• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
No je bez teplot,jenže sme do toho chytli njákou virozu,takže teď celá rodina máme rýmu a kašel,já s manželem dokonce
i zvýšenou teplotu :unamused: no ,ale snad budem brzo ok.
Zatím aspoň pečem cukroví,je to jediné co jí udrží doma v klidu :sweat_smile: tak díky tomu máme už 6 druhů :wink:
Jinak sme pokročily s usínáním,malý stačí zapnout cd s pohádkou,chvilku s ní bejt v postely ,odejít,nechat otevřený dveře ,rosvíceno a ona už usne sama :slight_smile: zatím to funguje :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

6druhů cukroví?a nesníte to?to jste tedy šikulky
:wink:
máš nějaký dobrý recept na perníčky?

no my jsme na ten systém CD pohádky najeli také a taky to funguje :wink:
ale chce si nechat i číst pohádky

tak ať jste brzy zdravý!!!!
25. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci recept na perníčky je o stránku vzadu :slight_smile: malá za mnou furt chodí a prsí aŤ jí dám perníček-tak asi budu muset péct ještě jednou,protože takhle tam asi brzo nic nebude-a to jsou na stromeček :sweat_smile:
JInak já a malá sme už v pohodě,malá teda občas zakašle ,ale toť vše,Manžel je na tom hůř,ikdyž má jen 37,5 tak je takovej unavenj,není mu dobře-no chlap :wink:
27. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

a kolik tedy máte toho cukroví?
vy to určitě do vánoc sníte né? :grinning:
tak to je dobře,že je vám už líp
dneska je prý Mikuláš v Tesku,tak se tam půjdeme na chvilku podívat
kačka už je taky lepší
občas zakašle a rýma už je docela v pohodě :wink:
28. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo recept jsem si opsala
babička slíbila,že ty perníčky bude dělat s kačenkou,ale bez polevy
stejnak jí kačka nejí jen perníčky suché :grinning:
28. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím, jen na chvilku. Uzmula jsem manželovi služební noťas...............
U nás nic nového, PC má Hanička, Terezka pro změnu dnes začal nudlat a pokašlávat, zas byla ve školce sama, už od devíti a pohoda :wink: Takže jsem stihla umýt okna a vytřít.
Ve středu snad půjdeme na Mikulášskou do CVC.
Na perníčky se chystám asi zítra.................Tereza už se těší, tak mi asi nic jiného nezbyde. :wink:
29. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak ten Mikuláš v tesku sice včera byl,ale jen pro zaměstnance
takže si ho snad užijeme příští týden
ve středu ve volném času a v sobotu v Kika :slight_smile: sad bude zdravá,když jde do školky v úterý i ve čtvrtek
29. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já dneska domyla okna ,udělala vánoční výzdobu takže budu mít letos opravdu klidné svátky bez lítání a spěchání-hezkou pohodičku :sunglasses: docela mě dojímá,že příští rok už budu někde makat a bude to asi trošku hektický,tak si to letos užijem hezky v klidu,udláme njáký výletky -konečně se snad podíváme na staromák na trhy :slight_smile:
U nás už sme ok všichni,zkusila jsem njáký lektvar a kašel a asi docela zabral-teda na mě a malou manžel to nechtěl pozřít :grinning:
Holky kam chodíte do školky,já přemíšlím,že budu muset dát malou třeba už od května aby si zvykla někam do soukromí a když tak přemýšlím tak vlastně za chvilku tady máme přihlášky do školek to bude maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: se vůbec netěším,ale mám slíbený razítko od paní co bych tam na 90 procent měla nastoupit tak snad :confused: je teda fakt,že se malá ještě neumí oblíkat,ale snaží se-jen jí jde líp to slíkání-párkrát už mi tady lítala nahá :sweat_smile:
29. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkozdenku, v cvcčku je tzv. miniškolka pro 8-12 dětí, 4 čtvrtka stojí 1300,- Kč. Pobyt od 9-12, děti mají o program postaráno a dostanou tam svačinku. :wink:
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha díky a pro jak staré děti to je?
29. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko netuším, věkově omezené to není, my pokud budem v pořádku tak půjdem a Lucka s Kačkou taky :wink:
29. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

já maslím,že je to pro děti od 2a půl
ale snad tam byla i menší holčička :wink:

tak to jsi šikulka,že už máte všechno hotový
kačka mě ukecává ,že chce jít do ZOO
tak nechtěly by jste se k nám přidat?
paltí to i pro Ilču s terískem :wink: dokavať se ještě hýbu a mimčo je v klidu v bříšku
29. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

koukám,že už je klaudince 2roky
kdypak jste slavily?a kdy přidáš do albíčka dortík? :wink:

já bych taky vyrazila do Prahy na stromek a na trhy,ale bojím se těch chřipek :confounded:
29. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,my se rádi přidáme,pokud to nebude v úterý dopo,od 11 do 12 máme tu zymahu,asi zaplatím i příští pololetí :slight_smile: ono by pro malou bylo nejlepší kdyby byla asi u mojí ségry,bratránka miluje-nosí mu dudlíka a hračky,minule ho chtěla i nosit! :grinning: tak že bych jí dala něco bokem + jídlo,no uvidím,školku bych chtěla tu co maj tcháni nad barákem-jendak tady na proseku mi jí nevemou když tu nemáme trvalý bydliště,navíc jí pak můžou tchánovci vyzvedávat což by bylo super akorát budem muset malou vozit,ale to až tak moc neva :slight_smile: kamarádky holčička tam chodila a moc se jí tam líbilo,tak mám i reference :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na trvalým bydlišti hodně záleží
mě by jí taky na proseku nevzali,když jsme Letňanský

no teplo má být zítra
ale pak už má začít pěkná kosa
takže by jsme tam fakt šly jen na chviličku ani by jsme si nepůjčili ten jejich kočárek
prostě by jsme na rychlo oběhli ten dolejšek
slony plaměňáky :wink:
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,my na delší cesty furt jezdíme kočárkem ,i když jdem do oskárla-ono by to s malou trvalo mega dlouho :frowning2:
29. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasný
přeci jí jsou jí jen 2roky
my začly bez kočárku teprve teď v létě
ale v ZOO jsme si vždycky kočárek půjčily,ale teď když už je ta kosa
tak se mě asi nebude chtít brát velká deka nebo fusak
tak nevím nevím

manžel říkal,že zítra má být krásně
pak už jen okolo 6C a vítr
tak by jsme tam fakt jely jen na otočku
prostě by to byla procházka jako po Proseku

kdy ,že bylo malý 2roky?
29. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak kdyžtak deku můžu vzít já pod kočár :wink:
Dva roky jí byly teď 19 :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha
tak tak dodatečně všechno nejlepší :wink:
hlavně zdravíčko

a chceš už příští rok hned nastoupit před vánocema do práce jo?
29. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tak krasnou 1.adventni nedeli.
My jsme dnes taky nalepili lepitka na okna,a trosku vyzdobili :D

Vcera jsme byli na staromaku a malem nas tam uslapali!!!!fakt sileny :frowning2:

skolku vubec netusim,kdyz jsem byla minuly tyden na socce,tak jsem se tam ptala,jak to vidi,ze jsme sile Letnansky,ale bydlime na Proseku,tak mi bylo receno,ze to muzeme zkusit tady naproti-ze proste fakt bydlime hned naproti,ale spravne patrime pred dalnici...je to o stesti...ale ja tajne doufam,ze bych mohla byt na matersky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime...
29. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

no jo lidi jsou šílenci
chce to jít s prckama se podívat na stromek asi dopoledne
no já bych do Prahy šla,ale kvůli tomu se mě tam moc nechce
aby mě nebouchli do břicha nebo neušlapali kačku

no vono to vypadá šíleně i v obchodech lidi šílí
v pátek v globusu to bylo na palici :confounded:

no já jsem taky zvědavá jak zvládneme my školku,ale na proseku to ani zkoušet nebudeme
prostě příborská a malkovského v letnanech to jistí :slight_smile:
no zápisy bývají březen duben květen to máme ještě čas

tak to já ještě žádnou vánoční výzdobu nemám
a nevím jestli letos nějakou budu dělat,když budeme mít to velký stěhování
29. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já bych měla práci už od srpna :slight_smile:
my máme na příští nákup smluvený lhídání :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

tak to by jsi měla super,kdyby jsi měla práci od srpna
ale malou ti vezmou až ve 3co?
takže ségra by byla ochotná hlídat?
a ty budeš pracovat jako kuchařka ve školce?
to by jsi měla super :wink: by jsi Klaudinku měla pořád na dohled

a co to vaše cukroví?
30. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no ségra by hlídala,musme si pomáhat,ona beztak plánuje hned druhý takže jí troška peněz bokem k rodičáku a mateřský příjde vhod :slight_smile: ,ale dělala bych ve škole-plat sice nic moc,ale fajn pracovní doma a hlavně bych tam brala odtamtud jídlo,takže by sem doma vůbec nevařila :wink: ve školce potřebovaly hned teD´,ale hlídání na 4-5 hodin jsem nenašla-teda za pár tisíc jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas dávat malou do jeslí se mi teda moc nechce a teĎ ségra prostě hlídat nemůže-má plný brele s malým,ikdyž teď už je to lepší co je na um je spokojenější :wink:
Dneska večer sem zhřešila-udělala jsem si svařák a furt mi na něco metlo(ono taky když sem měla k obědu 2 nožičky párku a chleba a pak cvičila a blbnula s ,malou není divu že) tak sem nejprv slupla pardubický perník co jsem měla pro Zdendu do práce-ale furt sem nják měla chutě tak sem vlezla na balkon a udělala ochutnávku rohlíčku,pracny a ořechu-a zkažený nejsou :grinning: :grinning: výborný fakt :dizzy_face: :dizzy_face: o víkendu ještě upeču domácí esíčka a ovesný kolečka a pak už budu jen slepovat a dělat nepečený :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

jo chutě jo? :grinning: a nemůžeš být náhodou v tom?
to by se ti asi nehodilo co?
1. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska je fakt hnusný počasí
furt bych spala
:frowning2:

kačku jsem do školky nedala opět celou noc prokašlala
my snad nebudeme moct chodit ven ani na 5minut
už mě ten kašel otravuje a jí taky
od srpna do ní pořád cpu nějaký kapky sirupy hnus :confounded:
1. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ještě to tak,sice by mi moc mimi nevadilo,ale jednak se mi nechce bejt zas těhotná a jednak mám tu sjednanou práci :sweat_smile:
Luci tak zkus takovej ten domácí lék našla jsem to na mmb a nám to docela pomohlo
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=26672
1. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a malá ti to pila v pohodě jo?
tk to by jsme mohly taky zkusit :wink:
1. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no musíš po lžičkách-malá to pila v poho,ale třeba manžel se choval jak malý dítě a za boha to nechtěl :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co čekáš od mužských že? :grinning:
to jsou nejhorší pacienti
2. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek