• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Holky tak já hlásím,že u mě bohužel začla iroza nebo co,skoro nemůžu mluvit,snad je to jen nachlazení,protože malá i manžel jsou zdraví :frowning2:
8. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, tak to necháme na jindy. Pěkně se všechny uzdravte :wink:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli tady neni nejaka maminka z okoli Ladvi? Diskusi uzavreli a odkazali jeji zakladatelku sem:slight_smile: tak se chci take zeptat. Mam holcicku, ktere bude 14. 8 mesicu nikoho tady nezname a protoze nechtela byt v kocarku, tak jsme ani moc nejezdily ven a tak moc nemohly poznat:slight_smile:

Budu rada, kdyz se nekdo ozve.
8. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brisalka, my z Proseka, u Ládví máme babičku :wink:
8. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
iloha,my dnes taky nee..ryma se nas stale drzi.ale pujdem aspon na postu,at se vyvetrame...

bristalek-my jsme taky z proseka
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brilasek bohužel já jsem už z čakovic
8. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tady je to fakt jak po vymření :frowning2: Zas nikde nikdo, Terezka ve školce a já žehlím. CO vy?
9. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

tak jak se měla dneska Terka ve školce?
Já včera byla v tý Sovičce,tak mě jí tam vezmou
zítra tam ještě budu volat,přímo majitelce,tak snad mě vysvětlí ty ceny a docházku :wink:
začnu jí tam dávat od dubna
a budu si kupovat legitku na MHD to víš ty 2stanice po ránu se Kačce šlapat nebude chtít
a na 8h to bude hustý hlavně pro mě a pro kristýnku
u kačky v pohodě ta je vzhůru denně od 6 20h

dneska jsme tu měli na celý den ségru s Míšou a pohoda
super den
9. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to se holky budí stejně, Tereza v 6.24 a dnes vyjmečně 6.58 :sweat_smile: Ve školce docela v pohodě, ale nebyla tam paní učitelka Piková, ale jen Martina a jedna starší paní s drdolem (ta už tam jednou byla a nic moc), takž :sweat_smile: e prý Terezka i pobrekávala, že chce domů a jet už k babičce. Ale jinak prý se zapojila a byla docela v pohodě.
Ta sovička dobrý, my zatím nic nevíme.......... a trojlístek tady chtěl za 10 návštěv 2900,-Kč od 8do 13hod.
9. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady ta sovička 10vstupů 1měsíc 2450kč
10vstupů platná na 2mšs.2750kč
8-16h a maj i oběd,ale ten nevím jestli je v ceně asi těžko
tak budete chodit s náma :wink:
9. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak ja dnes byla n kontrole a mimco je v poradku,za 4tydny jdu na velky UZ..

zitra mam v planu,ze skocime do skolek pro ty prihlasky...snad tam nebude mooc lidi..
9. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to bylo bez jídla, jídlo sis donesla...........oni ohřáli - Luci nevím, uvidíme co ta naše školka, třeba jí vezmou

Megi, já tam byla minulou středu a v pohodě, dostaneš do ruku papíry a jdeš......horší to bude při odevzdání, to jsem čekala hodinu a půl loni a bez úspěchu (protože jsme nesplňovaly základní podmínku v roce 2009 tři roky)
9. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

budu držet palečky,aby vám terku do státní školky vzali
nám už se taky blížej zápisy,tak uvidíme no
ale když tak to Sovička jistí no
už jí to doma s náma nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megan

to to letí
nedávno jsi psala,že se snažíte o mimčo a ty už budeš v půlce :wink:
a jak ti je?
a v Letnanech to nezkusíš?to je asi pro tebe dost z ruky co?
já bych jí tam taky nedávala,ale když tam máme babičku a prababičku,tak to risknu
a manžel by jí tam ráno odvážel při cestě do práce
10. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
iloha-dekuji,s tim taky pocitam,ze jen vyzvednu prihlasku :D zkusime novoborskou a sluknovskou a uvidime...sance si nedavam,ale zae co kdyby nahodou :D
lenerko-jak vy?dobry? letnany zkouset nebudu,manzel by rano Kubu vozit nemohl,jezdi v sest do prace a ja abych jezdila rano s kocarem x stanic,to nee :rolling_eyes: proste to zkusime tady a pak jsme v poradniku v DDM,tak uvidime.
Jinak me uz je docela dobre,jen ta unava a kubik se nejak rozzlobil,takze je to chvilema na masli :sweat_smile:

