezdil jako rozvosce tak pomáhal,většinou výkend vstal a hrál si sní,někdy hlídá tchýně nebo mamka když potřebuju klíííd a vyrazíme z manžou někam na véču,vínonebo teď chodím cvičit tak hlídá mamka a nebo manža když je náhodou doma,tam se aspoň odreaguju sice je to zabračka,ale zas tam pokecám ze segrou a kámoškou 🙂 pak zajdem na kafíčko a domů a to už nám děti spí tak to je pohodička 😃
marie_m
12. kvě 2008
majo, tak to jo, ja myslela, ze si na to sama...🙂
maja26
12. kvě 2008
ne ne jen někdy,když není manža doma a já nechci nikoho otravovat,ale teď už je velká a je to v pohodě ona si hraje a já spím 🙂
marie_m
12. kvě 2008
jee, Majo, na to se taky tesim 🙂 jenomze u nas ani nejde o to, ze by nebyl samostatnej, to je, on me ke hrani nepotrebuje a nejradeji si hraje sam, ale ja ho proste musim porad hlidat, fakt, sem jako stihacka, protoze on je hrozny zvire, takze sem spis dozor, aby se mi nerozbil :-N 🙂
maja26
12. kvě 2008
no to naše malá taky teď jsme byly na zahrádce na pivko a známí nám říkaly že se na ní nemůžou dívat,že neumí chodit jen pořád utíká 😃 tak ji začaly říkat maraton 🙂 ,už jsem si zvykla akurát kdyby mě poslouchala taky by to bylo fajn,ale ona běží a vůbec nevnímá že ji volám.Jinak dneska mám super den manža nás zamkl doma aby malá nezdrhla na chodbu a omylem zbalil moje klíče tak čekám až mě moje mamka vysvobodí 😃 prý si dneska zahraje na prince 🙂
iwca
12. kvě 2008
ahojky holky, doufám že nebude vadit když se k vám přidám. Bydlíme v Čakovicích a žádná z kamarádek ještě mimčo nemá. Bylo by fajn se občas sejít a popovídat si. Naše Eliška se zatím viděla jen s pár dětma a to mě mrzí, protože začíná bejt dost společenská 🙂
marie_m
12. kvě 2008
tak ten je teda dobrej 🙂 tak jeste, ze mas maminu po ruce
nas mladej prave taky nechodi, on utika, ale uz co zacal chodit - teda utikat, je jako nerizena strela, utika, dokud se o neco nerozbije, vetsinou nabre futra, nebo stolek, ale uz ani nebreci, proste se jenom zvedne a bezi dal 🙂 malej forest 😃
jo a taky me neposloucha, vubec, hlavne me ne, manzu i ostatni celkem jo, ale me ne...takze kdyz jsme venku, tak to vypada tak, ze on si utika (je zatracene rychlej) a ja za nim, do silnice a vsude, fakt super
lucija
12. kvě 2008
Ahoj Ivčo, kde v Čakovicích bydlíš???
marie_m
12. kvě 2008
iwco, ahojky, to je taky muj problem, zadna z kamosek tady nema mimi, ty co maj, nejsou vubec v praze a ty, co nemaj, tak asi to znate kazda, ze to proste zacina nebejt ono 😞
maja26
12. kvě 2008
tak to máš přesně tak jako já,manžu taky docela poslechne on zařve a je to já nemám holt takový ten chlapský hlas tak si semě dělá prdel. 🙂
amj
12. kvě 2008
marie - uf to se mi ulevilo, že nejsem sama...nojo, oni to maj něj. popletený, jak je brzy světlo :-p
maja - mě se to samý stalo před 14ti dny, jenže mě nemá kdo vysvobodit, tak jsme byly celej den doma, a čekaly sjme na tatínka. jako schválně měl zrovna do 22 hod :-S
ahoj Iwco - zdravíme čakovice, já tam mám kámošku s dvojčaty, stejně s náma starý 😃
marie_m
12. kvě 2008
amj, ale neni to fer, to fakt ne, ja si zrovna rada prispim rano a vetsinou neusinam pred pulnoci 😞 no, snad to brzo preje

maja - no,ja mam pocit, ze nas mladej zacina bejt pekne vychcanej, je to vubec mozny, takhle maly dite?...🙂
maja26
12. kvě 2008
huráááá mamka už je tu jsem vysvobozenáááá!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 tak ahojte ženy!
marie_m
12. kvě 2008
majo, gratuluju a pá
iwca
12. kvě 2008
lucija, bydlíme kousek od základky v rodiným domku s rodiči přítele :-p 🙂
maruš, no právě už to není ono.. kámošky nějak nemůžou pochopit že z procházky musím domů brzo protože musím malou vykoupat, nakrmit a uložit ve stejnou dobu, ale chápu je takový problémy ještě nemaj.
vy bydlíte kde?
lucija
12. kvě 2008
My bydlíme za parkem na tom novým sídlišti. Holky jdu krmit a frčíme ven, Iwčo, budeme v zámeckým parku 😉
iwca
12. kvě 2008
amj, já mám známou s dvojčaty v třeboradicích. Tady se to dvojitými kočárky jen žemží 😃
iwca
12. kvě 2008
taky jdu krmit a zámeckým parkem taky projedem. Máme trojkolku takovou šedivo-oranžovo... tak se třeba potkáme 😃
amj
12. kvě 2008
holky si dáte sraz - ale ten zámeckej park je vážně užasnej 🙂 ten vám závidíme 😎
my jdeme za chvilku taky ven, máme sraz s mojí kamarádkou, tak jsem zvědavá... to zas bude :-S josefína nebude chtít sedět, a bude chtít chodit a chovat :-| to si užije (m)
marie_m
12. kvě 2008
holky, tak si uzijte venku, my budeme trcet doma, pac se nam mladej v so malinko spalil na slunicku, tak bojim bojim na slunicko
lucylu13
12. kvě 2008
ahoj všem..dlouho sem tu nebyla ale co uděláme s tím srazem? dneska sem se plácala po Proseku a je to fakt na ho...dokonce když Ev spala tak sem šla tady do pizzošky na stelu..sama sem tam popíjela pivo a četla si bukowskýho..naštěstí tam bylo dost prázdno tak na mě nikdo necivěl 🙂 pak sem udělala klasický kolečko k plusu a spátky a byla sem tak spocená že už v půl4 sme šly domu...fakt na prd....podte s e zejtra sejít třeba jen na chvíli, co?
mapris
13. kvě 2008
lucylu13,
já nemůžu ... Odpo mi prijde slecna na hlidani a pak kolem 5tý kamarádka ... Jedině zítra po obědě, ale to mám čas tak do pěti ...
mapris
13. kvě 2008
vlastne zitra muzu cely odpo ...
lenerkaautor
13. kvě 2008
čus

já myslím,že ten čtvrtek odpoledne až se dětičky vychrápou je ok
co vy na to?
dneska bohužel nemůžu přijede nám švagrová s neteří
lenerkaautor
13. kvě 2008
Májo ten beta karoten si koupím už mi o něm říkala kámoška
já ho jedla vždy když jsme jeli k moři a stejnak jsem se osypala :-S
moje ruce jsou moc pěkný ach jo

no kačí vstává po 6h a ještě jí dám prso na ududlání
dneska mě nechala chrupat do 7 45h poklad 😃
holka to vstávání po 4h to je na palici držím pěsti a pevný nervíky ať to vydržíte
lenerkaautor
13. kvě 2008
Zuuu

my jsme taky z těch nových baráků
Nový Prosek ta druhá etapa
jak jsou ty ulice Terezínská Bechlínská a tak
my máme Patron bohemia modrý kočárek,ale včera se mi rozpadl
takže teď máme golfky béžový taky od Patrona
možná poznáš kačenku drandí na červené motorce jak šílenec 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli