• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Ahoj holky!

Lucko, vyučtování nám ještě nepřišlo. Čip na obědy a platit školku budu platit v září.
V sobotu jedeme na týden do Poličky, vedro je šílený :rolling_eyes: .
Pak by jsme se mohly sejít a pokecat, psaní mně nebaví.
Mějte se krásně, ahoj.
1. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám, tak je tu mrtvo :frowning2: Asi začaly prázdniny a dovolené, co? Kde se válíte?

No, trpět samomluvou tu nebudu.

Luci, tak co Kačky zoubky?
My máme fakt prý spálu a až příští pátek jdeme na kontrolu, do té doby máme být doma a vůbec v tom horku nevystrkovat nos ven, prý by to byla špatná kombinace atb a vedro, co nevím se snažit chladit ............
U spály je prý nejvíc v ohrožení - srdce a ledviny.......... Naštěstí, už nemá od včera teplotu a dr. Stiborová nám včera napsala Fenistilové kapky, aby se nedrbala a konečně jsme se vyspaly. Takže konečně jsme se od neděle vyspali a Terezka od soboty, hned je veselejší :wink:

3. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcel

Jirka volal na Jiviše tak vyúčtování přijde cca do 14dní
já psala maila do školky ,jak to bude s tím čipem
a tak od 22.8.je tam ta hospodářka od 8-14h,tak to tam půjdu koupit
musím ještě pořádně proštudovat to školkovný
jaká je to částka
no 100%se musíme vidět a né jen na třídních schůzkách :grinning:
6. črc 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kam pak nám zmizela Lenka a Megan?
autor
Ilčo a jak je Terce?
Luci, Terka už je snad v pohodě, v pátek jdeme na kontrolu k dr. Stiborové, máme vzít moč a snad tam budou výsledky výtěru z krku...........no a doufám, že už nám atb neprodlouží a budeme moci ven, je to pro ní děsný, venku vedro, krásně a my doma :slight_smile:
Ještě , že si vymýšlím nové a nové tvoření a já se nenudím a občas mě napadne i jak ji zabavit................
7. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, můžeš to prosím dát i mezi své kámošky http://www.hackovaniapleteni.cz/
7. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste se měli a kde jste vlastně byli? My teď vymýšleli, kam bychom jeli, Petr vymyslel někam k Rujaně, ale všchno je to plný.....takže nevím, nevím.
7. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste?????
8. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase nikdo nikde........chjo. Ani já teď nebudu, balím a odjíždím s Terkou na chalupu do Vlastějovic za Hankou a Karolínkou, tak se tu mějte jak chcete, hlavně se neuvařte. :wink:
11. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,zdravím po delsí dobe..
byli jsme na dovce,nejdriv na sumave a pak v krkonosich..

to vedro je sileny,jsme celej den doma,venku nevydrzim.
jinak jsem stale 2v1..ale moc dlouho tomu nedavam :sweat_smile:
11. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Megan

ty jo už jsi ve 35tt to to letí
ti nezávidím to vedro musí být pro tebe hrozný co?
já naštěstí obě děti rodila v zimě a pohoda

Kristýnka je dračice je pořád na břichu na zádek už jí to nebaví
pěkně v těch vedrech pije vodu
a čekají nás naušničky :slight_smile:
je to naše šikulka a je moc hodná
za pár dní začneme s příkrmama se fakt těším :grinning: mrkev bude všude
15. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky Lenerko,
leti to silene...v utery jsem byla na KO a dr mi rekl,ze jsem uz pripravena k porodu :sweat_smile: a že mám uplne uzasny cipek k porodu,ale ze bych mela jeste tak 14dni vydrzet.pristi pondeli jdu na KO na Bulovku,tak uvidime...

Kluci jeli na vikend pryc,tak jsem sama doma,tak to tu tak nejak poklizim.Ty vedra jsou sileny,uz aby to preslo
17. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

tak jak je mamino?už se ti to blíží co?
jak si užíváte léto?
7. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka AHojky lenerko,jak se mate?
ja stale 2v1..uz je to dlouhy a narocny a maly se nejak nechce ven..
13. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Megan

tak co už je Natálka venku?
až budeš mít čas tak napiš
27. srp 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka AHojky Lenerko,
jj :dizzy_face:
Natálka se narodila minulý patek 20.8 v 8.42 a mela 4110g a 53cm!!z porodky nas pustili v pondeli...a bojujeme s vahou :( dnes jsme byli na prevazeni a mala pribrala za dva dny jen 20g..tak mi rekli,ze mam prikrmovat Nutrilonem...coz se mi nechce :( jsem z toho docela v haji :cry:
na prevazeni jdeme v utery,tak asi zkusim casteji kojit,prijde mi to jako nesmysl...mala je v pohode,klidna!kdyby mela hlad,tak by preci brecela,nee??

A jak se mate vy?nejak tu diskuze uvadla :rolling_eyes:
27. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

k jaký dětský dr.chodíte na polikliniku?
mě to tedy přijde jako blbost,že jí máš dávat umělý
já bych raději častěji přikládala k prsu
buď jí co 3h a dávej jí baštit ,takový malý mimča jsou spáči a odmítají pít

to tady Natálka byla kus ženský
a jaký jsi měla porod?a co bráška na ségru?

no jo nějak to tu umřelo,ale snad se to tu zas rozjede

my jedeme zítra na týden do Jizerek,tak pak se tu zas objevím
27. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, já sem občas nakouknu, ale protože se tu nic neděje, tak mě nebaví ani psát.
Meganku, gratuluji k mímu, krásné míry. :slight_smile: S nepřibírám či nepitím mám zkušenosti zdatné, Terezka dvakrát zatáhla a konec. Takže dr. též řekla dokrmovat, ale já raději zvolila variantu odstříkat a dát do lahve, víc to teče, tak se tolik nemusela namáhat a ejhle šlo to. Takže jsem skoro necelých pět měsíců pak otročila a odstříkávala a krmila z láhve a šlo to.
Uvidíš, třeba se rozjí, chce to vydržet. :wink:
28. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já myslela, že už jste v Jizerkách byli od 19.8................. My jsme teď v Nymbáči a přijedeme až 5.9. (neděle večer).... 7.9. jde do školky k Ivetce a Martince, zatím se prý těší, ale moc jí to nevěřím. Uvidíme.
Tak užívejte zbytky léta a ahoj
28. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
holky diky,jj,je to kus zensky :grinning: tedy vahove,jinak mi prijde jako kralicek,takovy mrnava,Kubik mi prisel macatejsi a to byl o neco lehci!!!
no a porod - fakt rychlovka!
v pet rano jsem citila nejakou divnou bolest,nejdriv tak po 10min,tak jsme v sest volali mame-pro jsitotu,kdyby to bylo ono...a ja sla dat sprchu-kontrakce klesli na 4minuty!!tak jak mama prijela,tak jsme vyrazili do porodnice.Tam jsme byli v 7.30..nataceli mi nejakej dlouhej monitor,asi 45minut-fakt lahudka v sede...a pak jsem sla k dr na vysetreni a ona na me-jezis,vy rodite,jste na 8cm!!jeste delala pro jistotu UZ a ze mala nebude mit urcite vic,jak 4kg,ze bude mensi nez bracha(Kuba mel 3.83)...tak jsem sla pro manzu,a hned na ten porodni pokoj...prisla dr,hned pichla vodu a hned prisla kontrakce,na kterou jsem uz tlacila-takze asi tak na druhou kontakci byla mala venku hjarta s manzou ji odnesli a me sila jen nejaky vnitrni poraneni-malá mě prý poškrabala vláskama jinak mě vubec nenastrihávala-to jsem teda koukala...no a do toho kricela detska dr 4110gramu..to jsem trosku nechapala...muj dr mi rekl odhad 3600g a i dr na prijmu,ze nebude mit vic nez 4kg...ja to ale nejak podvedome tusila...
fakt jsem to docela nechapala,ze jsme to meli takhle rychly.ale to je moc dobre :slight_smile:

jinak Nutrilon jsme nedali,kojim kazde 2,5-3hod a krasne saje,sice mi usina,ale snazime se ji pri tom budit,nebo nakojim z jednoho-prebalime a krmime z druhyho...jedno prso mam tedy dost bolestivy,ale uz se o dost zlepsilo.Stalo se mi to z odsavani,asi mam blbou odsavacku.Krvaceli mi bradavky,tak jsem odsavala a davala z lahvicky,ale pak me zaclo dost bolet to prso..tak jsem zacala zase kojit a lepsi se to :dizzy_face:
28. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megan2 tak jen tak dál holky :wink: :wink:
29. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, vidím, že nikdo nechodíte........
Jak se daří? Co školky? U nás miniškolka v pohodě, má tam známou tvář z jara - Lindu. Sice se odstěhovala na Rajsou zahradu, ale maminka jí každé ráno vozí aby měla klid na mladšího brášku. Chodí každý den.... a Terezka doma remcá, že by taky chtěla do školky za Lindou. :wink: Moc jí to ale nevěřím. Zaplaceno má zatím :wink: úterý na září a říjen a uvidíme, jestli od listopadu dáme ještě nějaký den. Jinak příští středu začínáme s tanečky :slight_smile:
8. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, zase nikdo..........tedy vy to flákáte :grinning:

@lenerka ani ty?
9. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka LUci, co se děje? Ty už na nás pečeš? Co holky?
13. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je fakt mrtvo
Ilčo já to sem nějak nestíhám
a tady už taky nikdo nechodí škoda
13. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,ja tu jsem,jen nestiham...

mala pekne pribira,Kuba zlobi :grinning: do skolky se nedostal,cetrum pro predskolni deti v DDM je plny..tak je s nami doma

venku uz se zacina delat pekne hnusne :(
15. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj megan

tak to je velká škoda,že Kubu do školky nevzali
Kačka je ve školce moc spokojená a mám teď doma pohodu
jen je škoda,že má zas rýmu a kašel,ale to se dalo čekat
byli jsme na imunologii dostala prášky na posílení imunity,tak snad to zvládneme
a nebudeme celý podzim doma

včera jsme byli v ZOO
konečně jsme si kouoila roční pernamentku,tak zas začneme chodit pravidelně
Kačka byla nadšená a Kristýnka to tam prospala
takže pohoda

Kristýnce už bude 7měs.má 67cm a 8kg a stále kojíme
jsme ráda v noci mě nechá vyspat

snad se brzy sejdeme!!!!
15. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočárek už nemáme :frowning2:
Luci, to je moc pěkná, my měli v sedmi měsících 68cm a 6,680kg..........dr. z toho byla neštěstná, že je moc hubená, ale při její chuti k jídlu a temperamentu nebylo divu a není, že :grinning:
16. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek