• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
čus

tak máme po srazíku
jak už Lucka psala nakonec se uskutečnil
my dvě a jedna moje kámoška z Letňan,ale brzy bude taky Koníkářka jestli jí přítel pustí na PC

no jo počasí moc nevyšlo,ale ještě se to dalo
holky maj hodný dětičky v kočárku s kačkou to bylo trošku horší chvílema se nudila,když pršelo,ale pak dostala dlabanec a byl klídek

tak už se můžeme domlouvat na příští týden
100% počítáme s Maruškou Lůcou z Čakovic a Amj
my s Lůcou jdeme na tuty viď jen vymyslet kam vyrazit školička ujde tak jak budete chtít
15. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bych zapoměla na Lenku promiň
:wink:
jaký bylo dneska cvíčo?jsi se do toho pustila ti závidím já se cvičit nedonutím
holky kde vás mám?????????????
asi všechny koukáte na ordinaci co?já bych taky koukala manžel je fuč a mě nejde Tv se z toho picnu aspoň,že jde net
15. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky co říkáte dnešním zprávám?o tom únosu těch dvojčátek???
ta ženská musela bý padlá na hlavu,že děti půjčila nějaký puberťačce
já bych děti nikomu nesvěřila
no jo šestinedělí to dělaj ženský kraviny
aspoň,že se dětičkám nic nestalo
co na to říkáte????

tady už všichni spí jdu také pá dobrou zítra
15. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je fajn, ze jste si srazek uzily, kdy se sejdeme ten pristi tyden?

jinak ta zencka s tema dvojcatkama je fakt pipka, nechapu to, hlavne, kdyz se ji ztratili v pul 5 a ona to nahlasila az ta tri hodky, nechapu...

dobrou noc kocky a pusu detatkum :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj. ta ženská je snad padlá na hlavu, půjčit prcky 12ti letý cizí!!!!! holce!!!! no to mam dost. koukala jsem na to i na tn.cz. fatk mam dost.
na kdy plánujete ten srazík?
já abych stihla to dvd - pro lenerka :grinning:
16. kvě 2008 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, amj, dalsi ranni ptace :slight_smile:

holky, ja muzu asi kdykoli, krom stredy 21.5.
16. kvě 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem, no já můžu vlastně asi taky kdykoliv takže jakej den se navrhne?jo vlastně nemůžu čtvrtek bo sem slíbila tchýni, že jí ev pujčím na procházku....o těch dvojčátkách snad nemá aani smysl se vyjadřovat co to je za blběnu ..
16. kvě 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - ona ta moje hrůůůza vstává takhle furt. kolem 5, vyjímečně 5,30. a nespí celej den, občas když je hodně k.o. tak usne v kočáře, ale doma nikdy. ani ten kočár není pravidlem. prostě nespí, nemá potřebu
já nemůžu v úterý
16. kvě 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

vy ranní práčata :grinning: :grinning: :grinning:
nás dneska kačí vzbudila po 6h

tak Maruška nemůže ve středu
Lucka nemůže ve čtvrtek
já už něco mám v pondělí

tak co v úterý??????????a kde zase ta školička druhý pokus
nebo jinde???
16. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwčo

já jsem taky stydlivka,ale nakonec jsme se otrkaly a srazík byl dobrý
takže s tebou příští týden počítáme jo
16. kvě 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener, utery je ok, zase nejak po obidku a polednacku? misto je mi fuk
16. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já od rána lítala jak blázen,uklízení a do toho jsem se snažila s malou cvičit.
Holky vy máte všechny tarší děti takže budete mít určo zkušenost,je normální že už se týden nechce přetáčet? :confused: už my to příjde fakt divný do minulý soboty se přetáčela jak o život a teď už téměř týden nic,jsem z toho toufalá,jako by to zapoměla,protože když ji teda dám na bok tak šup zpět na záda,jako vůbec se nechce namáhat :frowning2: :frowning2: přitom je na bříšku ráda :frowning2:
JInak cvíčo,včera záhul,byla tam jiná cvičitelka a dala nám teda dost do těla :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem myslela že nedolezu domu
Já určitě nebudu moct v úterý a možná ve středu,podle reakce na očkování,minule měla 2dny teplotu tak jsem s ní nebyla venku
16. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Leni

to je blbý s tím otáčením
Kačka se otáčela furt nemám zkušenosti,že by týden se neotáčela
a co na to DR?
ale neboj bude určitě líp

no tak to tedy nevím s tím srazíkem
my asi půjdeme v úterý
myslíš,že by jsi tam na skok s malou nemohla přijít?Kačenka po tý Hexa byla v pohodě jen jsem s ní ten den dva neměla cvičit
a teplotu měla až po 3hexa jinak bez reakce
16. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,dr říkal,že je top psychycký,prý se jí zřejmě nechce ,ale podle mě je to divný,už my to udělala jednou že se týden nepřetáčela ,ale aspoň měla njákou snahu teď nic :frowning2: nikoho kdy by to měl takhle neznám,bojím se aby nebyla nják poškozená-jako že zapomíná co už uměla :frowning2:
Uvidím jak na tom malá bude
16. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale prd co by byla poškozená to je nesmysl
akorát malá stávkuje paličák je to
neboj bude to dobrý žádný stresy
já se taky bála po tom všem co mi řekli na cvičení a zatím je to dobrý už ty nehy nešmajdá jen když má větší boty nebo boty co nemá prošlápnutý
prej do 3let se to zlepší se pořád vyvíjejí kyčle
a to cvičíte Vojtovu metodu?a co na to rehabilitační setra?chodíš na proseku?
16. kvě 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja bych to taky nijak nehrotila, kazdy dite je jiny a nechala bych klaudinu, at se otaci, kdyz chce, proste se ji asi zrovna nechce, mozna ji motivovat nejakyma hrackama nebo necim..
..jinak ti neporadim, my tohle meli v poho, kuba nikdy zadny problemy nemel
16. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo Maruško po obídku až se dětičky vychrupou
snad Kubík neusne a vy dorazíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ještě se to pořádně dohodne kde a v kolik ok?

pěkný víkend já jdu od PC děsně mě bolí oči
už aby bylo 8.6.jdu na oční asi budou brýle čočky???se pose..

16. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak pekny vikendik a pap
16. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že mám jediná já divný dítě :frowning2: já ji motivuju hračkama,pomáhám ji otáčet a nic :cry:
16. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den přeji
leni, naše malá se začala otáčet na bříško po třetím měsíci a pak jako by to najednou zapoměla nic se nedělo. Ptala jsem se na to doktora a ten říkal že se nic neděje pokud jí zajímají hračky, cvičí si nožičkama a je vidět že je akční tak to přetáčení počká. Pravidelně se nám začala přetáčet až kolem sedmého měsíce. Uvidíš že to nebude nic vážnýho.

Jinak já jsem dneska hotová, malá se zničeho nic naučila otvírat skříňky u kuchyně, vytáhla olej, otevřela si ho a najednou koukám sedí v mastný louži. Tak jsem jí vykoupala převlíkla...no hrůůůza

Na srazík můžem příští týden kdykoliv kromě středy, ale to by se taky dalo nějak vyřešit. tak zatím páááá
16. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek,
ahojky,
to otáčení bych neřešila, já už si nepamatuju teda jak naše malá, ale vím, že na jednu stranu jí to nešlo vůbec - tuším z břicha na záda. Opačně to dělala furt, ale takhle ne .. A taky to pak zkoušela někdy kolem 7mého měsíce. Záleží, co ti řekne doktor, buď praktickej nebo jinej .. Většinou na to třeba cvičí vojtovku, ale určitě nebude opožděná ..

no, já můžu až tak ve čt nebo pá, mám toho příští týden moc.
16. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek..prosim tě vůbec z toho nebud vystreslá..mě takhle vyplašila neuroložka že se evelýna začíná opožďovat to bylo někdy kol 3-4měsíce protože se prostě zabejčila nechtěla se ani otočit (ikdyž už to uměla) a ani se nepřitáhla, prost ěse na pani doktorku pěkně vys...no a apní kráva doktorvoá mě vyplašila tak že sem tejden brečela s tim, že budu mít opožděný dítě..tak sme šli na to cvičení co je dole v polikl. a tam si asistentka řekla co tam děláme že ev je naprosto v pohodě..tam se jí totiž přetáčela jak o život..no a pak se doma taky nějakou dobu vůbec nechtěla na jednu stranu přetočit tak mi ukázala pár cviků tak sme to 2x 3x skusili a vyprdli se na to a Ev to pak rozjela sama..teď je jí 7m a sedí, pomalu začíná lézt a neuroložka z ní byla na mrtvici jak je živá že asi potřebovala popostrčit..kráva..pozdějc sem se dozvěděa že takhle vyplašila několik maminek a to jen proto že má sama zdravotní problémy a je trošku na psycho..no takže asi tak..hele buď uuplně v klidu..malá se rozjede ani to nestihneš zaregistrovat... :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zatím tedy počítám z úterkem na sraz
16. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme v Ostravě taky takovou neuroložku,každou mamču akurát vystresuje :slight_smile: mě taky a to jsme uplně v pohodě akurát udělá z každého děcka dementa přitom každé mimi je jiné a dělá všechno jinak buď dřív nebo později,a to musíte vydět sami jestli je mimi v pohodě nebo fakt dělá něco abnormálně divně :wink: asi se musí nějak živit :grinning:
16. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco ty myslíš tu dětskou neuroložku co je o berlích???
neubergová se myslím jmenuje
tak ta byla docela v pohodě spíš říkala,že kačka je v pohodě,že jí cvíčo neuškodí spíše na kyčlích ta stará raketa mě vystresovala!!!Jančová nebo tak nějak je pro děti i dospělý
snad druhý bude v pohodě a na Polikliniku nebudeme muset chodit
pro každou mámu je nepříjemný lítat po doktorech a cvičit
praděda se zavíral do pokoje,když jsem s kačkou cvičila si myslel,že jí mučím jak u toho řvala
se otáčela jen na jednu stranu prostě to flákala,ale teď už je to fakt v pohodě

Leni neboj bude to určitě v pohodě
jsme s tebou
16. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mapris tak s tebou asi půjdeme až ten další srazík nevadí???
Lucka z Čakovic snad ten příští týden nemůže bude pryč tak uděláme další srazík s váma
já mám už ve čtvrtek nějakou kámošku z Mratína a v pátek odjezd na chatu

no uvidíme kolik lidí bude souhlasit s tím úterkem
zatím jsem to já Lucyla Maruška a Patrika co se stále nepřihlásila na Koníka!!!ale na prvním srazíku byla
jo a dorazí snad i amj a Lenka
16. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za povzbuzení,ona je poslední dobou prostě divná,nejradši by si jen žužla prstíky :confused: a na zádech se odšoupne třeba o 180stupňů ,navíc už se začla zase převaalovat nabok,vždycky jako skoro na bříško a pak šup na záda :angry:
U tý neuroložky jsem taky byla,nejvíc jí zajímalo jaký máme s manžou vzdělání a jaký máme povolání pak malou zběžně prohlídla,vynadala my jak ji držím,zeptala se kam chodíme na rehábku a za pár měsíců naschle,jo ještě mě vyděsila že musíme cvičit minimálně do 8 měsíců,jinakl takový pěkný holky bude škoda :astonished:
My chodíme-teda doufám že chodily k Matějíčkovy na kyčle a otřes :confounded: od něj sem chodila vždycky s pocitem že malá je poloinvalidní :confounded: ,jednou jsem si dokonce musela i po návštěvě ortopedie zapálit :unamused:
Na rehabilitaci chodíme k prýma terapeutce TGůmový,je bezvadná,vždycky když už si zoufám,že malá něco nedělá tak mě uklidní ,asi to vyzní blbě ale promě je to taková malá oáza klidu i když tam malá občas pláče :sweat_smile: :pensive:
V úterý uvidím jak malý bude po tý hexe a píchlích ouškách
16. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vy jdete ještě na ty ouška na to nastřelení viď?
Lucky Evelýna to má taky a moc jí to sluší
kačka jen pípla a byl pokoj ani jí ouška nezhnisaly ale naše DR.nám raději framikojin předepsala
teď už máme svoje naušničky
bohužel už jsme i jednu ztratily tak máme asi po nějaký babičce nebo co?ale dám jí asi po mě ty jsou docela ještě zachovalý
až jí povyrostou ouška se jí koupí nové parádnické :wink:
manžel je v pizzerce v parku přátelství na srazíku se ZŠ Kačí chrápe
16. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to tě museli pořádně vystresovat,když jsi si dala cigáro
si říkala,že už nekouříš
to jsou fakt paka ty doktoři o com jim vlastně jde?
16. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ještě nastřelení tak jsem zvědavá jestly to prďolka moje zvládne ,ona si teď hodně tahá ouška tak doufám,že si pak ty naušničky nevytrhne.
Můj chrní v ložnici s Klaudy :grinning:
16. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek