• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
čus Lenčo,

no jo rehabilitace a doktoři :confounded: s tím máme bohaté zkušenosti
začlo nám to po 6týdnech co malá šla na kyčle!Kyčle měla horří tak jsme museli dávat široké balení,ale to byl ten nejmenší problém!Pak jsme šli asi za měsíc na ko.a kyčle už byly ok,ale zase se nám stáčela jen na jednu stranu a u Dr.na kyčlích špatně pásla koníky tak už jsme letěli na neurologii.Tam mě docela uklidnili,že to pár cviků zpraví.A taky,že spravilo.Ale naše rehabilitační sestra z polikliniky Volavková chtěla aby jsme cvičili tak Dr.z neurologii napsala další žádanku na cvíčo.Chodili jsme skoro rok!Teď už snad budeme mít pokoj!Přišlo mi,že doktorce se kačka líbila,ale rehabil.sestra chtěla honit body tak jsme cvičili dál,ale asi to kačce neublížilo spíše naopak.Ale byl to tam vždy boj i doma šílený zápasy s Kačkou a šílený řev!!!
Ale ten Dr.Dostál není z Polikliniky co?
Už jste se byli podívat na koně za Hotelem Luna?
My je tam občas chodíme krmit.Kačka je z nich unešená už aby zas bylo teplo.
Tak už máme 2návštěvy příbuzenstva za sebou docela to šlo!Kačka momordovala sestřenku a psa a kočičku
:grinning:
vyučená kuchařka?to musíte mít doma samé dobrůtky co? :grinning: to se malá bude mít
tak zatím páááááááááááá
24. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,nebyly jste náhodou u Matějíčka? :wink: my jsme tam byly a šup měly jsme pavlíkovy třmeny,dával jsem d
va dny a pak sem se na to vykašlala a dala jsem jen plenku navíc a dr mě chválil jak se jí to zlepšilo :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Dostál je z poliklinyky má ordinaci v 1 patře :slight_smile: my máme taky všechny dr na poliklinice,je to pro nás nejblíž :slight_smile:
Jinak na koně jsme se podívat byly s kamarádkou ,Lucinka si mohla očka vykoukat ,za tímco Klaudinka chrněla :sweat_smile:
no ,ale dnes už se začla přitahovat do sedu (vidět to dr na neurologii tak jsem asi mrtvá :sweat_smile: )
24. bře 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,né matějíček to nebyl!Na neurologii to byla Dr.neubergová nebo tak nějak a ta byla suprová!Ale na těch kyčlích to byla taková baba stařena v důchodu je dětská i pro dospělý můj táta jí taky velice dobře zná! :wink: Je též v prvním patře,ale až vzadu u okna.za ortopedií nebo co to tam je :sweat_smile:
no to je šikulka,že už se chce přitahovat
to bude nějaký rychlík :grinning:
Kačka byla taky docela napřed už v 11měs.nám krásně chodila
ale na naší sestřenku nemáme ta už od 7měsíců stála a chtěla chodit vůbec nelezla a začla ťapat od 10měs.
a kolik toho nakecá!To bys nevěřila
já stojím mezi dveřma a ona jede s dětskýma golfkama a řekne mi:Bacha teto jedu!!! :grinning: a to jí bude 16měs.6.4.!
řekne:Dobrý den,dobrou noc,maminko prosím sůšu
prostě takový hlášky,že to fakt nechápu
a ta naše dračice jde v jejích šlépějích to víš jsou od sebe 20dní tak jí naše kačí chce ve všem napodobovat
to budete mít to samé Klaudinka versus Lucinka
počkej jak si užijete legrace
24. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nechystáte se někdy jed do pražské ZOO? :slight_smile:
my tam byli poprvé s kačkou ,když jí byli 4měs.a to tam celou dobu jen prospala,ale dalo se tam jí nakojit,přebalit prostě to tam maj pro dětičky zařízený perfektně!
A po druhé jsme tam sní byli když jí bylo okolo 9měs.a to bylo lepší ,ale ještě nemluvila,nechodila a ještě tak ty zvířátka nevnímala
teď už jen čekáme na vhodný počásko a vyrážíme
to bude zas výlet ne celý den už se mooooc těšíme
ahoj
24. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to buď ráda že jste nebyly u Matějíčka,mě vždycky vyděsí k smrti,nejdřív že malá má strašně špatný kyčle,tak ji dal ty kšíry,probulela jsem kvůli tomu celou noc a pak se poradila s tetou zdravotní sestrou a ta řekla aŤ zkusím dávat 14dní do kontroly jednu plenu navíc a pak že uvidím a světe div se plenka pomohla,dr nám řek nosit třmínky další měsíc,tak sem pořád jen dávala plenku a na kontrole kyčle skvělý,prej si je mám rovnou nechat na další dítě :angry: :angry: no a když teda řekl kyčle ok tak řek,že má malá tu špatnou hlavičku ,že bude asi postižená,no to mě dostalo,normálně se mi rozklepaly kolena a k našemu dr šla už se slzama v očích. Kamarádce zas řek,že má její holčička jednu nožičku kratší a že má roštěp :angry:
Do zoo se určitě chystáme,ale spíš až v létě,jo jak si psala to o řízení tak já už neřídila asi 2roky,tak my minulý týden manžel pučil na polničce auto a dobrý,ale i tak se do toho zas musím dostat :sweat_smile:
24. bře 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci prosímtě blbá otázka,kdy jste začly s příkrmy ? a radila jsi se předtím s doktorkou
24. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My začli s příkrmama v 5a půl měsících
já jen kojila a už jí to asi bylo málo začla mít zelenou stolici
a naše Dr.říkala,že je to nějaká infekce,že si mám koupit laktabacilus a přidávat si to do mateř,mlíka
sice jsem si ten laktabacilus koupila a jedla,ale Kačka stejnak ty zel.hovínka měla tak jsme začli s mrkvičkou a byl pokoj
s protivného dítka byla najednou veselá spokojená holčička
takže to fakt bylo z hladu
ale Dr.jsem raději řekla,že jsme do 6měs.počkaly! :wink:
Ale leni vy jste na uměl.mléku jestli se nepletu? :sweat_smile: to můžete začít o hodně dříve tak okolo 4měsíce,ale raději se s Dr.poradtě
No jo doktoři jenom maminy stresujou :angry:
nás taky,že bude mít plochou nohu,že nebude umět chodit ze schodů.že bude špatně stáčet pravou nohu při chození!a křivou páteř!A kdo v dnešní době nemá něco s páteří a ploché nohy??? :confounded: prostě vystrašit maminy to jim jde na 100%
to počásko venku je šílený!Svítí sluníčko a do toho padá sníh! :astonished:
Kačenka si chrupe v kočárku na chodbě přes den mi v postýlce nespí!když byla drobek jako ta vaše tak jo,ale teď už ani náhodou!
hele Leni chodíte s tou tvojí kámoškou po sekáčích?Máte nějaký dobrý na proseku pro děti?Nebo kupujete jen nové věci? :slight_smile:

tak zatím čus
25. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě jsem se tě chtěla zeptat,jestli Klaudince necháte dát vakcínu proti pneumokokovi a meningokovi?
My jdeme ve čtvrtek na meningoka vakcína asi za 600kč a ve 2letech na toho pneumokoka,ale to už jsou jen 2dávky jedna asi okolo 1900kč
hlavně jí chceme dát žloutenku,kvůli pískovišti,aby byla trošku chráněná :wink:
jsem úplně šílená,když okolo pískoviště lítaj psi a čůraj někdy i kaděj a ty jejich páničkové to tam nechaj prasata :angry:
naši maj psa,ale ty jsou zodpovědní ty ty bobíky sbíraj i já! :wink:

tak čusky
jdete zase cvičit???? :grinning:
25. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,jí počásko šílený,my jdem dnes na bulovku,kamarádce tam leží maminka a protože by tam s Lucinkou nemohla tak já počkám s holkama venku :wink:
JJ u nás bylo to kojení celkem problém,když si vzpomenu na těhotenství když my mlezivo teklo od 5měsíce proudem a nakonec se my po porodu spustilo mlíko pozdě takže už ukusilo v porodnici nutrilon,pak jsem se teda rozkojila,ale ne na dlouho ,malá byla líná z jednoho prsa sát,takže jsem pak odstříkávala z jednoho a kojila z druhého,pak už jen odstříkávala a dávala s lahvičky(když jsem kojila tak měla v kakání takový červený ťupky-moji krev :confounded: ) a pak mlíčka ubívalo a ubívalo až sme ve 4týdnu musely přejít na nutrilon úplně :pensive: no a spokojený mimi ,ale před 14 dny začla strašně jíst až měla chuděra zácpu ,tak my dr dal njáký sirup proti zácpě ,že je to tím nutrilonem(ona ho klidně vypila okolo 1litru denně +čaj :confused: ) tak jsem 4dny před 4měsíčninama zkusila trošku zeleninky a je po zácpě :dizzy_face: s doktorem jsem se teda neradila,ale zatím jsme zkusily mrkev,brokolici i květák a všechno ji chutná,alergie žádná :slight_smile: a to klidně spapá celou skleničku :sweat_smile: ,ale dr řeknu že jsme začly až okolo 5 měsíce :wink:
já kupuju většinou z mimibazárku,ale teĎ někdy by měla být burza dětských věcí v českolipský :wink:
25. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Maruško

kam jsi nám zmizela? :sweat_smile:
jsem se chtěla zeptat na očkování jestli jste Kubíkovi něco dopřáli a co?My jak už jsem psala Lenče dáme meningokoka tento čtvrtek a ve 2letech toho pneumokoka a chci se zeptat Dr.na tu žloutenku.
A kdy chcete koupit malému větší postel?Kačka je zatím v malý postýlce spokojená,nikam mi nemůže spadnout a neuteče mi!A já si ráno můžu někdy přispat.Dám jí tam knížy pití a je na 20min klídeček.A asi zatím v ní bude než by se narodilo další mimčo.
Co říkáš tomu bláznivýmu počasí?
Tady je vánice sněhová a ještě blesky :angry: no to bude zase procházka

tak se měj ahoj
25. bře 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci pneumokoka určitě ve 2letech,ty jo tady je totální tmy,vánice,blesky :confounded: :confounded: :confounded:
jinak hlásím celá sklenička mrkve ,ale mlíko nechce vůbec,jak k ni dám lahvičku tak řev :confounded:
25. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak naše malá je pěkně vyčůraná,nevím jak to poznala,že má ty tefalácký savičky skoro 4měsíce tak je nechce,za to z novejch lahviček to ji jede :sweat_smile:
Jo koukla jsem docela dobrej sekáč je dole u zastávky bulovka směr na holešárnu a zítra jdem mrknout na njákej co je mezi poštou a Bilou :slight_smile:
Jinak jsem dnes opět byla na akvaerobiku a zas sem dostala dobře do těla,tak jsem si rovnou koupila permici :grinning:
25. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jaky byly velikonoce?..vopruz, co? :grinning:

Luci, byli jsme na vikendiika u nasich, vcera sem mela doma frmol, pac sem zacala delat skoro na 1/2 uvazek praci doma, takze sem se sem nejak moc nedostala
ohledne ockovani, mely jsme vlastne vsechny ty, ktery nam dr normalne doporucila, pak hexavakcinu, pak ted nejaky ockovani proto pneumo, zanetu mozk. blan a tak, meli jsme mit jeste to proti zardenkam a spalnickam, ale protoze se kubik leci na alergii/astma - ma takrka nulovou imunitu, tak nam ho dr nedoporucila, ze by to nemusel zvladnout
jinak kuba taky jeste spi v postylce, jeste jsem mu ani nevyndala ten predni dil, pac on po ty postylce docela cestuje, takze se bojim, ze by nam vypadnul, o druhy mimi se zacneme snazit v zari (po dvou letech, pac sem po cosari), takze casu mame jeste dost

Leni a kam chodis na aquaaerobik?..jinak detsky veci se nejlip nakupujou na mimibazaru, ale to asi znas, vid? :slight_smile:
26. bře 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marie do duo,to mám nejblíž,hned přede barákem :grinning: :grinning:
26. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tam chodim obcas plavat, kdyz vychytam dobrou hodinu, tak sem tam sama :grinning:
26. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
věřím,třeba po tom akváči tam už moc lidí nechodí :grinning:
26. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem na aqua nikdy nebyla...je to dobry?...
26. bře 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to supr :wink:
26. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kde vás mám :wink:
27. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jdu za Váma, jestli teda můžu. Bydlím v Čakovicích a to je od Letňan kousínek. Z Čakovic se mi nikdo neozval tak mě tu máte. Snad Vám to nebude vadit :wink:
27. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci,v čako mám dobrýho kamaráda :wink:
27. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den :slight_smile: neska jsme byli u mudry tak prosim hlasim, ze kuba je 80 cm vysokej a 12,4 kg sirokej :grinning:

Lucijo, ahojky :slight_smile:
27. bře 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to jste už velký :slight_smile: já zas byla na akváči :slight_smile:
27. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se sem jdu jen omluvit, že sotva jsem Vám byla přiřazena, tak se zase 14 dní neukážu :frowning2:
Odjíždím na Moravu, trochu si orazit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tak se mějte krásně. Papa :slight_smile:
27. bře 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak si to tam pěkně užij :wink:
28. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky

to jsem ráda,že se k nám připojila Lucka
už jsem si s ní psala na jejích stránkách
dobře,že naše stránky zatím fungujou :wink:
já byla s kačkou na 3dny u prababičky trošku jí obveselit před 14dny jí zemřel bratr a tak si nás užívala na 100%
bylo to dobrý,fakt relax
ještě,že ty letňany mám tak blízko
měly jsme uvařeno a prababí mě hlídala Kačku a já mohla zajít za kámoškou a do krámu a v noci kačka líp spala než doma :slight_smile: budeme to muset brzy zopakovat
28. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco pěknou dovolenou docela ti to závidím na Moravě jsem ještě nikdy nebyla
to si určitě zajdeš na nějaké dobré vínko co? :wink:
28. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lenčo

tak už Kačka má v sobě vakcínu na toho meningokoka
trošku zabulela,ale pak byla v pohodě Dr.dokonce udělala pá,pá jsem koukala :wink:
naštěstí to bylo bez reakce ani teploty ani nebyla protivná snad jen více kadila
ale asi jí píchla nějakou zlobivku :grinning: začla šíleně řádit
jo a rovnou jsem si nechala předepsat vakcínu na žloutenku jsou to zase 2dávky 1ks za 690kč a to mám ještě nějakou slevu
chtěla jsem se tě zeptat u jaký jste pojišťovny?my u všeobecný a ta snad neproplácí nic!!!
:frowning2:

a kolik je přesně Klaudince?jo už to vídím :wink: čměs.a nezačla jsi moc brzy s těma příkrmama?co ti na to řekl Dr?

zatím pá a užijte si slunečný víkend má být fakt pěkně
doufám,že už se někdy sejdem :wink: mám kámošku z Letňan má 3měs.chlapečka ráda by tě poznala :slight_smile:
28. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dr neptala,prostě jakmile měl ukončený 4 měsc tak dostala zeleninku a od té doby super,už nemá problémy z vyprazdNˇováním a je i spokojenější :slight_smile: navíc sem měla pocit,že už jí to mlíko nestačí,vypila přes litr denně a pak měla huděra zácpy :frowning2: naví my jsme od měsíce na um takže se začíná o měsíc dřív než u dětí kojených :wink:
28. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Leni viděla jsi? zamkli mi mojí diskuzi :frowning2: o tom řízení
škoda a tak se to pěkně rozjelo :angry: budu muset mrknout už na ty jejich zaběhnutý stránky!

jo a maruško chtěla jsem se tě zeptat jakou obuv kupuješ Kubíkovi?
mě byla doporučená zdravotní obuv tak chodíme na polikliniku Prosek a kupujeme botky od Essi
jak botky na ven tak botky na doma prej obyčejné bačkůrky nejsou pro dětskou nožičku vhodné?!
jaký máš ty na to názor?
My byli u naší Dr.dětské pochváleni,že máme dobrou obuv a na cvičení rehabce a neurologii taky
a sněhule nám zakázali,ale v rakousku je kačka nosila a fakt,že to není pevná bota a strašně v nich šmajdala :unamused:

Ahoj holky a pěkný víkend
28. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek