• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
autor
no je fakt,že na nás v tý Bille každej čuměl,ale mě to bylo fuk
hlavně že je malá krásná a zdravá at si všichni políbí šos
ale asi tě to trápí co :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Amj a vy děláte doma bordel nebo kravál,že vás sousedi tak nemusí?Nebo jako co děláte že stebou nechce baba ani do výtahu to je fakt taková píí*ča,jestli jo tak pak jedině se na ni vysrat protože sousedy si nevybereš :wink: segra taky má docela debilní sousedy,ale už je zeštěkala a je docela klid zezačátku to byl horor,a to jen protože Anežka jako miminko hodně trpěla na prdíky tak pořád řvala :slight_smile:
Jinak vás všechny zdravím v Ostravě je vedro jak c*p ani ven se nedá jít,doufám že takhle máte i v Prague :wink: ať neumírám sama :grinning: papááá!!!!
30. kvě 2008 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka- jo samý duchodci. a ty chudáci pod náma, který tvrděj že tlučem, to jsou mladý lidi. paní si stěžuje, že bochá Josefína hračkama, a vadí ji že jezdí doma přes práh na odrážedle, a že máme hračky který maj zvuk...atd atd-a že manže ráno vstává v 5 protože v 6 už musí být v práci... ty vole to je fakt teror. a co až to to dítě začne chápat??? no humus nad humus :confounded:
fakt na nás každej čumel, jo? no to já už neřešim. a když už mi to fakt přijde blbý, tak ty lidi seřvu.
maja - ne neděláme, žijem normálně jako každá jiná rodina s malým dítětem... jenže mě to dítě přes den nespí, prostě nepotřebuje, to je vyjímečně, nebo mi usne třeba v kočáru. a je víc živá, mluví, volá, povídá, běhá, jezdí na motorce, v autíčku, s kočárkem - prostě malý zdravý dítě. celej den sjme doma samy, tatka se vrací v 22hod, nají se mrkne na zprávy a jde spát, ráno většinou vstává na 7 vyjímeně na 5. a stejně jim to vadí. jim prostě vadí, že jsou černý - mi to řekla, bílý k bílýmu, černý k černýmu....pi**!!!

dyt já ji nemůžu ani nechat řvát v postýlce, v noci si stěžujou, že ji slyšej, a nemůžou spát, když vařim jídlo tak na mě tuká, že to cejtí, když peru prádlo tak zas že to slyší...atd atd. je to teror. a to začalo ted ještě víc než před tim.... já fakt nevim. celej rok co tu bydlíme ok, a ted když nám končí nájem, tak bude skákat. já nevim co jsem komu udělala.

tak mrkejte, kdyby jste o něčem věděly,tak dejte vědět. já hledám a hledám a na férovku každýmu řikám, že jsme rodina s cizincem, někdo čumí blbě, někdo mi rovnou řekne že je mu to jedno, hlavně když se bude platit. a už dost lidí mi řeklo at se nezlobim... :confounded:
30. kvě 2008 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
amj

tvojí situaci ti fakt nezávidím
to je jasný,že když je dítě zdravé normální,že doma řádí
to snad dělal každý z nás né
fakt dementi

s tím bytem a vaším problémem bych to viděla jako dobré téma ve volný diskuzi
uvidíš co ti na to ostatní maminky napíšou
uvidíš,že budou s tebou a tvojí rodinou
a třeba se tam některá najde a pomůže najít vhodné bydlení????

koukala jsi na net na byty???
30. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj Májo

tady je taky šílený vedro
ale Kačí je marodná tak jsme zavřený v bytě
mám zatažený žaluzie tak se to dá vydržet
ale malá už je vzteklá doma se nudí
můžeme jít ven,ale jen do stínu
tak to fakt nehrozí
můžu se zeptet kolikrát už měla Mařenka antibiotika?
naše chudák už je má po druhé
se bojím,že se jí posere iminuta i žaludek
30. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
amj
jako to je fakt drsný..je to na pi...že se nemůžeš nijak bránit bo by ti dělali i jiný naschvály a těžko se pak dá s takovejma bydlet...fakt je schodit ze schodů je málo..zmrdi..dost vulgarit..my sice pronajímáme byt na žižkově ale taky tam ted máme asi 2m nový lidi...optám se známých..

lenerka
dvd mám ..to je jasný ne..pan trafikant už mi mával z dáli a další díly mi tam taky nechá..jen sem se ho zapomněla zeptat kdy vyjde další..

no ten sraz u mě padá...a zrovna když se vás sejde tolik a ai počasí vypadá slibně..no a co ta neděle ten dětský den??? jdete někam bo jak????
30. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka..ježiš teď sem si všimla že sem přihlášená na ségru

linda02= lucylu..tak aby vás to nemátlo :o))))
30. kvě 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha
a já si říkám,že je tu nový člověk :grinning: :grinning: :grinning:
další díl 10.6.
pak 24.6
8.7
a poslední22.7
30. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucylu měla jsi zůstat v utajení :slight_smile:

no já nevím jak to bude s tím dětským dnem,když je malá na antibiotikách
asi zůstaneme doma ach jo
a to mi říkala ségra,že dneska v letnanech od 17h na starý návsi pořádají dětský den
bude tam Šíp s Uhlířem zpívat dětem nebo uhlíř se svěrákem????
nevím,ale my tam bohužel nejdeme ale mohlo to být dobrý
30. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lenerka -koukala jsem všude po netu, jen nemůžu přes realitku, loni jsme se stěhovali sem a stálo nás to 45tis :confounded: to fakt nemam. lezu po všech možnejch stránkách. snad najdu, mam na to měsíc...
lucylu - díky. no nejhorší je, že třeba těm mladejm pod náma vadí to moje živí dítě, ale ostatní sousedi josu s nima, protože jim vyloženě vadí ten můj chlap a to dítě. kreténi... žádný dost vulgarit, to ani nejde skončit!! bych jela od rána do večera... :astonished:
- my s kámoškou vyrazíme do galerie fénix - je tam divadlo pro děti, dárky, písničky, pohádky...atd atd
my byly odpo s kámoškou v parku ve vysočanech - prej dětskej den - to joooo, stánky pro důchodce o zdraví :grinning:
30. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
amj

pěkný fotečky v albíčku :wink:
a jak to,že nejste někde na koupališti???
30. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde prosim te? ja nevim kam se tu dá jít...
potřebuju doma neco udělat, kvůli tý pí** Josefínu ráno od 5,30 co vstává do 8 hod chovám, večer od 19,30 do 21 než usne, a ona mrška chce chovat furt, tak nic neudělám... hlavně že mam klid a nikdo na mě nezvoní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2008 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
se ti ani nedivím,že máš vysokej tlak to máš z nervů
ještě to s tebou klepne
to je fakt na palici
a mě serou sousedi,že hulej a nemůžu větrat
tak to koukám,že je hovno problém oproti tomu vašemu :confounded: :confounded: :confounded:
30. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v čakovicích je koupaliště
a snad i někde na Ládví????
my jsme tam chodili když jsme byli malý nevím jestli to tam ještě funguje
to aby jsi se mála dát na balkon maličký bazének co????
to by už zase na tebe šli ty supi
30. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Koupaliště Ládví

sídliště Ďáblice, Praha 8
Rozměry:
25x12.5m do 1.6m
Vybavení: tenis, stolní tenis, dětské brouzdaliště
Telefon: 02/85 80 523
30. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vole kdyby jen hulili! ty pode mnou taky, ty co si nejvíc stěžujou, malý rostou zuby, tak ji dostat do postele spát je děs, a ona mi řiká, že kdybych nebyla máma tak to pochopí, ale jak můžu nechat jako máma dítě vzhůru do 23,30...to fakt nechápe. já taky nechápu, že je vzhůru, a nechce se ji spát, ale vzhledem k tomu, že maj ložnici pod náma, tak jsem s malou byla v obýváku a hráli jsme si než se unavila, a chtělo se ji spát, stejně by skákala po postýlce, a řvala by, že nechceeee. no tak asi holt dělám podle mojí paní sousedky všechno blbě :cry:
jo ten tlak mam z nich, protože mě uplně serou. a každej kdo mě na chodbě zastaví, tak má něj. průpovídku
my máme jen tu lodžii, co je pro celý patro, ale začnou nám ted dělat okna, tak letos to bude nereálný...a za rok už tu nebudu :angry:
to vůbec nevim,kde to koupadlo je...
30. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Hej leneřice já taky kouřím na balkóně :grinning: ,ale asi ne tak moc a navíc tu každý hulí :slight_smile:
Amj vyser se na sousedy všude máš něco segra je bílá má bíleho muže i děti a sousedku má stejně pííí*ču z velkým P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
maja...no to je síla, co? mě by to bylo jedno, ale když vidim, jak na mě vždycky rvou, malá se drží kolem krku jak klíště a pláče, mě už se chce taky brečet. :frowning2:
30. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Pi*o tak řekni manžovi ať na ně vletí vždyť na mě vletět taková hora jako je on tak se zeseru :grinning: Víš co ať slušně jim řekne ať tě přestanou obtěžovat aspoň uvydíš jestli si troufnou i na něj ku*vy blbé
30. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, troufnou. baba už vyhrožuje, že zavolá policajty že ji napadl. a co by z toho měl..že jo :astonished:
30. kvě 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to je pič.,ale víš co normálně bych k tobě přijela ať to vydím miluju takové situace aspoń bych se vyřvala a mohla by volat koho chtěla.Já už si pořádně nezařvala od dob těhu předtím jsem dělala v hospodě na pivnici tak kurva tu sem řvala furt to není jak v Praze slušné chování :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
klidně, zvu tě na návštěvu :slight_smile: si furt stěžujou, že tu jsme samá návstěva, a nikdo k nám nechodí, já tu nemám moc kamarádek - těch návštěvních myslim,a ségra a mamka bydlí daleko, tak za nima jezdíme my :slight_smile: at se baba pos....
30. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to je peklo ty jsi takový obětní beránek vždycky si musí někoho vybrat,přece nebudou všichni sousedi v klidu no ne? :slight_smile: Škoda že bydlíte tak daleko my ze segrou furt přemýšlíme že pojedem do Prahy segra tam rok žila a až budou holky větší tak třeba bysme přijely chcem jít do zoo a tak prostě všude :grinning: tak se pak domluvíme a dáme sraz jestli tu ještě modrý kůň bude :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si vždycky myslela že v Praze si člověk může na sebe obléct cokoliv a vzít si kohokoliv a tam je to všem jedno,že jen my Moraváci jsme takoví zastaralí tož ale vydím že ne :slight_smile:
Já se tak těším až malá usne udělám si kafe a vykouřím si cigaretku :slight_smile: aaachjooo
30. kvě 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
maja - no snad tu kůn bude, nebo kam by šel??? :grinning:
pražáci jooo, těm je to fuk, tohle je barák těch přistěhovalců ode všad, co se stavěl v 70 letech - jako jen na přespání - ty dvou garsonky. tu bydlej 30 let a myslej že jsou z prahyyyyy... kecy :grinning:
30. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
májo ale oni hulej furt
já fakt nemůžu větrat
to by jsi musela vidět ten jejich popelník každý den snad 100vajglů
hulej i v noci paka
snad jsi si dala už i to kafíčko
mě by to v tom vedru zabilo :grinning:
30. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no jo no víš co se říka tady u nás,že kdyby v Praze nerobily Moraváci tak tam nikdo nerobí a pochcípají tam hlady :grinning: :grinning: :grinning: to jen tak ze srandy nějaké to "rejpání mezi náma musí bejt hele" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ne kafíčko až večer až Mářa usne mě teď od 16:00 do asi 20:00 bude pražit slunko přímo do balkonu tak jestli to nevydržím tak budu muset otevřít okno v kuchynui a zakuřit tam :slight_smile:
30. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky praží, celý odpolko, furt. až do večera. máme tu výheň, ale docela pofukuje větřík, tak se to dá :grinning:
30. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě pofukuje jenom v kuchyni a přitom mám dveře všude otevřené máme z chodby dveře do kuchyně i do obýváku a ještě z kuchyně do obýváku takže prostě dokola :slight_smile: a fouká jen v kuchyni tak nevím okna otevřené tak na ventilku že kvůli malé,letos ani balkon dokořán nemůžu otevřít bo bi mi tam vlezla hned zaškvara
30. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek