• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
ahoj holky

přistěhovala jsem e do Bohnic a chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohli doporučit nějaké dobré mateřské centrum třeba na proseku, děkuji moc
28. pro 2011 v 01:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha není vůbec zač. A prosímtě tebe opravdu vyhodili za to, žes zůstala s malou v nemoci doma? To přece nemůžou ne? Taky se mně na pohovorech vždy ptali co v případě nemoci dítěte a zdůrazňovali, že "na nějaké paragrafy se u nich nehraje", tak jsem vždy říkala, že bych si to zařídila tak, abych mohla chodit do práce i v případě nemoci, ale ve skutečnosti bych prostě na ten paragraf šla, protože prostě nikoho na hlídání nemám, snažila bych se nějak prostřídat s manželem, pokud by to zrovna šlo, ale určitě alespoň pár dní bych doma zůstat musela, tak mně zajímá, jestli by mně za to pak teda opravdu mohli vyhodit. Jak si to obhájili?
29. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ahoj,
tak já na Praze 8 vím jen o dětských klubech provozovaných naší městskou částí, jsou to dětské kluby Osmík v Bohnicích a Karlík v Karlíně. Info na www.detskekluby.cz
29. pro 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii no za každou nemoc se prodlužuje zkušební doba, takže jsem nastoupila 10.ledna a ona 17. onemocněla, byla doma 14 dní (deset praconvích), pak byla skoro tři týdny ve školce a zase 10 prac. dní nemocná ..... a když jsem si už myslela že zkušebka vypršela a Terezka znovu onemocněla, ale tentokráte dostala za sebou dvoje antibiotika protože jí první nezabraly a přišla jsem do práce po třech týdnech, tak si mě na konci pracovní doby pan manažer zavolal, že jsem dokázala nemožné a 3 měsíční zkušební dobu ještě neukončila (bylo 13.6.) a že to tak nejde a prý nashledanou..................... nebyla jsem na to vůbec připravená a protože je to pan "manažer" tak jsem se nehádala................ vyšlo mu to na den ....
29. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii děkuji ty jsi z bohnic? a ještě příjmení stejné jak já za svobodna :slight_smile:
29. pro 2011 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 jojo z Bohnic, bydlíme u Odry... :slight_smile:
30. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iloha tak to je hnus, fakt :unamused: Ale jako důvod to uvést nemohli ne, alespoň ne oficiálně?
30. pro 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii my taky :grinning:
30. pro 2011 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii ne , jen ve zkušení době dohodou :frowning2:
31. pro 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 taky u Odry? :grinning:
2. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii jj taky...jinak Bohnice hezká část, v létě tu musí být hezky, ale ten bordel všude....kolem paneláků, v parčíkách, prostě všude...papírky, miliony vajglů, krabičky od cigaret, láhve, nějaké hadry, fakt děs, to jsem ještě neviděla :frowning2: je škoda, že si to tu lidi neudržují
2. led 2012 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri, máš pravdu a úplně nejhorší jsou ty psí bobky všude :unamused: Ale zažila jsem teda i horší městské části... Krásně je v Botanické zahradě,tam je to udržované, můžeš se klidně s malým vyvalit na trávník bez obav, že se do "něčeho" namočíte....jestli tu máte trvalé bydliště, můžeš si v Botanické zahradě zažádat o roční permanentku zdarma...
Odkud jste se přistěhovali?
3. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii nemáme trvalé bydliště, já pocházím z Moravy, žiji tu 7 let a bydleli jsme v Malešicích.... nebo stačí trvalé v Praze, to manžel má, ale na Pze2.?? Tam se chystáme okouknout to zítra
4. led 2012 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, já zdravím z Kobylis. Teda úplně mě mrazí, když čtu v diskuzi výše o pohovorech. Sama jsem ve svojí práci měla na starosti vybírání zaměstnanců a nikdy jsem se na to nezeptala. Ikdyž teda můj šéf vždycky říkal, že matky nechce. No a podle toho se taky zachoval ke mně, takže se nemám kam vracet. Ale to je jedno. Zatím to vidím tak, že místo mateřské do cv napíšu osvč, živnosťák mám, něco málo dělám, takže se mateřskou chlubit nebudu. A na otázku "a co vaše rodina" je jediná správná odpověď "děkuji, v pořádku a vaše?" No ale uvidíme, jak mi bude, až budu hledat práci. Zatím máme času snad dost.
4. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 nene nestačí, musí to být na Praze 8 a mají na to nárok jen některé ulice, prostě takový nejbližší okruh okolo Botanické zahrady. Nicméně ta roční permice není drahá.
5. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Není na Proseku nebo někde poblíž mateřské centrum (herna) kam bych mohla občas s Nikčou zajít?
6. led 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoms ahoj :slight_smile:
Na Proseku nevím. Znám dětské kluby Osmík a Karlík v Bohnicích a Karlíně a pak je ještě Kulich někde v Libni:
http://www.os-kulich.org/
9. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shariii ale osmík, tam není herna ne?
9. led 2012 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 herna tam je, teda spíš hernička, je to tam dost prťavé.
10. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidáváme se k vám do Proseka - k těm mladším dětem, Madlence je 5 měsíců. Připojí se k nám fajn maminka na procházky a hraní si? :slight_smile: Martina
16. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, začínám pomaličku hledat dětského zubaře, můžete mi prosím doporučit, kam chodit (nebo i kam určitě nechodit, klidně do IP :wink:). Nejraději bychom proseckou polikliniku nebo někde blízko. Děkuju.
13. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasil, tak dětský jse na Prsoecké poliklinice pouze jeden, a tam se dostat tj. zázrak...dokonce i pro dospělé jsou všichni plní, ale za zeptání člověk nic nedá, třeba se místečko uvolní...takže jediná cesta jak mít pro dítě zubaře pro mě byla zeptat se svého a ten mi je vzal, i když je plné. Rodinné příslušníky takhle můžou vzít, tak jsem snad trošku pomohla :slight_smile: .
16. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegina Že je zubař problém, to vím, proto to řeším docela s předstihem. Ta jediná zubní je Hoferová? Ta má děti vyloženě v poznámce na webu polikliniky, ale jestli je za mák pravdy na referencích na znamylekar, tak tam bych dítě nedala. Myslela jsem, že děti dělá víc zubařů.
17. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil, ahojky:slight_smile: Neni to sice na Proseku, ale specializuji se vylozene na deti: www.pekarek.eu
17. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky hodně dlouho scháněli zubaře, zadařilo se až když v Bohnicích otevřeli novou zubní kliniku Odusmedica. Teď nedávno si otevřeli další novou ordinaci v poliklinice Mazurská a je tam napsáno, že přijímají nové pacienty i děti.
http://www tecka hodnizubari.cz/kontakt.html
17. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem". Důvod: “Název firmy je v pořádku, link na firmu ne. Bohužel, i když záměr byl pomoci, odkazy na firmy nejsou povolené.”
hlasil, tak já jen vím, že je tam dávala švagrová, já jsem se před třemi léty ptala,taky s předstihem zda nás vezmou, tak říkala, že berou děti hlavně z Proseka, ale ať za rok zkusím...pak jsem měla kluka rok u zubařky tady v Letňanech, a ta aniž by dala něco vědět si šla na důchod...takže mám teď obě děti u svého zubaře...nejsem pojízdná autem, tak jsem po Praze dětského nehladala a s tím mým co se týče profesionality je úžasný...akorát s ním člověk nepokecá :slight_smile: . No takže by to ta Hoferová mohla být, nikdy jsem se na jméno nedívala, ale vyloženě dětská je tam jen jedna...a pokud má špatné hodnocení, tak tj. smutné, když tam nemá konkurenci :unamused:
22. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidáváme se k vám do Proseka i když jsem z Černého Mostu -Mám dvě děti 2 a 4 roky. Připojí se k nám fajn maminka na procházky a hraní si?
13. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
originální české oblečení pro děti http://www.pruhovanazaba.cz/
21. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chtěla jsem se zeptat. Už jste byly v tom novém mateřském centru Letnice?
16. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirna
Ahoj,ešte som tam nebola ale chystám sa do herničky tento týžden,zrejme vo štvrtok alebo v piatok,dám potom vediet :slight_smile:
Vonku je škaredé počasie,tak hernička je nato stvorená :slight_smile:
27. lis 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek