• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
jé království železnic to by jsme taky chtěli,ale bohužel nám to nevyšlo
počkáme až kristýnka vyroste,aby z toho taky něco měla :wink:

Ilča už tam z terkou byla
řekne vám ceny :wink: ty jsou taky parádní :confounded:
26. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé miminko :wink:
tak to bych ti přála :wink:

a ještě čarodejnici v této diskusi to je super :wink:
26. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, byly......už asi 3x............. ale ceny nic moc, dospělí 150, děti do 1metru 20, pak už 90 Kč a bacha, kase je přímo v krámě s vláčky :wink:
26. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 Tak zítra, jestli budete chtít, tak spíše dopoledne, od té 15.hodiny jsem mimo.. :slight_smile: Kdo by se přidal? :grinning:
26. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to kralovstvi zeleznic?
@moncicak.as tak mozme okolo 10.00 ked otvaraju?dame si kaficko a uvidim jak na tom bude mala,niekedy sa vypyta sama,ze chce spat inokedy je hore cely den
stretneme sa teda tam? :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka @iloha holky vy sa nepridate? :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilča už chodí do práce
teď tedy zrovna nechodí má nemocnou terezku

já bych se přidala,ale bolí mě děsně záda
a čekáme návštěvu
snad příště
díky za pozvání :wink:
26. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 Jasně, budeme tam :sunglasses: :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka navstevu vyhodte a nemusis tam robit nic,ziadny aerobic,sadnes na stolicku a das si kavu,zada nebudu protestovat :wink:

@moncicak.as ok tesime sa,este sem rano nakuknem ci sa nieco nezmenilo,lebo este nemam stale ceske cislo,co ma uz dost stve,aby sme si zavolali
26. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as tak co plati to stretko? dufam,ze uz prestane snezit :angry:
27. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 Jasně, platí :slight_smile: No, tak to pochybuju, ale co, budou z nás sněhuláci :grinning:
27. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 holky někdy příště,Terezka pořád ještě kašla a nudlá, já už jsem 14 dní doma a docela bych ráda od pondělka do práce........:slight_smile:
27. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as uz sa chystame :wink:
@iloha a kde si nakonec zohnala praci? :slight_smile:
27. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 byla to náhoda...........nejdříve mi zavolali z městského úřadu, že je jedno volné místo ve školce (27,9.) a máme-li zájem, tak nás bude kontaktovat paní ředitelka......takže jsme hned druhý den šli celá rodina do školky a 29.9. už byla ve školce......no a ten samý večer mi volala bývalá kolegyně, která se od 1. října vracela po mateřské (6let) do práce, že je možné, že tam někoho budou přijímat místo odcházející důchodkyně.....tak jsem řekla, ať vyřídí jejímu nadřízenému, kterého znám z jednoho minulého zaměstnání, že pokud je to pravda tak bych měla zájem o zkrácený úvazek.......no a on se ozval. Jenže už zapomněli říct, že za tu dobu co jsem se tam byla před 10 lety podívat a nechtěla tam nastoupit, (vypadalo to jako za komunismu a zaměstnanci tak jsou minimálně tak 10 až 20 let i déle zaměstnaní, takže není divu, něco měnit nepřichází v úvahu) se vůbec nic nezměnilo...............
No a na poloviční úvazek nepřistoupili, prý by ostatní poloviční úvazky nesli těžce že si chodím do práce třebas jeden den na 8 hodin, další na 4 a pak 2 dny nepřijdu............ nepomohl ani fakt, že bych si takto svojí práci udělala a nemuseli by za mě pracovat jiný, když je Terezka nemocná......a prý nechtějí 4 ale 6 hodin denně.......... tak jsem řekla, že je to po dlouhé době alespoň částený úvazek, není to daleko a jsou za to docela dobré peníze, tak že tu zkusím........
Ale musím říci, že fakt nevím, jestli budu schopna s tak "zkostnatělými kolegyněmi" vydržet.
27. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si to dnes užijte :dizzy_face: Snad nám to někdy vyjde a půjdeme s vámi :wink:
27. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha dakujeme bolo super,najprv sa otukavali ale nakoniec sa uz blaznili :slight_smile:
to s tou skolkou ste mali stastie :slight_smile: a pracu hlavne,ze nejaku mas,po case sa najde mozno aj nieco lepsie :wink:
27. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 no uvidíme, ono to nějak dopadne :wink:
27. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak tady je výsledek mého nočního snažení :wink:
29. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska už se pěkně zabydlujete .... :dizzy_face:
A mašinky se líbily? :slight_smile:

my byly včera po dortech byly v CVČ na karnevalu ...... :dizzy_face: Holky se pěkně odvázaly a užily si to snad všechny a zítrea po 14 dnech hurá do školky
30. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ilčo

jé to je škoda,že jsi neřekla,že je v CVČ karneval
to by Kačka šla také a ráda
dostala od disney originál šatičky princeznovský :cry:
tak příště prosím na nás myslete

dostík se ti povedl-šikulka :wink:
30. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a jak jste si užily jinak víkend?
my tedy moc pěkně hlavně v noci :confounded:
kristýnka kadila a kadila už jsme myslela,že pojedeme na pohotovost
naštěstí pila moje mlíko a čajíky
a zabrala smekta a dietka
asi čapla někde nějakýho bacila a celý víkend jsme bojovali
teď spí,tak snad bude noc klidná!
30. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha
no jasňačka, už o nich mluví, že chce jít zase byl tam potřetí :grinning:

téda karneval parádní na takový akce se taky těším :dizzy_face:
31. led 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
@komteska LUci, já na to uplně zapomněla, přišlo mi to e-mailem přímo z cvČ už na začátku ledna, já to tehdy hned zaplatila a nebýt toho že jsem to tehdy i vyzvedla (myslím lístky i pro švagrovou a Hanku) a byly tady a pamatovaly si to, tak jsme šly, jinak bych asi na to ani nevzdechla :slight_smile:
Tak příště ..........za rok :slight_smile:
Jinak budena střížkově někde masopustní rej, dnes jsem to zahledla po cestě ze školky někde na lampě , tak pokud to ještě objevím, dám vědět
31. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes ve školce obrovské překvapení............... naše trída a třída berušek, tma, tmoucí, a na dveřích napsáno že 3 děti od nás z kuřátek jsou v kočičkách, samozřejmě bez naší lásky Honzíka Čepeláky, šly jsme do KOčiček a tam jen paní učitelka (bylo 7.15 ), tak jsem jí přinesla z její třídy pytel a sandále a dozvěděla se , že tak to bude celý týden, prootže jsou nemocné paní učitelky a kuchařky a příští týden též, protože jsou zase jarní prázdniny a aby toho nebylo málo tak k obědu byly fazole ... A při vyzvedávání mi paní učitelka z kočiček oznámila, že nic vůbec nejedla, ale prý má čertíka v hlavě, ale že se nemám bát, že to se dá zkrotit a nakonec je to prý hodná holka a dokonce po hodině na lehátku usnula, spala cca asi 30 minut.......... pak vstávaly :frowning2: takže večer zase nebude vědět kdy jít spát a hlavně ráno jí to bude chybět, takže jak bude unavená, tak se jí zase něco čapne a budu rychle doma............. já nevím, že jsou ty učitelky tak zabedněné a nutěj je za každou cenu ležet a ležet (hodinu a půl) :wink:
31. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, kdo půjde pátek či víkend do jeskyně? Peti, s Tebou a Linduškou počítáme, jen domuvit kdy... :slight_smile: Nejvíce volných míst je sobota a neděle kolem 11.hodiny... :slight_smile: Tak co, kdy? A kdo se přidá? :slight_smile:
2. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nechcete něco podniknout zítra?
ještě nevíme co budem dělat o víkendu, zas máme taťku v práci
3. únor 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem pracovala celé tři dny........ Včera v noci začala Terezka zvracet, a pokračovala ráno, teď se přidal ještě totál vodnatý průjem, ale zatím nemá teplotu :frowning2:
tak jsem lustrovala na netu a prý řádí střevní chřipka .....tak bacha
Česko zasáhla epidemie střevní chřipky. Nemocí zatím nejvíce trpí obyvatelé Zlínského a Středočeského kraje, kde je průjmy a zvracením postižený každý desátý člověk.Odborníci však očekávají její rozšíření po celé zemi.
Podle informací odborníků se epidemie oproti loňskému roku rozšířila dvojnásobně, jedním z důvodů je i dlouhá zima. Nemoc, kterou způsobuje zákeřný vir, je velmi nakažlivá a zasahuje všechny vrstvy obyvatel bez rozdílu věku.
Lékaři doporučují, aby lidé při potížích drželi dietu a pili neslazené nápoje. Pokud obtíže nezmizí, je třeba navštívit odborníka.
Příčinnou střevní chřipky jsou buď bakterie, nebo viry, které způsobí infekci v žaludku nebo ve střevech. Zdrojem nákazy může být zkažené jídlo, nedodržování hygienických návyků či přenos bakterií a virů chřipky vzduchem od nakaženého na zdravého člověka.
3. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek