• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
čauky, tak jsme oficiálně Letňanský :sunglasses:
ale byl to náročný výlet na celý den :grinning: vyráželi jsme v 10 z Uhříněvsi, po 11 byli v OC, pak si Danda pohrál v dětskym koutku, dorazila mamča, šli jsme na jídlo do Kiky(teda ale v týdnu a přes poledne je to tam tak klidný :dizzy_face: ) pak Danda vytuhl, babča ho vozila v kočáru a já přebrala klíče, pak dorazil maník naměřit kuchyň, jen malý zádrhel, konstrukce stropu je ze SDK :unamused: tak to budou muset nejspíš vyztužit kvůli digestoři
15. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
my nejsme úplně pod střechou :stuck_out_tongue_closed_eyes: z balkonu opravdu čučíme na Penny :wink:

jo a hráškovou polívku jsme převzala od mamči, ta je ze severu Čech a tam je to zvykem
15. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska

okolo vašeho baráku chodíme denně,takže se 100%potkáme neboj
:wink:
15. lis 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaooooooooooooo holky

tak už bydlíme a mohli by jsme pozvat i návštěvu, jen takový detail, kuchyň bude až 18. ledna

ve stručnosti, stěhování a balení věcí do krabic makačka, ale stěhováci šikovní, rychlý, pečlivý............doporučujeme kdyby jste někdo potřeboval
v neděli jsme byli komplet přestěhovaní během tří hodin do večera jsme udělali Danečkovi pokojík a už zbývá mu jen vymalovat a pár detailů, máme vymalovanou předsíň, už máme i kam dát boty do botníku, zítra přijdou udělat síť na balkon.............Roman jede jako šroub, už má totálně sedřený ruce, ale je to kutil se vším si poradil jen nadává tady na ten sádroš
odpo razíme do Ikey, dáme si tam i večeři.............snad pořídíme zrcadlo a světlo do koupelny a pár drobností
o víkendu čeká chlapi smontování dvou skříní Hopen Dandovi do pokojíku a chceme jít na relax do bazénu pokud budem ok, ale ty peníze lítají ani nevíme jak, ještě musíme objednat žaluzie a vestavěnou skříň do ložnice a pak postupně

Danda to vzal naprosto skvěle to přestěhování, drandí tady na novym kole-odrážedle co dostal od dědy, spí tady krásně jen to jídlo...........zatím to jistí Kika a Tesco a už umí vyjmenovat všechny obchody....Tesco s námi ušetříte říká , Kika, Baumax apod.
24. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak to je super,že budete v novým na vánoce :wink:
Tak vás tu rodinko vítáme :wink: snad budete s Letňanama spokojený a pak Daníkovi najdete školku
musíte si co nejdříve udělat trvalý pobyt
v březnu jsou zápisy do školek

no jo obchodů je tu spousta
třeba se uvidíme příští neděli na čertech
v Kika jsou čertíci od 15-19h
my tam byli loni a dostala kačka mraky dárků a fakt si to tam užila :wink:
a v obchodním centrum Tesko je to od 14-18h sobota +neděle

v sobotu máme jinou akci,ale v neděli tam 100%budem,když tedy kačka nebude ze školky opět nemocná
24. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
děkujeme za přivítání, zatím teda dost jezdíme po obchodech a kupujeme a kupujeme a dneska konečně šli kluci ven, když je sluníčko :dizzy_face:
Danda má pozvanýho svýho mikuláše domů(můj taťka) :sunglasses: ale nejspíš bude Roman v práci ten víkend, tak někam vystřelíme na nějakou akci mikulášskou
25. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý sobotní zasněžené ránko už je tady i sluníčko

Roman se vrátil po čtvrtý ráno z tahu s klukama a to má dnes Danda slíbeno jít do Lefíka, no ještě chrápe a Danda čučí na autosalon a docela hodnej nechává Romana spát

včera jsme zaregistrovala Dandu k pediatričce ani né 5 minut od baráku

a zažili jsme šílený zážitek
v Tescu dostal Danda bombónek na reklamní akci, mu říkám nestrkej ho do pusy a neběhej s ním a on ho rychle strčil do pusy a utíkal, já za ním a najednou se dusil, byl modrý a nemohl se nadechnout, já ho mlátila do zad, zvedala hlavou dolů................no děs ani nevím jak dlouho to trvalo, ale nadechl se jen šíleně brečel a mě taky tekly slzy, skoro si nás lidi nevšímali, jen nějaká hodná maminka nám nabídla pomoc, že se jí taky dítě dusilo bombónem................no už nikdy víc prdelka moje malá............chvíli potom jsme šli okolo toho místa a on jen říkal, tady jsem se dusil

včera kluci malovali pokojíček a já se chodím furt kochat jak to tam má sluníčkový
taky tady byli na zaměření žaluzií, v pondělí bude kalkulace, to jsem zvědavá........jsou tady 4 dvoukřídlé okna a 2 dvoukřídlé dveře
v pondělí jdeme s kamarádkou na Román pro muže
v úterý se přijdou mrknout z JN interiéru jak by zavěsili digestoř na sádroš
ve čtvrtek jdeme na ukázkovou hodinu Ostrov objevů............tady v centru Motýlek

takže plány se nám pěkně plní

všem krásný víkend
27. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

do jakého Lefíka?
Ostrov objevů?podej info :wink: vidíš ty jsi tu chilku a už víš všechno kde co je dobrý :wink:
s tím bombonem je to blbý
já to naštěstí u Kačky nezažila snažím se jí dávat raději bombony gumový,ale tomu se prostě neubráníš
řekneš neběhej a oni zdělají přesný opak
hlavně,že to dopadlo dobře :wink:

a vyrazíte na nějakou mikulášskou akci?

27. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už jsme si našla info o tom Ostrově objevů :wink:
docela zajímavý projekt,ale pro Kačku už to není,když je to do 3let a je pořád ve šklolce
a kristýnka je ještě malá je to až od roka
ale možná bych příští rok,taky na tu 1lekci zdrarma zašla
ještě musím vyčíst kolik stojí potom celý ten kurz,Motýlek je dost drahý :frowning2:
27. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
bezva hernička u Výstaviště
www.lefik.cz

na Ostrov objevů jsem zvědavá, minulý týden tam byla kamarádka s o rok mladší holčičkou a prý dost zajímavý

s Mikulášem uvidíme..... jak jsem již psala přijde nám domů mikuláš alá můj taťka a přes den možná někam vyrazíme
28. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj no já jsem zvědavá jak to bude s Kačkou
včera z ničeho nic dostala po 11h dopoledne horečku skoro 39C :confounded:
dostala Panadol a chrupla si skoro 3h a pak tu lítala jak pošuk
večer bez teploty a noc byla v pohodě,spala celou noc opět bez teploty
rýmu nemá a jen trošku kašle,ale už z hlenem
tak fakt by mě zajímalo co z toho zas vyleze
už jsme to měli 2x,že měla horečku a pak žádná nemoc
je to záhada
vždycky jsme s tím byli u Dr.ale na nic nepřišla

jakou jste si našli paní doktorku v Letnanech?
28. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi novinek..........:slight_smile:
Luci, ta teplota mi připomíná Terku na začátku školky, jeden den 38,9 odpoledne a večer a pak nic, jen trochu kašel a nudle......
uvidíš, třeba to nic není....a neposlala vás mudra na krev? Přece jen nebylo to poprvé........
28. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
Mudr Koubová, ta druhá mladší už nebrala, tak snad bude paní doktorka fajn :sunglasses:
29. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska
Koubová měla i mě a ségru :wink: já už si jí moc nepamatuju,ale kámošky co k ní chodí s dětma ,jsou s ní spokojený
tak snad budete také

co říkáte sněhové nadílce?
to asi půjdete odpoledne na bobíky co?kopců v letnanech je dost :slight_smile:
29. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha zatím jsem s ní k dr.nešla uvidíme co bude dál
do středy jí mám doma bude odpočívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta tu zlobí jak čert,ta fakt nemocně nevypadá
29. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka........ a ostatní : Tak ve školce je spálová angína.......vypadá to, že už začala před 14 dny, zatím jen 3 případy, tak jsem paní učitelce říkala, že u nás právě před 14 dny z ničeho vysoká horečka, pak ty rudé kruhy pod očima a "nudle" v očích, ..za 4 dny nic, a po 8 dnech se objevil ten kašel už bez ničeho,výtěr v pořádku................. spálu jsme měly v létě, takže možná to byl nějaký pokus a vyšla z toho dobře.nebo nás to čeká. Jinak teď bereme boby a jdem pro brambory a pak se psem, bude jezdit za barákem na pidi kopečku, alespoň jí nebudu muset pomáhat. Jinak ve školce jedou pořád bez jedné třídy, prasklo jim tam topení a vytopilo totálně horkou párou a vodou třídu. Takže se počítá s tím, že do konce roku třída nebude funkcní a děti se dělí. Prosí rodiče, kteří jsou doma aby nechávaly děcka doma. Ve třídě jsou prý skoro všichni s nudlí a kašlem, takže to zase určitě nebude na dlouho............
Zatím mi z práce nikdo nevolal
29. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak chápu, že zlobí, Terka byla taky už na zabití, ale dnes je v pohodě.......jen prudí s těma bobama a sněhulákem. Zitra maže znovu, pokud se nic nepřihodí.
29. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme byli cca 1,5h venku
odhrabávala jsme sníh Kristýnka v kočárku na mě koukala a hučela
kačka si to užila a konečně dostala barvičku zas do tváří
ve čtvrtek maže do školky a snad i na tu besídku
29. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,mozem sa k vam pridat? od konca prosince mame bydlisko v Letnanoch :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

tak my zas bojujeme s chorobama :confounded:
Kristýnka se mě v úterý celá osypala ,tak jsme ve středu šly k dr.dala jí kortikoidový čípek na zklidnění
a fenistil kapky 3x denně 8kapek
naštěstí to zabralo a už je po vyrážce,ale 3noce kristýnka ani já jsme nespaly
knourala a svědělo jí celé tělíčko
asi chudák něco snědla nebo se osypla z těch mejch ATB co jsem brala cca 14dní
přeci jen ještě dost kojím

Kačka nebyla celý týden ve školce,takže nebyla ve staku s dětma
jen včera jí manžel vzal na mikulášskou besídku u něho v práci
chudák nic tam nejedla jen vypila džusík neměla chut k jídlu,ale pro dárky k andělovi zašla :wink:
při cestě dom,se chudák poblinkala a pak ještě 1x o půlnoci
takže dneska dietika čajík piškoty rohlík spala skoro pořád
tak snad to bude už dobrý
snad jsme nečapli nějakýho toho rotavira na Poliklinice,to by mě hráblo :confounded:
je bez teplot a bez průjmu,tak uvidíme co z toho ještě bude

tak nám držte palečky
bohužel na Mikuláše nepůjdeme :frowning2:
3. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petruci6 ahoj vítáme tě
to víš,že se k nám můžeš přidat
aspoň to tu zas rozjedem :wink:
3. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka dakujem :wink:
4. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej @petruci6 , tak ať se Vám v Letňanech líbí :slight_smile:

@lenerka Luci, co ta Kačka? U nás jen šílená rýna a od ní kašel, ale jinak bez teplot. Na Mikulášskou asi taky nepůjdeme, možná v pondělí na dopoledne do školky :wink: a pak zase doma.
4. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky to jed děs jak jsou všichni marodný :frowning2:
taky furt utírám Dandovi nudle a kašle, ale taky naštěstí bez teplot, taťku máme v práci asponže odpoledne přijde na návštěvu kamarád

@petruci6 zrovna dneska jsme si říkala, že je tu nějak málo maminek, tak vítej :wink: zase holčička a jak se jmenuje?
4. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha

ahoj Ilčo

včera Kačka usla až po 22h,protože mě s kristýnkou obě usly po 18h
ale co aspoň se vypsaly a nebyly protivky
Kristýnka usla tedy už ve 21h,ale u nás v posteli :unamused:
naše závislačka
Jirka spal pro jistotu u Kačka v pokojíku,spala celou noc a v pohodě
dneska ráno už vypila hrnek čaje 2hrnky štávy čůrala snědla banán piškoty přesnídávku a v pohodě
už tu zas řádila s Kristýnkou
je bílá jako sníh,ale to je,že nechodí ven

já byla dneska cca 1h a měkně jsme vymrzla
měli jsme ráno po 8h -19,5C
s dětma ven ani náhodou!ale dost jsem jich viděla courat venku a bobovat!!!!

jsem zvadavá,jak na tom bude zítra
možná by jsme na chvíli do toho teska zašli pro dárečky
4. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kašel my máme snad furt,tan už já neřeším
nudla zatím nejosu,ale to 100%přijde
už ty holky zas prskaj

já chi léto!!!!!
4. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby za mile privitanie,moja holcicka sa vola Linda,je to velka opica
tiez sme sa teraz dostali zo soplov a kasla,nastastie nam zaberaju homeopatika a odsavanie odsavanie odsavanie,aby jej to nesadlo aj na pluca,alebo zapal uska,nemali sme horucku,tak sme nesli ani k dr,len zima je taka ze tyzden je pokoj a potom zasa tyzden soplov a ked vam deticky chodia este aj do skolky a pochytaju to jeden od druheho,no nic moc :frowning2:
4. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuste homeo coryzallia je na nadchu,oscciloccocinum, cebion vitamin a hedelix na kasel,to nam vzdy zarucene zaberie :wink:
4. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 a jak často dáváš coryzalii? Já jsme ji koupila před 14 dny a teď řeším jak často mohu dávat, lékárnice mi řekla, že klidně každou hodinu a to i dítěti................ Nám na kašel docela zabral stodal a siupret, teď naposledy ale měla solmucol a dnes jsem zatím ještě nic nedala.................
4. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
davala som kazdu hodinu a uz ked ho mala menej,tak len obcas,mozno 3-4 za den
4. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek