• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
@lenerka Luci, i ty máš super melírek, moc ti to sluší :dizzy_face: To víš, k Petrovi to nejde, tam naopak vyhodili 15 lidí a účtárna bude jedna pro cca 4 firmy a to v Litomyšli :unamused: , takže tam to stojí už za prd....
Tady to snad nebude tak zlý, protože přece jen budu znát nějaký lidi, není to daleko a nějaký kačky za to taky budou :wink: Spíš aby Terka nebyla moc marodná a znáš jí, sice tvrdí, že chápe, že už musí ve školce spát a že babička nemůže denně jezdit a vyzvedávat jí po obědě, ale až to nastane, tak si nedělám iluze, hlavně aby se moc neprajcla, víš jaký je s ní pak pořízení :frowning2: Tady ve školce už to taky paní učitelky ve školce zjistily, že když má svůj den, tak s ní moc nesvedou a je lepší si jí moc nevšímat, protože pak je to ještě horší, tak snad se to poddá. :wink:
6. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6
tak to se jí nedivím, ještě neměla na to aby mu to oplatila nebo něco řekla :wink:
to jste nechali pejska na Slovensku, a proč?
my máme dvě číči :dizzy_face:

ten Babčák to je nějaký machr v autoškole?
@lenerka tak to solnou vzdáváte? zrovna jsem se šla mrknout jaký je stav :sunglasses:
7. led 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
my včera měli výlet na celý den jeli jsme v 9 hodin 269 hodinu do Uhříněvsi, vyhlídková jízda :grinning: pak jsme byli celý den u kamarádky měli jsme výborný oběd, bábovku.....no rozmazlovala nás, domů jsme jeli metrem a přijeli v půl šestý

Danda už naštěstí říkal, že bydlíme jinde, trošku jsem se bála co na to tam bude říkat :sunglasses:
7. led 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@moncicak.as v baráku autoškolu,tak to je fakt super
tak třeba manžu donutíš si ten řidičák udělat
neznám moc chlapů co neřídí
já už vlastně neznám ani moc ženskejch co neřídí :confounded:
v rodině jsem ta strašná já a ségra
a při tom už jsme obě řídily-jsme prostě paka
a to máme obě auta v garáží se zimnína pneumatikama :grinning:

asi by nás donutilo řídit,kdyby jsme bydleli na nějaký vesnici a všude by jsme měli daleko
takhle už se naučili řídit 2kámošky
řídí z donucení,že jsou ve vesnicích :confounded:
7. led 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@komteska ne níé solnou jsme nevzdali
před 15h tam jdeme s Kačkou a synovcem
babička přijede do čako hlídat :wink:
maj to slíbený,by byli pěkně smutný,kdybych jim solnou nedopřála

7. led 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

@iloha no Terka je pěkný paličák
a ta její slovní zásoba :wink:
tak snad to ve školce bude dobrý :wink: a moc se vám nešprajcne!
Kačka byla s perníčků nadšená díky
7. led 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska už Kristýnka spala v klidu
sice usla až okolo 22h,ale neměla záchvaty kašle
takže už ATB zabrali
tak snad bude brzo fit
7. led 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenerka
tak fajn, teď jsem zahnala Dandu do pelechu,tak snad bude spát a probudí se nějak slušně aby jsme mohli za vámi vyrazit :wink:
co mu mám vzít na nohy na přezutí?
7. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenerka Tak to je fajn........ My dnes ve školce nebyly, jely jsme hnedka ráno za Hani a Kájou, aby si holky mohly ještě pohrát :wink: Přijely jsme asi před hodinou........
Tak hlavně, že Kačce perníčky chutnají :dizzy_face:
7. led 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
caute kocky,tak ja neviem co cez vikend s malou,tatinko nam isiel na SR,vrati sa az v pondelok
snad nieco vymyslim,aby nam ubehol den,aj ked teraz vonku je sama mlaka,co sa topi sneh,co jej mam dat gumaky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@komteska havina sme museli nechat doma,lebo sa nam nezmestil do auta,ked sme sem sli,on je velky a navyse mu musime dat zaviest cip a spravit EU pas,aby sme ho vobec mohli do zahranicia zobrat a netusim este ani ci nam majitel bytu dovoli sem priniest psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo nie vsetci su ustretovy v tomto aj ked je to bytovy pes,tak uvidime ako to dopadne,ale som spokojna,lebo viem,ze doma je o neho dobre postarane,je to ich milacik a spava s nasimi v spalni :grinning:
7. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6
tak to já bych se snažila vše co je potřeba udělat co nejdřív mě by se stýskalo :sunglasses: ale jasně chápu, že jste si nebyli jistý jak to vše bude a jemu se nestýská?
my máme taky taťku až do pondělka pryč v práci, dneska dorazí moje babča ještě budou vánoce :grinning: ale zítra taky nevím co budem dělat :unamused: tak kdyby se vám chtělo, můžem něco podniknout spolu :wink:
8. led 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak my včera stihli tu solnou a poznali jsme lenerku a Kačku :sunglasses:
Danda nevěděl co ho čeká, jak jsme vyrazili z baráku šílený řev, že do jeskyně nechce, že chce do Tesca :grinning: ale po chvilce utíkal jak drak až sebou sekl na ledu, tam se mu líbilo bylo tam 5 dětí, kluci a Kačka, Danda předvel vše co umí jak se vzteká, jak se pere s dětma, jak hraje že brečí(naše hérečka) :grinning: a chvíli byl i klidný a hezky si hrál, ale celkově se mu asi líbilo, já bych tam usnula kdybych mohla
8. led 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@komteska co sa tyka psa,tak vraj ked mu dam zaviest cip a ten pas do EU,tak musi byt este pol roka na SR,vraj v karantene,len to este vsetko musim pozistovat,ale hlavne musime zistit ci nam majitel bytu dovoli priniest sem psa,ked nie,tak hladat novy podnajom sa mi teda nechce,dost dlho sme hladali tento byt :unamused:
8. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6
to je teda nejdůležitější zjistit zda můžete si ho vzít do pronájmu jinak by to bylo vše zbytečné to čipování atd.
8. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ved to :unamused: len sa chceme najprv otukat,aby vedel aj majitel,ze sme seriozny a mozno po nejakom case skor dovoli ako hned na zac
8. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak jste si užily víkend dámy? :slight_smile: V tomhle počasí je to naprd, mokro, Táďa je venku hned mokrej.. :confounded:
Tak nakonec jsme si užili návštěvu, co nám přijela, a víceméně proflákali víkend...:slight_smile: Ted nám jde tatka zase na 2 dny do práce, tak máme zase s Táďou dny jen pro sebe.. :sunglasses:
@komteska Jeskyni vám závidim, my měli v pátek docela fofr, tak jsme to nestihli :frowning2:
@petruci6 Já myslim, že pokud nebude majitel(ka) blb, tak časem by Vám pejska určitě mohl(a) dovolit.. :slight_smile:
9. led 2011 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj

my tedy pronajímáme byt na proseku(patří to do letňan)2KK a oni si tam přivedli pejska ani se nás neptali jestli můžou nebo né
ten kluk je manželův kámoš a ten by mu snad povolil všechno :confounded:
naštěstí je to jen jokšírák a máme tam lino a koberec,tak se to když tak vyhodí a koupěj jinej koberec
mě spíš u nich ser...,že děsně plejtvaj vodou
nám vždycky vraceli 8tisíc a už te´d je tam nedoplatek za vodu 30tisíc :cry:
jeho slečna se 3x za den koupe chápete to?

prostě budu ráda,že se ten byt prodá
maj to tam za hubičku a maj šílený spotřeby vody tepla
prostě to není jejich byt,neumí se tam moc chovat!
10. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no my jsme o víkendu s kristýnkou byly doma
ona se léčila a na mě už to pomalu taky leze
ach jo :confounded:

Kačka nám odjela v sobotu do zelenče za sestřenicí a byla tam až do neděle
pro mě to byla pohoda
Kristýnka se bez sestřičky nudí a tak leze za mnou jak pejsek :frowning2:

manžel byl o víkendu strejdovi bourat bytový jádro
tak jsme si taťku moc neužili!

jsem ráda,že ten sníh taje a ,že je tam teplo
líp mě schne prádlo
holky taky máte tolik praček za týden?
já mám snad 5 to víte manžel fotbal hokej Kačka školka a kristýnka to její baštění
denně má čisté oblečení
10. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@komteska jsme taky rádi,že jsme vás poznali :wink:
Danda vypadá jako andílek,ale když začne řádit,je to pěkný čertík
máš co asi dělat co?
ještě,že mám holky docela klidný,já bych to asi nezvládla,takový šídlo
tě obdivuju :wink:

my jdeme zase asi v pátek do jeskyně
máme tu zas celý týden synovce Míšu
10. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenerka
taky se občas podivuju, že mě ještě neodvezli :sunglasses: ten minulý týden byl nějaký až moc divoký

my možná taky půjdeme do solný v pátek a nejspíš i kamarádka s mladší holčičkou, ale mohli by jsme spíš až od čtyř co vy?
10. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem ráda, že se oteplilo, kldině by už mohlo být jaro
dnes jsme vyrazili s kolečkem a nejezdí výtah, zpátky to byl pocuc do 9. patra, ještěže mi pán co bydlí nad námi pomohl aspoň s tím kolem, prý do 24ti hodin to opraví se snad zbláznili :angry:
ale na kole jsme obešli docela dost, byli jsme se i podívat jak bydlí Petra s Lindou :sunglasses:

v sobotu jsme tady měli odpo mojí babču, tak měl Danda ještě vánoce a včera jsme strávili sami dopo v Kice, byli jsme tam na obědě a odpo jsme tam šli s kamarádama, Danda zas celý den nespal, to bylo náročný
10. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže se vám v Kika koutku líbí?
nám jo kačka když byla drobek,tak měla ráda ty kuličky
teď tu klouzajdu je to tam docela dobrý
určitě tam vyrazíme i s kristýnkou :wink:

jak jsi mluvila o tom Lefíkovi to je v Holešovicích?
to by jsme se někdy mohli domluvit vzala bych tam nejdříve na kukandu Kačku a pak i kristýnku

no solná v pátek by šla,ale 16h je na ty divochy už pozdě
oni koukaj na koutelnou školku
a kačka bude zase ve školce,tak by asi byla hotová
zkuste to na tu 3tí :wink:
10. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo do 9týho patra bez výtahu
by mě asi hráblo
mě stačí to druhý patro s kristýnkou v náručí a musím dělat pauzy
je už dost težká

tak snad vám to brzo opraví!!!

Kačka už taky jezdí na kole má horský 16tku
jezdí už přes rok bez přídavných koleček
ale když jsme venku,tak jezdí jen s manželem.bych jí asi s tím kočárem už nedohonila
v létě jsme byli v Krkonoších a Jizerkách a najezdila spoustu kilometrů,tak má holka našlapáno,víc jak já

chceme jí pořídit pořádnou koloběžku,tu strčím pod kočárek
a touží po bruslích,tak nevím nevím

byli jste se podívat už v tom lesoparku ?je to na přelomu Letňan a Kbel
super na kolo brusle kočárek
10. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenerka to teda neni nic moc,mat takove podnajemniky :confounded: a nemuzete je vyhodit?
my sme slusny az moc :grinning: upratujem v kuse :grinning:
obcas vam popisu i cesky,aby sem si zvykla,kdyz vam to teda nevadi :slight_smile:
dnes sme sa boli prejst s malou,chcela som najst ulicu Malkovskeho,je tam Montessori sukr skolka,ale nenasla som a boli sme aj pekne daleko uz,tak vazne netusim,kam ju dam do skolky :unamused:
@monicak.as ty uz si pozerala po nejakych skolkach?
10. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petruci6 montessori je dost drahý soukromá školka :confounded:
a vchod je hned vedle státní školky Malkovského
je to dole v sídlišti mezi barákama přes velkou silnici jeLídl
vystoupíš z autobusu 186 na stanici krausova a pak už to tam najdeš nebo se poptáš místních

manžel je nechce vyhodit
to víš kámoš :angry:
10. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já doporučuji školku Malkovského a tu novou u Penny berou děti od 3let
a tam kam chodí kačka berou děti co jim je k 31.12.20114roky
10. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ale to su statne nie? my do statnej nemame sancu :frowning2:
10. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz to koukam na mape a boli sme teda tam,len som si to nevsimla :grinning:
10. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo to myslím za zaleným plotem

ano ty všechny školky co jsme ti psala jsou státní
ale jak tu nemáš trvalý pobyt,tak to bude problém!

nebo soukromá v čakovicích Sovička
10. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petruci6 Ahoj, ne, ne, ještě jsem nekoukala, ale musím už taky začít...státní zkusíme, co kdyby náhodou, abych si to jednou nevyčítala, ale pochybuju, bez trvalýho to asi neklapne :unamused: Dokonce i sponzorský dar bych jim klidně dala :grinning: Jen znát ty správný lidi... :unamused: My jsme teda taky v podnájmu, a zatim si majitel nestěžoval, první rok ted přijde vyúčtování a vodu, tak se taky děsim...ten náš drobek se koupe skoro denně..tak snad to nebudou moc velký dardy :unamused:
10. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek