• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
leni,hezký a levný papíry maj v bille dole naproti dm :wink:
zajdi si raději k dr. tohle je na ATB. není to sranda :frowning2:

Dnes jsme se Sofí vyrazily za ségrou do Berouna a utratila bych tam majlant :sweat_smile: hračky Fisher Price maj tak o 20% levnější.
A ty dětský hadříky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdy dáme nějaký prosecký srazík?
10. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,no nevím,jako je fakt,že te´d je mi dobře,už jednou jsem takhle ěmla horečku a co myslíš ,že mi dr dala? Paralen :rolling_eyes: jako chřipka to nebude,nemám ani rýmu,olest v krku nebo tak něco ,takže uvidm jak mi bude zítra no.
Já už mám díky bohu vše koupený,ale to víš,pořád nják koukám,ikdž hračky u jse si zakázala-má jich tolik,že se jí to už nevejde do pokojíčku :sweat_smile:
Srazík až budem všichni zdraví :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a kam chodíš k dr? já chodím na polikliniku ke šrajerový a ta mi děla crp test,aby věděla,jestli to je na atb. a když,tak jestli širokospektrální nebo jednodruhový
10. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dr furt v Líbeznicích ,nerada doktory měním,navíc tam jezdím i k ženskýmu(tam musím bezpodmínečně v pátek)
10. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenkozdenku, no nevím, ale vysoká horečka, zimnice a bez rýmy a kašle, je průvodní jen chřipky - pokud začneš rýmou a kašlem, potom teprve teploty a nástup horečky - tak to bývá většinou nějaký zánětík a ne chřipka :wink:
................Horečka a bolesti
Chřipka začíná zpravidla vysokou horečkou (38 až 40 °C). Vzestup teploty obvykle provází zimnice a třesavka. Přidávají se silné bolesti hlavy. Ty mohou být spojeny i se světloplachostí a ztuhlostí šíje. Časté jsou bolesti kloubů, svalů, očí, zad a nohou. To vše je spojeno s výraznou únavou. Dalším možným příznakem je nevolnost, někdy zvracení, průjem nebo zácpa či nechutenství.

Během dalších jednoho až dvou dnů nastupují již klasické příznaky z postižení dýchacích cest. Je to rýma, bolest a pálení v hrdle, suchý dráždivý kašel. Ten se postupem času zvlhčuje a mění v produktivní hlenovitý kašel.

Teploty, únava, bolest hlavy a svalů obvykle vymizí během tří nebo čtyř dnů. Rýma a kašel pak trvají zhruba týden až deset dnů. Zvýšená únavnost a slabost se mohou v různé míře objevovat ještě měsíc po onemocnění.
11. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
iloha, jj tak jsem to někde četla, ale bylo to chřipka vs. viroza :wink:
11. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes ráno už neměla teplotu vůbec,jen se cítím kapku slabá-každpopádně teplotu ,bolest hlavy nebo nic podobného nemám :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře Leni.

Kdepak máme Lucku?????
11. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to je fajn,že ti je líp

já se cejtím jak spráskanej pes.něco mi luplo na jedné straně jakoby v bedrech a bolí to jak čert :angry:
vyžehlila jsem prádlo,co se mi nahromadilo za 2tejdny,tak mám radost

iloha,čůrátko je dobrý,ale jak se znám,určitě bych ho zapomněla doma nebo bych si počůrala ruku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ,když bych ho zapomněla,tak bych srolovala nějaký reklamní leták,nejlíp z voskovanýho nebo křídovýho papíru :grinning:
11. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile: já už se dnes vrhám i na cvičení fakt je mi fajn a je asi jedno jestly ,, cvičím s malou,, nebo normálně aerobik :slight_smile:
Iloha :grinning: :grinning: bych to asi nesvedla používat :sweat_smile:
Nepřipravuje už Lůca stěhování :confused:
12. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si představte, že Terezka byla dnes ve školce hodinu a čtvrt sama :wink: jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí
12. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,terka je velká holka :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Terka šikulka,sem zvědavá jak to zvládne naše prdelka,asi jí budu muset okolo května přihlásit někam na mini školku,jelikož jestly to výjde tak v srpnu nastupuju do práce :dizzy_face: :dizzy_face: když bude nejhůř tak malou bude mít ségra,malá si už teD´hraje na chůvu a bratránka hladí,zpívá mu písničky,podává dudlíka :grinning:
13. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

tak už jsme se vám vrátily
kačka už dneska dobrala antibiotika a už nekašle
tak snad se brzy uvidíme :wink:

a jaký to bylo ve školce?
bylo tam hodně dětí nemocných?
nerada bych jí tam dala,aby zas něco čapla :frowning2:

terka je šikulka gratuluju :wink: to je veliký úspěch
14. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, bylo tam deset dětí :slight_smile: takže pohoda.
Myslím, že tam pokašlávala Lea.
My už zase pro změnu nudláme, asi to budeme mít celou zimu, nebo než začne mrznout, ale zatím nekašle a teploty taky nemá.
Včera jsme byli tady v Nymburce v cirkuse Alex, Terezka byla přímo nadšená
Já musím prozkoumat jak to bude v prosinci ve školce a když tak hned ve středu zaplatit.
Od ledna bych docela chtěla út a čt, ale nevím, jestli se to povede. :wink:
15. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o prosincové školce tam nic napsáno není. Myslela jsem, že tam najdu, jestli bude školka fungovat mezi Vánoci a ono nic. Tak uvidím, pokud nefunguje mezi tak jsou to 3 čtvrtky a jedna náhrada (v úterý) za 1. čtvrtek v listopadu (nemoc). tak to asi zaplatím.
A co vy?
Jak ti je?
15. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

zítra musíme s kačkou na krev
jsem si to vyžádala,když už měla 3 x antibiotika
tak jí budou brát krev z prstíku
snad to ráno stihneme ty odběry berou od 8 30-9h :wink:

no mě je už dobře
jen mě tlačí pupek jak je veliký
budeš koukat,jak jsem se zakulatila :wink:

konečně jsem dneska viděla Barunku
a i kačka
je krásná je to celá kačka,když byla pindík
15. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ve čtvrtek bych jí do školky šoupla
počítám s tím,že 100% něco zase čapne,proto jsem to raději už na prosinec neplatila
máme 3 náhtŕady ,tak to vychodíme a možná začneme na jaře
buď tady na proseku nebo v Letňanech

Kačka ještě v cirkuse nebyla
a nevím nevím jestli by tam 2h vydržela

a kdy my se konečně uvidíme?
15. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lenčo

tak Maruška už porodila
má dcerku Andrejku
ale od ní to bohužel nemám
našla jsem si to u ní v albíčku
15. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde pak jste všechny?
že by jste koukaly na Super stars?

Ilčo dotaz
kde jste koupili Terce tu rostoucí židličku?a máte k tomu ten polštářek?
a máte dřevo masiv?
kde pak jsi přišla na ten čůrací kelímek?docella mě to pobavilo :grinning:
15. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, čurokap objevila Hanka, přivydělává si monitoringem zdravotních stránek pro jednu firmu a tak náhodou objevila toto. Mě to docela zaujalo a pobavilo.
Rostoucí žídlička zuzka http://www.nabytek-hsp.cz/detska-zidle-zuzka/ objevili jsme jí v Nymburce, ale o polštářku jsme neuvažovali, klouzal by.
16. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s prosincovou školkou též váhám, nerada bych měla doma na Ježíška maroda :slight_smile:
Tak uvidím.
16. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my mame dneska tatku doma.Dopoledne jsme byli i s nim v oskarkovi :D
zitra se chystame vecer na ten lampionovej pruvod,jen sehnat ten lampion

doufam,ze uz jste vsichni zdravi!!
16. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

kde je lampionový průvod?
jo jo zatím je Kačka fit,tak doufám,že jí to nějaký čas vydrží
17. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

mě taky přijde ten polštářek zbytečný
objevila jsme jí za 1350kč + poštovné
masiv smrk ,tak to objednáme a bude mít další dárek
pane bože ta má dárků až hrůza

dneska jsme byla se ségrou v Tchibu a koupila jsme jí tam hrací sadu za 399kč
je tam bubínek triangl rumbakoule...atd.je to pěkný :wink:

no mě dochodíme listopda a pak máme 3 náhrady
tak to vychodíme co nejdříve,aby přesně na ježíška byla fit
17. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo a kdy pak se konečně uvidíme?

jo vezmeš mě do školky ty čepičky Kitty?pak švagrovou skásnu o prašule :wink: a budeš v balíku :grinning:
17. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se po delší době hlásím
Luci to s MArušou je super :slight_smile:
Já se chystám do Oskárka zítra,původně jsme chtěla i ve čtvrtek na to tvoření,ale nevím,musím jeden den do práce,do toho sobota,neděle oslavy,takže musím udělat dortíky,nákupy :unamused:
JInak už mám hotový perníčky-řeknu vám to zdobení-sem myslela,že je vyhodím,koupila jsem si takovou tu tubu,že se do ní dá jen poleva a jede se,jenže ta poleva :confounded: ikdyž byla úplně jemňunká a tekutá tak,že teda tou tubičkou prošla tak asi po á perníčky se to ucpalo,takže sem to musel propláchnout,udělat další perníček a znova,tak se zachvilku vypěnila a poleva letěla do záchodu a já do krámu pro zdiobící tuby s hotovou polevou a řeknu vám šlo to jedna radost :grinning: dost sme se u toho včera všichni vyřádily :sunglasses: dneska sem zvládla ještě umejt půlku oken :slight_smile:
Jinak bych chtěla zajít příští týden na to divadýlko a pak toho 4 na mikuláše :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, už jsme doma, co děláte zítra?????

Leni a kdy je to divadlo a od kolika a kde???? My bychom šly :wink:
17. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,je to příští úterý od 10 hodin :slight_smile: my to máme s chlupem,v 11 jdem na yamahu,tak ještě ,že je to hned vedle :grinning:
17. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek