• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Luci, co děláte zítra?
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výtěr v pořádku, takže jen školková nudle s kašlem :wink:
7. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,tak já nedělám cukroví jen pro sebe,ale i pro babičku a kamarádku,tak abych jim to mohla toho 18 -19 předat ať maj pro návštěvu :wink:
tak to je fajn,včera jsem koukala na tu mini školku tak to od dubna-května zkusíme,beztak v tom srpnu tam asi nenastoupím,je to fakt málo peněz :frowning2: by sme na tom byly stejně možná hůř když přičtu školku,jelikož si teď k rodičáku pár korunek přividělám :wink: tak to asi necháme na ukončení rodičáku ,že bych někde nasoupila listopad-posinec
7. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já s rodičákem končím v lednu a školka pokud dopadne dobře zápis v březnu, tak bude od září. Já bych měla ale do práce jít už 30. ledna a zatím se nehrnu, nemají pro mě místo. Takže si mateřskou užívám :wink:
7. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak dneska jsme měli lítací den
manžel si vzal dovču,tak jel se mnou na Bulovku na velký ultrazvuk
takže nové zprávy o mimču
je to 100%holka má 1,7kg a odpovídá 31tt
a při tom jsme dneska 29plus 6
takže obřík :grinning:
ale je fakt,že ona neviděla jak vypadá čípek a jestli to na porod vypadá či nevypadá
tak budu doufat,že tam ještě nějakou dobu vydrží!!!!

pak jsme jeli do Ikei a do Globu nakupovat věci do bytu
jsem hotová
7. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

omlouvám se ti,že jsem ti nevzala telefon
ale já ho nechala doma :frowning2:

kačka má rýmu a kašel
ale asi jí do školky dám
7. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babička u nás peče
ta už má všechno
bude dělat ještě krém do išilských dortíčků jinak už má hotovo
perníčky jsou ještě tvrdé,ale kačka každý den spořádá 2kusy víc nedostane :grinning:

ještě musí péct druhá babička
tak jsem na ní moc zvědavá
nějak se k tomu nemá :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je super ! aspoň využijete výbavu po Kačce :wink: já s krémama čekám i z nepečeným i když už mě svrbí prsty :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no máme za sebou druhou adventní neděli né?
ale asi je ještě trocha času
ty by jsi pořád něco dělala,bych tě tu potřebovala :wink:
7. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to se ti jen zdá,ikdyž včera jsem malý na chvilku pustila dobu ledovou ,že si vyžehlím(ta se u toho lámala smíchy :grinning: ) tak sem pak neměla večer co dělat -uvaříno na dnešek sem měla,tak sem byla taková nesvá :grinning:
8. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tady se kecalo zrovna když já se rozhodla jít spát. :wink:
škoda, no nic.
Luci, tak to je dobrý 1,7kg, sice říkají, že i tak je to plus mínus 0,5 kg. Ale času dost. Neboj ona tam ještě vydrží, Blanku takhle taky postrašily, měla termín 12. ledna a na konci listopadu jí dr. v Podolí řekla, že už se otvírá, tak ať je sbalená ..... Vyhrožovaly jí, že do vánoc porodí a Viktor se narodil až 21. ledna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a měl 4,4 kg. :wink:
8. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

4,4kg nestraš!!!to bych neporodila
a hlavně mám malý plenky x balení
musí to být drobek max do 3,5kg!!!!

malou jsme do školky nedala
opět celou noc prokašlala bylo to úžasný
celá rodina nevyspalá :frowning2:
8. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
No Luci to je fakt,ségru pořád strašily jak bude bobek malej a nakonec v podstatě nedonošenej a měl skotro 4 kilča :grinning: a naopak ,Klauidnka odhad přes 4 kila a nakonec přenášená a porodní váha 3,333 :grinning: :grinning:
Jé Luci a já už se těila,že někam zajdem a vy furt stonáte :frowning2:
8. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě u kačky taky říkali,že to bude bobek malinkej
maximálně 2,5kg a nakonec měla 3,170kg
no jo my jsme pořád chcíplý ach jo
se uvidíme asi až v létě až nebudou chřipky a nachlazení :fearful:
8. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

děkujeme za dáreček
kačka už zbaštila konder vajíčko :wink: měla tam pirátku :grinning:
8. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nemáte zač :slight_smile:
Mě v prosinci na ultrazvuku taky řekli, že bude asi větší, tehdy to odhadoval na 4kg, a měla jen 3,720kg.
Terík taky občas kašle,ale v noci chrní. Nudle už nemá zelený, tak mazala do školky. Pak jde ve čtvrtek a chci se domluvit na tu besídku 22.12. Paní učitelka říkala, že klíďo můžem dorazit, ale raději se zeptám ve čtvrte na recepci, zda-li je možné si zaplatit jen to úterý .
Jinak zítra tu mám Hani s Kájou a mamču, Petr mi letí do Paříže na stř a čt, vrací se v noci ve čtvrtek a v pátek jede do Špindlu a vrací se v sobotu. V neděli pak hraje šachy v Bakově. Já váhám, že bych odjela do Nymburka, mají tam být v pátek Vánoční trhy.
8. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jak to v té školce vlastně probíhá? asi bych tam malou pak přihlásila-jako to tam můžete nejprv být s dítětem aby si zvyklo a postupně odcházíte? Nebo jak to probíhá?
Malá si v yamaze asi našla kamarádky-tedy ony si našly nás,jsou to sestřičky,jedna stejně stará jako Klaudinka a druá o rok starší takový roztomilý berušky :slight_smile:
Holky je možný,že mi malá po x měsících stávkuej s nočníkem? Prostě když jí tam posadím tak se vyčůrá,ale jinak to klidně pustí do kalhotek :rolling_eyes: ale nastydlá není :confused:
8. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

koukněte se na tyto stránky
je to docela pěkný,ale je to pro menší děti:
www.hraveuceni.cz
kačce se to moc líbí :wink:
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

k tomu nočníku
to ti asi neporadím :frowning2: kačka prostě v září 2008 si řekla,že nechce plenky
a sama začla chodit na nočník
ona tam do dneska strašně ráda sedí klído i půl hodiny :grinning:
ona nechce moc chodit na velký záchod nočník jí vyhovuje
neboj určitě ti tam zas začne čurat chce to čas :wink:

jo a k tý školce
tak já jí tam dala první den a hned tam sama zůstala
ale je možný,tam s těma dětma i zůstat :wink:
je to od 9-12h,ale ty 3h strašně rychle utečou,škoda,že tam i nespí a nejsou tam i přes oběd,ale to si budeme muset počkat až na velikou školku :wink:
9. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

mě Jirka odjíždí zítra do Rakouska lyžovat
a vrací se v neděli
takže my se s kačkou stěhujeme do letnan :wink:
zítra do školky nejdeme
dneska je sice dobrá i noc byla super konečně jsme se zas vyspali,ale nebudu nic riskovat
mám ještě 3náhrady
a už se mě tam moc nechce,aby z toho neměla zápal plic nebo ještě něco horšího
prostě tam ty matky dávaj nemocný děti a kačka to pak čapne

půjdeme spolu za tou paní a ráda bych ti tu jednu lekce věnovala,aby jsi toho 22.12mohla jít zadarmíko na tu besídku
co ty na to říkáš????
9. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ona je už ale bez plenky přes den asi 4 nebo 5 měsíců,dokonce občas neměla plenku ani v noci,prostě je to 4 dny co když jí na nočník neposadím tak si neřekne ani si nedojde,už mi na to věčný přemáchávání kalhotek dochází síly a trpělivost :frowning2:
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to je divný
tak jí postraš,že když bude stávkovat s čůráním.tak ježíšek se bude zlobit a nedonese dárečky
u nás to docela funguje :wink:
nebo jí dávat na velký záchůdek,jako velká holka
musíš jí říkat,když bude čůrat do kalhotek ,tak bude velká ostuda a nepůjde do školky a na žádný dětský kroužky
to taky u nás zabírá :wink:

chce to je přečůrat
jsou to pěkný paličáci
kačka na všechno te´d říká né né!!!!jsme šílená
naštěstí dneska je hodná :grinning:
9. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny!
Leni, to bude dočasný, ale zkus jí namotivovat, jak říká Lucka. Nebude Ježíšek, velký záchod a tak.
Jinak do školky klíďo můžeš než si zvykne s ní, tady to paní učitelkám nevadí. Já tam byla tuším, že 4x celé tři hodiny. A pak najednou po nemoci mě tam nechtěla.

LUcko, paní učitelka povídala, že se klidně můžem zastavit i tak. Že to bude jen taková besídka a děti z toho budou hotový. Vypadá to, že chodí hrozně málo dětí. Teď tam třeba vůbec nikdo nenudlal a my jsme jak to vypadá na dobré cestě bez nudlí, tedy pokud si zítra něco nepřinese :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

dneska noc byla zas klidná
jen snad 1x kašlala,ale pro jistotu jsme jí ven nevzali
jen jsme museli bohužel jet na velký nákup do BIlly,tam řádila a pak šílený záchvat kašle ještě v Bille :confused:
ale doma už byl klídek
nakoupili jsme velký nákup
do 22 30h jsem stála u vařaní
a nakonec manžel nikam nejede :angry: švagr to bojkotoval
jsem hotová ,proptože mám 2kg ostrého guláše co já ani kačka jíts nemůžeme :frowning2: budu to muset udat naší mámě a něco zamrazit
10. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilčo

a co máš Terku ve školce?kačka sice dneska nekašle,ale má ucpaný noc
pořád jí musím dávat smrkat,a ve školce by si paní učitelce 100%neřekla a popotahovala by to do sebe
a to nemá cenu,aby jí pak z toho píchaly uši
uvidíme jak bude vypadat příští týden,ale vy už tam s náma nebudete :frowning2: třeba už tam nebude skoro nikdo a mohla bych to risknout :wink:
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, je ve školce, akorát se pro ní chystám a odpoledne jdeme do studia. Budou tvořit sněhuláky. :wink:
10. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do jakýho studia?
máš tam ještě dceru a vnučku?
a co cukroví?
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už odjely, Hanka včera kolem páté a mamka dnes ráno.
Studio pro nejmenší, (cvičení, básničky, výroba různých obrázků ....)
Cukroví - zatím jen perníky a linecké.
V plánu ještě rohlíčky, ovesné koláčky a asi kokosky nebo pusinky (podle nálady)

Jo, ve školce jen 4 děti. Učitelky povídaly, že teď je jich tam malounko, protože už asi skončili všichni s náhradama, a nový nikdo nepřišel a prosinec prý většina neplatila. Takže uvažuji, že se zkusím zeptat odpoledne na recepci zda-li kdybychom přišly a bylo jich málo můžu zaplatit jen jeden den. A uvidím. Nejdřív bych si totiž sondla, kolik jich tam je a nenudlají-li. :wink:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,koukam,ze nemoci radi vsude!
my taky marodime,v pondeli jsme byli u dr,kuba uplne ztratil hlas a ddr me pekne vystrasil s laringitidou,brrr...nastesti se neprojevila..ale stale chrapti,obcas kasle a ma porad nudli :confounded:
10. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak unás naštěstí bez nemoci :slight_smile: ťuk ťuk
Už konečně zas začla chodit na nočník :slight_smile: hurá :dizzy_face: :dizzy_face:
My už máme cukroví i ozdobený a připravený v krabici pro kamarádku i pro babičku-tý to vezem zítra aby už měla aspoň něco,jinak zbytek až příští týden aby se to nezkazilo :slight_smile:
Holky ta naše je fakt komdiant největšího kalibru,furt chce abych jí dělala koníčka a když sem řekla ať počká tak začne hyserák tak sem jí poslala za dveře dokud se neuklidní a ta potvora šla až do pokojíčku zavřela se tam a začla hysterák znova :confounded:
10. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek