• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
@lenerka Ahoj, já Tedíka ani nepřihlašovala, 3 roky mu budou až v lednu 2012 a navíc jsme v podnájmu, a to by mi ho určo nevzali...tak uvidíme, co bude :slight_smile: Manža má zatim dobrou práci, tak to zatim řešit nemusim..
31. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
jasný tak to se máš
nás asi taťka taky bude živit :wink:
a jak se jinak máte?
co plánujete dneska na dětský den?
Kačka je do 12h ve školce a pak jedeme od 14h k Bille je tam do 18h venku program pro děti
tak se vyřáděj :wink:
snad vyjde i počásko
1. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka U nás to neni tak, že by nás taťka uživil sám :grinning: Jen dělá až od 16:00, tak já budu chodit do práce od rána tak do 14:30, a doma se jen pozdravíme a vyměníme :slight_smile: Teda, uvidim, až po 8.6. řeknu víc :grinning: :grinning: :grinning: Já přemýšlela, kde tu co je na P9, kam by se dalo jet...vim, že je něco v Globusu, ale jinak nevim :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no jinak bude chodit do Poupat......ale jiná šance není je to nejlevnější v okolí, i tak pvyplázneme za měsíc 8800 na školku :unamused: hlídání babičky by neřešilo to, že už nutně potřebuje kolektiv dětí a navíc obě ještě pracují

my uvidíme kam se vrtneme dneska až se vyspí :wink:
1. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska
no a jak to v těch Poupatech probíhalo?
kdy jste šli k zápisu?
A měli tam pro něho ještě místo jo?
Já vím,že to dost ty maminky využívají,ale já myslela,že za měsíc do 7tisíc
ale 8800kč to už je dost
v tom jsou i svačiny pití i obědy?
napiš nějaké info-díky
2. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no včera si to kačka u tý Billy užila
už jsme tam byly ve 14h,takže jsme všechny razítka atrakce zvládly bez front
a dostala pěkný dárek-stříkací vodné pistol :grinning:
plno bombony lízátek....atd.
a pěkně jí paní namalovala na obličej obrázek,ale vystála jsme jí tam 1h frontu :frowning2:
ale stálo to za to

snad si to i vaše děti užily
2. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
jé mít pracovní dobu do 14 30h
to by bylo úžasné
ale já dělala na poště a tam taková pracovní doba fakt nehrozí
ranní odpolední celý dny soboty hnus
tak se úplně děsím co bude

co je 8.6.???že by miminko? :grinning:
2. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no byli jsme na zápisu v Poupatech hned ten první den co byl zápis, sešlo se tam dost maminek i dětí, ale většina mladších jak Danda, takže na třeba dva tři dny v týdnu na dopoledne, na celodenní docházku tam tolik dětí nebylo a místo by tak mělo být pro všechny

ta cena je včetně svačiny-oběda-svačiny, tu cenu jak mají na netu je bez jídla, ale je tam možnost vlastní stravy, že to tam ohřejí, ale už vidím jak vařím obědy večer a ještě makám v práci :grinning: k pití jim dávají vodu nebo šťávu
2. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka
no ještě k těm Poupatům, zapisovali si tam jak by kdo chodil s tím, že my čekáme jak dopadne odvolání do státní školky, jinak musíme do konce června přinýst vyplňenou přihlášku s potvrzením od doktorky a zaplatit si jednu permici
2. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera u Billy si to Danda užil, u Upíra se chechtal jak drak, pak se mu líbila ta mašinka z dětí, úkoly splnil jen tři, ta dlouhatánská fronta se mu nechtěla stát, ale i tak dostal dobrůtky, na skákací hrad se taky dostal i když byl dvakrát odstrčen, že nečeká frontu a když konečně mohl, tak řval a neskákal :grinning: králíčči skákající přes překážky měli taky úspěch
2. čer 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Jj, jdu na gyndu, bud mi potvrdí, nebo vyvrátí druhé mimi :slight_smile: Jsme dnes byli na chvilku na dětským dnu vzadu u pošty, byl jste taky někdo? byli tam Maxim Turbulence...jen malýho tyhle davový akce moc neberou, tak jsme po chvíli šli dom :slight_smile:
3. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
dneska to moc pro děti nebylo
až zítra v 11h do 18h
docela bohatý program,možná,že tam kačku s manželem pošlu
my jedeme zítra na dětský den na fotbalový hřiště do veleně :wink:
už se těšíme
loni to tam bylo super

tak to budeme držet palečky s miminkem,aby vám to vyšlo :wink:
3. čer 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@komteska
no my tam právě dorazily na 14h
a užily jsme si to bez front
i všechny razítka jsme získaly
kačka byla nadšená
kristýnka je na to ještě malá,hlídala babička
ale příští rok to bude akce už pro obě :wink: už se těším až je budu hlídat
3. čer 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Já si říkala, že ty pivka a klobásy neni nic moc záživnýho pro děcka, díky za info :grinning:
3. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
no pívo a klobásy tedy fakt pro naše děti není :grinning:
nechtějí ani párky ani buřty,já jsem ráda

byli jste dneska na tom dětském dni v letnanech?
ségra tam byla s malým cca 2,5h a nic moc
loni byl prej program bohatší i ceny
my si to užili v tý veleni :wink:
4. čer 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
tak jak jsi dopadla?
bude miminko?
8. čer 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Na UTZ nic neviděla, vzala mi krev a v pátek se prý uvidí..:slight_smile: Tak zas a opět čekám zda jsem těhu, nebo se mi jen zbláznilo tělo :grinning:
8. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as
tak budeme držet zas palečky
a chtěla by jsi další mimčo?třeba dvojčátka né? :grinning:
9. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Víš jak, srdce by chtělo a hned bych začala pracovat na vážno, když by to ted nevyšlo (testy mi slábnou, takže odhaduju, že těhu nejsem..), ale rozum mi říká, že je leší ještě počkat...páč ted sháníme podnájme a do svýho se ještě nechytáme :frowning2: Mimochodem, nevíte někdo o podnájmu 3kk nebo 3+1 na P9? :slight_smile: ALe uvidim další měsíc, ted antinu neberu a manža počítal s tim, že jsem těhu, tak hurá sexovat naplno, tak jestli to nedostanu, tak vim o co go :grinning:
9. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak se máte maminy? To je počasí poslední dny, co? :unamused:
21. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, náhodou jsem narazila na tuhle diskusi :o) Nedávno jsem se přistěhovala na Prosek a scháním někoho na prochajdy - samotnou mně to děsně nebaví :oD :oD
3. črc 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701
Ahoj,tak to sme natom podobne,my sme sa pred pár mesiacmi presťahovali na Letňany,teda do Třeboradic,máme 2,5 mesačného medvídka :slight_smile: a tiež tu nikoho nepoznám :slight_smile:
5. črc 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka Ahoj Luci, tak už jste zpět? My začínáme s přípravou na balení a hurá ve středu :dizzy_face:
jak jste se měli a co ta Kristýnka? Byla nakonec v pohodě?
10. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, koukám, že na fórum vás teď moc nechodí, ale přesto se zeptám. Jsem taky z Proseka a potřebuji dořešit velký rest, zaregistrovat naše očekávané miminko u dětské doktory. Nejraději bychom chodili do Polikliniky Prosek, máme to blízko. Pokud tam některá s dětmi chodíte, mohly byste poradit, ke komu jít a ke komu naopak ne? Jedno doporučení mám, ale bohužel paní doktorka Haaseová už nás vzít nemůže. A u dalších doktorů váhám. Budu ráda za každý tip (tady nebo i do IP). Moc děkuji.
18. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil : my máme http://www.detskalekarka.org/ a jme s paní Dr spokojení, mladá příjemná a velmi šikovná lékařka. Zatím si nemohu stěžovat a to jsme lékařku měnili a jsem ráda, že jsem tak učinila! Je sice z vysočan, ale z proseka to taky není daleko, busem.
18. črc 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 Ahojky, já taky bydlím na Proseku a drandím v parku většinou sama. Mám skoro roční mimčo.
26. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoms tak můžeme někdy na kafe, budu ráda :o)
26. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 určitě. My teď razíme ven, tak se pak domluvíme
26. črc 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil my máme tuto, znám ji již 20 let a jsem spokojena, je velmi pečlivá http://www.jarmilakavanova.cz/
1. srp 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak máme po prázdninách
tak snad se tu zas diskuze rozjede a konečně uděláme nějaký ten sraz co?

Ilčo a co vy a školka?
my jsme ještě do neděle v Jižních čechách na kolách
je nám tu dobře
za chvíli odcházíme na večeři-na ovocné knedlíky :grinning:
2. zář 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek