• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahoj..určitě budem zítra ve 14,30 u billi před hlavnim vchodem? snad se poznáme :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kterej je hlavní? :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi ten kde je květinářství a bankomat čs..ne u kb a dm :slight_smile: :slight_smile: :grinning: ..jo kdyžtak mám červenou cortinu sporťáka tak kdybyste mě mohly oslovit bo sem stydlivá :grinning:
14. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám Béžovej Mutsy tak mě prosím oslovte taky, budu nesměle postávat okolo
:grinning:
14. kvě 2008 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíííš holky vy děláte jako byste šly na první rande :slight_smile:tak si dejte poznávací znamení třeba něco budete držet,nebo se normálně zeptáte a uvydíte maximálně vám druhá mamka řekne že vás nezná :wink: nebo se domluvte že budete stát u nějakého místa já to tam neznám tak třeba u toho bankomatu nebo co tam je :slight_smile: my už se v Ostravě taky pomalu domlouváme na ZOO :grinning:
15. kvě 2008 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, budu tam, vsechny si vas najdu a oslovim, me to problem nedela :slight_smile: tesim se
15. kvě 2008 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobře, že je někdo odvážnější :wink: ..jo a jmenuju se Lucie ať mi tam neřikáte jestli sem to já ta lucylu :grinning: takže 14,30 se budem těšit
15. kvě 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
lucylu, tak to by me fakt nenapadlo :grinning: hele, budete tam 3 lucky a ja, takze proste u bankomatu jenom zavolam Lucko a bude :grinning:
15. kvě 2008 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky, tak my to asi budeme muset zrušit :frowning2: Nejspíš nás včera někde ofouklo a Šimon kašle jak kráva. No ale uvidím, jestli se to třeba během dopolka nezlepší. Ale pochybuju. No každopádně dám ještě vědět. Ach jo :cry:
15. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jo sme nějak přemnožený bo co..tak venku bo u bankomatu..ale tam bude asi i tak dost lidí ne..já počkám před vchodem..na mě je ve vnitř moc horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
lucija...tak snad to bude lepčí..ikdyž dneska má bejt ultrahorko tak by to asi nebylo uplně ok..ale zase doma tomu taky nepomůžeš..chjo
15. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čus holky

jo taky jsem pro čekat venku
no jo jméno Lucie bylo hodně populární
na učňáku jsme byly 4 šílený
Lucijo to je škoda,ale dneska má být šílený pařáka a ještě bouřky
a jestli Šíma kašle tak ho na prosek nehoň
příští týden uděláme 100% další srazík neboj
15. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
určitě příští týden dorazí i Lenča Amj i Mapris možná Zuuu
ta už zase dlouho nic nenepsala

tedy Májo ty jsi šikulka,že si barvíš vlasy sama
já mám na to kámošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo holky jde se mnou kámoška z Letňan má syna Tomáška taky je na Modrym koníkovi registrovaná vše čte,ale ještě nesebrala odvahu si s náma psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jí spíš Tomášek dává pořádně zabrat jsou mu 4měsíce
15. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže dvě detičky na písku
a dvě v kočárku :grinning: :grinning:
já mám béžové golfky s deštníkem
a kámoška Patrika béžový kočárek čtyřkolku Breakra

snad se poznáme čus na srazu

no jo Máju jako na rande :grinning:
já jsem taky stydlín
holt v Ostavě jste asi otrkanější pa
15. kvě 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak zatím kašlal jen po probuzení a zatím nic, no uvidíme až se probudí po dalším spaní. Určitě to hrotit nebudu, kdyžtak radši počkáme na ten přští, i když já zase asi příští týden pojedu pryč. No uvidíme :wink:
Písněte mi pro jistotu někdo číslo do IP :wink: Díky :wink:
15. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lůco máš v IP můj telefon na mobil písni mi sms jestli dorazíš pá
15. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,a kdy ten příští týden,abyxh si nic neplánovala :wink: jediný kdy nebudu 100pro moct je úterý,to jdem na druhou hexu a jestly to bude stejně jako u první :confounded: navíc nám rovnou píchnou ouška aby sme byly frajerka :slight_smile:
15. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci mě tohle naučila hospoda jako servírka kecáš z kde kým,taky jsem byla stydlín :wink: ,ale už mi to zůstalo a pokecám fakt skoro z každým jen mi nesmí být vyloženě nesimpatičtí :grinning: Tak si to užijte babulky a papa :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no moc nás nebude,ale snad pokecáme
škoda,že tam nebudeš s náma
pááááááááá
15. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no Kačenka chrápe v kočárku na chodbě
a já jdu něco ukuchtit rychlovku
a manžel chce pudink s borůvkama :slight_smile: tak jdu něco dělat
ale zase se vrátím,tedy jestli ještě bude kačí spinkat
15. kvě 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme byly dneska z manžou na kole unás v takovém malém Bělském lese co máme za barákem,uf to byla vražda :slight_smile: Jsme v pondělí koupily sedačku na kolo tak Mařenka je nadčená!
15. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem ti chtěla poslat odpověď se to nějak zaseklo
asi tým vedrem :grinning:
tak vy máte doma tátu se máte tak si ho užívejte
no jo kolo budeme kačce kupovat příští rok
a nám asi taky
a jaký máte u vás počásko?tady šílený vedro,ještě že kačí spí doma
15. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak vám přeju ať vám ten srazík dobře dopadne. Do poslední chvíle jsem uvažovala že bych taky přijela, ale jak tu psali holky jsem strašnej stydlín :confounded: a ještě k tomu mě včera večer sestra vytáhla na víno takže jsem dneska nějaká mrtvá:slight_smile: . Příští týden se snad dokopu a přijedem se na vás s malou podívat.
15. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mladej mi prave vytuhnul, spatne spal v noci, takze pocitam, ze bude chrnet tak 2-3 hodky :frowning2: takze se vam kdyztak ozvu, kdyz by se probral driv, jinak se halt uvidime at pristi tyden

kazdopadne si uzijte srazek
15. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
marie..no to je pěkný nás takhle v tom nechat :wink: ale musím říct, že ikdyž sme se sešly nakonec jen tři bylo to fajn a určitě to příští týden zopakujem..sice nás déšť donutil pobýt ve školičce dýl a trochu sme vymrzly bo sme se změnou nepočítaly,ale i tak sem pokecaly, popily a pojedly dobře :slight_smile: takže stydlivky , nestydlivky doufám, že nás bude příště víc...
15. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lucy, soorka, ale kdyz on tak blbje a malo spi, ze ja se mu tadyvtom fakt podrizuju, kdyz je nevyspalej, tak je mrzutej, ale tak to asi kadzy dite :slight_smile:

tak hlavne holky, ze jste si to poradne uzily a pristi tejden jdeme s mlady taky :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je jasný..mě malá dneska vstávala v 5h takže sem to s ní v 9h zalomila taky a spaly sme až do půl12..takže fakt vim o čem mluvíš :slight_smile: hált příště no
15. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,já jsem totálka mrtvá .
To je dobře že se srazík uskutečnil ,jinak já sebou vždycky pro jistotu beru kvůli počasí pro malou svetřík a deku a občas si připadám jak cvok,že to tahám,ale dnes by se my to asi osvědčilo :wink:
15. kvě 2008 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
pro děti sme věci měli ale na sebe sme zapomněly takže děti byli ok...příště vemu i pro sebe :slight_smile:
15. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už se těším na srazík příští, jen dejte vědět v doooostatečným předstihu, at si nic neplánuju :grinning:
15. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek