• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Luci a nepůjdete do solné zase? Já bych šla s Terkou s vámi......
2. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

ty zvažuješ,že půjdeš s Kubou k zápisu sem na prosek?
tak to ti moc držím palečky,aby ti to vyšlo
já to loni ani nezkoušela jen v letnanech a kdyby kačka nebyla prosincová,tak jsem jí měla od záží 2009 ve školce
letos to jdeme zkusit znova
snad už budeme mít štěstí i když nevím nevím,když budeme mít prcka
a ještě u zápisu asi budu v šestinedělí nebo zrovna akorát rodit :grinning:
2. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak už jsem psala megan,tak příští týden jsme celý asi v letnanech
ale pak budeme zas na Proseku
i když já už jsem skoro pořád na noc bez kačky
zvyká si až budu v porodnici a jde jí to na jedničku-šikulka

do jeskyně chceme jít,ale ještě nevím jaký den
musím se podívat,kdy tam maj volno a jsou tam nějaký děti,jinak by jí to tam nebavilo
jo jo koukala jsem,že už se dneska u vás večer svítí :wink:
na jeskyni se 100%domluvíme

takže terka bude chodit do školky úterky i čtvrtky?
jo my dneska na bobech byly v letnanech :wink:
2. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,no ona celá praha 8 má zápisy okolo půlky února,my chceme zkusit starý ďáblice,kde jsme trvale hlášený,sice budem dojíždět,ale prej děti s trvalým pobytem berou přednostně ( navíc je ta školka ob 4 baráky nad tchánovejma,takže by občas mohly klidně vyzvednout dřív ze školky) tak uvidíme,blbý je,že v podsatě nemám jistou práci,teda nabídky mám hned dvě,ale nemám žádný doklad o tom,že se mám kam vrátit do práce... navíc je malá listopadová,ale zkusila bych kdyby jí tam vzali od září třeba jednou týdně...no uvidím,ještě pak zkusíme tady kousek na ládví-sice jsem slyšela,že by se měla podávat jen jedna přihláška,jenže co pak dělat když dítě nevemou,soukroumou školku si nemůžem dovolit a být doma naprosto bez peněz taky že.
3. led 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aAHojky,
no ja jsme s tema skolkama nejaka nervozni..
ted bude nastupovat ten babyboom z 2007,takze si davam male sance,navic jsme tehule,takze zase mensi sance...
zkusim do novoborsky napsat zatim meila,na urade mi rekli,at se zkusime s nima domluvit,ze je to an nich..
Nedovedu si totiz predstavit dojizdet do letnan,tohle mame naproti..a nechapu to rozdeleni,proc uz jsme letnany,jen proste tenhle bytovej komplex,postou patrime na prosek...ale nebudu se rozcilovat,ze???

my dnes cekame tchany,tak varim a pecu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo,kdyz odjedou nejak rozumne na chvili ven
3. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, my jdeme do solné zítra 11-12, co sebou? Nebo jak to probíhá, poraď? Dlouhý rukáv nebo stačí Terce krátký????
Nechcete s námi? Ještě je volno....
3. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,já bych vzala radši dlouhej,je tam okolo 20 stupňů,mě tam bylo teda docela příjemně v dlouhým rukávu,ale nevím jestly nejsem velká zmrzlina :sweat_smile: jinka pokud nemáš bílé ponožky tak si musíš vzít návleky,malý by měli stačit čistý bačkůrky
4. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky, mám dlouhý rukáv, malá taky a bílý ponožky máme obě, Terka má navíc takový ty gumový pantofle (bazénové), stejně to bude mít asi všude.
Leni, a dá se tam převléci????Já že má punčocháče pod kalhoty, tak bych jí tam převlékla do tepláků.
4. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a nechceš jít taky, mají ještě volno?????
4. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha ,promiň že odpovídám až teď ale doteď sme lítaly a blbly.Převlíct se tam dá,ale to už teĎ asi víš,že :sweat_smile:
Až půjdete znpva tak se rády přidáme :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo, to už vím, ale i tak díky Leni. Potkaly jsme v Letňanech Lucku, ta by šla zítra, co vy????
4. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zítra yamahu a bude tady ségra s malým(jdou na kyčle a jelikož byslí za prahou tak je ráno přiveze švagr a odveze až navečer) :frowning2:
4. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příště.......my pokud v noci nebude zvracet tak půjdeme na desátou. :wink:
Otevřela si totiž v kuchyni šuplík a letěla jak splašená (šuplík nezavřela) a plnou parou se praštila do levého oko a padla jak špalek k zemi. Má na nadočnicovým obloukem bouli, ale jinak jí snad nic, ťukám , ťukám, není.........Hrály jsme pak spolu pexeso a trochu se i najedla. Tak uvidím :unamused:
4. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly dnes podruhé a zakoupily permanentku na 5 vstupů. Uvažujeme zítra klid a ve čtvrtek 10 hodina.
Zatím to vypadá, že to pomůže, začala trochu smrkat :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

Kačka už se na terku do jeskyně těší :wink:
já jsem teď na proseku a ráno jdu na poštu odevzdat neschopenku a papír,že mám nástup na MD od 7.1.
strašně to letí
už pomalu budu balit tašku do porodnice :wink:
5. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megan

bohužel s těma školkama je to boj
a počkej ještě s těma školama to si ještě užijeme
bohužel katastrálně patříme pod letnany,ale poštou pod prosek
je v tom fakt docela zmatek
ale mě se školky v letnanech líběj,ale to dojíždění bude hustý
no manžel jí tam ráno hodí a pak pro ní pojedu já i s mimčem
snad mě jí tam tedy vezmou :wink:

a jak se cítíš?
5. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ilčo

dneska to bylo chrupendo
spala jsem až do 9 20h a v noci jsem nebyla na záchodě
jen mě jirka 2x vzbudil šel totiž ráno plavat do letnan a pak mě vzbudil,když přišel,ale stejnak jsme se dobře vyspala :wink:
za chvíli letím na tu poštu
už jsem tu měla i doručovatele s rekomandem
a pak ještě běžím do Dm koupit něco do porodnice
už si dělám zásoby,pak už se asi do obchodu nedostanu

jo asi bych šla ve středu 13.1.v 11h do jeskyně
je tam ještě 5míst
ale záleží jak to bude se žaluziema a spotřebičema
mají nám to příští týden dovést

tak zatím pa pá zítra v jeskyni
6. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak rezervace je na středu 10-11hodin
9. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
omlouvám se, že se vám "cpu " do diskuze, ale nenaša jsem žádné maminky z Prahy 8, tak jsem si říkala, jestli byste mi neporadily vy? Momentálně bydlíme s dětmi na Proseku a budeme se stěhovat k Ládví. Školky na Proseku to je beznadějné - už dva roky mi dceru nevzali v Novoborské ani Veltruské ( nejdřív jsem byla těhotná a pak na mateřské). Teď už ji vzít musí, protože je předškolák, ale zase vůbec neznám školky v Praze 8.
Nevíte, která je nějaká slušná? Nejblíž bude asi Bojasova, Šiškova, možná Chabařovická? Ještě je taková dřevěná kousek od metra, ale to nevím, jak se jmenuje.
Moc díky za radu, jestli bude mít nějaká maminka čas?
Kiaa
11. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiaa,my budem zkoušet na štěpničný a mám dojem ,že Bojasovu a pak starý Ďáblice kde máme trvalý bydliště,mám dojem,že ta Bojasova má snad den otevřených dveří už za 14 DNÍ :confused:
11. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

tak co jak to vidíte zítra se školkou?
já bych jí tam asi zítra dala
a co dá tam katka barču?už jsou holky zdravé?

a co terka a bobování?
kačku to nebaví ani sánkování,takže chodíme pěšky

dneska jdeme na imunologii,tak nám držte palečky
večer se tu zas objevím
pa pá
11. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky maj v tý školičce ještě volno,já bych tam malou chtěla za 2-3 měsíce taky dát na zvykačku.
Luci,naší taky bobování moc nebere,radši chce abych jí na nich vozila po chodníkách a cestách :sweat_smile:
11. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

dneska jsme měly jít do školky,ale kačka v noci řádila a šla večer pozdě spát
po 7h zvonil budík a ona spala jak zabitá,tak jsem jí nechtěla budit
takže jí dám do školky snad ve čtvrtek
psala jsem Ilče a ta říkala,že je tam málo dětí
přs zimu je to asi slabší,ale na jaře už asi bude zas plno
chtělo by se tam jít zeptat a jestli chceš mít jistotu,že ti jí tam vezmou,tak už aspoň na ten 1měsíc
to zaplatit,ale to víš 1měsíc 1300kč a nemáš jistotu,že se jí tam bude líbit
už byla někde bez tebe?
12. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

my už ven chodíme bez bobů
nemá to cenu,abych je tahala
chce se brodit v tom hustém sněhu,ale dneska je tam pěkný mráz
tak půjdeme ven jen na chvilku
nechci,aby zas prokašlala celou noc
12. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky,já vím,že je to drahý,ale co se dá dělat,bezemě byla en u babičky nebo s někým z rodiny,teď o víkendu u tchánů i spala a vůbec si na mě nevzpoměla :wink: horší to je se školkou,teĎ mi z jedný odpověděli,že pokud se nemám kam vrátit do práce(ikdyž bych pak měla,chci si ji najít tak na září abych mohla nastoupit a malou dát rovnou do školky) ale to nezájem,musím mít práci vyplněnou v dotazníku a když ne tak smůla a mám počítat s tím,že zůstanu ještě rok doma,nebo si mám rpej rychle pořídit druhý! Jenže já prostě další rok bejt doma nemůžu,to by jsme prostě finančně z jednho platu neutáhly :unamused: druhý taky nepřipadá v úvahu(nechci mít druhý jen kvůli tomu,že provní nemůžu dostat do školky) no fakt to bude horor,už kvůli tomu i vnoci nespím :frowning2:
12. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leni

no já mám taky obavy,že mě kačku do školky nevezmnou
a ta představa,že chudák bude sedět doma až do 5let a třičtvrtě je hrozná :frowning2:
na soukromnou na celý týden fakt nemáme

nemá cenu se s tím trápit
ono to nějak dopadne neboj :wink:
23. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tady to nejak umira,nee??
lenerko,jak je?stale 2v1?? me ceka v utery kontrola,tak jsem zvedava.

Jinak nad skolkou taky premyslim,od sousedky jsem se dozvedela,ze par deti odsud chodi i do šluknovske,to je tady na nasi strane...jinak fakt budem muset jezdit do Letnan-kdyby nas tedy vzali...
24. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

no jo tady to umřelo
Ilča má rozbitý Pc,tak sem nechodí
a Lenka utekla bůh ví kam asi taky řeší ty školky :frowning2:

no já jsem pořád 2v1 a doufám,že to ještě nějaká čas bude
klído bych se nezlobila,kdybych přenášela
stále ještě nejsme přestěhovaní :frowning2:

no my jdeme k zápisu i do čako.ale tumu nedávám vůbec žádnou naději
nesplňujeme ani jednu jejich podmínku
a ještě jsou zápisy 23.2.a já mám termín 16.2.pěkný,takže buď tam půjdu s břichem nebo tam pošlu manžela
tu 100kč za přihlášku objetujem
jinak jdeme na zápisy do 2školek do letňan

a jak se cítíš?už ti roste bříško?
škoda,že už se asi nesetkáme co?
24. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen po delší době nakukuju, zda se nepřidala nějaká maminka z P8, ale diskuze Praha 8- Bohnice je stále mrtvá, jen tady u Vás v Letňanech to ještě jede :wink: Řeším teď taky školky a jsem na tom stejně jak Lenkazdenek, zrovna jsem to obvolávala a rada ať si pořídím druhý nebo zůstanu ještě rok doma taky zazněla a fakt mě to vytočilo. Já se zatím mám kam vrátit do práce, jenže malá je prosincová, dokonce až 27.prosince, takže by nastupovala až v lednu a to prý je opravdu minimální šance, že by jí vzali, to prý leda, že by se někdo odstěhoval, že zkrátka by bylo lepší abych přišla k zápisu až za rok, jenže to mezitím přijdu o práci.
Jinak teda vůbec nechápu tu jejich podmínku, že už v době zápisu má člověk doložit, že má práci, přece práci si hledá až když ví, že má kam dát dítě. Je to opravdu začarovaný kruh. :frowning2:
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jj řeším školky,pozítří se jdem podívat na jednu do kobylis,je to celkem za rohem,hodila by se, tu práci ve škole od září beru,paní hodspodářka slíbila,že napíše papírek kde potvrzuje na září nástup do zaměstnání :slight_smile: ale i tka mám děs,teď sem navíc zjistila,že ikdyž jsme jakoby z prahy 8 tak jelikož ďáblice maj vlastní samosprávu tka nemlžem se školkou na 8 počítat,jedině s tou v ďáblicích-tak snad tam nebude takovej nátřesk :frowning2:
Luci co mimi zlobí,na druhou stranu to máš dobrý ,že můžeš bejt co se školky týká v klidu a myslím,že jako 4-5 letou už ti jí vemou,mlže se zeptat kamaráda,ten v čako bydlí a taky scháněl školku :wink:
Sharii jj je to děs,kdybych neměla to místo ve škole tak fakt nevím,netuším jako co myslej,že si jako nejdeš teď prái a někdo ti jí bude jako držet skoro rok? Fakt blbci :angry:
25. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek