• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Luci, neboj ve školce se vztekat nebude.............banán bude nařízlý, takže to neřeš, sušenku dostane rozbalenou, knoflíky nám jdou většinou rozepnout, zapnout tak akorát cik cak, zip zkouší občas, někdy se zadaří zapnout a rozepnout, pokud není zapnutá až nahoru - jako do roláku, to pak spíš urve.....
Já bulela včera, ...trávím zase dny ve školce a je to mnohem horší než na začátku.
Na začátku sice nechtěla jít, ale šla a fňukala, ale zapojila se a hrála si.
Teď má "skládací" mámu v kapse (fotku), už den před školkou večer brečí, že tam chce být s maminkou, ráno vstává s brekem, s brekem odcházíme a většinou brečí i ve školce, když náhodou nebrečí, tak je u mě a jen kouká, skoro s nimi nekomunikuje.
Minulý čtvrtek mne na chvíli cca hodinu pustila domů, tak jsme si s paní učitelkou myslely, že teď v úterý to bude pohoda, ale byl to horor, nakonec mi ruply nervy, zbalila jsem jí uprostřed malování a šly jsme domů.
Paní učitelka Iveta, říkala, že je možný, že za to může špitál nebo prostě jen zkouší co vydržím anebo fakt má nějaký blok a pak se může stát že mi velkou školku nerozdýchá :frowning2: Zítra jdu ráno jako do práce a zkusí ji odvést Petr, vzal si dovolenou, aby jí vyzkoušel odvést, prý tam s ní bude max. do 10 a pak musí odejít, v 11 má nějaké zařizování, takže buď tam zůstane, nebo jí přivede.
Řeším, jestli zaplatit květen a čekat že se to poddá, nebo se na to vykašlat a holt to risknout až s velkou školkou, tedy pokud se dostaneme. Fakt nevím.....
14. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, objednala jsem Terce botky http://www.prodeti.com/detska-obuv/celorocni-boty/superfit-4-00234-24-sand-kombi.htm protože ty z podzimu jí začínají být akorát...............občas tvrdí, že jí bolí paleček. Tak se chci zeptat jestli nebudeš nějaké chtít, budeme mít jedny bamy a pak essi, a zimní essi (velikost 25), pak mám doma ještě 23 a něco snad i 24, jo a jedny zimní asi 18.
15. dub 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

tak už 2x Kačka byla v tý sovičce
přišly jsme pro ní a kňourala,že nechce domů
byla chudinka pěkně unavená
ale co mě naštvalo,tak to,že nesnědla ani jednou svačinu ani nepila na co tam ty učitelky tedy jsou?že na ně ani nedohlídnou
budu si s nima muset promluvit!

ve čtvrtek mě skolila střevní chřipka,tak jsem tu nebyla
dneska už je to lepší,ale stejnak mám dietu
snad nepřijdu o mlíko!
Kačku si vzala babička,aby to ode mě nečapla
manžel už to má také

škoda,že jsi na mě s těma botkama nepočkala
taky bych tam něco Kačce koupila měli by jsme to za jedno poštovné
17. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ještě do nějakejch půjdu, uvidím, přijdou v pondělí ....tak dám vědět jaký jsou :wink:
17. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok
ty boty co jsi vybrala jsou krásný,ale na tkaničky?
tak to my asi dlouho te´d kupovat nebudeme
bojujeme i se sucháčema,tak jsem na tkaničky moc zvědavá
a jestli bude po mě,tak se to naučí až na ZŠ :frowning2:
18. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska už je mi dobře
už pomalu jím všechno,hlavně kvůli mlíku
ale chudák Jirka včera jel na kole na chatu a chytlo ho to v noci
tak ráno přijel a te´d jen leží a spí :confounded:

kačka je stále v izolaci v letnanech u prababičky
a co vy jste zdravý?a co školka?
18. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zatím jako řípy.......jen jsme měly v pátek a sobotu jedno oko červené, ale už je to OK
Včera ve školce zůstala, nebyl tam Vincek, tak to prošlo, zaplatila jsem květen, tak snad se to zase zlomí a bude tam chodit, je tam s teplem čím dál tím méně dětí :slight_smile: tak je to pohoda.
21. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co pevná? zavoláš někdy? že bych si konečně mohla uložit i tvůj telefon a mohly jsme konečně pokecat..........,
21. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám nové barvičky na čepičky
21. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ilčo

Vincek?to je jako kdo?Toho jako Terka nemá ráda?
Tak snad se to zlomí a bude v pohodě zase ve školce
Kačka je tam ráda,nechce mě chodit domů
dneska měli sladký knedlíky a nejedla to,ta byla chudák tak hladová,že mě chtěla sníst :grinning:
ale zlobí čím dál víc :confounded:
já telefoní číslo neznám-to je ostuda co? :sweat_smile: ale zavolám určitě :wink: musíme se za váma jet podívat
zítra jdeme do jeskyně :wink:
21. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že jsme tu zůstaly už jen my dvě co?
21. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

hlavně vám musíme vrátit tu knížku o Mašinkách a ty vaše puzzlíky
a domluvit ty čepičky
21. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
zdravim po delsi dobe..jsem totalne bez energie,musim se porad k necemu premlouvat :unamused:

Kuba šíleně řádí,neposlouchá,takze mi to na nalade moc neprida :angry:

jinak tedy to vypada,ze cekame holcicku :dizzy_face:

nic novyho u nas neni,vcera jsme chteli jit do divadylka,ale ja mela objednanyho dr,takze jsme nesli.Na cviceni chodt nemuzeme,protoze mi po chvilce tvrdne bricho,tak to nechci riskovat,i tady chodime jen kousek-proste mam strach :cry: a to tchani objednali na konec června Šumavu-oni,ja,svagrova a maly kluci-Kubik a dvoulety Jirka-uz jsme takhle byli v rijnu a docela masakr :grinning: kluci spolu desne řádí :grinning: a hlavne se hodne vyletuje,tak uz vymysleli,ze budu zustavat na penzionu...hahaha :sweat_smile: no uvidime...

jo a holky,nemate tady na Proseku tip na nejakou dobrou-kadernici,kosmeticku,nehty...mam proste pocit,ze musim nekam vypadnout,sama..proste chvilka relaxu..
22. dub 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Megan

a baštíš magnesium?mě to pomáhalo :wink:
musíš se šetřit to se nedá nic dělat
mě Kačka taky strašně zlobí a musím to vydržet
večer jsem ráda,že ve 20h spí a mám klid jen na Kristýnku
je to docela náročné

kadeřnice je prý dobrá v Bille drahá,ale dobrá :wink:

tak se holka drž,bude hůř :sweat_smile:
22. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko-diky :wink:
magnesko mam,dostala jsem nejaky s vit.B protoze me berou sileny krece do nohou..ja jsem treba cely den v pohode a pak jak jdeme nekam ven,tak po chvilce mam co delat :unamused:

ja byla u kadernice,jak je ta mensi billa-u posty,tak z druhy strany,ta byla taky dobra...jen si najit ten cas :grinning: ..musim se jeste nejak rozmazlit,pak uz to asi nepujde,co?

a jak jsi byla spokojena na Bulovce?
22. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ráda bych se k Vám přidala. Bydlím na Proseku, je mi 34let. Mám 4letého syna a v září 2010 čekám holčičku.
Lucko, zdravím, jsi moje bývalá sousedka. Doufám, že nám naše děti vezmou do školky :slight_smile:
Megan, bydlíme kousek od sebe, bydlím v ulici Terezínské.
Přeji krásný víkend, je super počasí. Ahoj Marcela.
24. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marcel,je tak to jsme na tom skoro stejne :slight_smile: Kubikovi budou v lete tri a cekame na konci srpna prirustek :slight_smile:

jak jste se vsechny meli?my vcera byli na veteranech na Chvalsky tvrzi a dnes v zoo,pridavam jednu fotecku,snad se podari..
25. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Megan

už je vidět pěkně bříško-moc ti to sluší :wink:
Kubík už je velký kluk,ten by se Kačce líbil :slight_smile:
musíme udělat ten srazík už je venku pěkně
my byli o víkendu u dědy na chatě za Čakovicema,takže pohoda :wink:
jen v pátek mě kačku vrátili ze soukromý školky,dostala zánět do očka
dostala antibiotický kapky a už je v pohodě :wink:
jen pořád chudák nosí sluneční brýle a nesmí do písku a na kolo
25. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marcelo

dodatečně přejeme Jiříkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile:
moc velká gratulace k holčičce
tak to budete mít páreček už víte jméno?a jak to vzal Aleš ,že to bude holka?

s těma školkama uvidíme,ale moc nadějí tomu u mě nadávám
bylo podáno strašně přihlášek
u Tebe tu šanci vidím :wink:
budeme si držet palečky
25. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se vrátili z Nymburka........Terezka má mega rýmu a kašel, asi to chytla od Barči a Nikolky, zatím je bez teplot. Doufám, že se z toho vylíže, protože ve čtvrtek ráno razíme do Paříže do Disneylandu :slight_smile:
Jinak taky všechno nejlepší k svátku Jiříkovi, myslím, že se určitě od vidění známe...........myslím, že jsi dávala Jiříka též do centra volného času, co????
Máš světlé delší vlasy?
26. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

děkujeme Vám za přání k svátku. Dneska nám přijela babička, tak jsem ráda. Ve středu byl Jirka na operaci zužení předkožky, tak máme doma veselo :frowning2: :frowning2: . Je to hustý.
Megan, mám stejně velké bříško, strašně rychle mi roste. Při prvnim to tak rychlý nebylo. Kde budeš rodit? Já na Bulovce,
je to nejblíže. Předtím jsem rodila na Podolí.
Lucko, bude se jmenovat Monika, Alešovi to bylo jedno, kluka už máme. A co Kristýnka, je hodná? Kačka žárli? Musí to být záhul dvě děti.
Iloha, to je mi líto, at se z toho brzy dostanete. Tam se Terezce bude moc líbit, taky jsme uvažovali o Disneylandu :slight_smile:
Známe se, vídám Tě každé úterý v centru. Terezka tam poslední dobou nechce moc být, vid? Škoda, že to tam je tak drahé.
Mám světle delší vlasy, už jsme se potkaly i na procházce, nevím jestli si na to pamatuješ.
Chodíme do centra i na písek, je to tam fajn. Kdyby jste chtěli můžeme srazík udělat tam a zároven si dát oběd, dělají meníčka. Mějte se krásně :slight_smile: , pá Marcela.
26. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to myslím, že se známe :slight_smile: Pro srazík jsem určitě, ale až příští týden, tenhle už toho mám až dost.
No Terka teď školkiu sabotuje, nějak jí nepadly do oko Vincek a Mikuláš ..co tam chodí oni, tak tam nechce Tereza. Snad se to zase časem poddá.
26. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Marcel

tak to jste vybrali pěkný jméno :wink:
a jak se těší Jíra na ségru?
chudák,že byl v nemocnici asi ho to bolí co?jsem trošku ráda,že mám holky a nemusím se trápit s pindíkem
i když Kačka to je klasická ženská
paličák furt se nafukuje chodí v princeznovských šatech
strašně žárlí upozorňuje na sebe kňouráním a pláčem,už je to docela o nervy!no máš se taky na co těšit
chodíš si ještě do tý školy pro obědy?

kačka chodí 2x někdy 3x v týdnu do tý Sovičky v čakovicích a pohoda
škoda,že je to taky pěkně drahý
10x od 8-13h stojí 2950kč +490kč obědy a sváču jí tam musím dát vlastní i pití
ale je to tam čistý a maj plno krásných hraček a ty velký prostory :wink:
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilčo

a co je to proboha za kluky,že se jí nelíběj?
ta Terka je taky pěknej paličák :grinning:
26. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!

lenerko-diky za pochvalu :D pupik uz pekne vylezl :D Doufam,ze Kacka je uz s ocickama OK

Iloha-teeda,Pariz zavidim!!snad se tam nekdy taky dostanu a podivam se! a doufam,ze mala bude v poradku!!

Marcel-taky jsem urcite pro sraziK!!jinak jsem registrovana na Bulovce,a kdyze mas termin?a maly byl na operaci,broucek,tak snad to bude brzy v porakdu!!!
26. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já z bulovkou byla spokoná :wink:
doufám,že vy budete také :wink:

dneska je počasí na spaní
ještě jsme se ani nedostali ven :unamused:

srazík dát musíme
už to plánujeme dlouho
:slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko-to jsi me potesila,ze jsi byla spokojena!!!
me tam poprve nevzali,tak snad ted to vyjde
27. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, Vincek je děsně zlobivej a uječenej kluk, a nejvíce se pere a šťouchá s Mikulášem....Takže když jsou tam oni dva, tak to vydá asi tak za deset dětí, fakt na palici, i paní učitelka si stěžovala, ale nic jim neřeknou.
Vincek třebas sebral Tereze pítí a plivnul na něj, nebo vezme svoje pití a leje to na stůl, rozhazuje drobky a u toho prostě ječí, piští a tak, no a Mikuláš to dělá po něm. Nic neukliděj, jen všechno vytahaj, rozházej, všechny polštáře z postele, hračky a pak si vlezli pod prostěradlo a tam se prali .....
Při "cvičení" vůbec neposlouchaj, rozházejí třebas koš s malými balónky, kuželky, kruhy atd.....
No a to Terce zřejmě nejde pod fousy. Když tam Vincek není tak Mikuláš moc ani nezlobí, nemá s kým.
27. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrkněte sem .....zajímavý slevy a některý věcičky moc hezký http://www.bushman-outlet.cz/
27. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek