• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ségra čeká první mimčo?
a co to bude?
a jak se cítí?
17. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO nacpala,něco do košíku ,něco do tašky :wink: jao úplně nejlepší v tý dlouhý frontě najednou malá,že chce čůrat,no ještě že sem jí předem prozíravě dalatakový ty plenkový kalhotky,ale byla dobrá vydržela to :wink:
JJ čeká první,má to bejt klučina,už by chtěl rodit,dost jí otejkaj nohy a chytá křeče do kyčlí :unamused: já už se taky moc těším,už mám pro něj i dárek pod stromeček-nechala sem mu upléct krásnou zimní čepičku :slight_smile:
17. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak pro protazeni po "meste" jsem urcite :grinning:

tak o tomhle kauflandu vim,ja myslela,ze je tu jeste jiny :grinning:

ve stredu nam zacina to cviceni v DDm,to jsme zvedava a snad v pondeli je nejaky slavnostni zahajeni..

Holky-rostou tu nekde kastany??ted me to nejak napadlo :grinning:
18. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Megan

na proseku nevím,ale v Letňanech jo
už jich pár máme
budeme vyrábět zvířátka
19. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

tak včera jsme byli v Třeboraticích na hřbitově
a je tam hodně stromů s kaštany
tak máme 2plný igelitky kaštánků,tak kdyby jste nějaká chtěla ,tak se toho ráda zbavím :wink:
20. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ilčo

nechceš cuketu a jablka na štrůdl?
Jirka by to dneska měl dovést ze zahrádky
my jsme u našich
20. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky dost kaštanů ,teď sme byli prochajdě a u statku a kousek dál na bulovku je taky dost kaštanů,tak budem dělat zvířátka :slight_smile:
20. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

a jaký?pak vyfot a přidej do alba
ať máme inspiraci :wink:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jakej jste měly víkend?
počásko bylo super co?
aby to ještě dlouho vydrželo
v úterý jdeme do ZOO
20. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženský, koukám co jste toho nažvanily. Jen chvíli nedávám pozor a nestíhám vás dočíst. Te´D jsme dorazili z víkendu. Byli jsme na Mělnickém vinobraní, burčák z Pálavy dobrý, houpačky, kolotoče, mašinky atd. taky, Terík byl spokojenej. Dnes jsme jen krmili kačenky a byli na večeři a před chvíli dorazili.

Luci, Hanka měla 3,79 kg a 51, Terezka 3,72 kg a 51 cm. Malá Karolínka 4,1 kg a 54,5cm málé dítko :wink:
S Cuketkou nevím co bych si počala, ale pár jablíček ze zahrádky by se šiklo. :wink: Kaštánků máme taky mraky, zvířátka jsme dělali už asi před 14 dny - žirafu, ježka, něco jako koně a pejska, ale jsou v Nymburce, takže fotečky nebudou.
Kaštany jsou snad v parku Přátelství (mezi Billou a poliklinikou), ale bývají brzy posbírané, je tu hodně děcek chtivých. Jinak Luci, promiň, že jsme tak ve čtvrtek zdrhly, ale ona na nás čekala babí.
Minitanečky jsem zrušila a doplatila studio pro nejmenší - pásmo, cvičení, písniček, básniček a výtvarky dohromady. Prvně jsme byly ve čtvrtek od tří odpoledne a Terezka se tam nakonci rozbrečela, že nechce jít domů a chce si ještě s paní učitelkou hrát. Tak jí paní učitelka utěšovala, že příště si budou hrát a povídat o koníkách :slight_smile: Dnes nám vykládala, že přece ví, že do školky pro ní přijdu a že je velká, ale sama tamprostě nebude a hotovo. Když uteču tak bude brečet, protože je jí to líto, že tam nejsem. Je to prostě držtička, tak snad se to podá....
20. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
No my byli v sobotu u našich,jelikož Zdenda dělala doma podlahu(konečně poslední) tak sme zašly na hřiště za kamarádkama-no malá v sedmim nebi,koukala na fotbal,hrála si s dětma,ani se jí od tamtud nechtělo,no a včera večer sme ještě dělaly ty zvířátka-hada,koníka,ježečka a Zdenda si udělal něco jako složení atomu :grinning: malou to celkem bavilo akorát sme jí napíchaly drky a ona tam dávala špejle :wink:
Dneska odpoledne musím opět do kauflandu,tentokrát babičce pro vajíčka a kmpot,tak snad už o tam nebude tak hrozný,jinak j ty vajíčka seženu jinde a řeknu,že byli v akci :wink:
My zítra zas jde v 11 do yamahy,zatím jí to docela bere,ale ještě byc brala njáký cvíčo,holky nemáte tip?
Nechtěly byste s náma někdy skločit do Lagoonu? MY chodíme jednou za čas ve středu :wink: ,ale teď přemýšlím,že to taky vezmem spíš do zoo,dokud je na to počásko :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky nevíte který den tady bude ta svatováclavská pouTˇ,já vím,že loni to byla snad neděle?
21. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já myslím,že pouť je tady o víkendu
určitě to tady bude po proseku vyvěšený na plagátech :wink:

my o víkendu jedeme stejnak na chatu
a ještě v pondělí je volno :wink:
21. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych do lagoonu zašla,ale s tím pupíkem už nikam nejdu
a kačka má bohužel furt rýmu přes 4týdny,takže dnes už jdeme na středisko
začneme chodit do tý solný jeskyně,snad jí to pomůže :wink:

jo leni ze čtvrtka na pátek se mě o tobě zdálo
že jsi byla těhotná a čekala jsi holčiččku Lilinku :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v kauflandu v pohodě,hodně věcí už neměli a fronta skoro žádná :slight_smile:
Luci nestraš s mimčem,kor dokud se furt neví jestly nám nestáhnou rodičovskou a mateřskou :unamused:
tak to vypadá,že to vezmem ve středu taky do zoo,tak se tam možná srazíme :wink:
21. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pouť je tuto sobotu a neděli. Burza mám pocit, že 24.10. - tedy švagrová něco takového povídala.
Nevíte o někom kdo by potřeboval autosedačku 0-13kg - máme jednu zbytečnou od Romer baby safe s isofixem, původní cena byla 7500,-, teď za 4500,-.............????????
21. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,jj už jsem kokala díky za informaci :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni my jedeme do ZOO zítra :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilčo bohužel neznám nikoho kdo by chtěl tu autosedačku
my máme a švagrová taky
a už jsi to dala na koníka?
21. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo zítra nás čekej s vínem a receptama :wink:

nechcete jet do ZOO také?
má být fakt krásně
21. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jak se mate?na me neco leze :frowning2:
dneska nam privezli konecne gauc,tak je to tu uz vic utulnejsi,ale jeste to neni ono..

lenkazdenek-my na cviceni budeme chodit do DDM,zaciname ve stredu
iloha-take nevim,kdy by mohl chtit autosedacku.a co MMB??

Na pout se taky chystame,taky chceme o vikendu do Ikey,no uvidime,jak to dopadne
21. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co na tebe leze?
nějaká chřipka?
a co ty kaštany?máš už je?
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megan,tam jsou koukala,ale vše až od 2 let-nekompromisně,chtěli sme se přihlásit do studia pro nejmenší,jenže nám 2 roky budou až v listopadu :unamused:
Luci to je škoda,sem myslela,že se konečně zas setkáme,my měli jít s kamarádkou,ale ta včera psala ,že nmůže,tak uděláme solo akci :slight_smile:
Iloha zkus to udat na mimibazaru,taky o nikom nevím
22. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkozdeňku, do toho studia pro nejmenší by vás vzali, my začaly s minitanečkama a tři roky nám jsou až v lednu. Terezku to ale bohužel nebavilo, takže jsme to přendali na studio pro nejmenší a jsme v pohodě. Spíš bych se bála, jestli už nemají plno.
Inzeráty už jsem dala na koníka, mimibazar i na bazoš a nic :frowning2: je tam toho třipr......
Luci, ještě jednou mockrát děkujeme, víno je skvělé :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,právě že ne :frowning2: my už tram psaly v srpnu a prej až od ledna :unamused: tak sme na yamaza a malou to celkem bere :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
lenerko-asi chripajzna,ale uz to dnes je lepsi,spis mam nejakou depku :unamused:
nebyla jsi dnes s malou na tom novem hristi?

zitra jdeme na ten krouzek to jsem na to tedy zvedava..Kuba zacal desne zlobit :frowning2: je to od dvou let,tak cekam,ze budeme nejmladsi,nam dva byli na konci cervenci..no jsem na to zvedava
22. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megan

na tom novým hřišti jsme dneska nebyly
byly jsme celý den v ZOO a super
málo lidí a super počásko :wink:
22. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

za víno neděkujte
my ho taky dostali
v ZOO super
příští týden to asi zopakujeme :wink:
jo díky za kyblík
22. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dnes bylo zase pekne.Byli jsme s Kubou na tom krouzku v DDM a bylo to fajn a pry byva ctvrtky od 9.45 taky cviceni tady hend vedle v sokolovne..

Chtela jsem se zeptat.do kauflandu se da jit normalne od metra?nikdy jsem tam nesla,tak netusim,jak je to noc daleko :grinning: zitra se tam chystam,snad me duchodci nesmetou :D
23. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my byli dneska v tý zoo a fakt super,teda kdyby malá na závěr nezlila sebe i celej golfáč vodou :unamused: no naštěstí em sebou měla náhradní oblečení kdyby se stala nehoda :sweat_smile:
Megan a od kolika je to cvičení-myslím, jako let :sweat_smile:
Jj do Kauflandu se dostaneš normálka od metra :slight_smile: sem tam koukala na vína a prášek na praní,ale pamatuju jak kamarádka vyprávěla,jak měli nedávno v akci prášek tak důchodci čekaly už pěknou dobu před otvíračkou a pak si ty prášky u pokladen kradly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kašlu na to-minulý týden mi to stačilo :grinning:
23. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek