• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
no kačce byly 4měs.když jsme na ty naušnice šly
je fakt,že si nikdy za uši netahala
ale co jí ty naušnice nastřelily tak začla,ale nebylo to nic drastického
stále máme 2ouška :grinning:
no jo taky jdu chrápat
ještě vynesu koš a jdu
zas mě bolí oči
zítra jedeme do Odoleny VOdy slavit 1rok chlapečka budeme grilovat se těším,ale má pršet ach jo
tak si taky užijte s rodinkou klidný víkendík čus
16. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čua, jojo byla to ta neu..nevim si to nezapamatuju :o)..kráva takže Leni fakt buď v klidu a joa zase naopak mám s Matějičkem dobrou skušenost...byl v pohodě...ale to je fakt jak se kkterej doktor vyspí..což pro nás maminy je dost otřesný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás naušnice taky dobrý, byly jsme na nich ale až nekde na půl roce, protože nás později očkovali, jak jsme byly dlouho v té porodnici. Řvala jak na lesy, ale ne protože že by ji to bolelo, ale protože ji drželi za ruce a za hlavu,a to ona uplně nesnáší. Mazala jsem framikoinem a čistila jsem něj. dezinfekci,už nevim přesně.... a za 4 dny to bylo ok. za uši se netahá. a aspon vypadá jak holčička.
17. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj ahoooj

můžeme s tebou počítat při úterním srazíku?
Kačenka bude mít k sobě parťačku na písek :grinning:
Evelýky a Tomášek jsou ještě na nás maličký a Kubík prej chvíli neposedí i když ta naše dračice se ve Školičce taky předvedla :grinning:
17. kvě 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenerka - koukala jsi na ty stránky, kde se dá objednat to dvd byl jednou 1život??
já mam na úterý domluvený dva pracovní pohovory, tak nevím uplně přesně, jak budu mít hlídání a jak to budu stíhat. záleží v kolik půjdete...nojo, oni jsou ty naše kočky skoro stejně starý
17. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pohovor?
ty už se chystáš do práce?
neplánujete s manželem pořídit Josefínce sourozence
nebo už ti doma hrabe?
nekoukala jsem jestli se to dá objednat
ale kámoška to taky scháněla asi v 5trafikách a už bohužel vyprodáno :frowning2:
17. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na srazík by jsme zase vyrazili po obídku a až se dětičky vychrupou
v kolik máš ty pohovory?
a co rodinka?u mě to tady všechno spí
zbaštili polívku a vytuhli
a já jdu vařit druhé
17. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,tak my jsem vzhůru už od 6 a teď konečně na chvilku před obídkem usnula.
Byl jednou jeden život mám už doma,ale musela jsem pro něj jít hned v úterý dopoledne ,prý to bylo hned pryč :unamused:
Já doufám,že až malý bude tak rok a půl tak bych ráda aspoň njákou brigádu na pár hodin týdně :slight_smile:
17. kvě 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brigáda by bala dobrá ale co dělat???
do teska skládat zboží se mi tedy nechce
a na poště,kde jsem dělala tak to ani brigána nehrozí ono vůbec nehrozí,že se tam vrátím nová vedoucí nechce matky s malýma dětma baba jedna
hlavně,že ona má 7letého kluka co jí furt hlídá babička a ona honí kariéru a balí chlapy :angry:

bylo by dobrý si sehnat nějaký úklid po baráku to by bylo super každá kačka dobrá :frowning2:
17. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já bych šla i do toho doplňování,jako nejvíc se bojím jak najdu po rodičovský za 3roky práci . Sice jako asi ve firmě na mě furt čekaj a díky tomu že mám metro takřka za barákem by my cesta tam trvala asi 30minut,jenže se tam maká od 6 od ránaa kdo by vzalk malou do školky? Manžel odjíždí do práce z domu v 6 :unamused:
17. kvě 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a mohla bys mi ho prosím vypálit to dvd? máš možnost? já to taky sháněla abezúspěšně,ale tady na rohu máme trafiku a spánem trafikantem sem se domluvila že další díly mi tam schová tak bysme to pak mohli na oplátku vypálit tobě....

lenerka..hele náhodou ev si na písu hraje jako jo..akorát sme to zjistili až včera :slight_smile: takže se klíďo přidáme :grinning:
17. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - do práce chci, sourozenec nebude. mám zákaz. takže tim je to vyřešeno. Kdybych našla práci v oboru, což doufám, tak půjde hlídat babička. já jsem chodila do práce celou dobu, měla jsem volno jen po tu dobu co jsme byly v porodnici, a ted od dubna, protože ta práce už skončila. takže hledám a hledám.
17. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já myslím,že by to šlo akorát ještě mrknu jestly máme dvča :wink:
17. kvě 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok Lůco tak se Evelýna může přidat na písek budeme rádi :grinning:
od zítřka má být ochlazování a bouřky a vydatný děště tak uvidíme jaký chytneme v úterý počásko ach jo
ale teď už teplé oblečení s sebou!!!

jo Amj můžu počítat s tím DVD nebo si mám říct taky Lence???
DVD prázdný snad doma máme
17. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, lenerka, vypálím. budu vypalovat víckrát. :slight_smile:
18. kvě 2008 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka nevypálím :grinning: mam pro tebe originál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsi ho ještě někde sehnala???
tak super dám ti pak prašule díky moc
18. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to zas dneska to počasí stojí za prd!!!
jsme vyrazili dopoledne na nákupy chtěla jsem Kačce koupit nějaké boty na písek
nějaké pláťáky,ale oni to snad už ani nevyráběj či co?kožený nechci to máme a potí se jí nohy a sandále to zase máme plný písku
chtěla jsem nějaký do 300-400kč ale bez šance
vše co se mi líbylo bylo přes 600kč a více tak to nedám ani náhodou
do zdravotních bot to jsem ještě ochotná zainvestovat,ale do bot na písek tůůůůůůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jak to řešíte vy holky co máte dětičky už na písku jaké botičky máte a kde jste je sehnaly?
a jak trávíte den,když je tak hnusně???
18. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíte,že je blbost koupit skoro 17měs.dceři helmu na tu motorku nebo spíše přilbu?
Kámošky syn 2letý jel na motorce spadl a měl vážný otřes mozku,kdyby měl tu přilbu tak by to nebylo tak vážný
přemýšílm,že bych do tý investice šla koukala jsem na net 500kč i více to není zas tak strašný

jo včera jak jsme byli na tý návštěvě tak tam měli tu starou klasickou orandžovou Tatrovku pamatuje te si na ní z dětství???
Kačence se tam strašně na ní líbilo,ale chtějí za ní 490kč +poštovné na mimibazaru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě by se pro kačku líbila,ale fakt,že náš byt je maličký by jsme se za chvíli tu nehli
18. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě jedna prosba
holky co dáváte UM nepijete některý náhodou kakaový sunar?že by jste mi trošku odsypaly třeba na dávku 60ml kačka jak už jsem xkrát psala UM nepije vyzkoušeli jsme x značek, příchutí,ale kakaový né
i když obyčejné kakao mi nechce pít,třeba by si cvakla
dneska po 16měs.jsem jí nedala ráno prso to byl ječák :angry: :angry: :angry: v 6h ale pak se uklidnila a chrupla si s náma v posteli do 8 30h
ale teď už v sobě nebude mít ani kapku mlíka ach jo
i když dneska si cucla jogurtovýho mlíčka od Dobrý mámy banán jahoda to jí jediný šmakuje
mám já to,ale paličáka dceru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - nesehnala, aktivní babička mi ho koupila ještě jednou, kdyby se nám ohrálo :grinning: :grinning: :grinning:
žes nás nevzala sebou, taky nemáme boty na písek,a v adidaskách co ji přivezla ségruše za 40 eur, tak v těch mi tam teda nepoleze :wink: by ji už moje lakomá ségra nic nepřivezla! :sunglasses:
tak s tou tatrovkou už to řešim taky. dokonce jsme s kámoškou vymysleli, že ji koupíme na půl a děti ji budou mít 14 dní a 14 dní. Jenže já mam kolem sebe kámošky, co jim nezáleží na penězích, tak si koupili něj za 1000,- protože tamta naše je mooooc obyčejná :frowning2:
tak at si ji .....
ale maj ji u naší babí v ,,klacejčkově,, a byla za 400 nebo 450.
odsypu ti na sraz. je moooc dobrej - teda sunar. a ten jablečnej jsi zkoušela? ten taky ujde. Nebo když nechce sunar, tak ji dělám kaši, a naředim jí víc, aby protekla flaškou. to taky papá
18. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten jablečnej jsme taky ještě nepily
tak mi odsyp taky trošku
jo?díky moc
tě pozvu na panáka :grinning: :grinning:
ok tak si to DVD od tebe odkoupím super
botyk jsme nekoupily :frowning2: ještě asi vyrazíme do Globu nevím
18. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda dnes počasí fakt hrůza.,takže jsme akorát vyrazily do bauhausu pro kytky a zas šup domů dělat vestavěnou skříň.
Luci,my máme obyč nutroš :wink:
Holky asi blbej dotaz,ale neviděla jste náhodou některá zřešňovou přesnídávku?
18. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jooo, panáka za sunar :slight_smile: to beru :grinning: :grinning: :grinning: odsypu ti od každýho.
a kde jste byly dneska? globus na boty na písek dobrý... minule jsem vybrala.
18. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my byli po nákupech v Tesku
reno baťa humanic a ještě nějaký 2obchůdky s botkama a fakt nic na písek nejsem padlá na hlavu dávat za boty majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra jedeme s kámoškou do Vláčku reklamovat ten kočár holky držte palečky

leni díky ale váš Nutrilon máme taky vyzkoušený a bohužel nám nejel :unamused:
prostě jsem s tím UM začla moc pozdě v roce to je fakt moooooc pozdě
chce to tak od 6-7měs.třrba 1x za den
a nechce pít ani z flašky z dudlíku
ona na to prostě nebyla zvyklá a těžko si těď bude zvykat
18. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni myslím,že jsem třešňovou přesnídávku neviděla
byla by to dobrá příchuť
se mrknu na netu :wink:
18. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

tak jsem projela stránky:Hami Hippu SUnárku hamánku
ani jeden nedělá přesnídávku s třešňovou příchutí je to škoda
jedině nějaký jogurt s třešněma,ale to je ještě Klaudinka malá
jsi dostala chuť na třešně nebo co???? :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a co zkusit takový to mlíko sunarka co už je v těch lahvičkách?
No já četla,že třešně jsou hodně zdraví tak jsem myslela jestly se nevyrábí,tak holt budu muset vyrobit první třešňovou přesnídávku sama :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem ti chtěla zrovna napsat :grinning:
že si budeš muset počkat na třešně a vyrobit si to sama
hodně dělaj s jablkama jahodama meruňkama malinama,ale tu tvojí bohužel
no ještě zkusit mrknout v DM co dělají vlastní výrobky nebo bývalý Rossmann ty maj taky svoje výrobky
jinak mě nic nenapadá
no my máme zahrádku tak snad budeme mít i třešínky jestli nám je špačkové nesežerou!!!!
zkoušela jsem kačce jahodu čerstvou a moc jí nejela to víš z krámu snad ze zahrádky zbaští
18. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na to mlíko Sunarka jsem myslím koukala už v tesku je snad až od 2let!!!!
ještě na to mrknu na netu
18. kvě 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek