Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenerkaautor
6. lis 2009
kdepak máme dneska Ilču?
iloha
6. lis 2009
Já tu měla Hanču s Kájou 🙂
Jinak v plynové troubě jsem pekla několik let. Dolu do trouby jsem si dala litinovou plotýnku a při cukroví jsem na ni stavěla malý kastrůlek s vodou. 😉

Lenkozdenku, ta plíseň je na prd..... může být příčinou i toho kašle u malé 😉 Pokud by ti pořád měla kašlat a rýmovat, tak raději na alergologii nebo se poraď s mudrou, může to mít totiž příčinu v bakteriích z plísně a ty se mohou usadit na plicích a průduškách.
My to řešily částečně, protože to vypadalo, že se nám plíseň objevila v Nymburce. Nastříkali jsme to savem proti plísni a takovým hodně režným rýžákem odrolili a zase pak nastříkali. Přes léto to krásně vyschlo a zatím nic.
Měli jsme tam odborníka a ten řekl, že to vypadá dobře. Pokud se to letos přes zimu neobjeví, tak nám jen zateklo a udělal se plísňový povlak. Pak bychom to na jaře mohli potáhnout a vymalovat. 😉
lenkazdenek
6. lis 2009
Iloha dík za tip,malá má rýmu tak 2x 3x do roka to samý kašel tak snad je to ok,každopádně máme furt doma savo proti plísni a ještě něco co nám poradil táta od nich z podniku njáký sajrajt. Máme to jen u zdi co vede k podchodu :-|
Luci a jak to mamča řeší?
iloha
6. lis 2009
Hlásím, že malá Nikolka od švagrové je též marod. Měla teplotu, tak už s ní byla Katka u mudry, prý jen zatím panadol, nurofen a kapky do nosu. Pokud by ale měla zítra ráno a přes den teplotu, tak s ní určitě má jít na pohotovost a dostanou atb. Jinak Barča prý v pohodě, nic jí není.
Malá Kája byla dnes na kontrole, protože též pořád nudlí a trochu kašle. Mudra řekla, že raději udělají výtěr, tak teď čekají na výsledek. Teploty nemá a nudle jsou průhledné, tak uvidíme.

jdem večeřet, tak zatím
iloha
6. lis 2009
Tak já už jsem tady a tady nikdo???????????
iloha
6. lis 2009
Luci, co Kačka, má ještě teplotu????
lenerkaautor
7. lis 2009
ahoj Ilčo

ne né
teplotu měla jen 1x v noci
a na jednom teploměru 38,1 a na druhým 37,7C
pak jsme jí dala panadol a byl pokoj

teď zakašle jen ,když lítá jako pošuk
už se doma pěkně nudí a já taky!!!!
ještě,že si po obědě chodíme chrupnout,ale pak ty večery stojí za to
včera nám to předvedla
usla až ve 22h a v noci kňučela,že nemůže v tý malý postýlce spát,že chce velikou
a docela kašlala

je to zvláští přes den nezakašle,ale jak si lehne tak to zas začně
a to nezáleží jestli má ATB nebo né
doufám,že je zas nedostala zbytečně!!!!
lenerkaautor
7. lis 2009
co jste vařily dobrého k obědu?
já polívku s játrovejma knedlíčkama
a segedín s domácíma knedlíkama(ale knedlíky byl výtvor babičky)
prostě pochutnáníčko
a ještě perníček s čokoládou a lentilkama na ozdobu
ale už mě pěkně bolej nohy

manžel chrápe
kačka řádí a já se za chvíli chystám do Globusu
iloha
7. lis 2009
Ahoj, u nás už je skoro kašel fuč i rýma. Zítra půjdeme zase chvíli ven a uvidíme. Večer jdeme do divadla, tak bude Terezka u babičky a tam si ji pak vyzvedneme, hrají od šesti, takže to pak v autě po cestě domů usne a zalomí to až do rána.
My k obědu měli masovou haši a brambor, speciální mrkvovo-celerovo-petrželový salát se zálivkou s pomerančů.
Kupodivu to jedla i Tereza a prý jí to chutnalo. Teď budeme mít bramborové placky na přání Teríka. 😉
lenerkaautor
8. lis 2009
jo jo pěkný,ale našla jsme i levnější
ale děkuji 😉
kdyby jsi ještě něco našla,tak to sem přidej
lenerkaautor
8. lis 2009
tak dneska dneska první noc co kačka nekašlala
spali jsme v letnanech
jirka je na chatě
ale spadla mě z postele,ale ani o tom nevěděla 😃

ale za to mě je jak psovi
hlava mě bolí
spouští se mě rýma a bolí mě v krku
super,to potřebuju mít chřipku ]-(

to jsem asi čapla na tý poliklinice
děsně tam ty děcka chrchlaly
musím jít do školky a zas to ve čtvrtek zrušit
na prosinec už to neplatím!!!!
megan2
8. lis 2009
AHojky,
tak jaky jste meli vikend?my se pred chvili vratili.

Lenkazdenek-jdete zitra do oskarka?jak to tam prosim Te chodi-musim se prihlasit,nebo proste jen v klidu prijit??a kde to tam je?
iloha
9. lis 2009
Ahoj, tak koukám, že se snad nudlá všude. Luci, hlavně hodně pít a teplo, pokud možno nikam necourej a dejte se brzy dohromady 😉
My už jsme OK. Ve čtvrtek jdeme do školky, Terezka se už moc těší, a zatím vykřikuje, že by to mohla zkusit, tam být i sama, tak uvidíme, až bude čtvrtek 😃
Luci my máme i Ikei v Nymburce na posteli zalrážku a nepadá. Tady v Praze nemá nic a na noc jí vytahujeme to šuple s matrací a zatím za ten rok spadla asi tak 3x a vzbudila je jen jednou a to prosím v noci sleze celou postel. 😉
iloha
9. lis 2009
Jo malá Nikolka dnes vyfasovala též atb. Hrozně kašle, ale rýmu prý skoro nemá. Katka kašla a Barča, jen trochu nudlá a do školky chodí zatím pořád. Teď jde na náhradu v úterý.
lenkazdenek
9. lis 2009
Ahoj holky,
Tak malá ještě včera chrchlala ,ale dneska zakašlala snad jednou-tak jí asi zítra už vezmu na yamahu-ono vydržet s ní doma celej den je už docela krušný :-S
Megan,nrmálně tam akorát příjdeš,zazvoníš(vchod je z druhé strany) pak se tě paní zeptá na jméno dítěte za=íš čas v koik si přišla a zeptá se zda si dáš čaj,toŤ vše 😉
JInak dneska má přijít opravář na tu troubu-mezi 16-18 hodinou-no zatím tady není
lenkazdenek
9. lis 2009
Trouba spravená,sice se mi kapku udělaly mžitky,páč sice ten náhradní díl levný,ale za práci která trvala 20 minut si řek docela dost. No ale hlavní je,že to bude fungovat 🙂
Hm tak zítra nikam asi nepůjdu-malá je dobrá,za to já mám horečku :-S
iloha
9. lis 2009
To tedy Leni, nic moc, tak se koukej taky brzy vykurýrovat. Koukám, že zatím mně a Megan se to vyhýbá. Mohlo by to u toho zůstat 😉
megan2
9. lis 2009
AHojky,
lenkazdenek-dekuji 😉 dneska jsme tam dopoledne vyrazili a dobry,Kuba pak cely den rikal-MÁMO LÍBILO 😃
a přihlásili jsme se na Mikulášskou,bude 4.12.A taky bych rada pristi utery na ten lampionovy pruvod 😉

Leenkazdenek-gratuluji ke spravene troube a horecka me mrzi,at je Ti brzy lip!!
Iloha-jj,zatim se drzime,a doufam,ze na dlouho
iloha
9. lis 2009
Jo to já taky x-)
lenkazdenek
10. lis 2009
Ahoj holky,tak já e dnesa probudila a hned poránu teplota 39,5 :-p samozřejmě všichni maj dlouhej takže mám smolíka,sem myslela,že by mi někdo aspoň mrknul na malou.... no ,ale asi to zvládnem sami,malá mě díky bohu nechala i trochu vyspat a je fakt,že je hodná a docela i pomáhá 🙂
soanpe
10. lis 2009
je ahoj leni 🙂
úplně jsem zapomněla na prosecké tlachání :-N
ty jo Klaudince budou za chvíli 2 roky.
Sofinka bude mít 30.11. rok 😕 letí to hrozně
Leni,já jsem po ATB. Naštestí Sofí se drží, resp.držím ji na echinaceovém sirupu.je sice od roka ,ale snad se to nezblázní .dostává menší dávku do čaje a žužlá to během dne
iloha
10. lis 2009
Ty Leni, to je ale mazac po ránu, co takhle raději navštívit dr.????
lenerkaautor
10. lis 2009
ahoj Andy

co ty tady? 🙂
lenerkaautor
10. lis 2009
ahoj Leni

100%let k Dr.39,5C po ránu to není sranda
to je na zábaly a na postel!možná dostaneš též ATB
to bych ti nepřála
lenerkaautor
10. lis 2009
ahoj Ilčo

tak se hlásím po delší pauze
přijela jsme na Prosek jen vyprat a trošku poklidit
to víš doma je manžel sám,tak si umíš představit ,jak to tu vypadá že, :-N

no včera jsem byla na krvi
tak dneska se uvidí jestli v krvi mám cukr jestli jo tak 10denní dietka
a pak zas na krev a když to bude dobrý,tak dostanu ten dobrý sladký nápoj
a když né a tu těhu cukrovku budu mít
tak se mám prý na co těšit
tak uvidíme
a to ještě den než mě brali krev tak jsem měla pudink makový závin a bábovku ve 22h
takže to budou super výsledky
ale já bez sladkýho umřu 😞 😞

pak jsem šla na gyndu
a naše paní DR.se hodila marod
takže jsem nepořídila

obvodačka mě poslala na cévní
ty žíly mám fakt hnusný 😞

a na gennetu mě vyhnali,že už mě ve 30tt ultrazvuk neudělaj 😞

takže od 7h do 13 30h jsem lítala a docela zbytečně
po 22h jsem šla spát úplně vyřízená

dneska mám odechový den
rýmu už mám lepší
v krku jen občas zaškrábne
kačka je dobrá jen ještě dobírá ta ATB má to do soboty do rána
a kašle jen když řádí!!!!
ale stejnak dneska jdu zrušit školku a už budeme mít 3náhrady :-S
lenerkaautor
10. lis 2009
jo v neděli asi po 14h jsem viděla u vás Terku v ložnici
jak vám tam řádí v postelích 😃
jako v kině 🙂
megan2
10. lis 2009
Ahojky,
Lenkazdenek-to je vazne na navstevu dr,drzim palce at je lip!!

Lenerko-drzim palce,ja tenrkat byla taky na odberech an tu cukrovku a den pred jsem mela hooodne cokolady a nastesti to vyslo v pohode 😃 😃 ale ten sladkej napoj,to bylo hnusny :-S a jak toze se uz nedela UZ ve 30tt??
iloha
10. lis 2009
No, to je dost, že se taky Luci ozveš 😉 Tak hlavně, že je ti líp. Cukrovku snad mít nebudeš, neboj 😉
Terezka tam blba s Petrem, tak náruživě, až pak slítla na zem jak shnilá hruška, ale nebrečela, jen brblala, že jí tedy fakt bolí kolena a ruka. :-N
lenkazdenek
10. lis 2009
Ahoj holky,tak už je mi líp,sice sem sebou v pledne sekla-měla jsem mega zimnici a dotoho jsem vařila oběd jelikož malá měla hlad-nakonec mě chuděra pomáhala zvednout,pak po jedný přijela máma-vzala si kvůli tomu půl dne volna-přivezla šumivé tabletky a místo paralenu acilpirin,pomohla mi s malou a od 4 hodin už mám jen zvýšenou teplotu,tak snad to bude ok.Akortá je hrozn,že sem dva dny necvičila a žeru jak zjednaná,to zas pojedou ty pracně schozený kila nahoru :-S
Andy :letí to fakt šíleně příští týden máme oslavu 🙂 už se těším,akorát musím někde splašit njáký pěkný balící papír 🙂
Luci držím palce s testem,hlavně večer předtím nepij nic sladkýho,ono by se to mohlo pak na tom testu odrazit :-|