• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
tak holky dobrou noc
snad ještě zítra pokecáme o srazíku čus :pensive:
18. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leerka - já kupuju s třešněma kavalíra :slight_smile: mnam
to je ale fakt, s těma mlíčkama v krabičkách - ty zkus. jsou od nestlé - myslim, když je na tom ten modrobílej medvěd, za balení je to kolem 50kč a jsou tam dvě - obsah 2*250ml. a ty jsou docela chutný, jedno je s medem, jedno je s hruškama.. to ji taky jelo, a jen to ohřeješ...
lenkazdenek - až budeš vyrábět tu třeš. přesnídávku, hlásím se k oběru - mnam :grinning:
19. kvě 2008 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cao kocky, jsme zpet z vikendiku u tchanu...huraa
jak jste se mely o vikendu?
19. kvě 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amj,jj píšu si tě :wink: :grinning: :grinning:
19. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek..díky kdybys neměla tak řekni já ti ho donesu a pak kdyby to šlo :slight_smile:

co ten zítřek holky? to počasí je dost na pikaču..co provedem?
19. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,zdravím vás, jsem kamaradka Lenerky . :slight_smile:
Ahoj Lucylu... prosímtě poslala bys mě ID číslo na ten mimibazar ,jukla bych se tam na ty věcičky pro TOmáška .
19. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám Lucko,že by jsme zas šly na sraz 3
ty já Patrika
nebo jak holky?jste se nevyjádřily!
no jo počasí stojí za prd tak to chcete nechat na příští týden????
napiště
19. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Luci , zítra by mělo byt o chlup tepleji než dneska ale taky deštík :frowning2:
19. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš jak ti to jde nám tu něco napsat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele když nebuude vyloženě chcát tak ven pujdem určitě takže jestli se aspoň projdem bo tak, co?
Patriko to ti to trvalo :slight_smile: hele ten odkaz je ségra...ta má spíš klučičí...já sem se na to vysrala a dala sem to do jednoho balíku a mám to v aukci...

takže ségra je http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=36684 kdyb to nešlo tak podle ID 36684
19. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lenerko!!! sem ti psala sms a tys ani neodpověděla..ccc a ostatním ve školičce odepisuješ jak o život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no promiň
já a mobil
jsem si tvojí zprávu přečetla až po 22h to už mi bylo blbý ti odepisovat
tak promíííííííň :wink:

no minulý týden psala Amj Lenka aMaruška že půjdou a zatím se nevyjádřily tak nevím
třeba se ozvou večer

to už prodáváš věcičky po Evelýně???vždyť jsi říkala kolik chceš dětíííííííí
19. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to víš že to jde napsat , ale dokopat se k tomu :grinning: . večer mě tu sedí přitel na compu a hraje s klukama po netu ,jedině dopoledne mam čas když mě Tomas spí .Lucylu mam kluka takže to je dobře .... diky za id juknu na to .
19. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener, sak sem psala, ze bychom sli, ale esi bude zase takhle chcat, tak nevim nevim
19. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucylu jak má segra staryho kluka ..... má pěkny věcičky , hodně 68 ale to máme ted , brala bych od 74 vejš...
19. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
patriko ségry Jakub je 10měsíční teď akorát tu 74 nosí..vy nosíte 68????to nemáme v bodýčkách ani my :slight_smile: to neni možný :grinning: hele zeptám se jí to je jasný....jo a jinak taky bojuju o prostor u pc..vždycky musim využít toho když jde honza na záchod nebo do vany..jinak sem v pr...ted zrovna dlabe :grinning:
19. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak prázdný dvd bohužel nemám :unamused:
Jinak holky zítra si fakt neodvažuji odhadnout jak to dopadne,máme půlroční prohlídku+očkování+naušničky tak netuším jak to bude snášet,abych ji někde netahala a ona přitom měla teplotku,nebo ny nyla nepříjemná :confounded:
19. kvě 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky brala od 74 vejš :slight_smile: a nevadí my že je to určeno pro kluka :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek - se pak můžem domluvit, kdybys chtěla něj. oblečení. všechno máme z ciziny, většinou - protože to furt někdo vozí, občas cherokee, a tak. ted nosíme 80
19. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my už sedíme tři dny doma. Malá někde chytla rýmu a trochu kašle. To je fakt hrozný slyšet takhle malý mimčo kašlat :frowning2: . Takže jestli ten srazík bude nepřídem. Už se jí to teda zlepšuje, ale rači bych ještě počkala. Přitom to vypadá že bude venku konečně zase pěkně :rolling_eyes: . Už mi doma začíná hrabat. Od soboty jsme byli akorát včera něco nakoupit a jinak nikde, ale ono se v tom počasí stejně nic moc dělat nedalo.
20. kvě 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek..myslim že to vypadá dost nadějně s tim počasím..tak kdyby nezačalo mohly bysme se sejít což? tak dejte vědět..uklzim jak nastřelená,ale občas se sem mrknu, tak se nějak rozhodněte a´t si kdyžtak naplánuju něco jínýho..zatim čus
20. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj. kdyžtak písněte, v kolik kde ... my bysme asi na chvilku dorazily... :grinning:
20. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dneska to vypadá na pěkny počasí , jsem se probudila a sluníčko... :slight_smile: super.... no uvidíme jak jim vyjde předpověd.

Lucylu fakt máme 68 (projistotu jsem se jukla do šupliku jestli nekecam) nějaká 62 tam taky byla ale fakt málo .... Tomík je dlouhatán před 14 dni měl 66cm a hlavičku má taky větší 43,5cm takže se někdy cpeme do otvoru .... no hruza. :angry:

Platí dneska ten srazík nebo to padlo...
20. kvě 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
patriko tak to jo no teda :slight_smile: no ségry se každopádně zeptám to je jasný

no sraz platí ne? kde se fláká lenerka?

amj tak to je doobře, že bysme se konečně rozrostly :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zencky, s dneskem s kubesem pocitame :slight_smile:
20. kvě 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie no ne, že by už to vyšlo? :slight_smile:
20. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na kolikátou to domlouváte?
20. kvě 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, snad :grinning:
20. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem tu konečně :grinning:
jsme seděli na nočníku věšely prádlo to víte s kačkou to jde pomalu ale je to sranda
poslouchala jsem počasí má být do 15C
až k večeru se to má zase kazit a pršet
tak by to snad mohlo vyjít co?

no já myslím,že by jsme to mohli zopáknout zase u Billy na 14 30h
po obědě a než se děti vzbudí co????
ty menší jsou v pohodě ty si chrupnou v kočárech,ale ty naši roční capartíci ty budeme honit
písek asi bude mokrý ach jo
20. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maruško koukej Kubíkovi domluvit a doraž tě k nám ok????
už by jsi dostala druhý černý puntík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Amj počítáme

takže kolik že nás to bude????
Já Lucyla Patrika Maruška Amj a možná Lenka uvidíme
snad zase nezůstaneme ve třech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek