• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
OK, tak to zítra vyzkouším..............díky :wink: My většinou přes den stříkáme jen vincentku a smrká úplně suprově, ale přece jen začala už docela dost kašlat a teď večer i občas ztrácí hlas, tak jsem zvědavá co bude v noci a zítra.
4. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kym su len biele priesvitne sople,tak to prejde,horsie je ked su uz inej farby
4. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, a takhle jsme se bavily odpoledne..................... :wink:
Luci, na perníčky se teprve chystáme.
4. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak sem nejdou nahrát fotky.............. tak užžžžžžžžžžž, konečně
4. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha fiha ty mas ale velku pomocnicku :slight_smile: my sme este nepiekli,ale uz by sa aj patrilo :grinning:
4. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha jé Ilčo u vás to asi muselo vonět co?
my se na to s mámou chystáme až Kačce bude líp cca doufám příští týden :wink:
Terka je super pomocník :wink:

k těm homeopatikům na rýmu švagrová je taky dává a je spokojená :wink:
příště na kašel koupíme Mucosolvan junior
teď nedávám nic má už kašel s hlenem ,to už je v pohodě
4. pro 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Luci, u nás je taky kašel hezky hlenovitý, ale je ho až moc....... Mucosolvan jsme už taky dávaly......... a na noc mucoplankt, nebo tak nějak
Teď na noc většinou ditustat, a spí až do rána. :wink:
5. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
tak místo aby jsme vyrazili někam na Mikuláše, tak jsme doma, včera večer dokonce Danda zvracel jak kašlal, noc ušla a ráno jsme se váleli u pohádek, což u něj je nevídaný jev, že leží dobrovolně a neskáče po mě :sunglasses: měl přijít můj taťka dělat Mikuláše, ale není mu taky nejlíp, tak prý přiveze jen koš s dobrůtkama s tím, že ho potkal, škoda byla jsem zvědavá na letošní reakci, loni se styděl :grinning:
@iloha
krásně jí to jde, to máš bez práce coooo :wink:
@petruci6
a kde bydlíte?
5. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska teraz sme este u nasich na SR,ale od 30.12. mame uz podnajom na Chlebovnickej,poznate to tam?
5. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6
a co vás do Letňan a vůbec do ČR přivádí? jen nájem to budete v těch nových domech co tam staví?
to bduete kousek od nás, my bydlíme u Penny
5. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj priatel dostal pracu v Koline a chceli sme ist byvat do Prahy,tak sme hladali podnajom v Prahe 9,aby to mal najlepsie na vypadovku na Kolin,hej budeme v novostavbe,ja som tam este nebola pozriet,ale o 2t po vianociach sa budeme uz stahovat,tak pozriem kde to tam je :slight_smile:
5. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6
tak to bduete fakt kousek :wink: kousíček od toho je Studio Motýlek s bazénem, cvičením pro děti, šli jsme okolo těch novostaveb minulý týden :sunglasses: tak snad se vám bude bydlet fajn i když "jen" v nájmu
6. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty novostavby jsou krásný
Barevné Letňany se to jmenuje,ale ty ceny byly šílené,tak jsme raději zvolili Čakovice
ale v letnanech je super,že je tam všechno bazén hokejová hala obchody....atd.
si to tam holky s dětma užijete :wink:
6. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme včera nakonec v tom tesku na mikuláše byly
kačka dostala 4x kinder mléčný řezy čertice místo čerta,ale stejnak se jí bála a horko težko ze sebe vypustila nějakou básničku
do Kika jsme přišli pozdě,takže jsem nedostali nic a čerty jsme taky už neviděli,ale prej dostávaly hodně dárků :frowning2:

běhali jsme ještě po botech a to byla chyba!
6. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha Ilčo Mucoplant na noc dáváme a Kačka po tom spí celou noc :wink:
je to sladký dobrý
Kačka je ve školce,tak drž palečky,jsem zvědavá na jak dlouho
ve středu má tanečky a ve čtvrtek je kroužek
možná se za váma stavím pro ten nákrčník budete doma?
6. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska super,tak to by sme potom mohli dat nejake stretko :wink:
ja momentalne riesim papiere,vybavovacky co a ako,najvacsi problem mam,ze kym poberam rodicak na SR to az do 11/2011 nemozem zmenit malej dr,tak ked sa nieco stane budeme to musiet riesit len pohotovostou a potom na SR,alebo ja naozaj neviem,tiez mi ju treba niekde zahlasit uz na jar do skolky,kedze nebudeme mat trvaly pobyt,ale len prechodny,tak mi asi nezoberu do skolky,budeme musiet riesit nejaku sukromnu :frowning2: a to stoji dost penazi
6. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Luci, Terka mazala taky, sice s kašlem a nudlí, ale šla, aby viděla nějakého čertíka :wink:
Jo doma budeme a nákrčník ti když tak ale raději hodím do schránky, protože zítra jdu k mudře já, ráno jsem vůbec nemohla mluvit a začala jsem kašlat a mám i zvýšenou teplotu. Tím, že Petr je zase dnes fuč (na nějakém školení) tu mám maminku a neustále poslouchám, že mám jít k dr. aby mne poslechl a ev. poslal na rtg, že jí přijde že kašlu velmi ošklivě a divně :wink: Tak asi ráno vyrazím, uvidím co zjistí.........
Kačka by mohla vydržet týden, no možná dva, Jen to nepřežeňte ať jste fit na Ježíška, já jsem taky říkala, že asi pokud jen ten kašel a nudle, tak jí tam dám a příští týden max. do středy, aby se kdyžt tak stihla vymarodit do Vánoc :wink:
6. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
tak vas taky zdravim,nejakou dobu jsem nekoukala a ted koukam,jak se tot u rozjelo.
taky mame nudli u nosu,ale kdo ted nee,zee??

no a v sobotu se stehujeme...je mi z toho uplne zle..nejak si to nedovedu predstavit....

iloha-pekna fotecka,my taky peceme a kuba je velkej pomocnik,ale je dost hrrr a porad me honi :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejako to tu viazne :grinning: pridavam foto,aj my sme uz piekli,toto je moja opica
6. pro 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6
krásná princezna :wink:
jasně jsem pro....... my krom jednich kamarádů tady nikoho neznáme, přistěhovali jsme se na konci listopadu :sunglasses:
to papírování vám nezávidím :unamused: nás to taky ještě čeká

a přijde mi to praštěný, že by Ti tady v ČR nevzali Lindu k pediatričce :angry:
7. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha Ilčo tak pak písni,jak jsi dopadla u dr,snad to budeš mít dobrý :wink:
Kačka je opět ve školce ,dneska maj divadlo
my tedy nudle nemáme a kašel v pohodě 2x za den zakašle a učitelky ve školce už pruděj,že kašle :angry:
jsem se tam s nima včera chytla!
já ani nevím do kolikátýho je školka otevřená
musím někde zjistit,jak jsou vánoční prázdniny
jak spadáme pod školu,tak se musíme podle nich řídit

ale určitě bych jí chtěla dát do školky i i příští týden
a od toho 20.12,by už nešla
užije si besídku tančky a bude doma

dneska jsme jí objednala na kontrolu na imunologii jde až 14.2.to je děsný!!!!
má strašný exém nevíš co na to mám dát
dr.dětská si s tím nějak nevěděla rady!!!jen mě řekla 100%bavlněný punčochy a bílí tepláky bílé tričko
prostě bélé prádlo
ten exem má pod kolínkama v těch jamkách a na jedný ruce,taky v tý jamce :frowning2:
7. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petruci6
Linduška se vám povedla krásná holka :wink: a jak je šikovná
my budeme péct o víkendu s babičkou
tatínka budeme mít v Rakousku,tak budeme u babičky v letnanech :wink:

to s tím trvalým pobytem to je blbý,kdžy ho nebudete mít ,tak vám jí do školky v Letnanech 100%nevezmou
7. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@megan2 ahoj stěhování vám nezávidím
zažila jsme to loni s pupkem!tech krabic hrůza

my tedy nenudlujeme-zatím
uvidíme co si přinese ze školky!!!!
půjdete na kroužek?

ten sníh s tím kočárem,to je tedy fakt děsný
v čako vůbec nejsou prohrabaný chodníky!!!!!
už nechci zimu,ale léto
7. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
kam chodí Kačka do školky, že píše, že spadá pod školu? že by do Havířovské :grinning:
nám na exém dermatoložka doporučila Balmandol olej a mazat tím postižený místa, teda pokud je ten exém suchý a nedrbe se, jinak jsme to střídali s Excipialem, měl to dost loni, letos to už je lepší a právě hlavně z punčocháčů když v nich byl dlouho

vopičák teď si sedl k noťasu a chtěl něco napsat a kousl mě do ruky když jsme mu to zakázala :sunglasses:

jinak my nebyli 4 dny venku, už je na tom Danda líp, občas zakašle, v noci spí ok
v pátek se těím až vypadnu jdu ke kadeřnici dopoledne a odpo na vánoční večírek firmy.......celý den bude hlídat moje mamka a ještě se musím zastavit zaplatit do Motýlka kurz Ostrov objevů, Dandovi se to moc líbilo a bude to taková příprava na školku
manža dnes přiveze novou myčku..............první spotřebič do naší nový kuchyně :dizzy_face:
7. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska
Ahoj Kačka chodí do školky ,která spadá pod ZŠ Rychnovská (fajtla)
Havířovská spadá pod Fryčovickou
Havířovská je úplně nová otevřená v září a berou děti od 3let :wink:

Kačka má ten exem červený a chtěla by ho škrábat,já jí to zakazuju
punčochy nenosí,ale má to asi z teplých kalhot nebo oteplováků
prostě ona má citlivou kůži a nemůže se zapařit
trpěla s tím i loni a kožařka jí dala nějaký kortikoidy mast to jí nechci dávat :frowning2:
exem se objevuje v létě a v zime
ted to má chudák i na rukou
tak ten excipial vyzkoušíme :wink:

myčka dobrá co? :wink:
7. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska a kde ste byvali predtym? no co sa tyka pediatrov vezmu mi ju,az ked si tam najdem robotu a budem normalne platit odvody do ZP,doteraz mi to plati SR z rodicaku do slov ZP,preto to mame iba tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skusim s tym nejako vybabrat,mozno keby som bola samoplatca aj do ceskej ZP,mozno tak by sa to dalo,netusim ani kde to zistit,neskusili by ste sa mi na to opytat vasich pediatrov,ked pojdete do poradne? bola by som vam vdacna za taku info :slight_smile:
a dakujeme za pochvaly malickej,je to moje prve aj posledne,tak sa musela vydarit :grinning:

ekzem sme mali aj my,bojovali sme s tym prvy rok,ale uz je chvalabohu pokoj,zabral nam Bioderma AToderm PP po kazdom kupeli,sprchac Bioderma Atoderm a do kupela olej Balneum Hermal Plus
7. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO holky, jestli jsou to exemy tak na kožní........ ale mně se osvědčila vitella se zinkem a hodně promazat, suché to určitě nebude a můžete celé tělíčko................. Jinak excipial a jsou snad dva nebo tři druhy podle vysušen a postižení pokožky.
Hlavně nenechávat děcka v termopunčocháčích doma ani ve školce ................ :wink:
7. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no myčku zapojíme stejně asi až na vánoce, teď to nemá cenu na ty dva talíře a hrníčky :grinning:
koukám, že tady snad všechny školky spadají pod nějakou ZŠ :sunglasses:
@petruci6
tři roky jsme bydleli v Uhříněvsi ve 2+KK a už to bylo malé

dnes jsme skoro po týdnu vystrčili nos do NC, vyžebral ve Sparkysu cabriolet autíčko, svezl na skluzavce u tučňáků a obíhali jsme sporty a sehnali dáreček pro manžu :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle si hrál náš marod, na vojáka :grinning: má tatínka vojáka
a s jeho nejoblíbenější hračkou........ krysou Emičkou
8. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej to je zlaty chlapcek,poriadny sinter vyzera byt :wink: tatinko je vojak? to ho asi moc doma nemate,ci ano?no ani ma nestras,ze 2kk je male,lebo do takeho ideme :grinning: ale po roku asi pojdeme do vacsieho
a co si pekne zohnala manzelovi pod stromcek?
8. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek