• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
luci,z toho si nic nedělej,nám zas zamkly příkrmy od 4měsíce,že prej je tady o příkrmech dost,jenže většinou jsou tady maminy co přikrmujou od 5 měsíce a pak my co začnem o něco dřív nemáme šanci a v ostatních diskuzích jsme kamenovaný jako by jsme děti mučily nebo co :angry:
28. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ahojky, my nikdy zadny boticky zdravotni nekupovali, barkurky mame ty klasicky bez spicky s patou asi za 190 kc a na ven mame ted adidasky kecky, ted jsme byli na rok a pul prohlidce, chtela videt, jak kubik chodi a rikala, ze je to super, takze si myslim, ze zdraviotni botky nepotrebujes

jnak mam holky nohu v polosadre, pac sem nejak spatne slapla a mam neco s vazama :frowning2: nemuzu na to poradne chodit...a starat se o dabla, to bude pristi tyden neco :frowning2: :slight_smile:
29. bře 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Leni je fakt,že jsem ještě neslyšela,že by se začínalo s přikrmama takhle brzy,ale jestli to Klaudince vyhovuje tak je vše ok :slight_smile: snad kojené děti od 6měs.ale jak už jsme si psaly my jsme taky museli začít dříve,už jí to moje prostě nestačilo!A ty co mau Um tak snad od 5měs.ale můžem se na odborné literatury vyprdnout,hlavně že děti prospívaj a jsou veselý a zdravý :slight_smile:
je fakt,že kačka nikdy se stolicí problémy neměla chodí tak 2-3denně a neznám u ní,že by týden nešla kámošky syn dokonce 14dní!!!prej jsou to líná střeva a dokonce se to dědí.tak to kačka má asi po manželovi ten s tím tedy problémy nemá :grinning:
a prdíky kačku zlobily jen do 3měs.a pak už byl pokoj pomohla mast na bříško Pupík a kapičky sab simplex
29. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky u jakých máte ty vaše dětičky pojišťoven?my u VZP ale ta nehradí skoro vůbec nic jen přispívá na plavání :frowning2:
a když se kačka narodila a manžel si byl na pobočce vyzvednou kartičku pojištěnce tak jsme dostali uvítací balíček a tam bylo bodíčko reklamy a nějaké kosmetické přípravky
uvažuji o změně asi přejdem k OZP máte některá s tím zkušenosti

Marie a ty botky malému kupuješ v obchodě nebo přes net?prej Adidas botky maj levný na Jižním městě je tam snad velkosklad
Kačka moc ty zdravot,pantofle nechce nosit potěj se jí nohy tak si je sundavá jsou na suchý zip,ale my tu máme lino a to docela chladí no je to teď s ní boj!!!
s tou nohou to máš blbý :unamused: já jsem se taky bála,když jsme byli na horách,že si něco polámu nebo narazím a nebudu se moc starat o Kačku,ale naštěstí jsem zůstala celá!Snad to budeš mít brzy dobrý
29. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,já se ptala rehabilitační sestry a ona říkala,že ukončený měsíc je vlastně začátek měsíce,proto se dělaj víživy od ukončeného měsíce :slight_smile: a jinak postupuju podle knížky a tam je že 4měsíce +2týdny zkoušet po troškochách v poledne zeleninku pak 4měsíce +3ýdny přidat dopoledne obilnou kaši nebo ovocnou přesnídávku :sweat_smile: jinak já mám malou taky u vzp a :unamused:
To je ,ale humus počasí,sice na sluníčku teplo,ale zataženo,vítr fouká,teď jsme přišly z procházky a pěkně mě bolej uši :confounded:
29. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenčo,my začli mrkvičkou to je klasika pak asi po třech dnech mrkev brambor a pak to začlo :slight_smile: kačka je žravec :grinning: má ráda všechno, naštěstí dobře otvírá pusinku tak moc ani nepoužíváme bryndáky.Spíše když byla drobek jako Klaudinka teď kdy už se pokouší jíst sama tak ten bryndák máme a stejnak musí celá jídelní židlička do vany(máme tu z Ikei plastovou je dobrá) a pak vytíráme do nekonečna podlahu,ale to nevadí,hlavně že skvěle baští!!!
Ty asi všechno vaříš pro malou co?My taky vařili,ale když jsme třeba byli na chatě tam nejsou moc podmínky pro vaření tak jsem jí kupovala skleničky.nejraději měla Hami i Sunárek.Kupovala jsem jí hlavně s masem,který doma nedělám.Králičí,telecí.
má ráda i syrovou zeleninu a ovoce jsem za to moc ráda zkoušeli jsme i kiwi po tom se mohla utlouct

no jo počasí je bláznivý hlavně včera ten vítr!!!dopoledne mi málen ulítlo prádlo z balkonu,ale odpol.jsme jeli na zahrádku a tak už bylo po větru a krásně svítilo sluníčko tak jsme si to tam užili :slight_smile:

manžel s kačkou si dali po obědě chrupendo a pak vyrážíme ven asi na letiště do letňan je to dobrá procházka a kačka se tam vyřádí,vezmeme od našich psa a budeme venčit

tak zatím čus
30. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marie,

chtěla jsem se ještě zeptat na spostu věcí :grinning: jsem ráda,že máme přibližně staré děti
Kolik ti Kubík za den vypije tekutin?A co mu dáváš pít?Já už jsem to někde v diskuzi řešila,že Kačka strašně málo pije!A nejraději má vodu a zázrak když si dá oslazený čaj.
Na kontrole se divila Dr,že kačka nechce pít UM!!!Ale co mám dělat,když se jí po tom zvedá žaludek?Prostě měla jen moje mlíko a všechny jiný odmítá!
A jaký připravuješ svačinky malému?Kačka má dopol.jablko banán a odpol jogurt sušenku Médi od nestlé tak 3ks.a chodíme do zdravé výživi kupovat kukuřičný křupky ty miluje.a pak večeře a to je boj.Kačka už mi nejí ani ty mléčný kaše se jí to přejedlo, tak dáváme celozrné pečivo občas bílé to jí moc nejede :unamused: miluje sýry Kideboo ty tyčinky lízátka znáte to? :wink: to jí fakt na tuny a k tomu jí dám ledový salát nebo okurku hadovku
občas má k večeři co zbyde po obědě,polívky kolínka s omáčkou,ale to je jen výjmečně,abych jí na noc nepřejídala

a co vy jaký máte jídelníček???
a víš co naše malá nesnáší od malička?se přikrývat!!!Já miluju mít peřinu až pod uši a ta to nesnáší.Takže mi furt spí v overalech z toho se mi aspoň nevykope,ale už je docela problém v CaA sehnat na ní velikost 86, 92 už moc nedělají nebo je to hned vyprodaný normální pyžamko jsem ještě nezkoušela nechci jí trápit ponožkama

a nedalo mi to a přes net jsem jí koupila sluneční brýle na léto už jsme je měli v Rakousku na horách nejdříve brečela,ale pak byla ráda,že je má a může v klidu koukat když je prudké sluníčko,a že tam bylo agresivní sníh slunce mě boleli oči strašně

no mi chtěli taky mimčo zkoušet od září,aby bylo v květnu 2009 ale posouváme to až na leden až budeme mít větší byteček
musím končit dítko se nám vzbudilo

ahoj
30. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co byly jste dneska venku,my skoro celej den :slight_smile: musely jsme do dmka pro nutrilon,hůza máme jeden na 5dní. JInak já zatím přikrmy kupuju na jejich vření se chystám až za 14dní. Nemáte holky njáký racepty nebo tipy? Jinak dneska otesánek ,v poledne slupla čtvrtku dýně s bramborem a pak ještě skleničku mrkvičky -já bych ji to teda nedala,ale vždy jsem přihřála jen 2lžičky a ona je hned slupla a chtěla další,no a teď slupla 200ml mlíka ,teď už je vykoupaná v pyžámku ,ale spinkat se ji nechce,tak to pak asi jistí kaše :sweat_smile:
31. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem se sem zase dokopala :slight_smile:
jako dneska bylo krasny pocasi, fakt jo, ale my krom nakupu sedeli doma, protoze mam porad tu nohu v ty dlaze a nevejde se mi to poradne do boty a nedovedu si predstavit, jak litam za kubou :frowning2:

leni, ja zkousela na zacatku varit, ale jednak se mi do toho moc nechtelo a malymu to moc nechutnalo,takze sem se na to vykakla a kupovala hami a hipp, ted mu jeste obcas dam sklenicku, ale jinak uz ji hodne s nama, hlavne polivky
nutrillon nam vydrzel i jen dva dny, myslela sem, ze me omejou, fakt, drahy jako prase, ale tak co bychom pro nase deticky neudelaly, ze?
31. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja sem na netu sice celej den, ale dycky zapomenu jit na konika, tak mi plis pisni na mejla ma_h@centrum.cz, zodpovim ti vsechny otazky, pac mi chodi upozorneni o doruceni emailu na mobil :slight_smile:

papa holkyy
31. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,my povídej 336kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to jako mas za jeden nutrilon?..to je blbost, ne?
31. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,jeden tenb velkej nutrilon 336kč a na poliklinice mě posledně stál 360
1. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam my mame nurtirilon AR a to kdysi stavalo pod 150, ted uz ho sezenu za 220 :frowning2: sou to kur*y :frowning2: :slight_smile:
1. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus holky
buďte rádi,že vám pijou UM
ta neše né!
Maruško mi taky občas dáváme ještě skleničku tu velkou od hami tu 250 zdlábne to na to tata :slight_smile: máme doma jedlíka :grinning:

jo jo včera bylo krásně a dneska taky
zítra už bohužel zase zima :frowning2:
1. dub 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,tak dnes opět akváč,mě chtěly normálně orat,že už jsem byla 10x :angry: ještě že jsem měla sebou účtenku a vysvětlila jim,že je to nemožný abych za 3týdny prochodila 10 hodin když jsou jen 2ýdně :sunglasses: :sunglasses:
holky kdy se vám mimča začly otáčet ze zad na bříško?
3. dub 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Leni

no vidíš co to na ty lidi zkoušej? :angry: musíme být holt tvrdý a všechno si hlídat!Já od jistý doby ani nevyhazuju účtenky z krámu,když platím kartou,protože na mě chtěli taky ve spořitelně udělat nějakou botu jsou to paka!!!
s tím otáčením to jsi mě dostala! :slight_smile: to už je tak dávno,že už si to ani nepamutuju,ale mám takovej deníček pro miminko mých prvních 5let tak snad jsem to tam napsala! :unamused: člověk strašně rychle zapomíná
4. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenčo,
tak jsem našla tu knížku ,ale bohužel jsem nebyla moc pečlivá v tom zapisování,protože o tom překulení to mi nějak uniklo!ale vypadá to,že první náznaky na překulení byli u Kačky okolo 5měs.a 7měs.už chodila po čtyřech v 8už se chytala nábytku
ale co každý dítko je jiný!Kačky bratránek tomu bude 30.4.rok a ještě neleze asi ani nebude a rovnou začne chodit!

Holky byli jste s dětma na vítání občánků?My jo v Letňanech asi v 5měs.dostali jsem knížku krtečka ,pamětní list ,pamětní minci,fotku nám udělali,já dostala gerberu a ještě 10tis. :slight_smile: ale to už zrušili ODS ale za ČSSD to dávali my to ještě stihli :wink: penízky fakt bodly!

Jo,jo Marie určitě ti na maíla napíšu, ještě jsem se k tomu nedostala 2dny jsem nebyla opět doma zase u prababičky
mám na tebe spoustu dotazů :slight_smile: čus

holky užijte si víkend má být zima a pršet ach jo :frowning2:
4. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,tak to my jdem v červnu na prahu 8(sme furt hlášený v ďáblicích) tak jsem zvědavá s čím se vytasej,ale pochybuju že to bude byť 100kč :sweat_smile:
my kvůli přetáčení cvičíme,jako skoro se dnes přetočila ,ale jinak se jí do toho moc nechce,jedině když ji třeba chytím za ručičku tak se už převalí sama,nebo když ji přehodím nožku tak pak taky :unamused:
ani mi o víkendu nemluv,já se těšila na grilování u našich a tím deštěm je to pěkně v háji :frowning2:
4. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Leni

zatím se počásko drží!
Byli jsme dopoledne v globu maj v akci pleny pampersy a šla jsem jen v mikče bylo to super hlavně to sluníčko jak hřálo :slight_smile: ale teď?mrak jako prase to bude slejvák ach jo :angry: jo jo grilovací masíčko to bych si hnedka dala
my budeme grilovat na chaloupce až bude teploučko
no my jsme přihlášený v letňanech,ale jestli půjdeme do toho nového bytu co bude v Čakovicích tak to bude zase lítáního všechno přepisovat se zblázníme :frowning2: se na to vůbec netěším
5. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kam nám zase zmizela Maruška????
pěkně na nás prdí :grinning:
viď Leni :wink:
5. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci,tak my máme většinou tesco nebo helenky a pohodička,včera jsme chctěly jít ke tchýni pěšky ,ale odpoledne se udělalo hnusně tak sme došly do půlky a jelikož nám byla zima tak sme se vrátily pro auto :slight_smile:
6. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my byli na vikendika u tchanu, to byl zase vikend...

leni, kubes se nam zacal ze zad na brisko, kdyz mu jeste nebyly 4 mesice, v 10 mesicich a 14 dnech udelal pvni krucky a V 11 mesicich uz behal jako blazen :slight_smile:
6. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ja tu taky moc nejsem :grinning: na vitani obcanku jsme nebyli, ja nevim, ale me proste takovy akce neberou :slight_smile:
6. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme tam šli,protože znám svý rodiče :slight_smile: ty to vzali mooc vážně a tyhle akce žerou :grinning:
no dala se ta hodinka přežít :wink:
ale nevím jestli až bude druhé dítko a my budeme bydlet asi už v těch Čakovicích,jestli na vítání půjdeme :unamused:
a co noha,už je to lepší?
To Kubík je taký pěkný čipera v 11měs.začal lítat to se moc u kluků nevidí,je šikovnej!
6. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dneska to počásko tedy stálo za prd :frowning2: pěkná zima
zase jsem kačce vytáhla slabší rukavice,když jezdila na motorce
Maruško,taky Kubík miluje tu dětskou motorku?A uvažujete o koupi nějakého kola,nebo toho vozítka co má v zadu tu rukojeť?
a kam,že chodíte nakupovat boty a oblečení pro děti?
Dneska jsem byla v CaA a docela krize nic moc :frowning2:
asi zavítám na mimibazar

Leni znáš restauraci Školičku?dneska jsme tam byly s kámoškou moc dobře vaří,ale je blbý,že ve vnitř se kouří :unamused: manžel hlídal Kačku takže pohodička :slight_smile: ale je tam dobrý pískoviště a dobrý posezeníčko
mohly by jsme tam někdy zajít? :wink:
6. dub 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii, kuba je hroznej dablik, je na kluka docela zrychlenej, ale sem rada, lepsi, nez aby sedel na p*deli :slight_smile:
obleceni hodne nakupuju na MMB a MMA, ted si nechavam dovezt nove vec z nextu z londyna od nejaky maminy, pac ty veci od nextu sou fakt moc pekny a takhle koupeny v UK vlastne docela levny, kdyz jsem byla v lednu v LOndyne s manzilkem, tak jsem taky nakupovala jako diva...jinak tady nakupuju v HaM, obcas Cacko

motorku mame, ale niijak moc kubika nezaujala, ale planuju mu koupit tu trikolku s tou tyci, myslim, ze by se mu to mohlo libit, od nasich dostal k vanocum megavelkej traktor, tak ten se mu libi, ale je na nej jeste malej

jinak uz zacina pekne povidat, to je sranda :slight_smile:
7. dub 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen pro upřesnění já jsem občas natvrdlá :slight_smile:
MMB je mimibazar viď?
ale co je MMA?
napiš mi když tak link a já na to mrknu díky
no jo Londýn je boží hlavně v lednu,když jsou šílený slevy!Už jsme měli taky čest tak být v lednu,ale už jsou to asi 4roky? :slight_smile: ale máme tam hodně příbuzenstva tak si myslím,že nás zase pozvou a poletíme na nákupy
jo jo tam je next opravdu za dobrý prašule ,tady to máme předražený
příbuzný z Londýna říkali,že tady máme vše drahý hlavně kosmetiku oblečení boty,ale jídlo a pití dobrý a za dobrý prašule tak si vždy nakupují žvanec :wink:
a máš dobrou zkušenost s tou paní co posílá věci z Londýna?a trefíš se do velikostí? :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to je počásko co?
já bych furt spala,ale bohužel nemůžu kačka je ďáblík ta se musí hlídat 24hodin denně to je jako Kubík co? :slight_smile:
snad už konečně přijde to jaro,tohle už je vážně na palici
Kačka už se taky pěkně rozpovídala,vše po nás opakuje to jsou někdy hlášky :grinning: někdy žvatlá,že nevím co?ale je to zábavný teď je to dobrý období,ale to vztekání je horší :frowning2: nás teď v noci trápí zoubky,tak je přes den protivná :confounded:
7. dub 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja to takhle, ten next, beru prvne, ale pres mimibazar.cz a mimiaukci.cz jsem toho uz koupila hodne, vetsinou se velikosti trefim, nebo je to vetsi, tak to ma kubik pozdeji

v lednu v tom londyne to byl fakt mazec, koupila sem tam i veci pro me a muzika, presne, kosmetika, hadry a boty, ale teda co se tyce zradla a piti, to tam maj neskutecne drahy :(

Kuba povida ve vetach, ja mu ale vubec nerozumiim :grinning: ale taky po nas opakuje, je to hrozne roztomily

a pocasi me teda taky pekne sere, protoze nemuzeme ven a doma to uz kubika moc nebavi, hlavne me presne tohle pocasi tak pekne uklimbava, ale kubika bohuzel ne :slight_smile:

na ty zoubky jsme pouzivali calgel, ted uz je jen na predpis, ale pomahal nam :slight_smile:
7. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek