• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
27. lis 2012 ve 20:54 • bell2
@libuskav Ahoj, my bydlíme v Letňanech :slight_smile: Do školky budete potřebovat trvalý pobyt, ale pokud máte kupní smlouvu, stačí s ní zajít na úřad (+ možná ještě chtěli výpis z KN, už si to přesně nevybavuju..)Předškoláka ti ale musí vzít i v září,jinak zápisy jsou v dubnu :wink:
4. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libuskav jinak ten poslední rok už není povinný,jak tomu bylo dříve, je tady i přípravná třída na ZŠ Rychnovská (0.ročník) :wink: Jinak např. u nás ve školce jsou třídy věkový mix.
6. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlíme na Ládví a ráda bych poznala nějakou maminku v okolí. Mám dceru 20 měsíců
3. lis 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky někdo s ročním rošťákem z Letňan? :slight_smile:
4. lis 2013 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAMNKY A NĚKDO z Proseka?? teď je celkem zima to je taky na prd...:frowning2:
4. lis 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. led 2014 ve 12:33 • komteska
Ahojte maminky, chci se zeptat jak je to se skolkama v Letnanech. Mala bude mit v cervenci 3 roky, mam vubec nejakou sanci, ze mi ji od zari vemou do skolky? diky
27. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já bych řekla skoro nulovou. Nám bylo minulý rok 1.června 3 roky a nedostali jsme se. Navíc měl ve školce staršího bráchu a dělám 13 let ve školství :astonished: .Sice bude asi o 50 míst více, ale to bylo i loni. Děti se seřadí dle věku a udělá se čára...minulý rok vzali poslední dítě narozené leden 2010. Během odvolání a odstupů děti se to drobet posunulo cca na květen 2010. Takže odsud začíná čára, plus musíš počít lidi v nových zástavbách co budou mít starší děti...
Je mi líto, že jsem nemohla napsat nic radostnějšího..
27. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Letňanský maminky, příští sobotu jdeme na burzu oblečení, nechcete jít taky někdo?
3. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska ahoj, předpokládám že myslíš tuto sobotu, co bude :slight_smile:. Prosím a v jakých místech se ta burza bude konat? děkuji :slight_smile:
5. únor 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tu nějaké mamky z proseka ? potřebovali bychom tip, kam na Proseku s několika třičtvrtě ročním prcky . děkuji
13. říj 2014 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám 5 měsíční holčičku a jsem v Letňanech. Občas bych brala společnost při vycházce s kočárkem. Není tu nějaká maminka co by se přidala?
10. únor 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska Ahojky, kde se bude ta burza konat prosím a v kolik? díky
10. únor 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komteska jsem si nevšimla toho datumu, tak nic :slight_smile:
10. únor 2015 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hroudicka1 to bylo minulý rok :slight_smile:
Ale mohu doporučit pře sz jestli chceš?
11. únor 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka ahoj, jake to bylo v penzionu kaitanka?
28. únor 2016 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenerka ahoj, sice je to dýl, co jste tam byli, ale jaké to bylo v penzionu Kapitánka? děkuji
1. bře 2016 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj i já bych chtěla se svojí 6m holčičkou najít někoho na prochazky a další . Budeme se na vás těšit s mojí Izabelkou
27. bře 2016 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jmenuji se Marťa (28), mám chlapečka, který bude mít 25.4. tři měsíce, budu ráda, když se najde maminka na společné procházky s kočárkem po Letňanech a okolí.
6. dub 2016 ve 13:32  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melissaa Ahoj, jestli je to ještě aktuální, tak se ráda přidám. Nevím ale jak stará je tato diskuze :slight_smile: Já mám měsíční holčičku. Martina (30), Letňany.
11. dub 2016 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martvokr ahojky, psala jsem nedávno (6.4.), jestli budeš chtít můžeme někdy vyrazit na procházku.
Marťa
11. dub 2016 v 16:23  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melissaa poslala jsem ti zpravu :slight_smile:
13. dub 2016 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. dub 2016 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím v Letňanech a ráda bych tu zkusila najít parťačku na procházky s kočárem či jiné akce a pro svou 5 měsíční dceru časem kamarádku nebo kamaráda podobného věku. Jezdí nás tu spousta, ale venku se do řeči běžně s lidmi nedávám. :slight_smile: Je mi 33, jsem normální holka, přátelská a rozumná, řekla bych. :slight_smile: Budu se těšit na případnou odezvu.
26. dub 2016 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkas1982 ahoj Leni, taky bydlím v Letňanech, jmenuji se Marťa, v létě budu mít 29, mám 3 měsíčního chlapečka. Jestli jsi na facebooku, tak pokud budeš chtít můžeš se přidat do skupinky maminek, jsou tam maminky z Letňan, Proseku, Vysočan a dalších částí v okolí. Skupinka byla založena nedávno, minulý týden byl sraz a tento týden je zase sraz zítra v 15h.
26. dub 2016 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek