• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
MY jsme ze střížkovský,přímo mezi Duem a Lunou :wink:
20. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka - tak já jedu v pátek nakoupit do dm drogérky, tak ti to můžu hodit - jestli budeš mít čas.
20. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucylu: tak se neboj...a zajeď se mrknout...venku je sezení u té picerie Pavaon a "nástěnky" s programem toho centra :wink:. Jsou tam kroužky pro děti...cvičení atd :wink: My tam chodíme s maminama na obídky s kočárkama :wink:

My bydlíme naproti základce Novodvorská :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zuu, prosimte, jak se to presne jmenuje a nema to webovky?
20. kvě 2008 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
zuu no já tam chodim na stelu..teda než sme se začly scházet tady tak sem tam chodila v těch vedrech sama :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno všem? to všechny ještě spíte? :grinning: my zas řádíme od 5ti..fakt sranda..tak se mějte při tom krásnym slunečnym dni :grinning: :sunglasses:
21. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, bydlím nedaleko a do tohoto centra jsem chodila cvičit, tak vám sem dávám odkaz www.cvcpraha9.cz. Hezký den všem.
21. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
silrej...díky..už sem si tam našla cvičení bo mám problémy s hlídáním tak toho využiju a ev tam na chvíli šoupnu...díkes..jo ty si tam chodila cvičit co? jen abys mi dla popř.radu na co jít a na co ne
21. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry ranko, my vstavali opet ve 3:50!, myslela sem, ze toho po vcerejsku mladej bude mit dost, ale ono ne :frowning2:
jinak nas neska ceka opravdu vybornej den, pac jdeme na ockovani a pak hnedka na bulovku na pneomologii, to je zase den, panecku :confounded:

sirej, diky za odkaz :slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucylu, já tam chodila na pilates a byla jsem spokojená, jen v zimě je tam dost nepříjemné, že na podlaze bylo jen lino a tak zem byla dost studená, ale při cvičení se zahřeješ! :slight_smile: Chystám se tam zase začít chodit po porodu, přeci jen to mám kousek od domu a teď když tam i hlídají děti, tak to bude fajn... :slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,tak my pokračujem s teplotou a navíéc do ní musím mlíko téměř našroubovat :frowning2:
Tak to se někdy půjdu mrknout,akorát škoda,že je to cvičení pro děti až od 2 let :unamused:
21. kvě 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkazdenek - taky dobrý... to nebude moct chtít jíst...držím palce
21. kvě 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
amj,jako zeleninka ano,ovoce ano,kaše ano ale mlíko prostě nechce :frowning2:
21. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čus holky

no já na to centrum voného času koukám
a jako Lucyla jsem se tam sama neodvážila
na to cvíčo od 2let s dětma bych chodila kdo se ke mě přidá????
a když se tam dá sedět venku to by jsme tam mohly zajít na další srazík co???

Zuuu no to by bylo super kdyby jsi přivedla na srazík další maminky s prckama
a je tam nějaký drobek stějně starý jako Kačí a Kubík?To jako přes rok a půl
21. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo maruško včera jsi na srazíku zapoměla Kubíkovou lžičku
tak jsme ti jí vzaly máš ji u mě
na dalším setkání ti jí dáme
21. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leni to Klaudinka má tedy reakce na to očkováni :frowning2:
to kačka neměla
baštila všechno a teploty měla až při třetí hexa
neboj to bude dobrý a zase bude plít mlíko
no snad nebude jako kačka co UM odmítá
ale v tu dobu jsem ještě hoodně kojila
a co naušničky?plakala?a jaký máte kamínek my měli s modrým kamínkem bohužel za nás neměla moc velký výběr
21. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Amj

a v kolik budeš na Proseku v DM?
dopoledne bych se stavila pak už jedeme na chatu na celý víkend
Kačka vstává po 6h,ale než se vyhrabeme ven tak po 9h
tak napiš do IP pa
21. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky kde vás mám?
to všechny spíte po obědě s dětma????
tak já jdu taky spát nebo uklízet se mi moc nechce
večer mě tam zase manžel nepustí si s váma ani pokecat ach jo
21. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkazdenek - tak ji to nenut, třeba ji to nejede s tou teplotou... ona si vezme, až bude chtít...
lenerka - tak můžem i dneska odpoledne... mě to neva kdy. není podmínka že pátek. u sebe nasednu na metro a dojedu. ven půjdem tak za 1,5hod
21. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka,sme neměli na výběr,nejdřív to vypadalo,že nám je vůbec nedaj,jelikož měly poslední a na to už měly objednaný mimi, ale pak si všimly,že my byly objednaný taky a jsme starší takže má z bílim kamínkem,ale beztak to má jen na 6 týdnů pak bude mít zlatý :frowning2:
21. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ted to nejak s těma naušnicema nechápu...
21. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
amj

my ti to pak s těma naušničkama vysvětlíme :slight_smile:
bohužel dneska už jsem něco měla
takže co v ten pátek?nebo to necháme až na srazík???
21. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
pátek ok. v kolik?
21. kvě 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyy, tak jsme neska doktory zvladli v pohodce, kubes sice rval, jakmile se ho mudra dotkla, ale jinak dobry a sem rada, ze to mame za sebou!!

jinak jsme mu s manzou nasli na hlave asi kliiste :-/ nejak jsme nebyli ani jeden schopnej poznat, esi je to kliste bo jenom nejakej stroupek, tak jsme to proste vytocili, tak snad to bude v pohode....celkem plasim, ale to vite, nase prvni kliste :grinning:
21. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
marie - kde jste vzali klíště???? no to mi neřikej - to ji jdu hned prohlídnout :astonished:
21. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš klíště,ještě že nelezeme :unamused:
Amj,no ty naušničky jsou nastřelovací tzn že je tam dr vlastně střelí pistolí na vyznačené místo na lalůčku,ty naušničky se tam pak musí njákou dobu nechat(navíc jsou kvalitní z chirurgické ocely takže nealergení) a pak se můžou teprve dát zlatý naušničky ,který předtím naložíš do lihu :wink:
21. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
amj, no ja ti nevim, ale o vikendiku jsme docela radili u tchanu na zahrade a byli jsme i v lese...netusim, fakt
tak ale at to bylo kliste bo ne, hlavne, ze to je venku :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkazdenek - ahaaa, nám to klasicky píchali. jsem nevěděla, že to u doktora nastřelujou...hmmmmm
marie - no tak to je hustý, my jedem na pár dní ke kámošce do lesů a kapradí, už se vidim, jak na ní jak je tmavší pod lupou hledám něj. breberku :confounded: a co na ní - ale co na tatínkovi???? to je bez šance :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
amj :grinning: ty si trdlo, ale je fakt, ze to asi nenajdete...od kad je manzel?..mozna, ze uz jste to tu probirali, sem si nevsimla
22. kvě 2008 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
marie - si dělám legraci ne :grinning: z afriky - guinea. já nevim jestli jsem to sem psala, nebo ne... :astonished:
ale je fakt, že když je třeba špinavá, z venku z písku, že to není tolik vidět :slight_smile: až ve vodě :slight_smile: zas je luxusně vidět bílej lipánek - nebo tak něco :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek