• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Tak sem tam přeci jen volala,tak od září budou zas normálně brát,mám si v červnu brnknout,jenže teĎ problém,přehlásit se na prosek a zkusit v květnu jesle tady nebo počkat na červen a zkusit ty kobylysy? ta soukromá školka co jsem našla je v hloubětíně za 5000 + strava,to by ještě šlo.
Ségra no,nejdřív,že prej ne ,ale když vidí jak jde do tuhého tak by to prej na pár měsíců zkusila než by se někde uvolnilo místo...
Sharii,no jenže my jinde než ve strarých ďáblicích do školky beztak nemůžem :angry:
29. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharii, to jsem zažila loni, ani nás nezapsaly.......... takže mě letos v lednu z práce vyhodily, a ve školce t dříve jak od září nevezmou (jedině, že se přestěhuješ a máš potvrzení že dítě chodilo do školky jinde a razítko zaměstnavatele, na to většinou je jedno místo) :grinning:
Teď čekáme jak dopadneme letos, už se začínám i modlit. :wink:

Lenko a co to je za školku v Hloubětíně? Pošly mi prosím odkaz, dík.
29. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já budu chodit s váma do toho Hloubětína
5tis,a jídlo to je dobrá cena :wink:
tady bych to mělas od 8-16h za 7tis +obědy bych musela platit a svačiny nosit :frowning2:
29. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vo.e, to je docela dost, já si myslím, že našla Lenka tuhle, ale nevím http://www.elitni-skolka.estranky.cz/stranka/kontakty
ale ceník je tady.......http://www.elitni-skolka.estranky.cz/stranka/cenik

a je to od tý holky kde jsem se byla dívat :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha školička Heřmánek - a ne že nám tam seberete poslední volný místo :wink: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hloubětín máme docela z ruky
už kdybych jí měla dovážet s miminem na Prosek je opruz,ale mezi děti potřebuje :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka, já vím, my taky nemůžeme kvůli bydlišti jinde než v Bohnicích, ale tak asi to stejně zkusím. Jinak teda 5.000 + jídlo to je docela slušný, takže to si myslím, že tam bude taky nával jak ve státní.

Iloha je to fakt síla, takhle vyrábějí z matek nezaměstnané, které zas tak akorát čerpají nějaké dávky a přitom by mohly pracovat a odvádět daně. A letos jste to zkoušely?
30. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharii, já na žádné dávky nárok nemám :grinning: :grinning: :grinning: a na pracáku nejsem, protože když odmítnu místo tak mě na půl roku vyřadí z evidence a podporu stejně nedostanu :frowning2:
No Sharii, vyzvedly jsem přihlášku a příští týden jí jdeme odevzdat a budeme se modlit.
30. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ty školky jsou fakt žhavý téma :wink:
dneska jsme byly na písku a tam se neprobírá nic jiného neš MŠ
už mě u toho hrabe
mě čeká příští týden podat 4přihlášky,ale vidím to blbě,když nevzaly ani vás na tož mě
30. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,co ta hrubice :grinning: přeci je než :grinning: :wink:
30. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok
tak dneska mám za 5 z čestiny :grinning:
to víš kojící matka :sweat_smile: sorry
30. bře 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no jo ono když je těch máíst ve školkem tak málo :frowning2: včera sme to řešily s jednou maminkou na hudebce,má 2 holčičky,jedný jsou 4 roky druhý budou v říjnu 3,do školky jí možná vez,mou tu 4 letou ,ale jak sama říká,už je jedno jestly jsem doma s jednou nebo se dvouma že.My byly včera podepsat další přihlášku,tak jsem zvědavá,výsledek bude někdy okolo 14 a pak už budou bývat jen jesle a ty soukromý školky....
31. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Lener, gratuluju k miminku. Jak se daří? :wink: Já chodim do práce, takže nestíhám vůbec nic, natož internet. Z práce rovnou do školky a ze školky domu a vařit oběd na druhý den. :confounded:
Co vy?
31. bře 2010 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
teda,to je desny s tema skolkama :(

iloha-na Novoborskou musi byt s prihlaskou i ten papir od dr,vid?a musim tam s Kubikem,nebo staci,kdyz dorazim sama?

jsme nejaky nastydly,a dneska je teda pekne hnusne
31. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megi, musí :slight_smile: Já myslím, že můžeš sama.
31. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iloha, jasně, já se taky ze stejných důvodů jako ty na pracák nechystám a na žádné jiné dávky taky nárok mít nebudu...myslela jsem to tak nějak obecně. Určitě těch co budou tu podporu brát bude dost a přitom mohly naopak pracovat. Nadzvedla mě politická debata na toto téma, kterou jsem viděla před časem...bylo to ve smyslu, že se nevyplatí otevírat nové školky na těch pár let co bude tento problém trvat, protože za čas porodnost zase klesne a stávající místa budou stačit bohatě! No ale to my tady stejně nevyřešíme.
31. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sharii, to mě vytáčí dnes a denně........., ale stejně to nevyřešíme, jedině, že bude pořád vyšší porodnost a donutíme je něco dělat.:slight_smile:
31. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
když jsme se sem v listopadu přestěhovali a byli na první prochajdě, tak si manžel pochvaloval, co je tu školek. A já se mu smála, že to bude jak v Brně, kde dostat dítě do školky je nadlidskej výkon. A teď si tu smutně čtu, že je to pravda a se školkama je boj i tady. Já teda zatím doufám, že budu mít ještě jedno mimčo, takže to budu řešit až za čas, ale stejně je to děs běs :frowning2:
31. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoška v Brně je samoživitelka a stejně školku nedostala, i když si na letošek žádala už loni v únoru, má soukromou za 6tis :frowning2:
31. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já se dnes dozvěděla, že kamarádka (má dva kluky necelých 6 let a druhý 3roky a tři měsíce), tak byla odevzdat přihlášku již minulý týden, přihlásilo se 57 děti a ředitelka jí řekla, že berou dvacet dětí a že bohužel jí nemůže zajistit, že se Viktor dostane i přesto že tam chodí sourozenec..........Takže nejen, že od ledna je doma jako já zadarmo, zaměstnavatel jí nabídl, že si má vzít neplacenou dovolenou a oni na ní do září počkají, ale déle ne. Takže pokud ho nevezmou, tak jí navíc vyhodí z práce :unamused:
Fakt je to horší než v Kocourkově :angry:
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak my včera byli na kontrole na Poliklinice
tak kristýnka má už 53,5cm a 4,340kg
takže jí moje mlíčko stačí jsem za to ráda :wink:

a na kyčlích na Bulovce byl jiný doktor a řekl,že kristýnka má kyčle v pořádku,ale když už mě tu pomůcku dali
pojištovna prý za mě zaplatila 480kč
tak jí mám používat,že jí to neublíží
za 3týdny sono
1. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jsme ještě byli na Dni otevřených dveří v další školce
kačka se hned zapojila mezi kluky co si hráli z Ikei mašinkama :grinning:
holky jí nezajímaly
berou děti co jim bude do 31.12.2010 4roky
to kačce bude,tak mě svitla malá naděje
a ještě se buduje další škola,a berou jen 3 a 4letý děti
tak tam taky budu dávat přihlášku
1. dub 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko,
tak snad se ti ta školka podaří, to zní dobře :wink:
1. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, napiš jako barvu čepičky bys chtěla pro mrňouska :dizzy_face: Už se těším až si jí pochovám :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

no určitě nějakou holčičcí
to víš jak máme ten modrý kočár a modrý fusak a je pindík,tak to růžový oblečení není moc vidět
tak každý říká,že mám pěknýho chlapečka
Jirka je neštastnej říká já mám 2holky a máme modrý kočár :grinning:

koukejte se uzdravit at už se konečně uvidíme!!!!
1. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodíte někdo plavat? Nebo takhle, když má malý skoro pět měsíců, je už čas začít? Co myslíte :slight_smile:
1. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evanku, klidně jste mohly plavat doma ve vaně zhruba od doby kdy malý držel hlavičku. Jinak my chodily plavat loni od března do Letňan. Pokud vím, tak by se tak mělo s miminky plavat asi od šesti měsíců.Zkus se podívat i tady na Proseku do hotelu Duo, vím že se tam jeden čas taky plavalo.

Luci, a máš všechno růžový, nebo i jiné barvičky? Já jestli třebas fialová, žlutá nebo jen růžová, či nějakou barevnou?????
1. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ioha,
moc děkuju za tip s tím hotelem, manžel tam má zítra shodou okolností jednání, tak se mi tam zeptá :wink: :slight_smile:
Vanu jsme nezkoušeli, ale máme rohovou, tak to zkusím, má to na pár temp :wink:
1. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evanku, no na tempa asi ze začátku zapoměň :grinning:
1. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle nějak vypadá plavání dvou a půl měsíční naší Terezky doma ve vaně :dizzy_face: Musím říci, že se jí to líbilo.
1. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek