Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
bell2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaraalucka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bell2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
libuskav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mishah
4. led 2013
@libuskav Ahoj, my bydlíme v Letňanech 🙂 Do školky budete potřebovat trvalý pobyt, ale pokud máte kupní smlouvu, stačí s ní zajít na úřad (+ možná ještě chtěli výpis z KN, už si to přesně nevybavuju..)Předškoláka ti ale musí vzít i v září,jinak zápisy jsou v dubnu 😉
libuskav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mishah
6. led 2013
@libuskav jinak ten poslední rok už není povinný,jak tomu bylo dříve, je tady i přípravná třída na ZŠ Rychnovská (0.ročník) 😉 Jinak např. u nás ve školce jsou třídy věkový mix.
jajicekk
3. lis 2013
Ahoj, bydlíme na Ládví a ráda bych poznala nějakou maminku v okolí. Mám dceru 20 měsíců
pav86
3. lis 2013
Ahojky někdo s ročním rošťákem z Letňan? 🙂
monad
4. lis 2013
MAMNKY A NĚKDO z Proseka?? teď je celkem zima to je taky na prd...😞
komteska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ellenie
27. led 2014
Ahojte maminky, chci se zeptat jak je to se skolkama v Letnanech. Mala bude mit v cervenci 3 roky, mam vubec nejakou sanci, ze mi ji od zari vemou do skolky? diky
tegina
27. led 2014
Ahojky,
já bych řekla skoro nulovou. Nám bylo minulý rok 1.června 3 roky a nedostali jsme se. Navíc měl ve školce staršího bráchu a dělám 13 let ve školství :-o .Sice bude asi o 50 míst více, ale to bylo i loni. Děti se seřadí dle věku a udělá se čára...minulý rok vzali poslední dítě narozené leden 2010. Během odvolání a odstupů děti se to drobet posunulo cca na květen 2010. Takže odsud začíná čára, plus musíš počít lidi v nových zástavbách co budou mít starší děti...
Je mi líto, že jsem nemohla napsat nic radostnějšího..
komteska
3. únor 2014
ahoj Letňanský maminky, příští sobotu jdeme na burzu oblečení, nechcete jít taky někdo?
winterska
5. únor 2014
@komteska ahoj, předpokládám že myslíš tuto sobotu, co bude 🙂. Prosím a v jakých místech se ta burza bude konat? děkuji 🙂
ducik
12. říj 2014
jsou tu nějaké mamky z proseka ? potřebovali bychom tip, kam na Proseku s několika třičtvrtě ročním prcky . děkuji
z_kopretinka
10. únor 2015
Ahoj, mám 5 měsíční holčičku a jsem v Letňanech. Občas bych brala společnost při vycházce s kočárkem. Není tu nějaká maminka co by se přidala?
hroudicka1
10. únor 2015
@komteska Ahojky, kde se bude ta burza konat prosím a v kolik? díky
hroudicka1
10. únor 2015
@komteska jsem si nevšimla toho datumu, tak nic 🙂
komteska
11. únor 2015
@hroudicka1 to bylo minulý rok 🙂
Ale mohu doporučit pře sz jestli chceš?
ilona87
28. únor 2016
@lenerka ahoj, jake to bylo v penzionu kaitanka?
ilona87
1. bře 2016
@lenerka ahoj, sice je to dýl, co jste tam byli, ale jaké to bylo v penzionu Kapitánka? děkuji
radkablazkova
27. bře 2016
Ahoj i já bych chtěla se svojí 6m holčičkou najít někoho na prochazky a další . Budeme se na vás těšit s mojí Izabelkou
melissaa
6. dub 2016
Ahoj, jmenuji se Marťa (2😎, mám chlapečka, který bude mít 25.4. tři měsíce, budu ráda, když se najde maminka na společné procházky s kočárkem po Letňanech a okolí.
martvokr
11. dub 2016
@melissaa Ahoj, jestli je to ještě aktuální, tak se ráda přidám. Nevím ale jak stará je tato diskuze 🙂 Já mám měsíční holčičku. Martina (30), Letňany.
melissaa
11. dub 2016
@martvokr ahojky, psala jsem nedávno (6.4.), jestli budeš chtít můžeme někdy vyrazit na procházku.
Marťa
martvokr
13. dub 2016
@melissaa poslala jsem ti zpravu 🙂
martvokr
17. dub 2016
Prikladam odkaz na skupinu maminek https://www.facebook.com/groups/1561704424160302/
lenkas1982
26. dub 2016
Ahoj holky, bydlím v Letňanech a ráda bych tu zkusila najít parťačku na procházky s kočárem či jiné akce a pro svou 5 měsíční dceru časem kamarádku nebo kamaráda podobného věku. Jezdí nás tu spousta, ale venku se do řeči běžně s lidmi nedávám. 🙂 Je mi 33, jsem normální holka, přátelská a rozumná, řekla bych. 🙂 Budu se těšit na případnou odezvu.
melissaa
26. dub 2016
@lenkas1982 ahoj Leni, taky bydlím v Letňanech, jmenuji se Marťa, v létě budu mít 29, mám 3 měsíčního chlapečka. Jestli jsi na facebooku, tak pokud budeš chtít můžeš se přidat do skupinky maminek, jsou tam maminky z Letňan, Proseku, Vysočan a dalších částí v okolí. Skupinka byla založena nedávno, minulý týden byl sraz a tento týden je zase sraz zítra v 15h.

Začni psát odpověď...

Odešli