• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Iloha,státní sem poblíž ani nesehnala,všchny jsou od 3000 +stravné vejš a tolik já mýt ani nebudu,jako není to nják dobře placený,mě jde hlavně o to místo pro malou.
Luci,no zas doplácet X tisíc,mát malu c jeslích a makat tak za o mi ta školka od září teda nestojí :wink:
11. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ptala jsi se ve stacionáři za bývalou Delvitou?
Pro trvalé bydliště mají cenu 1500 za měsíc
11. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,no v tom to právě je,my tady totiž trvalý bydliště nemáme :unamused: máme ho na 8čce,tam sem koukala maj jedny jesle za 1300 + stravný,tak zítra písnu jestly maj ještě volno :confused:
11. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....tak to je blbý. To pak je za tu trojku.

No nic, držím pěsti. dobrou
11. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,díky,snad to nják dopadne,dobrou :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni a proč si nezměníš trvalé bydliště?
copak ten byt na proseku není váš?
11. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,protože pak zas malou do tý školky nedostanu-je na 8čce :unamused:
12. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počkej ta školka,kde by jsi měla vařit patří pod osmičku?
a ty jesličky patří pod devítku?
ježíš
12. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jj školka je na 8čce,kouske za ládvím-pro nás super poloha,jesličky jsou jedny tady na proseku-ten seminář a poak jedny na písečný,tam jsem psala jestly nemaj plno,tak uvidím,ty by byly jen 1300+ stravné-což bych ani nepotřebovala,dělala bych od půl9 do půl 13. Ale vypadá to bldě :frowning2: ještě mě napadla manželova babička,bydlí v bohnicích,ale nevím jestly by byla ochotna denně malou hlídat,jako kamarádky by mi nárazově,nebo třeba jeden den v týdnu pohldaly,ale jako celej tejden je nemožnej,což naprosto chápu
12. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Lenko, tak to by byla makačka, ráno stíhat školku a práci :unamused:
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha no ono to beztak nepůjde,teĎ sem tam volala a maj plno! Takže jedině zkusit manželovu babičku-ta je z bohnic,ale nevím,spíš to vypadá,že smůla,akorát sem zvědavá jak teda příští rok najdem školku,jelikož si nemůžu dovolit zůstat doma jen tak.Ale to ž bude synovec starší tak přinejhorším holt bude u ségry
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plně tě chápu, mě Terezku ani do školky letos nezapsaly, protože nesplnila základní podmínku. Nejsou jí letos 3, ale až v lednu. Takže nedobrovolně musí k zápisu až jí budou 3 a dva měsíce a nejbližší termín příjmu do školky je září 2010. Tudíž budu muset taky zůstat doma déle. A vzhledem k plnosti školek asi i déle.
12. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo
se školkama je bordel
my to máme taky tak
příští rok na jaře zápis a pak uvidíme jsetli nás vůbec vezmou

švagrová čeká v říjnu mimčo
a malou jí od prosince vzali do státní školky
což je super
jenže bydlej v Zelenči,ale stajnak je tam dětí spousty

a to jí teď už platí 2dny v soukromé školce,protože by se z ní doma zbláznila
ona chce být pořád mezi dětma
ale ona je divoška
a chápu,že musí být v kolektivu

Kačka se taky těší na čtvrtek do školky
ale nevím jak to bude od ledna,když už budeme bydlet jinde
jestli budu ochotna s tím panděrem jí vozit busem :frowning2:

jestli by mě jí vzali do normální školky,tak by jí tam ráno vozil manžel a já bych si jí pak už jen vyzvedávala,ale to je asi jen sen
neumím si představit,že by mě jí měli vzít až jeden rok než půjde do školy to bych se z ní doma asi zcvokla :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uvidíme, do práce se zatím nechystám..........zatím pro mě žádnou nemají, takže se budeme moci i sejít v novém bytečku
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budete za náma jezdit jo :wink:
12. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já o práci nouzi nemám,spíš mi jde o tu školku no,jako neumím si představit,že bych s malu byla doma a zůstala bych bez peněz,to by sme asi ani finančně nezvládly :unamused:
12. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tou školkou by to bylo super
protože kde v dnešní době získáš místo jak pro sebe tak i pro dceru
to by byl zázrak

tak snad ti to dopadne dobře
12. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html

Ilčo tady najdeš Snoopyho Kitty všechno
12. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky...............seš ďáblík :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem z prahy 8 - z dolnich chaber..
vy se nekdy i schazite nebo jen konikujete? :wink:
12. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andreasku, já a Lucka jsme se sešly už několikrát, Lenkazdenek nás zatím nenašel............
od Lucky vím, že se už i scházely. :wink:
12. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to holky v háji,žádný dobrý jesle sem nenašla :frowning2: ono přeci jen je to na celej rok což je fakt hodně :unamused: no,ale švára mi asi zařídí přes svou práci školku na praze 7 :slight_smile: tak aspoň něco,jnak popravdě mě se už do kuchyně nják extra nechce,jednak už ani nemám kuchařský hadry :sweat_smile: a jednak mi tzo stačí doma :wink: radši bych někam do obchodu,akorát nechci žádnou sedavou práci,to mě fakt nebere,stačí,když sem dělala po večerech brigádně účto :confounded: já potřebuju prostě zabavit ruce :sweat_smile:
Iloha,taky ste mi neřekly,kde přesně vás najdu :wink: jinak Andreasku vítej :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a oni mají u šváry nějakou firemní školku?
12. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nják :wink:
Holky co srazík příští týden? Já ještě zítra musím bnknout do tý školky,že je mi líto,ale nemám hlídání,navrhnu,že jestly mě tam fakt moc potřebujou tak jedině s malou :slight_smile: holt si ještě budu ten rok užívat a pak se uvidí no
12. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš docela výhodu, odpadne ti shánění, my zřejmě budeme strašit doma ještě jeden rok a doufám, že ne déle. Tím, že je v lednu, tak by jí klidně mohly vzít do školky až v pěti a půl, což je hrozná představa a nejhorší je, že by jí taky nemusely vzít vůbec. :angry: No uvidíme. ono to nějak dopadne.

A příští týden kromě čtvrtka můžu kdykoliv. :wink:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,to mi povídej,my sme listopadový,takže normálně by byl taky mega problém :angry: :angry: mě měli varovat na sociálce předem,že děti narozený po září nikde brát ve 3 letech nechtěj! Jako když to náhodou neklapne,ak prostě zkusím njáký jesličky-snad už budou volný- nebo malou dám ségře,to už Maxovi bude rok a něco takže to už zvládnou,když jim dopředu navařim,koupim skate ke kočáru tak by to mělo být ok.
Holky co s beruškama děláte když je takhle hnusně? My furt taíme puzzle,kreslíme,zpíváme,dneska sem pozbírala cestou z yamahy njáký listy,že si je obkreslíme budem vybarvovat a lepit :wink:
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly asi dvě hodinky venku, kupodivu jsme nezmokly, dupaly jsme v loužích, házely tam šišky, dupaly na práskačky a tak.... Jinak maluje, hraje si na doktorku s panenkama, na školku a tak.
13. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak čepky jsou v inzerátech na mimáči i koníkovi.
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo pošli odkaz :wink:
13. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak melírek dobrý
ale ještě bych tam chtěla jednu barvu na oživení
před chvílí jsme přijeli ze zelenče kačka už naštěstí spí
byla hotová chuděra

terezce se dárky líbily

jo v Ikei maj za 249kč maj sadu na vaření pro holky
je tam váleček forma na bábovku...atd.