dneska pujdem pro ty prihlasky a pak asi zkusime tu novou cukrarnu,uvidime...kuba trosku kasle-ale jen kdyz lita,nudli ma,ale aspon to okouknem..a pak dam vedet :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak jak to dopadlo ve školkách?
a co ta nová cukrárna?

no manžel chdí do práce na 8h,školky jsou snad otevřené od 6 30h
ale kdo ty ubohý děti bude dostávat z postele :sweat_smile:
i když kačka vstává po 6h,ale oblíknout nasnídat se to jsem na ní moc zvadavá
jak se nám povedezavést tento režim

no když nám jí nevezmou do státní
tak v soukromý má být do 8 to snad stihneme
snad se přinutím vylést z postele :grinning:
10. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak prihlasky mame,to je teda des,co se vsechno musi zaridit a vyplnit...nevite nekdo,kdyz budu doma,mam mit take potvrzeni od zamestanavatele??
bylo mi receno,ze jak na Novoborsky,tak Šluknovsky berou po peti detech kazda z Letnan..no ale pry jsme 18ty.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: svitla mi malinkata nadeje,ale fakt to vidim hodne blede...

no a byli jsme v ty cukarne,je to maly,ale s kocarem se tam Lenerko vejdes.
je to cele pomalovane pohadkovyma postavama,je tam maly koutek,a myslim 4stoly.Moc lidi tam nechodi,byli jsme tam sami a hezky s pani pokecaly,je moc prijemna a fajn.
10. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megan

a bude to i pro 3letý děti?nebo ty se nám tam unudí?
a dá se pak v létě sedět venku?

no to je pěkný s těma školkama
to jsi měla asi přijít dříve co?
no zaměstnavatel ti těžko dá razítko,když jsi na mateřské
mě ho loni dali,protože si paní vedoucí myslela,že v prosinci nastoupím
letos už mě ho 100%nedá
10. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já už sem jak na trní-ještě 14 dní a bude vymalváno jestly malou vezmou do školky nebo ne..... šance 50 na 50,jako zálohu mám ještě jesle v kobylisých a nebo pak ještě jednu zálohu do který se mi upřímě moc nechce :unamused:
U nás malá bude muset vstávat hodně brzo,páč prostě na tu půl 7 do školky chodit bude,Zdenda dělá normálně od půl7 takhle si to bude muset o hodinku posunout.. já budu dělat od 6,ale zas o to dřív budu moct malou vyzvedávat :slight_smile: třeba se jí upraví i spaní,teĎ se budí ráno před 7 okolo 13 se jde na hodinku natáhnout a pak jde spát po 20 -samozřejmě než přečtem pohádku a než usne tak je skoro 21 hodin :unamused:
10. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lenerko-Kubik si tam docela vyhral a nechtel domu,je tam jako mala kuchynska linka,pak velka bedna s hrackama,ma tam maly stolek s pastelkama,omalovanky..i je tam TV,ze vcera pak v jednu chvili pustila Pata a Mata..
Venku se pak asi sedet neda,tim si nejsem moc jista,protoze to je u tech garazi..

lenkazdenek-moc drzim palce na skolku,ja vcera koukala na ty prihlasky a to je veci...ufff
11. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, tak co sovička? Už jsi moudřejší z ceny a návštěv? Tereza se dnes šprajcla ve školce. NEbyla tam paní učitelka Ivetka (ani v úterý) a místo ní taková jedna nevzhledná starší paní učitelka (od pohledu bych se bála taky) a tak se rozbrečela a že tam fakt nebude a jde na nákup se mnou a pak se šprajcla a s nikým nekomunikovala, a jen bulela, takže jsme šly pryč. Po cestě když jí to trochu přešlo, tak povídala, že přeci je už velká a chce do normální , velký školky a ne do tý malý. :unamused: Tak jsem zvědavá co příští úterý, jestli půjde v pohodě nebo pod nátlakem.
My vstáváme ráno kolem půl sedmé, takže školku bychom asi na osmou stíhaly......
A co tvoje malá teroristka? Ještě pořád ponocujete?
A Kačenka už jí přijala a pomáhá ti? Jak se jí líbí v pokojíčku?
11. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

Kačenka pokojíček miluje je v něm pořád
prej Kristýnka musí mít taky svůj,že jí tam nechce :confounded:
tak to má holka smůlu až Kristýnka vyroste,tak jí ke Kačce šoupnem
no někdy jí miluje,ale když řve a ruší jí u Tv ,tak by jí poslala zpátky do bříška
a je na ní docela zlá
no snad se to časem srovná

Kristýnka v tuhle chvíli řve a řve
od 13 45min,je vzhůru a do této doby neusla
chodí tak po tý 23h to se bohužel nezměnilo
naštěstí v noci kojím jen 1x a pak se budí až po tý 5h to už považuji za ráno :grinning:

no Sovičku teď neřeším
veškeré info se dozvím až příští týden ve čtvrtek :wink:
snad už nebudou nemoce a kačka mě domů nepřitáhne nějakýho rotaviry,ještě nejsme naočkovaní

ta vaše Terka to je číslo
když se jí nelíbí paní učitelka tak se zabejčí a nejde do školky
po kom ta holka je? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musela bys to vidět, já bych jí tam nechala, ale Martina mi přijde neschopná, a ta druhá paní učitelka asi vycítila, že není sympatická, tak se ani nezasnažila.........
Tak jsem došla k názoru, že raději půjdeme domů, byly jsme tam asi tři čtvrtě hodiny :frowning2:
No tak to je síla, taková malá a takhle straší, to se máš asi na co těšit :wink:
ALe třeba si to vybere a pak bude chrupkat jako děti od Katky :dizzy_face:
Už jsem si myslela, že sem ani nezavítáš :wink:
11. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO představ si, že ve školce jedna maminka povídala, že její děcka mají průjmy či zvracení skoro pořád a nijak zvlášť to neřeší.........prý to co ona za celý život tak oni za tu dobu co jsou na světě a co chodí do školky tak prý není měsíc kdyby jim něco nebylo.............
Myslela jsem, že mě odvezou, zrovna včera prý Vendulka, tak je doma, ale Viktůrek je prý už zase v pohodě, tak je ve školce :unamused: Tak jsem zvědavá co nás zase potká
11. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je šílený :angry:
jak tam do tý školky můžou dát děti s průjmem a zvracením?ta ženská je magor
jak to,že jsi jí nic neřekla?
ty co máš na srdci to na jazyku nenecháš si nic líbit,tak se do ní příště pust :wink:
12. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když to je těžký, přece viktůrek byl v pořádku a Vendulka byla doma:slight_smile:
já se jí snažila vysvětlit, že ty rotaviry přežijíi i 14 dní na věcech a lepší by byl třeba výtěr, že mě osobně to nepřijde normální často zvracet či průjmovat, ale nějak nechtěla poslouchat, oni nemají přece horečky a tak.....
to že každý může mít jiný průběh nějak nevnímala..
no a nedělám si iluze,že ve školce to bude jiné :slight_smile: řekla bych, že to bude ještě horší, tady je většina maminek doma a ještě ti to nahradí, ale do práce pak musíš a tak tam to dítě prostě strčíš jak nejdříve to jde.
My už máme naštěstí primoinfekci za sebou a každá další už nebude horší, takže můžu být v klidu.... :frowning2:
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik už vážíte a měříte?
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nožičky, kdy jdete?
12. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš co bys mohla? Dát nějakou fotečku do albíčka, abych mrňouska viděla dříve :wink: než půjde do školy :grinning:
12. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ilčo

nevím kolik meříme ani vážíme
na kontrole jsme byly minulý zýden a to měla 50cm a konečně dosáhla porodní váhy
na kontrolu jdeme v úterý
a na kyčle ještě nevím jestli mám jít na polikliniku nebo na Bulovku
12. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek