Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenerkaautor
18. kvě 2008
tak holky dobrou noc
snad ještě zítra pokecáme o srazíku čus |-|
amj
19. kvě 2008
leerka - já kupuju s třešněma kavalíra 🙂 mnam
to je ale fakt, s těma mlíčkama v krabičkách - ty zkus. jsou od nestlé - myslim, když je na tom ten modrobílej medvěd, za balení je to kolem 50kč a jsou tam dvě - obsah 2*250ml. a ty jsou docela chutný, jedno je s medem, jedno je s hruškama.. to ji taky jelo, a jen to ohřeješ...
lenkazdenek - až budeš vyrábět tu třeš. přesnídávku, hlásím se k oběru - mnam 😃
marie_m
19. kvě 2008
cao kocky, jsme zpet z vikendiku u tchanu...huraa
jak jste se mely o vikendu?
lenkazdenek
19. kvě 2008
Amj,jj píšu si tě 😉 😃 😃
lucylu13
19. kvě 2008
lenkazdenek..díky kdybys neměla tak řekni já ti ho donesu a pak kdyby to šlo 🙂

co ten zítřek holky? to počasí je dost na pikaču..co provedem?
patricien
19. kvě 2008
Ahoj holky ,zdravím vás, jsem kamaradka Lenerky . 🙂
Ahoj Lucylu... prosímtě poslala bys mě ID číslo na ten mimibazar ,jukla bych se tam na ty věcičky pro TOmáška .
lenerkaautor
19. kvě 2008
koukám Lucko,že by jsme zas šly na sraz 3
ty já Patrika
nebo jak holky?jste se nevyjádřily!
no jo počasí stojí za prd tak to chcete nechat na příští týden????
napiště
patricien
19. kvě 2008
čus Luci , zítra by mělo byt o chlup tepleji než dneska ale taky deštík 😞
lenerkaautor
19. kvě 2008
no vidíš jak ti to jde nám tu něco napsat 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
lucylu13
19. kvě 2008
no hele když nebuude vyloženě chcát tak ven pujdem určitě takže jestli se aspoň projdem bo tak, co?
Patriko to ti to trvalo 🙂 hele ten odkaz je ségra...ta má spíš klučičí...já sem se na to vysrala a dala sem to do jednoho balíku a mám to v aukci...

takže ségra je http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=36684 kdyb to nešlo tak podle ID 36684
lucylu13
19. kvě 2008
jo lenerko!!! sem ti psala sms a tys ani neodpověděla..ccc a ostatním ve školičce odepisuješ jak o život :-p 😃
lenerkaautor
19. kvě 2008
no promiň
já a mobil
jsem si tvojí zprávu přečetla až po 22h to už mi bylo blbý ti odepisovat
tak promíííííííň 😉

no minulý týden psala Amj Lenka aMaruška že půjdou a zatím se nevyjádřily tak nevím
třeba se ozvou večer

to už prodáváš věcičky po Evelýně???vždyť jsi říkala kolik chceš dětíííííííí
patricien
19. kvě 2008
jo to víš že to jde napsat , ale dokopat se k tomu 😃 . večer mě tu sedí přitel na compu a hraje s klukama po netu ,jedině dopoledne mam čas když mě Tomas spí .Lucylu mam kluka takže to je dobře .... diky za id juknu na to .
marie_m
19. kvě 2008
lener, sak sem psala, ze bychom sli, ale esi bude zase takhle chcat, tak nevim nevim
patricien
19. kvě 2008
Lucylu jak má segra staryho kluka ..... má pěkny věcičky , hodně 68 ale to máme ted , brala bych od 74 vejš...
lucylu13
19. kvě 2008
patriko ségry Jakub je 10měsíční teď akorát tu 74 nosí..vy nosíte 68????to nemáme v bodýčkách ani my 🙂 to neni možný 😃 hele zeptám se jí to je jasný....jo a jinak taky bojuju o prostor u pc..vždycky musim využít toho když jde honza na záchod nebo do vany..jinak sem v pr...ted zrovna dlabe 😃
lenkazdenek
19. kvě 2008
Luci,tak prázdný dvd bohužel nemám :-|
Jinak holky zítra si fakt neodvažuji odhadnout jak to dopadne,máme půlroční prohlídku+očkování+naušničky tak netuším jak to bude snášet,abych ji někde netahala a ona přitom měla teplotku,nebo ny nyla nepříjemná :-S
lenkazdenek
19. kvě 2008
já bych taky brala od 74 vejš 🙂 a nevadí my že je to určeno pro kluka 🙂
amj
19. kvě 2008
lenkazdenek - se pak můžem domluvit, kdybys chtěla něj. oblečení. všechno máme z ciziny, většinou - protože to furt někdo vozí, občas cherokee, a tak. ted nosíme 80
iwca
20. kvě 2008
ahoj holky, tak my už sedíme tři dny doma. Malá někde chytla rýmu a trochu kašle. To je fakt hrozný slyšet takhle malý mimčo kašlat 😞 . Takže jestli ten srazík bude nepřídem. Už se jí to teda zlepšuje, ale rači bych ještě počkala. Přitom to vypadá že bude venku konečně zase pěkně 8-( . Už mi doma začíná hrabat. Od soboty jsme byli akorát včera něco nakoupit a jinak nikde, ale ono se v tom počasí stejně nic moc dělat nedalo.
lucylu13
20. kvě 2008
nazdárek..myslim že to vypadá dost nadějně s tim počasím..tak kdyby nezačalo mohly bysme se sejít což? tak dejte vědět..uklzim jak nastřelená,ale občas se sem mrknu, tak se nějak rozhodněte a´t si kdyžtak naplánuju něco jínýho..zatim čus
amj
20. kvě 2008
ahoooj. kdyžtak písněte, v kolik kde ... my bysme asi na chvilku dorazily... 😃
patricien
20. kvě 2008
Ahojky dneska to vypadá na pěkny počasí , jsem se probudila a sluníčko... 🙂 super.... no uvidíme jak jim vyjde předpověd.

Lucylu fakt máme 68 (projistotu jsem se jukla do šupliku jestli nekecam) nějaká 62 tam taky byla ale fakt málo .... Tomík je dlouhatán před 14 dni měl 66cm a hlavičku má taky větší 43,5cm takže se někdy cpeme do otvoru .... no hruza. ]-(

Platí dneska ten srazík nebo to padlo...
lucylu13
20. kvě 2008
patriko tak to jo no teda 🙂 no ségry se každopádně zeptám to je jasný

no sraz platí ne? kde se fláká lenerka?

amj tak to je doobře, že bysme se konečně rozrostly 🙂
marie_m
20. kvě 2008
zencky, s dneskem s kubesem pocitame 🙂
lucylu13
20. kvě 2008
marie no ne, že by už to vyšlo? 🙂
amj
20. kvě 2008
tak na kolikátou to domlouváte?
marie_m
20. kvě 2008
lucy, snad 😃
lenerkaautor
20. kvě 2008
no jsem tu konečně 😃
jsme seděli na nočníku věšely prádlo to víte s kačkou to jde pomalu ale je to sranda
poslouchala jsem počasí má být do 15C
až k večeru se to má zase kazit a pršet
tak by to snad mohlo vyjít co?

no já myslím,že by jsme to mohli zopáknout zase u Billy na 14 30h
po obědě a než se děti vzbudí co????
ty menší jsou v pohodě ty si chrupnou v kočárech,ale ty naši roční capartíci ty budeme honit
písek asi bude mokrý ach jo
lenerkaautor
20. kvě 2008
Maruško koukej Kubíkovi domluvit a doraž tě k nám ok????
už by jsi dostala druhý černý puntík 😃 :-p

a Amj počítáme

takže kolik že nás to bude????
Já Lucyla Patrika Maruška Amj a možná Lenka uvidíme
snad zase nezůstaneme ve třech :-p