• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
kdepak máme dneska Ilču?
6. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu měla Hanču s Kájou :slight_smile:
Jinak v plynové troubě jsem pekla několik let. Dolu do trouby jsem si dala litinovou plotýnku a při cukroví jsem na ni stavěla malý kastrůlek s vodou. :wink:

Lenkozdenku, ta plíseň je na prd..... může být příčinou i toho kašle u malé :wink: Pokud by ti pořád měla kašlat a rýmovat, tak raději na alergologii nebo se poraď s mudrou, může to mít totiž příčinu v bakteriích z plísně a ty se mohou usadit na plicích a průduškách.
My to řešily částečně, protože to vypadalo, že se nám plíseň objevila v Nymburce. Nastříkali jsme to savem proti plísni a takovým hodně režným rýžákem odrolili a zase pak nastříkali. Přes léto to krásně vyschlo a zatím nic.
Měli jsme tam odborníka a ten řekl, že to vypadá dobře. Pokud se to letos přes zimu neobjeví, tak nám jen zateklo a udělal se plísňový povlak. Pak bychom to na jaře mohli potáhnout a vymalovat. :wink:
6. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha dík za tip,malá má rýmu tak 2x 3x do roka to samý kašel tak snad je to ok,každopádně máme furt doma savo proti plísni a ještě něco co nám poradil táta od nich z podniku njáký sajrajt. Máme to jen u zdi co vede k podchodu :unamused:
Luci a jak to mamča řeší?
6. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že malá Nikolka od švagrové je též marod. Měla teplotu, tak už s ní byla Katka u mudry, prý jen zatím panadol, nurofen a kapky do nosu. Pokud by ale měla zítra ráno a přes den teplotu, tak s ní určitě má jít na pohotovost a dostanou atb. Jinak Barča prý v pohodě, nic jí není.
Malá Kája byla dnes na kontrole, protože též pořád nudlí a trochu kašle. Mudra řekla, že raději udělají výtěr, tak teď čekají na výsledek. Teploty nemá a nudle jsou průhledné, tak uvidíme.

jdem večeřet, tak zatím
6. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem tady a tady nikdo???????????
6. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, co Kačka, má ještě teplotu????
6. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

ne né
teplotu měla jen 1x v noci
a na jednom teploměru 38,1 a na druhým 37,7C
pak jsme jí dala panadol a byl pokoj

teď zakašle jen ,když lítá jako pošuk
už se doma pěkně nudí a já taky!!!!
ještě,že si po obědě chodíme chrupnout,ale pak ty večery stojí za to
včera nám to předvedla
usla až ve 22h a v noci kňučela,že nemůže v tý malý postýlce spát,že chce velikou
a docela kašlala

je to zvláští přes den nezakašle,ale jak si lehne tak to zas začně
a to nezáleží jestli má ATB nebo né
doufám,že je zas nedostala zbytečně!!!!
7. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co jste vařily dobrého k obědu?
já polívku s játrovejma knedlíčkama
a segedín s domácíma knedlíkama(ale knedlíky byl výtvor babičky)
prostě pochutnáníčko
a ještě perníček s čokoládou a lentilkama na ozdobu
ale už mě pěkně bolej nohy

manžel chrápe
kačka řádí a já se za chvíli chystám do Globusu
7. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás už je skoro kašel fuč i rýma. Zítra půjdeme zase chvíli ven a uvidíme. Večer jdeme do divadla, tak bude Terezka u babičky a tam si ji pak vyzvedneme, hrají od šesti, takže to pak v autě po cestě domů usne a zalomí to až do rána.
My k obědu měli masovou haši a brambor, speciální mrkvovo-celerovo-petrželový salát se zálivkou s pomerančů.
Kupodivu to jedla i Tereza a prý jí to chutnalo. Teď budeme mít bramborové placky na přání Teríka. :wink:
7. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo pěkný,ale našla jsme i levnější
ale děkuji :wink:
kdyby jsi ještě něco našla,tak to sem přidej
8. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska dneska první noc co kačka nekašlala
spali jsme v letnanech
jirka je na chatě
ale spadla mě z postele,ale ani o tom nevěděla :grinning:

ale za to mě je jak psovi
hlava mě bolí
spouští se mě rýma a bolí mě v krku
super,to potřebuju mít chřipku :angry:

to jsem asi čapla na tý poliklinice
děsně tam ty děcka chrchlaly
musím jít do školky a zas to ve čtvrtek zrušit
na prosinec už to neplatím!!!!
8. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak jaky jste meli vikend?my se pred chvili vratili.

Lenkazdenek-jdete zitra do oskarka?jak to tam prosim Te chodi-musim se prihlasit,nebo proste jen v klidu prijit??a kde to tam je?
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak koukám, že se snad nudlá všude. Luci, hlavně hodně pít a teplo, pokud možno nikam necourej a dejte se brzy dohromady :wink:
My už jsme OK. Ve čtvrtek jdeme do školky, Terezka se už moc těší, a zatím vykřikuje, že by to mohla zkusit, tam být i sama, tak uvidíme, až bude čtvrtek :grinning:
Luci my máme i Ikei v Nymburce na posteli zalrážku a nepadá. Tady v Praze nemá nic a na noc jí vytahujeme to šuple s matrací a zatím za ten rok spadla asi tak 3x a vzbudila je jen jednou a to prosím v noci sleze celou postel. :wink:
9. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo malá Nikolka dnes vyfasovala též atb. Hrozně kašle, ale rýmu prý skoro nemá. Katka kašla a Barča, jen trochu nudlá a do školky chodí zatím pořád. Teď jde na náhradu v úterý.
9. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak malá ještě včera chrchlala ,ale dneska zakašlala snad jednou-tak jí asi zítra už vezmu na yamahu-ono vydržet s ní doma celej den je už docela krušný :confounded:
Megan,nrmálně tam akorát příjdeš,zazvoníš(vchod je z druhé strany) pak se tě paní zeptá na jméno dítěte za=íš čas v koik si přišla a zeptá se zda si dáš čaj,toŤ vše :wink:
JInak dneska má přijít opravář na tu troubu-mezi 16-18 hodinou-no zatím tady není
9. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trouba spravená,sice se mi kapku udělaly mžitky,páč sice ten náhradní díl levný,ale za práci která trvala 20 minut si řek docela dost. No ale hlavní je,že to bude fungovat :slight_smile:
Hm tak zítra nikam asi nepůjdu-malá je dobrá,za to já mám horečku :confounded:
9. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tedy Leni, nic moc, tak se koukej taky brzy vykurýrovat. Koukám, že zatím mně a Megan se to vyhýbá. Mohlo by to u toho zůstat :wink:
9. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
lenkazdenek-dekuji :wink: dneska jsme tam dopoledne vyrazili a dobry,Kuba pak cely den rikal-MÁMO LÍBILO :grinning:
a přihlásili jsme se na Mikulášskou,bude 4.12.A taky bych rada pristi utery na ten lampionovy pruvod :wink:

Leenkazdenek-gratuluji ke spravene troube a horecka me mrzi,at je Ti brzy lip!!
Iloha-jj,zatim se drzime,a doufam,ze na dlouho
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já taky :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já e dnesa probudila a hned poránu teplota 39,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozřejmě všichni maj dlouhej takže mám smolíka,sem myslela,že by mi někdo aspoň mrknul na malou.... no ,ale asi to zvládnem sami,malá mě díky bohu nechala i trochu vyspat a je fakt,že je hodná a docela i pomáhá :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahoj leni :slight_smile:
úplně jsem zapomněla na prosecké tlachání :sweat_smile:
ty jo Klaudince budou za chvíli 2 roky.
Sofinka bude mít 30.11. rok :fearful: letí to hrozně
Leni,já jsem po ATB. Naštestí Sofí se drží, resp.držím ji na echinaceovém sirupu.je sice od roka ,ale snad se to nezblázní .dostává menší dávku do čaje a žužlá to během dne
10. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty Leni, to je ale mazac po ránu, co takhle raději navštívit dr.????
10. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Andy

co ty tady? :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

100%let k Dr.39,5C po ránu to není sranda
to je na zábaly a na postel!možná dostaneš též ATB
to bych ti nepřála
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

tak se hlásím po delší pauze
přijela jsme na Prosek jen vyprat a trošku poklidit
to víš doma je manžel sám,tak si umíš představit ,jak to tu vypadá že, :sweat_smile:

no včera jsem byla na krvi
tak dneska se uvidí jestli v krvi mám cukr jestli jo tak 10denní dietka
a pak zas na krev a když to bude dobrý,tak dostanu ten dobrý sladký nápoj
a když né a tu těhu cukrovku budu mít
tak se mám prý na co těšit
tak uvidíme
a to ještě den než mě brali krev tak jsem měla pudink makový závin a bábovku ve 22h
takže to budou super výsledky
ale já bez sladkýho umřu :frowning2: :frowning2:

pak jsem šla na gyndu
a naše paní DR.se hodila marod
takže jsem nepořídila

obvodačka mě poslala na cévní
ty žíly mám fakt hnusný :frowning2:

a na gennetu mě vyhnali,že už mě ve 30tt ultrazvuk neudělaj :frowning2:

takže od 7h do 13 30h jsem lítala a docela zbytečně
po 22h jsem šla spát úplně vyřízená

dneska mám odechový den
rýmu už mám lepší
v krku jen občas zaškrábne
kačka je dobrá jen ještě dobírá ta ATB má to do soboty do rána
a kašle jen když řádí!!!!
ale stejnak dneska jdu zrušit školku a už budeme mít 3náhrady :confounded:
10. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo v neděli asi po 14h jsem viděla u vás Terku v ložnici
jak vám tam řádí v postelích :grinning:
jako v kině :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lenkazdenek-to je vazne na navstevu dr,drzim palce at je lip!!

Lenerko-drzim palce,ja tenrkat byla taky na odberech an tu cukrovku a den pred jsem mela hooodne cokolady a nastesti to vyslo v pohode :grinning: :grinning: ale ten sladkej napoj,to bylo hnusny :confounded: a jak toze se uz nedela UZ ve 30tt??
10. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je dost, že se taky Luci ozveš :wink: Tak hlavně, že je ti líp. Cukrovku snad mít nebudeš, neboj :wink:
Terezka tam blba s Petrem, tak náruživě, až pak slítla na zem jak shnilá hruška, ale nebrečela, jen brblala, že jí tedy fakt bolí kolena a ruka. :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už je mi líp,sice sem sebou v pledne sekla-měla jsem mega zimnici a dotoho jsem vařila oběd jelikož malá měla hlad-nakonec mě chuděra pomáhala zvednout,pak po jedný přijela máma-vzala si kvůli tomu půl dne volna-přivezla šumivé tabletky a místo paralenu acilpirin,pomohla mi s malou a od 4 hodin už mám jen zvýšenou teplotu,tak snad to bude ok.Akortá je hrozn,že sem dva dny necvičila a žeru jak zjednaná,to zas pojedou ty pracně schozený kila nahoru :confounded:
Andy :letí to fakt šíleně příští týden máme oslavu :slight_smile: už se těším,akorát musím někde splašit njáký pěkný balící papír :slight_smile:
Luci držím palce s testem,hlavně večer předtím nepij nic sladkýho,ono by se to mohlo pak na tom testu odrazit :unamused:
10. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek