• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
ahoj Ilčo

no já si to musím nejdříve zkusit na tý levnější variantě :grinning:
pak zkusíme ty dražší
zatím mě obyčejný šablonky stačí
až se to třeba naučíme,tak si nějaký šablonky půjčíme od vás,ale až si na 100%budu jistá,že už to umím

Jirka říkal,že do středy má být zima
o víkendu snad už zas 20C
tak by jsme po něděli mohly konečně vyrazit do tý ZOO co?
16. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak jak se mate?
co marodi,jste zdravi?
se skolkama je to hrozny,drzim vam palce!!ja zkusila pak jeste napsat do DDm,ale bez odpovedi a asi zkusime tady to Centrum volnyho casu,ale uvidime...jste tam spokojeny?je to docela dost penez,ale preci jen,nemuze byt stale se mnou doma..

holky,kde je ta solny jeskyne v letnanech?ja o ni taky uvazovala,kubik stale nejak pokaslava a ma nudli,myslim,ze by mu to pomohlo a pak jsem se chtela zeptat,jestli je v Lagoonu brouzdaliste?nebo je tu nekde malej bazen?ja vyhrala na sobotu den v Jukliku s Cappy,melo to byt s bazenem,ale voda byla me pod ramena,a navic na 10deti,jedna lektorka,takze Kubik se desne tesil a pak tam byl 10min s lektorkou a neuzil si to,mela jsem strach ho tam proste nechat..a plavky jsme nemela-my meli mit v te dobe nejaky smeinar...tak abysme si uzili jeste bazen,nez se mala narodi..

marceů-uz nejak pripravujes?ja se ted zdesila-protoze od 19.6 jedeme na tyden na sumavu a pak od 3-12.7 budeme v krkonosich...a pak vlastne mesic do porodu...nooo,mam co delat..
17. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Meganko, to to letííí............ to je fofr co?
Centrum volnýho času v pohodě, ale asi neváhej..............protože je o to zájem. Loni to fungovalo tak, kdo zaplatí brzy má místo jisté, já platila září již na konci června :unamused:
17. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iloha-jj,leti to neskutecne..sileny...
no to jsi me moc nepotesila s tim CVC,asi tam bude na pristi rok naval...no musime to doma probrat
17. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Megan

a kam přesně jedete do krkonoš?
my tam jedeme také ,ale už od 19.6.už se moc těším
my jedeme do Horní Malý Úpy budeme blízko Sněžce,ale já se tam bohužel letos ještě s kristýnkou nedostanu,ale až bude větší a sedět šup s ní do krosničky a budeme dělat tůry jako s Kačkou

ty brďo ty už jsi 27tt strašně to uteklo
nedávno jsi psala,že jsi asi těhu :wink:
no naší kristýnce už budou 3měsíce,strašně to všechno letí
za chvíli půjdu zas do práce :confounded:
17. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do jeskyně se taky chystáme
Kačka už má očka dobrý,tak tam vyrazíme

vystoupíš na zastávce Tupolevova,půjdeš okolo Penny marketu,pak furt rovně a zahlídneš Šumperku
to je zdravotní středisko
a vedle toho je takový podlouhlý barák a v tom jsou zubaři,cukrárna,elekro a pak i jeskyně
určitě nezabloudíš
když tak se zeptej kolem jdoucích :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo co ta ZOO?
zítra jedu na prosek na polikliniku s Kiki
a pak jdu vyzvednout věci ze schránky
zkusím u vás zazvonit,třeba budu mít štěstí a vy budete doma a konečně uvidíš kristýnku
17. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco a kdy jedeš? Terezka jde do školky a já snad budu doma žehlit a žehlit a žehlit :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano,
lenerko,my jedeme 19-26.6 na šumavu na Filipovu Hut a pak 3-10.7 do krkonos do Poniklé..uvidim,jak to zvladnu,vcera jsem si pripadala jak slon,vlozim sem do alba svoji posledni fotku.Mam desne velky bricho,na to kolikaty jsem tyden.

s jeskyni diky,asi tusim,hned tam vedle je ta cukrarna

My se dnes chystame do tesca na nejaky nakup,musim si koupit nejaky hadrik XXL :grinning:
18. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Megan

já tě obdivuji,já bych už na hory asi nejela
já byla v Jeseníkách ,když jsem byla ve 4,5měs.a dělala jsem tůry
ale to bylo u prvního těhu a bylo mě 26let,to jsme byla ještě čiperka

tak ať v tesku dobře nakoupíš
a co brácha a bříško?chodí s tebou na ultrazvuky a na kontroly?
Kačka byla na všech ultrazvukách na genetu a byla nadšená
18. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo

přijď žehlit i k nám :grinning:
taky je toho tady mraky
18. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, mám toho tady, už žehlím skoro hodinu a není to vidět
18. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerko-no ta sumava je s tchanama,rikali,ze by si vzali Kubu,ale ja jim ho nejak nechci na sumavu sverit :pensive: tak jedu taky,prinejhorsim budu na pokoji.Navic s nama pojede i manza
a ty krkonose,to spis bude oddechovka,loni jsme nikde nebyli a buhvi,kdy se dostaneme priste,tak snad to bude ok

v tescu docela dobry,meli plavky za 89kc,tak mam novej horejsek :sweat_smile:

Kubik se tesi,porad se pta,kdy uz tu segra bude :D a byl zatim jen na velkym UZ ve 20tt a to koukal..
18. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu muset taky do tesky vyrazit
musím kopit nový plavky pro Kačku
já si plavky ani kupovat nebudu stejnak k moři nejedeme
a zatím se do bazénu nechystám
dr.říkala,když kojím,tak bazény stejnak nejdou vhodné
18. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo s tím žehlením
já musím žehlit aspoň 2h ,aby ta hromada prádla trošku zmizela
co jde tak skládám rovnou ze šňůry
18. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do školky nás nevzali, jsem strašně nasraná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .
Později napíšu víc, mám ted málo času. Ahoj.
19. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koupila jsem si pernamentku do solné jeskyně, tak to mám za 110Kč, jinak to stojí 140Kč. Tak kdyby chtěl jít někdo s námi, tak se může přidat. Vedle je i dobrá cukrárna s malým dětským koutkem.
Když nám nevyšla školka, tak bude pokračovat v CVČ každé úterý na 3hodiny, hrůza.
Megan, ještě se nepřipravuji, nechávám to na poslední chvíli. Máš malé bříško, já už mám větší, strašně rychle roste :frowning2: .
Dělají se mi křečové žíly, jinak všechno v pohodě.

V sobotu vyrážíme na celodenní program v Letnanech na návsi. Jdete taky někdo? Doufám, že se počasí vydaří :slight_smile: .
Mějte se krásně, ahoj Marcela.
19. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Marcel

moc mě mrzí,že vás do školky nevzali
Patriku s Tomáškem taky nevzali,ale je fakt,že Tom je malý
kámoška má dceru narozenou v září 2006 a do havířovské jí vzali,ale je samoživitelka,chodí do práce a bydlí celý život v Letnanech
tak ta měla asi 100%přijetí
nechápu stejnak,že nevzali vás!!!!!

ted je fakt tak hnusné počasí,že ta jeskyně by byla dobrá,ale nějak nestíháme,když je ta kačka v tý soukromý školce
je tam do 13 45min.a je docela pak unavená

my možná do těch Letnan na ten dětský den taky půjdeme
19. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci a spol :slight_smile:
trapně se vměšuju a vtírám, ale neměla byste některá zájem (za drobný peníz) o focení dětí? :wink:
ukázaka
http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/
19. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, jedinou výhodu měla, že je samoživitelka. Muselo tam být hodně mamin, které se nevdaly :frowning2: , jinak to nechápu.
Říkala jsem Alešovi, kdyby jsme se nevzali, školku máme jistou. Mateřská by měla být na 5let, když nejsou schopný zajistit školky :angry: . Ale to nikoho nezajímá, no nic, změníme téma.
Zítra asi půjdu s Patrikou do sol.jeskyně.
V sobotu si myslím, že tam bude strašně moc lidí, tak se kdyžtak uvidíme, pá.
19. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se školkama je to naprd.......... já včera byla v Novoborské pro přihlášku na 2.kolo zápisu (příjem cca 30 dětí), ale je to z celkem 8 nebo 9 MŠ (nepřijaté děti), povídala že je to hrozný a představte si, že bude děti vybírat pan místostarosta nebo místopředseda Prahy 9 , aby se prý předešlo stížnostem :grinning: ........................................
Takže asi půjdu psát na městský úřad, že mě se.ooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu a to hodně, že z jedné práce mě už vyhodily a teď na mě nebudou čekat v té další rok nebo i víc. A ať místo výstavby přiblblejch paneláků schválí výstavbu školky a že pokud místo ve školce nenajdu, tak budu vodit dítě na městský úřad aby mi ho ohlídali a vezmu sebou i ostatní maminky .
Jak chtěj ty vol.vé ve vládě zvýšit porodnost, když nejsou schopný vyřešit školky a potažmo školy. Když ty původní ak nepředělali na hospice aj, tak je zbourali. .. no nebudu se rozčilovat, náš slovník mi na to nestačí :angry:
20. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
O víkendu snad už bude hezky, tak pro změnu jedeme do Nymburka, Terezka tam má rande s kamarádkou Adriankou a Luisou.........., asi odjedeme dnes večer. :wink:
20. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, dneska jsem byla u doktora kvůli křečovým žilám. Chtěla jsem se Tě zeptat, jestli Tě poslali jenom na cevní a nebo jestli Ti brali i krev. Díky za odpověd, nemohla jsem se Tě dovolat. Pá, Marcela.
21. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcel

moje obvodačka mě poslala na cévní na polikliniku Prosek
krev mě nebrali,tedy brali,ale né kvůli žilám
proč:oni tě poslali jen na krev a né na cévní?

my na tom dětským dni byli a super
počasí vyšlo a nebylo tam zas moc lidí,byl ten hokej a ještě je ten pivní festival
22. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,

jdu na krev kvůli žílám a taky mě poslal na polikliniku na cévní. Jdu tam v úterý.
Včera jsme tam byli taky, od 13-17h, vyhlížela jsem Vás, ale neviděla jsem nikoho známýho. Bylo to fajn, suprový počasí.
Jirka tam pořád tancoval. To hřiště tam mají moc hezký.
23. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcel

tak ti budu s těma žilama držet palce
pak písni jak jsi dopadla
24. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marcel

velká gratalace,že ti Jiříka vzali do školky
a jak se ti to nakonec podařilo?Kačka bude ráda,že tam bude s Jiříkem a Nastěnkou :slight_smile:
snad budou spolu ve stejné třídě!
a co ty punčochy?

příští týden by jsme se snad mohly vidět,ještě si písnem jo
26. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,

říkali, že to není problém. Když mu jsou 4,5roků a bydlí v Letnanech, tak v pohodě. Že prý brali i menší děti, tak jsem moc ráda.
Zítra si jdu koupit punčocháče na Bulovku a potom jedeme na víkend do Poličky. Příští týden bych se ráda sešla, my by jsme pokecaly a děti by jsi vyhráli :slight_smile: . Doufám taky, že budou spolu chodit do školky. O nikom jiném nevim, kdo jde do Rychnovské.
Dej potom vědět, který den se Ti hodí :slight_smile: .Přeji krásný víkend, pá.
26. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je fakt super,že vás vzali
nám 4roky budou až v prosinci,ale vyšli jsme se do té jejich hranice
brali děti do 31.12.4roky

jen jsem zvědavá na ty obědy
budou chodit do hlavní budovy ZŠ a xkrát se za den svlékat oblékat obouvat
se Kačka pos.... :confounded: snad to tam holka moje zvládne
mám z toho už teď hrůzu

kdy máš termín porodu?
26. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcel

a říkali ti,že bude nějaká informativní schůzka o školce nebo se máme přijít a žádat o info sami?
26. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek