• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Hele, u nás sousedka v sedm ráno luxovala tim způsobem, že mlátila vysavačem do zdí, na balkoně a na chodbě taky. Fakt síla, když všema zdma sousedí s náma. Máme garsonku, takže před tim hlukem nemáme kam utéct.
nebo když ten její kluk ráno vezme hopiky a začne si s nima házet. Pak tvrdí, že oni to nebyli... Ftipný. :angry:
2. čer 2008 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to mel bejt jako srazek?..byly jsme tam jen ja a maruska (mapris) a jeji dve kamaradky! :angry: :slight_smile:
2. čer 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy...my ve Školičce byly...4 maminy...seděly jsme uprostřed...já jaksi nestačila nastudovat obličeje a doufala, že dorazí lenerka, páč jsem jí posílala mé číslo... :unamused: Identifikovaly jste nás? :grinning: Jedna mami z nějaké diskuze zná lenkuzdenek...ale ta tam nebyla, co... Smůla...ale příště to vyjde...nepodcením přípravu :wink:
2. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to je dobry, Zuu...nejak sem nevedela, ze tam mate bejt - nevedela sem vubec, kdo ma jit a kdo ne, takze sem vas samozrejme videla, ale nenapadlo me, ze se tam mame sejit :grinning:
tak priste priste
2. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie: a Ty jsi měla na hlavě šátek a lítala za Kubíkem kolem nás a kamarádky Labradorky? :grinning:
2. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, jojo, to je poznavaci znameni uplne vsude, ze ja litam za Kubou :slight_smile: ale pejska mate krasnyho
2. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa, tak už víme :grinning: a já zase tygrovala s Katy po place :wink: :slight_smile: a pak jí učila spinkat na bříšku v kočáře :wink: kamarádka přebalovala na stole...atd atd... :grinning:
2. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vy pořád srazíkujete :slight_smile: Tak mě napadlo nechcete se přestěhovat do Ostravy zamnou :grinning: ?
Je škoda že jste tak daleko protože bych taky ráda sváma do školičky :slight_smile: ,tak nějak se mi to tady začíná víc líbit než na Ostravě (fuj to jsem hnusná :grinning: :grinning: :grinning: )
2. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nas s kubou asi nejde prehlidnout, jak tam litame, takze bysme se mohly priste i poznat? :grinning:
2. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holkyyy, to nebylo moc dobre vymysleny ... Ja taky nevedela kdo dorazi nebo ne, s marii_m jsme si tak rikali, ze nejaka parta asi bude patrit k nam, ale bylo mi blby se zeptat, tak priste ... Uz jsme oblice videli, tak snad to vyjde :o)))
2. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
auda - nooo, ty jsou nejlepší. ty nade mnou mlátěj do topení, ale je to na mě, já mam malý dítě a grázla. jak mě paní informovala!! :frowning2:
všem srazíkovejm - tak to mě mrzí, že jsme nedorazily. byla určo sranda. tak příště - asi je fakt lepší se někde potkat před - než v - aby jsme se poznaly, když nejde lenerka :grinning: ta už všechny znáááá :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobry ranko, nevite, kde se da v praze koupat venku, nejaky koupalko, aby to bylo i pro deti?
3. čer 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
žlutý lázně, hostivař,petynka...atd. napdaly mě zrovna tyhle...
3. čer 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, diky,ja myslela spis na nasi strane prahy :slight_smile:
3. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy o koupališti nevím. :frowning2:
My máme bazének na balkoně. :sweat_smile:
3. čer 2008 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, to jsem loni mela taky, pac jeste kuba nebyl moc pohyblivej,ale ted uz to radeji zkouset nebudu :grinning:
3. čer 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jo, Barča vodu miluje a ráda jí vylejvá ven, takže pohoda, až na chudáky sousedy, co jim bude kapat shora na balkony pod náma. :sweat_smile:
3. čer 2008 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem nasla na netu dve koupalka u nas, jedno v cakovicich a druhy v klanovicich :grinning:
3. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie_m - to právě já o žádným tady na tý straně nevim :unamused:
adua - tak my přijedem k vám - my nemáme balkon, jen takový ty falešný dveře :confounded:
3. čer 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klánovice? Tam o tom jsem slyšela. Prej je to tam prima. :slight_smile:

Amj, tak přijeďte. :wink: Dneska máme sice program, ale zítra máme celý den volno. :wink:
Pokud budeš moct na tlapku. :slight_smile:
3. čer 2008 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, amj, co vubec ta noha?..dobry?
mne nejak hrozne natekly hnaty, jak jsme prejizdeli z ty talie, pac jsme vyjeli skoro ze 30 stupnu, pres alpy do 10 stupnu, k nam do cca 20 stupnu a ja mam kotniky jako tejden pred porodem, kua :/

tak mozna o vikendiku s manzou zkusime ty cakovice, pak budu referovat :slight_smile:
3. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je lepší ten balkon, protože do plavek se převlíkam fakt doooost nerada. :unamused:
3. čer 2008 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, no, tak jako to mi povidej, sem vyzrana jako prase, ale ted na to uz se*u, prece nebudu zalezla doma :frowning2:
3. čer 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se skrejvam už roky. :frowning2:
A teď ještě když mam po práškách 18 kilo nahoře, pak těhotenství a dalších 11. :frowning2: No hnus.
Už jsem sice asi 16 shodila, ale i tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2008 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ja sem v tehu nabrala 40 kg, neco sem sice uz zhubla, ale dost si sebou jeste nosim, nejde to dolu, i kdyz jsme s manzou celkem sportovci, takze to ted proste nechavam osudu a uz me nebavi se tim porad zabejvat, fakt :frowning2:
3. čer 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomuhle jsem ještě nedošla, pořád se tim zabejvam. Jsou mi ukradený lidi kolem, ale chci se cejtit sama pro sebe dobře, a to nejde. :frowning2:
3. čer 2008 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus

za ten včerejšek se všem moc omlouvám,ale bohužel,jak už jsem psala sms holkám manžel přišel z práce po 17h a byla bych tam tak na 18h a to už jste určitě byly pryč

holky škoda,že jste se tam neseznámily!!!!!
tak snad to příště vyjde a budete mít ještě chuť a náladu na nějaký srazíky????co
3. čer 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maruško

ty Čakovice moc nedopuručuji
sice jsou blízko,ale je to samý cikán
a dokonce tam lezou klíšťata a kradou se tam věci

a co tam u vás u Ládví tam je taky bazén
já bych nejraději jela na Hostivař,ale to už je z ruky
nebo někam za Prahu,ale vzhledem k tomu,že neřídím jsem v pytli!!!!
3. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj

tak co sousedi zase dneska prudí????
a co ta tvoje noha máš to oteklý???
takže jsi taky nebyla na srazíku no jo tak příště

Leni a co miminko???
3. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, tak to vis, ze bych se sama cejtila lip, kdybych mela o 15 kg min, ale nez abych se porad trapila, tak to proste prestavam resit, sem vic v klidu a uvidim treba po prazdninach, a kupodivu uz se ani tolik nestydim v plavkach, proste sem takova a takovou me tam maj, noco? :grinning:
3. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek