• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
@petruci6
paráda tak teď aspoň vím jaký kočky máme čekat, jste hezké obě a nechňápu proč se nerada fotíš a to jsem chtěla vzít foťák abych zvěčnila náš srázek :grinning:
@lenerka
no v pátek už asi ne :grinning: tak dlouho tam nebudem to by jsme byli jak koule
3. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska mozes zobrat fotak,budeme fotit deti aj ja zoberiem :grinning:
dnes som sa tade isla prejst,aby som vedela,kde to je,tak nas nemusite nikde cakat,prideme rovno tam okolo tej 10.
rano nebudem mat notebook,tak uz nemozem podat info,tak snad to zajtra holky plati,my sa uz tesime :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky závidím vám pidi srazík
snad se mě povede se s váma a dětičkama taky setkat
holky pěkně to tam všechno vyfoťte
budeme se těšit na fotky :wink:
3. led 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska to je škoda,že tam nebudete do pátku :grinning:
ale dortíky tam maj fakt dobrý

a nechcete se k nám někdo přidat v pátek od 15h jdeme do tý jeskyňky
spíše chrámu
budu tam s kačkou a synovcem
3. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré slunečné ránko
kukám jestli se něco nezměnilo, foťák už mám připravený :sunglasses:

@lenerka
my máme docela nabitý týden tak nevím a kdy nejpozději se člověk může objednat?
4. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska je tam on line rezervace,tak je potřeba jí kontrolovat
ale včera jsme tam byly jen já a 2děti
mrknu se ještě dneska,a dám ti vědět

už si asi sedíte na kávičce a na dortíku mňm mňam :wink:
4. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska je tam on line rezervace,tak je potřeba jí kontrolovat
ale včera jsme tam byly jen já a 2děti
mrknu se ještě dneska,a dám ti vědět

už si asi sedíte na kávičce a na dortíku mňm mňam :wink:
4. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukala jsme ,že je tam stále volno
tak kdyby jste měli zájem :wink: jít s náma
je možná to objednat i až v pátek
4. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no fajn, že se jde objednat i přes net, my uvidíme dle situace :wink:

posezení s dětma bylo moc fajn, my si dali dva dortíky, Danda měl dva džusy, lentilky a lipo a já laté a kofolu :grinning: Linduška se Dandy trochu bála(ani se jí nedivím) byl jak z divokých vajec pak byla i unavená tak šli dřív a s Tádou se tam pak vyblbli, koukali na rybičky a počítali :grinning: danda předvedl jak se umí pěkně vztekat, vydrželi jsme tam do půl jedný a pak šli společně až k Penny, fotky jsou víceméně od Danečka :grinning:

děkujeme moc za fajn dopoledne, Danda vypadá, že spát nebude furt tady řádí, v penny ještě si koupil za dvacku zlevněný traktor s přívěsem, tak si ho musí užít, Roman už je na cestě dom aspoň i když huhňá pěkně

jinak holky jsou obě tak drobný :sunglasses:vaši postavičku bych chtěla mít :grinning:
4. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam kde není Danda to fotil Danda :grinning:(teda krom tý fotky Lindy detail)
http://picasaweb.google.com/komteska/Srazik412011?authkey=Gv1sRgCMiFoqHjlbe5_gE#
4. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Klári děkuji za fotky, my máme ted foťák kaput :unamused: tak jsem Vám za fotky vděčná :slight_smile: To bylo fajné to počítání rybiček, což? :grinning: Moc děkuji oběma za krásné dopoledne, a určitě bysme se zase mohli sejít, když bydlíme tak ,,daleko" od sebe, co? :slight_smile:
4. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik baby za pekne dopoludnie :slight_smile: zajtra zasa nemam pc doma,este stale mi to nespravili,tak snad zajtra pridam aj ja foto :wink:
@moncicak.as jasne,ze sa este stretneme a v lete ani nehovorim,ked sa bude dat byt vonku cely den to bude parada,teraz nam ostavaju len OC a cukrarne :unamused:
4. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as
no jasně Danda pak počítal ještě odpoledne :grinning: nespal, tak jsme jeli podepsat smlouvu na dveře do koupelny(máme blbě otvírání dovnitř a tak se člověk nevejde k pračce, objednávali jsme si skládací dveře)a pak jsme jeli do novýho NC Harfa mrknout, pak usnul na pět minut v autě a strašil do půl osmý jak drak jeho výdrž bych chtěla mít :grinning:
@petruci6 je víc možností, ještě jak jsme říkala ten www.lefik.cz, když nebude taková zima, tak ZOO, nebo bazén, hernička v OC Letňany, nebo i centru v Palladiu je hernička.................známe jich docela dost
5. led 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manža dost vyzvídal jak jsme se měli :grinning: a prý to se teď nudit nebudete
5. led 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ten moj vyzvedal,nudit sa nebudeme :grinning: mna inak fascinuje ako si chlapi myslia,ze na MD sa "nudime" ja teda neviem kedy co skor
5. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6
no on to myslel tak, že budeme mít k sobě parťáky někam vyrážet spolu aby jsme nechodili do herniček i jinam sami dva :wink:
my v Uhříněvsi měli dost malých kamarádů tak to bylo takový fajn, že jsme jeden den byli s jednim další den s jinýma a pak když byli děcka nemocný přišlo mi najednou, že jsme sami
5. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme si lonoi koupili permici do ZOO
a když je dobrý počásko tak jsme tam 1x za týden :wink:
ZOO je super,jen je blbý pak ta cesta dom,je v busech strašně moc kočárků a jezdí málo nízkopodlažních!
ale vy asi řídíte,tak to budete mít pohodu :wink:

už se taky těším až bude teplo,to zas budeme celý dny venku :wink:

nějakou herničku by jsme třeba s váma dali ,ale jen tak do 15h,pak vyzvedáváme Kačku
nebo by jsme se mohli domluvit, a nějaký den,bych jí nedala do školky
5. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska aj my sme mali doma vela kamosov,povacsine chalanov,tak je zvyknuta :grinning: le teraz jej decka chybaju,stale byt s dospelakmi neni bohvieco :grinning:
5. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
posielam nejake foto,len kvalita je hrozna,blby fotak :unamused:
5. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
@lenerka
o permici do ZOO na jaro a léto uvažuju :sunglasses: Danda už bude od května platit :angry:
řidičák sice mám od osmnácti, ale nejezdím :sweat_smile:
5. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6
takže na kluky je zvyklá, ale Dandy se bála jak je živej, že :wink: ?
5. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska My taky asi budeme pořizovat permici do Zoo, přeci jen se to vyplatí, když tam jsme pomalu každý měsíc... :grinning: Já sice řidičák mám, i auto, ale máme letní gumy takže jsem nepojízdná.. :unamused:
5. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska tak to jsme na tom podobně
já mám řidičák od 20let a taky nejezdím :confounded:
a to máme super auto i se zimníma pneumatikama
koupila jsme si roční kupon a budu jezdit MHD

prostě nějak se bojím řídit,ale jezdila jsem
ani nevím jestli by mě ještě pomohli kondiční jízdy

takže do ZOO jedině MHD,ale je to někdy o život
cesta dom nám někdy trvá i přes hodinu :confounded:

Kačce už jsme taky koupila permici,ale za ty 300kč to je furt dobrý :wink:
ona je dost vysoká a má pěkně prořízlou pusu,takže by mě to nikdo nezbaštil,kdyby jsme kecaly,jako,že jí ještě není 3roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by nám fakt neprošlo!

takže holky první jarní den vyrážíme do ZOO
a co ta jeskyně?stále je tam ještě místo :wink:
5. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
o jeskyni dost vážně uvažuju, ale nevím jak to bude s Dandovým spaním je to docela blbá hodina, včera spal do čtyř třeba :grinning:

a do ZOO se těším až bude trošku tepleji, my jsme dost zvyklý cestovat MHD, z Uhříněvsi to vždy byly výlety na hodinu v MHD :sunglasses:

já nikdy nejezdila sama, vždy s někým vedle sebe a to párkrát, na kondiční jízdy se chystám, můj taťka mi je slibuje na jaře, předloni jsem na ně dokonce dostala peníze k narozkám, ale nějak nebyla možnost hlídání Dandy :confounded:

my dnes razíme 269 do Uhříněvsi(jo hodinka cesty v MHD) za kamarádkama a Dáda už tady huláká, že chce převlíknout

dneksa máme s manžou 11 let od seznámení, on v práci až do pondělka a včera byl pěkně nsratej z práce, tak nevím jestli se dnes vůbec ozve :angry:
6. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska mala je zvyknuta na chlapcov,ale tvojho sa bala az ked ju kopol do nohy
na to ZOO sa uz tesime,lubime zvieratka,vcera som jej bola kupit maleho plysoveho psa stekajuceho,lebo doma mame velkeho retrievera,kt sme zatial museli nechat doma a uz jej aj chyba :unamused:
6. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

no manžel mě taky chce koupit kondiční jízdy
už jsme je měla domluvený na Tupolevce u Babčáka,ale pak jsme si to nějak rozmyslela
,ale to byla asi chyba
:confounded:
chtěl 350kč za 45min.no uvidíme co na jaře

někdy je to tím busem fakt opruz,když všichni kašlou smrkaj
a rovnou malý do kočáru

6. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsme zas měli šílenou noc
malá ucpaný nos a a pořádný kašel
tak mě to nedalo a šli jsme na prosek k dr.
tak malá získala svoje první ATB,tak to nám ten nový rok pěkně začíná :cry:
má zánět průdušek

ještě,že Kačka je zatím v pohodě,ale na jak dlouho,když chodí do MŠ a pořád líbá Kristýnku
6. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde pak máme Ilču?
6. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilča lítá jak hadr na holy a v pondělí maže po 4 letech a měsíci do práce a vůbec se jí nechce a netěší se :unamused:
Však jsi to dnes viděla :wink:
Ale nějak to dopadne.......... budu mít snad zkušebku :wink: To víš, raději bych byla doma a motala si čepičky, šálky atd.... jen kdyby to někdo chtěl :sunglasses:
6. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha no mě se taky chtít do práce nebude
po 6letech
a bůh ví jestli vůbec nějakou práci seženu
sice tě chápu,že se ti nechce,ale buď ráda,že nějakou práci máš :wink:
třeba tě to nakonec bude bavit
a petr by tě do svý práce už nechtěl?

jo pěkná barva na vlasech :wink:
6. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Já právě chci dostrkat k Babčákovi manžu, páč mám v rodině řidičák jen já, tak at se chlapec taky naučí řídit :grinning: Máme ho v baráku, tak to bude mít hodně daleko :grinning: Nám se naštěstí nemoce vyhýbají, tak at je Kristý brzy v pohodě :wink:
6. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek