• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
AHojky,
takmy byli vcera v Zoo a docela zahul :D kuba totiz vubec neposloucha,ale bylo to moc fajn,jen jsem pak byla totalne hotova...

dneska jsme uz byli na poste a odpoledne jedeme na moji kolegyni z prace na vysocanskou,ma ted mimco,tak se jdeme pokochat :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilčo

bomba fotky :wink: a úžasná dcerka
já tu naší vyměním za hodnější
jsem z ní fakt už na narvy pomoooooc
23. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

zoo závidíme :slight_smile:
a co ještě jste byli s kočárem nebo kubík běhal po zoo?
no jo miminka jsou super,ale když je trápí prdíky,tak to rve srdce :fearful:
23. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavy vzhůru......bude hůř - až budou v pubertě :grinning:
23. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a s permicí máš asi pravdu, ony už budou muset kočky platit co? Je to od třech? Tak to jí budu muset koupit lístek a pak uvidím. Permici mám asi do 13.4.
23. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to vím......od třech za 100,-Kč, roční je 300,- anebo rodinná 2 dospělí a 2 děti za 1200 Kč :wink:
23. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes Petrovi vykládala o ranním odchodu do školky, tak ho to moc pobavilo....když se ptal Terezky co ve školce, tak povídala že tam byla moooc hodná paní učitelka Zdeňka a že ale nechtěla nechat maminku samotnou doma :slight_smile: No nezabila bys jí ??? :dizzy_face:
Já jsem řekla, že internátní školky a školky měli v historii něco do sebe :grinning: , ale neměnila bych, raději si nechám tu naší nevymáchánou, prostořekou divadelnici :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v zoo jsme byli bez kocaru,takze docela masakr :grinning:

zitra jsem chtela jit na to cviceni,ma tam byt velikoncni zajicek..ale mame kasel :cry: a nerada bych to pokousela,protoze jak vidi kolketiv deti,tak lita jak strela
24. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meganko, já bych to šla zkusit, uvidíš, že to bude prima.........pak má být zase ošklivo, tak se vyleží :wink:
24. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iloha-ja prave nevim,to vis,ze bych sla desne rada,ale nerada bych,aby se mu to zhorsilo-mame jet na vikend pryc :pensive:
on si obcas zakasle-jakoby ho v krku neco drazdilo a je to spis kasel s hlenem..no uvidime rano..
kdyztak pujdem zitra na to divadylko-nevite,muzeme tam bez prihlaseni?
24. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to netuším............
25. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilčo
co děláte o víkendu?jedete do Nymburka?
Tady v čako je velikonoční jarmark od 10-18h :wink:
26. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu k vám nakouknout, už jsem tu jednou na skok byla, ale pak byl malý marod a už jsem se sem nedostla. Jsme se na Prosek přistěhovali na konci listopadu, takže jsem v Praze nováček, původem jsem z Brna
26. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj evanek

tak hlavně,že už je Tom v pořádku a ty jsi tu
musíme to tu oživit :wink:
a udělat už konečně nějaký srázek už je venku teplo :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko,
to by bylo fajn, já jak vidím ty mamulky s kočárkama, jak chodí po dvojičkách, tak mi strašně chybí kámošky z Brna. Jenže manžel přišel v létě o práci a tak byla Praha a nové místo jasná volba
26. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, ty máš ale čersvoučkou princeznu, to tááák letí, nedávno jsem chodila s pupíkem a už mám doma 6,5 kila na zvedání :grinning:
26. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď dorazily ze zoošky, super :dizzy_face:
Ještě asi půjdem na písek, ale nejdřív se psem...

Luci, do Nymburka nevím jestli pojedeme, Petr bude do večera v práci a v neděli bychom měli hlídat Karolínku, tak vůbec nevím.
A je ten jarmark v so i v ne?????
26. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nják nestíhám... ve školce nepřijatý :cry: :cry: takže už sem obvolala jeslička,tam se dává přihláška až v květnu ,ale maj plno,fakt netuším co bude jestly jí nekam neupíchnu,bejt rok doma si prostě dovolit nemůžu!
Jinak taky výletíme ve středu sme byli celej den v zoo ,včera na pískovišti ,dneska na baráku u našich.
26. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni

tak to mě moc mrzí,že vás nevzaly :frowning2:
už jsem myslela,že spolu bouchneme to šáňo
jak je to možný,že vás nevezmnou,když ty chceš do práce?a dala jsi přihlášku na prosek nebo do těch Ďáblic,kde máš trvalé bydliště?
Tu ZOO vám moc závidíme,ale snad už v dubnu taky vyrazíme :wink:
27. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ilčo

tak ten jarmark je dnes od 10-18h
my tam jdeme po obědě a až po kojení
ale dnes je tam docela kosa,tak jen na chvilku cca 1.5h
no uvidíme jak to tam Kačku bude bavit :wink:
27. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evanek

jo jo to znám
jezdit sama to je nuda,i když te´d už je to lepší
Kačka mě dělá společnost :wink: ale stejnak je potřeba si s někým dospělým pokecat :wink:
6,5kkg to je pěkný
naše měla před týdnem 4kg uvidíme kolik bude mít ve středu :wink:
už má pěkný špíčky :grinning: a baští co 2h je to žravec
27. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no nic moc to tu tedy nežije..............
My byli v království železnic a pak v Novém Smíchově, Terezka obdivovala kolotoč, jela třikrát a nemohli jsme jí dostat dolů............
Protože ráno vstávala v 5.40 , tak byla už v šest hodně utahaná, ale i přesto vydržela do čtvrt na osm, pak vytuhla :slight_smile:
Leni, s tou školkou je to blbý, ale třebas ti vyjdou ty jesličky :wink:
My jdeme k zápisu až na začátku dubna.
27. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no to že jdu do práce nezájem :confounded: ono je nás takhlke víc,bohužel,v pátekj sem volala sem do jesliček na prosek,přihlášky se podávaj v květnu zohledňují místo bydliště a zaměstnání rodičů,ale jinak kapacita narvaná,ředitelka říkala,že bohužel stejný problém je všude :frowning2: v pondělí zavolám ještě do jeslí do kobylis a budu se snažit tam malou dostat už od srpna na zvykačku a pak 22.8 beztak nastupuju.
Do toho královstvý železnic by jsme se taky rádi podívaly,teda hlavně Zdenda ten mašinky zbožˇuje :wink:
28. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, snad ti vyjdou alespoň ty Kobylisy. :wink:
Já dám asi na modlení, další rok doma by se asi se mnou už unudila :grinning:
28. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha,tak já myslím,že vás vezmou,u nás průših,že sme listopadový jinak by nás vzaly .... já se modlila jak blázen a naprd.
28. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my jsme po vikendu taky uz doma :dizzy_face:

lenkazdenek-to me mrzi,tohle je naprd :confounded: my jdeme na zapis pristi tyden,jeste musim nechat potvrdit ty papiry od dr-me se tam tak nechce...ale stejne mi je jasny,ze nemame sanci :rolling_eyes:

na divadylku to bylo fajn,Kubik sedel a koukal,ale pak jak radil-jsme potkali sousedky v baraku,sli tam taky,tak jsme sli spolecne..
28. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak v kobylisých to nevyjde,teď jsem koukala na stránky a od 8.3 nepřijímaj děti protože maj přeplněno :cry:
28. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nakukuju jak jste dopadly se školkama....lenka...to mě mrzí. Nás taky nevzali! Ještě jsem i dokládala, že na mě čekají v práci, nikoho to nezajímalo:(( Nejhorší je, že na P8 nebrali co vím snad ani čtyřleťáky. Já možná jeden rok doma zadarmo nějak překlepu, když budeme brát z rezervy a najdu si brigádu na víkendy, ale co když jí nikam nevezmou ani další rok! O práci pravděpodobně přijdu, takže si budu muset hledat novou. Je to fakt hrozná situace:((
Lenkazdenek...prý se budou otevírat nové třídy v MŠ Šiškova a bude ještě jeden zápis v červnu, tak alespoň ještě nějaká naděje, i když asi mizivá, protože tam se budou hlásit všichni nepřijatí a těch jsou mraky.
29. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

to je fakt bordel s těma školkama!!!
už by s tím tedy ty politici měli něco dělat
přeci nemůžete být doma zadarmo
a ty děti potřebují školku jako sůl :angry:
29. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni a ségra by ti malou nehlídala?
soukromý školky jsou fakt drahý,to pak člověk chodí jen do práce na školku dítěte :confounded:
29. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek