• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
no u nas statni skolky nehrozi :unamused: ani trvale bydlisko,ani obcianstvo nic,koukala sem na nete a min rok prijali do Priborske 31 deti a 65 neprijali!!!
@monicak.as aj linduska sa kupe kazdy den,ale zas jej nenapoustim plnu vanu,tak to snad neni moc penez a energie platime zvlast mimo najemneho,tak snad nebude chtit jeste neco navyse :confounded:
10. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my děti každý den jen sprchujeme
kačka má exem ,tak se chudák koupat nemůže
jsme zvadavá jak to bude s plaváním v bazéně a chlorovanou vodou
exem se jí objevuje jen v zimě a trošku v létě
nemůže chudák vůbec nosit punčocháče a já udělala takový zásoby
tak snad je užije Kristýnka

10. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my pronajímáme 2KK +parkovací místo venku za hubičku a k tomu maj ještě sklep
10tisíc
a my platíme to ostatní to mě přijde na houby
teď si ten nedoplatek zaplatí a když se zvýší nájemný,tak si to budou doplácet
je to peklo :confounded:
10. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka to ste fakt moc lacny a to je zariadene? my platime najem + 3000 energie+1000parkovaci misto a internet a kablovku tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Táďa má taky exém, ale koupeme, on by to asi nedal, na vaně je snad závislý, večer už čeká svlečený u vany ,,maminko koupat" :slight_smile: To máte nájem celkem v pohodě, se ani nedivim, že se jim nechce pryč...My teda platíme 9000 se všim všudy za 3+1, ale máme to taky od známého a neplatíme mu nic navíc...jen, co se musí platit, tak jsem za to ráda :wink:
10. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petruci6 kabelovka tam je,za 300kč to mu proplácí práce
má to za hubičku,tak by se k tomu bytu měl i tak chovat
má to bez vybavení
jen vestavěný skříně a spotřebiče
my odmomtovali a vzali co se dalo,ale dost toho tam muselo zůstat
byteček můj malý,je mě líto,že jsme se museli loni odstěhovat
byl fakt na perfektním místě prosek je dobrej je tam všechno
10. led 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as kačka koupání nevyžaduje naštěstí,ale už se těší až bude teplo a půjde s manželem do bazénu do letnan
má tam ráda ten tobogán a výřivku
jsme zvědavá co nám řekne kožařka
10. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
jojooo www.lefik.cz mrkněte, je to tam fakt parádní, teď v zimě obrovský pískoviště, pro menší děti je tam nahoře hernička, kde můžou lízt po koberci

s tou třetí hodinou to bud i nu nás ťip ťop, no uvidím jestlin se domluvím ještě s tou kamarádkou, její malá taky spí tak, že nejdřív můžou někam ve čtyři

Danda nemá ještě normoš kolo, neví co se šlapkama, je líný a na všem se odráží, takže má odrážedlo Davídek, ale taky se těším až bude šlapat a budem moct jezdit na kole, v tom parku jsme ještě nebyli jen ho viděli z auta :sunglasses:

já pevně věřím, že nás vezmou do Havířovský do školky, přecejenom staví tam nový dvě třídy :sunglasses:
11. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se koupe taky každý den, ale když se napustí vana, tak se snad spotřebuje míň vody než u sprchování :sweat_smile: .....no uvidíme jaká bude spotřeba máme kotel na vodu
11. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska mate tu trvale bydlisko,mali by vas zobrat a je velmi pekna z vonku :wink:
no ja uvidim,kam pojdeme my,ale nastastie sa da prihlasit kedykolvek pocas roka,tak to budem riesit tesne pred,ked budem vediet aj kam pojdem do roboty,aby som to mala po ceste a nie od ruky
11. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 holky, měla by vám u zápisu stačit nájemní smlouva a tu máte ............,
U Terezky do školky chodí ukrajinka, nějaká asi vietnamka a ukrajinka rozhodně nemá občanství ani trvalé bydliště a školku má :wink: :wink:
11. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou podmínky pro přijetí do školek pro rok 2011/2012 :dizzy_face: http://mslitvinovska.cz/zapis.htm
11. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

s kačkou chodí do školky moldavka
a už x let bydlí v letnanech a trvalý tedy má i když jsou v tom bytě jen v podnájmu
to já bych nechtěla,aby v našem bytě bydleli nájemníci a udělali si tam trvalý pobyt!
i když když nám to neřeknou,tak budeme vědět houby :confounded:
vůbec nevím,jak se to dá ošetřit!
11. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha ilčo jak bylo v práci druhý den?a jak to máš s obědama?
podmínky přijetí do školek si každá školka určuje sama
ty jsi nám sem dala proseckou Litvínovskou :wink:
11. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska budeme muset jít až na 16h na 15h nemůžeme,když už se tam přihlásili dospěláci
aspoň se nebudeme tak honit ze školky a v klidu se u babičky nají :wink:

do toho Lefíka se domluvíme jo :wink:
11. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska tak jsme koukala na tu jeskyni,tak už zas maj volno i od těch 15h
tak stále zvažuju,kdy tedy jít :confounded:
11. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka podívejte se pořádně...jsou to .... Pravidla pro přijímání dětí do mateřských škol MČ Praha 9 pro školní rok 2011/2012 budou k nahlédnutí ve všech mateřských školách a na www.praha9.cz nejpozději dne 7. ledna 2011.

Kontakty na osm mateřských škol zřizovaných Městskou částí Praha 9
takže to platí pro všechny školky na Praze 9

11. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí to pro Vysočany, Prosek, část Střížkova, část Hrdlořez, část Hloubětína a část Libně
11. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka jinak práce nic moc
11. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha takže to se nás Letňanských netýka
nás zřizuje městská část Prahy 18 :wink:
11. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iloha jé to je škoda,že jsi v práci nespokojená
no hlavně,že práci máš
terku ve školce zatím zdravou

musíme se někdy sejít a pořádně to probrat :wink:
11. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha to je super s tymi skolkami,ale ja to budem aj tak riesit,az ked budem vediet kam pojdem do roboty,aby som mala skolku po ceste a do statnych su zapisy na jar,do sukromnych pocas celeho roka,tak mi je to tak lahsie
12. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 Známému vzali kluka do státní školky a taky neměl trvalé v Praze, tak za zkoušku to stojí :wink: Nejdřív mu prý razantně řekli, že ne a po měsící volali, že je přijatý...Jen nevím, kde je v Letnanech na školku ,,největší" a ,,nejmenší" nával...Prý ještě lze, že zaměstanavatel dá školce sponzorák, za to, že by mi vzala kluka, ale mám smůlu, můj zaměstnavatel je hroznej škrt :unamused: :grinning:
12. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
tak my jdeme zítra do solný s kamarádkou a její malou od 16ti a už je plno, v pátek musíme na velký nákup už jsme totál vyžraný :unamused:

jsem včera byla poprvý na masáži co jsem dostala poukázku a žůžo, měla jsem masáž zad a šíje s voskovým zábalem, Danda mi pak šahal na záda a očmuchával mě :grinning:
12. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska to nevadí dáme solnou jindy :wink:
kačka jde do jeskyně zítra se školkou na 10h
a my se synovcem od 15h jsme zvědavá kolik nás tam bude

jo asi v pondělí se chystáme do ZOO má být docela pěkné počasí
nepřidáte se?
12. led 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no tak to joooo, když jde se školkou, to by bylo moc 2x denně :grinning:

my byli v ZOO 25.12. :wink:
13. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 já jsem zkoušela soukromou školku poptávat (duben 2010) - tady na Proseku http://www.profamily.cz/ , když mi Terezku nevzali do státní,, bylo řečeno, že mám složit zálohu 3.000,- a zapsat se a jistý nástup do školky rok 2012 :frowning2:, jinak je prý plně obsazeno, ale pokud na září 2010 někdo odřekne, tak jsem v pořadníku............asi 10.....
Takže ti přeji hodně úspěchů a hlavně ať najdeš nějakou školku co Vás finančně nezruinuje :wink:
13. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha Cože? 2012? Tak koukám, nebude síla jen se státní, ale i se soukromou školkou :astonished: :unamused: To bude ještě sranda...Jinak Táďovi byli dnes 2 roky, ale plánujeme oslavu na příští týden, páč tenhle týden nikdo nemohl, tak to oslavíme pak :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as Tak to gratuluji............. my se chystáme na 4 roky 29.ledna.......... když jsem byla ve dvou letech u zápisu, že jako od 3 do školky, tak se mi ve školce vysmáli, že to mám zkusit za rok, že jí ani nazapíší, protože nesplní základní podmínku 3 roky v roce zápisu :slight_smile:, tak držím pěsti :wink:
ještě, že ty děcka nemají zatím moc pojem o datumech, co? :grinning:
13. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha no to neni buh vi co,ani so soukrom skolkami :unamused:

baby ako sa vola najblizsia zastavka metra? pozerala som busy,ale nic som nenasla,netusim aky bus a aka zastavka
14. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek