• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Dobre rano,
lenkazdenek-ta jedna mamina vcera na tom cviceni rikala,ze tam chodila loni s malou a ty byl rok a devet mesicu...tak si myslim,ze pro vas to taky bude...

diky za radu ohledne Kauflandu,ja to dneska risknu a uvidime,kdyz tam bude napor,tak se vratim
24. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megan,ještě mi prosím prozraď kde to je :wink: :slight_smile: jinak držím v kauflandu palce,já tam vyrazím v týdnu,to sice už nic z akčních věcí nebude,ale uvidíme,třeba něco zbyde :grinning:
24. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježíš já bych do toho kauflandu nešla
stačilo jednou
a už nikdy více
ty důchodci si dělaj zásoby jako kdyby měla přijít válka
a jak na sebe narážej těma vozíkama
:confounded:

já bych to těd neriskovala
24. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DDM je podle mě to za Billou né?
Leni a co ségra ještě neporodila?
24. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsme Kaufland prezili bez uhony :wink: celkem jsem se nasmala,kdyz jsem videla duchodce jak nakupujou..

Lenkazdenek-no myslism to druhy cviceni?to je tady v Sokole,jak je ulice Lovosicka,tak je tu Sokol Prosek-myslim,ze jsem vcera zahlidla nazev a tam je cviceni..hned vedle tech baraku,jak bydlime s Lenerkou..vysvetlila jsem to srozumitelne??je tam i Bohemka Strizkov..

jinak my chodime do DDM a to je vlastne za Billou,dneska je tam akce,zahajeni skolniho roku,ruzny atrakce,hry,obcerstveni...no ale kdyz vidim to pocasi...tak nevim
24. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uvedu na pravou míru - cvičení je opravdu ve čtvrtek 9.45 hod. do 10.45, cena byla na jaře 40 Kč za hodinu, permanentka 375,-Kč. Jestli vaše děcka chodí a běhají :grinning: :grinning: :grinning: , tak klidně běžte. První hodina bývala zkušební zadarmo. A je to v Lovosické, od polikliniky za parkovištěm Bohemka Střížkov.
Jinak Megan Sokol je naproti Bille, co je kostel. Tam bude i teď o víkendu pouť. Cvičí se tam taky, jen nevím, jestli zůstaly středy - cvičilo se od deseti do jedenácti (byli tam i prckové co sotva chodily), byli i hodiny odpoledne, ale tam prý bylo více větších dětí. Hodina stála dvacku. Vede to děda sokol s babičkou sokolkou. Je to maličká tělocvična, ale děcka se tam taky vyřádí. My jsme chodily na obojí, ale teď máme ve čtvrtek miniškoličku a odpoledne studio pro nejmenší. Ale ve středu asi občas půjdeme.
24. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nezapomeňte jim vzít pití a něco k snědku, budou mít žízeň a hlad. V tělocvičně Bohemky (jsou to bývalé ČKD Kompresory -pouze pro info, občas se tomu tady pořád tak říká) bývala větší zima než v sokolovně. Ale úplně stačila tenká mikča na tričko. Do sokola jsme nosily tričko s krátkým rukávem a když bylo chladno tak dlouhý. Mikča potřeba nebyla. Jo a taky nějaké botičky, stačí bačkůrky nebo sandálky.
24. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my jsme v Nymburce a přijedeme v neděli večer, asi.
V po, út a stř mám doma mamču, neb Petr je služebně v Paříži.
24. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ilčo

škoda,že jsme nestačily ani pokecat
my jsme si po obědě s Kačkou chruply cca 2h
pak jsme šly na kolo a pak na veliký nákup do Billy
Kačka usla až po 21h
:frowning2:

kašle pořád ach jo
od října budeme chodit do tý solný jeskyně v letnanech
24. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ta Slunečnice v letnanech padá
už s etam necvičí nemaluje....atd.
už je to jen jako herna
takže musíme vymyslet nějaký jiný program
do too sokola asi začneme chodit s váma co?
24. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kačka dneska byla nadšená ze školky :wink:
budeš platit školku i na listopad?
ten tvůj brácha ti je ,ale podobnej :grinning:

jirka jde do práce v sobotu a v pondělí
takže my na chatu nejedeme

ok takže s ezas uvidíme až ve školce?
24. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já se ozvu. No s tou školkou nevím. Paní učitelka Iveta, tvrdí, že jsou rády, že tam sem s nimi, ale nevím. Dnes jsem tam měla na kíně i Barču a pořád se tulila a jednu chvíli jí i Terezka hladila a vysvětlovala jí, že přece jí má maminka ráda a nenechájí tam a příjde.....
Už jsem mohla dojít sama umýt i štětce a neječela.
Ale zatím nevím, zkusím se s nimi poradit.
24. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha
takže dneska měla krizi barča jo?
já jsem se kačky ptala co terka jestli plakala a kdo s ní byl na WC
a ona říkala,že ty a že s váma šla i Terka :grinning:
24. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak, Luci ve studiu pro nejmenší řádila jak černá ruka a komunikovala s paní učitelkou, zase nechtěla domů, ale sama by tam taky nebyla.
24. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale byla asi dvakrát i s Ivetou - vyčůrat a mýt si ruce, já se je snažím vždycky vypakovat..... :grinning:
ale malovat a "cvičit" se Kačce moc nechce. Vždycky jí na malování říkám, že přece chce mamince a miminku udělat ten obrázek a ona se většinou alespoń na chvíli nechá přesvědčit. Jinak tam pobrekávala ta druhá barča a Honzíkoví budou tři 25 ledna.
24. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a nechceš si udělat výlet do nymburka vláčkem????
24. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je potvora ta naše Kačka
cvičení jí nikdy nebavilo
a slíbila,že bude malovat obrázek mimču sama
a dneska říkala já to všechno dělala sama :grinning:

ale do toho Sokola by jsme mohly zaběhnout co?
24. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za pozvání
a vy tam máte domeček nebo byt?

já se o víkendu nudit nebudu
zítra přijede synovec budeme slavit jeho svátek
a pak jedeme na chatu s našima
do Veleně je to cca 7km za Prahou směr čakovice

ale vlakem by se Kačce líbilo :wink:
24. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Díky za informace,určitě to na jedno nebo druhý zkusím,máme jen tu yamahu v úterý od 11 a to se jí moc líbí,ale chtělo by to ještě njáký cvíčo aby jí to utahalo. Koukala jsem,že v DDM jsou i divadla pro nejmenší od 2 let,jenže jak na potvoru vždyvcky v úterky od 11 :frowning2: no snad to někdy výjde i na jinej den :sweat_smile:
Tak sme na pouť nalákaly i švagrovou s tchýní,tak nás pak švagruše rovnou ostříhá,včetně malý,už jí ta ofinka docela leze do očí :unamused:
Jinak malá je teda poslední dobou protivná až hrůza a jak není po jejím tak si stoupne a začne plakat a začne do toho řvát,maminko Klaudinka pláče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co pomáhá je chvilku si jí nevšímat,jene to třeba venku nejde :unamused:
Luci ,ségra ještě nic,ale už by to mohlo být každým dnem,haha teDˇtáta(bydlí s našima v baráku) že by udlala nový schodiště aby se na týden odstěhovala :grinning: ségra,že pár dní před porodem nikam nejde,tak prej hned po porodu :grinning: jako ,že by byla u mě i s malým,jenže to ani jedna z nás nechce,jendak přeci jen malá chodí dost mezi děti a nechci aby malýho nakazila,navíc potřebujou pohodlý vlastního domova,já už nemám doma ani přebalovák nic,malá má velekj pokojík s vlkou postelý...
Jestly půjdete do too sokola,tak dejte vědět my by sme se přidaly
25. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

nepůjdete příští týden do letnan na tu výstavu?
25. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, na výstavu bych možná šla. Ale asi v pátek. Sokol si myslím, že až ten další týden. Budu tu mít v po , út a stř. mamču a ve stř i Hanku s Kájou. Budeme zkoušet dělat marcipán. Chtěly bychom Kájuše k 1. narozkám udělat dortík.
Luci je to mezonetový byt. A vlak máme 5 minut od domu. Jezdí to z Vysočan a cesta trva cca 45 minut. Lepší je jet courákem elefant. :sweat_smile:
Tak třebas příště.

Lenkozdeňku, určitě dáme vedět.
Přeji hezký víkend.
25. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už sem od včera tetka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, gratulujuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
27. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se lenko poděl o detaily - jako délka, váha a jméno :wink:
27. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni

a kdy měla ségra termín?
nerodila předčastně?
a kolik slečna váží?
27. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera sem se byla podívat-malej nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: termín ségra měla 30.9 a 13 .10 ,ale podle míry bych neřekla,že je Maxík předčasně narozenej-50 cm A 3,800 :grinning: chudák si ségra dala,navc před tím už 2 dny nespala,tak byla hotová a nejen že jí nastřihávaly,ale nakonec se i natrhla :confounded: chuděra :frowning2: když sem jí včera viděla ani chodit nemohla-já měla štěstí a už druhej den sem seděla celkem v pohodě jen to trošku tahalo :sweat_smile: nevíte holky jakej má bejt ten kruh na lepší sezení?
28. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni tak ona to není slečna ,ale kluk Maxík super :wink: blahopřeju
no já měla obyčejnej kruh z hračkářství průměr 61x24cm
a byl super
stál asi 50kč
určitě ho seženeš v Bille dole v tom hračkářství
já si ho 100%beru taky s sebou
já nemohla sedět až 3den jinak dobrý
28. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

tak nevím nevím co s tou výstavou
150kč vstup pro dospělýho
a 50kč pro děti do 120cm
to je docela drahota
tak já tam asi nepůjdu :frowning2:
28. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
no já taky ještě nev ím, jestli půjdeme.
28. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my určitě né
jestli bude normální počásko,tak by jsme šly asi do ZOO
měly jsme jít zítra,ale nejdem má přijít studená fronta
už nám začíná podzim
ach jo
28. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek