Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenerkaautor
1. říj 2009
Ilčo

ne né Lucku bych nedala,když mám to jméno já
Anička je pěkný,ale nezamlouvá se manželovi
Hanka se mu líbí 😉
i Kristýna no tak uvidíme no
lenkazdenek
1. říj 2009
Luci,no střížkov je asi blok od nás kousek od normyy,nevím jak bych to popsala,mám dojem,že je to čtvrtek od 16 hodin ,pak tam maj dokonce i kurzy masáží pro kojence a batolata 🙂
Ségra,už je druhý den doma,říkala,že si připadá jak mlíkárna-což závidím,my bojovaly od začátku a moc dní kojení sme ani nevybojovaly,škoda,že sme neměli děti ve stejnej termín,bych od ségra odkuppovala mlíko 😉 😃 😃 no bolí jí to ještě dost,do toho malej chce pořád jíst,jenže se tak napucne,že toho pak půlku vyhodí :-| a dotoho si švagr ani nemoh vzít volno,takže dneska jí tam pomáhala mamča,zítra jedem my s Klaudinkou,na odpoledne pro ní máme připravený super dortík ve tvaru zavinovačky a taky dovezem kočárek na balkon-blbě se jí chodí tak aby nemusela na prochajdy 😉
lenerkaautor
1. říj 2009
to je dobře,že jí pomáháš
v tom 6nedelí je to důležitý

já v tom novým bytě taky budu mít kočárek na balkoně
přeci jen tam nebudeme mít výtah
a jeden kočár v garáži

to je dobře ,že má hodně mlíka 😉

no cvičení od 16h je tedy na prd
to je škoda
dopoledne by bylo lepší
lenkazdenek
1. říj 2009
přesně tak,jako zkusím toho sokola na proseku,ale nevím,my to tam připadalo jak z rychlích šípů 😃 tam byly taky takový ty mírně zchátralý baráčky okolo kostela 😃
iloha
1. říj 2009
Luci, tak jak to vidíš ráno,tedy dopoledne?
lenerkaautor
2. říj 2009
ilčo návštěva u vás super
máte moc krásný byt 😉
ale kačka mě doma ztropila takovou scénu,že to jsem snad ještě u ní nikdy neviděla
že prej chtěla ty mašinky
tak jsem se naprdla a ,řekla jsme jí,že odnesu Terce Anabelku i ten její kočárek
a to,že prej né,že to bude brečet 😃

no budeme muset k vám chodit častěji
a ježíšek asi Thomase nějakýho koupí 😃
nevíš kde jsi to kupovala ty?
lenerkaautor
2. říj 2009
ilčo

nebudeš chtít oříšky?
jedeme na víkend na chatu a manžel říkal,že jich tam udeme mít moc
máme 4stromy
a co jablíčka na štrůdl?

můžeme se vidět v úterý?kačka po vás moc touží 😃
lenkazdenek
3. říj 2009
Ahoj holky,
Tak vám,řeknu,že ještě,že nemáme druhý mimčo,malá sice MAxíka přijala,hladila mu nožičku,ale šíleně žárlí,musím jí mít na ruce když sme u miminka,dělá hysteráky když si ho pochovám,nebo nedej bože když sem ho chvilku hlídala.jako neubližuje mu,nebo tak něco,ale hraje si na uraženou :-|
Hm štrůdlík,já dělala minulej tejden a ddeska sme měli žemloku s piškot x-)
iloha
4. říj 2009
Ahoj holky,
Lenkozdenku, Klaudinka by to zvládla, protože 9 měsíců bys jí na to mohla připravovat. Švagrovic Barča byla ze začátku v pohodě a teď všechny hračky krade s tím, že jsou její a hotovo a dožaduje se pozornosti, zrovna když se má Nikolka krmit nebo přebalovat, ale zvládla to na jedničku.
iloha
4. říj 2009
Luci, já to kupovala v letňancech v bambuli, teda v bambuli ne, je tam to druhý akorát si teď nemůžu vzpomenout jak se jmenuje, ale mají to všude i ve sparkysu.
Ale zkus se pošťourat na netu, třeba najdeš levnější....mě to stálo cca 850,-Kč a mají několik druhůůůůůůůů
http://www.hrackyzeme.cz/eshop/pro-holky-i-kluk...
zinevra
5. říj 2009
ahoj všechny, můžu se k vám přidat. Jsem sice uplne novopecena maminka. Zuzance jsou momentalne dva tydny a prochazky zatim zvladame jen tady v letňanech.
lenkazdenek
5. říj 2009
Zinvera,vítej mezi náma a obrovská gratulace k holčičce,my sme tady povětšinou teda trošku pokročilý,ale myslím,že to nevadí,popravdě ti kapku závidím to malý miminko,kor když už mám doma pořádnýho raracha 😃
iloha
5. říj 2009
Vítej Zinevra a též gratulace k Zuzance. My jsme z Proseka, ale do Letňan to máme kousek přes mostík. 🙂
lenkazdenek
5. říj 2009
Jo my dnes odpoledne byli holky na ,,vaší ,, straně,prosšly sme se pěkně k mostu,hledaly sme to hřiště ,ale nenašly sme nic,ale možná sme špatně hledaly,kdeže sete to říkaly,že je? poblíž Terezínský?
iloha
5. říj 2009
Lenkozdenku, víš kde je hřiště Bohemky (bývalé kompresory)?
tak místo tenisového kurtu.
iloha
5. říj 2009
Luci, dorazíš zítra dopoledne? Jo, kdyby ano, nemohly byste holky sebou vzít velkej kočárek s anabelkou?????
lenerkaautor
5. říj 2009
Ilčo

jo jo dorazíme
a kočárek s Anabelkou bereme
kačka se těší na vaše mašinky 😃
lenerkaautor
5. říj 2009
lenčo

ty jsi nás nenašla?
to tě budeme muset k nám pozvat 😉
neboj Klaudinka by si na sourozence zvykla
já se taky bojím žárlivosti,ale je potřeba jí od začátku na to připravovat 😉
snad to bude ok
lenerkaautor
5. říj 2009
zinevra

vítej mezi námi
určitě se musíme sejít
kačka brzy bude mít sourozence,tak aby viděla tak malý mimčo 😉

a kde přesně kočárkujete v letňanech?
iloha
5. říj 2009
LUci, ty ještě nespíš? Kdy doráznete, holky?
lenkazdenek
5. říj 2009
Luci tak někdy okolo vánoc,že bych donesla cukroví 😃 😃 vůbec sem vás holky nenašla,ysme mohly dát,ale njáký srazík 😉
lenkazdenek
7. říj 2009
Ahoj holky,koukám,že sem moc nechdíte,jak jinak když je venku krásně že 😉 my za chvilku taky padáme,jen dovařím oběd .dneska to vidím na velkou prochajdu dopo i odpo,akorát to má u nás jeden háček,odpoledne si beruška vždycky vybere třeba motorku nebo,že půjdem na písek,jenže než dorazíme na hřiště nebo do parku už chrní :-|
lenerkaautor
7. říj 2009
tak my dneska jdeme do ZOO
má být krásně,tak at to využijeme 😉

neblázni okolo vánoc?
to už tu nebudeme 😞 😞 😞
za 14dní je kolaudace novýho bytu
a možná do měsíce dvou budeme bydlet
lenkazdenek
7. říj 2009
Luci,no při našem domlouvání to dřív jak na vánoce nevidím 😉 😃 ne my můlžem krom úterního dopoledne a pátku fakt kdykoliv 🙂 neboj kdyžtak to cukroví dovezu do čako-beztk tam mám kamarády 😉 ať můžeš konečně ochutnat,navíc chystám nové duhy,jelikož malá bude letos péct semnou,už teď pomáhá v kuchyni,nejvíc se jí líbila příprava štrůdlu 🙂
iloha
7. říj 2009
AHoj holky, nám se zase nejvíc líbí patlání mandlových zvířátek 😉
Tak se pojďte dohodnut třeba na příští úterý. Co vy na to??????
Je jedno jestli dopo nebo odpoledne.
lenkazdenek
7. říj 2009
Tak fajn,teda pokud to půjde odpo,páč dopo máme tu yamahu 😉
holky co myslíte,můžu už sźkusit modelínu nebo mám radši udělat takovou tu domácí hmotu na modelování?
lenerkaautor
7. říj 2009
ahoj

já nemám nic ani v pondělí ani v úterý
jen v úterý na večer se musím dostat do letnan
ve středu ráno jdu na gyndu
lenerkaautor
7. říj 2009
proč by jsi nemohla zkusit modelínu?
snad už ti nic nestrká do pusu nebo jo?
lenerkaautor
7. říj 2009