• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
Lenerko, já taky na srazu nebyla, ale snad příště. Můžu obvykle spíš po čtvrtý hodině. Barča nějak do čtyř spí, takže pak akorát nasednu na bus a jedu. :slight_smile:
3. čer 2008 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ahojky, po 18 sem tam zbyla uz jen ja s kubou, pac sem cekala na honzika...nevadi, ze jsme se nepoznaly, uz vime, jak vypadame, tak priste...a to misto tam se mi docela libi, sice musim porad litat za kubou, ale i tak je to tam fajn :slight_smile:
3. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, já vim, musim to nějak odbourat. Snažim se trošku cvičit, ale večer obvykle padnu za vlast do postele a jsem mrtvá. Takže jen občas.
3. čer 2008 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to přesně je? :wink:
3. čer 2008 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ja se hejbu tak 4x tydne, 2x tydne skvos od 21:00, v nedeli hodka beache, jeste si v tejdnu du zaplavat bo na tenis, aerobic a hovno z toho, jeste ze me sportovani fakt bavi, jinak bych byla akorat na*rana, taky sem vecer unavena, ale jindy na hejbani neni cas
3. čer 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari :grinning: Tak to jsi dobrá. Já si cvičim jen doma cviky na páteř a taky trošku posiluju, ale jen doma.

Díky za odkaz. Už jsem se dívala. Z Vysočanský mi tam jede přímo bus. Tak příště. :wink:
3. čer 2008 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi probralo zvire, tak se zatim mejte a pa
3. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje zvíře je už vzhůru od osmi, takže jdem zrovna koupit tchýni dárek k 60. narozeninám a ve dvanáct jí dam chrundit. Snad bude chtít. Dneska se nějak divně mění tlak, je pěkně protivná a unavená.
Tak se holky mějte hezky.
3. čer 2008 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adua a z jaký jsi Prahy nějak mi to oniklo :wink:
3. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Černý Most. Praha 9, nebo teď nově 14. :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha to je kousek
3. čer 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je kousíček. :slight_smile:
3. čer 2008 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu - ten balkon beru, taky nerada chodim v plavkách a ještě s mou alergii na sluníčko... :confounded:
noha na hov... mam to tam nějaký ruplý, ale ani mě neposlali na rentgen, prej tak 3 týdny mě to bude pobolívat, a pak ok. nojo bulovka :frowning2:

lenerka - a kde je to na tom ládví??? joo, o čakovicích jsem to taky slyšela. ale třeba bysme s josefínou zapadly,. když si nás s nima pletou :grinning: :grinning:
sousedi dneska nepruděj...ale je brzy
3. čer 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Bulovka, na tu mam celkem spadeno. Idioti. Pokaždý mi tam akorát ublížej místo aby mi pomohli. :angry:
Tak jo. Dneska tedy zíram jaká je zima. Zrovna se tu přehnal pěknej vítr. :frowning2:
3. čer 2008 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj, zkus si sjet do vysocansky nemocnice, tam te aspon poslou na rentgen, bulovka je...vsak vic co :frowning2:
3. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marie - já vim, jen patříme tam :frowning2: víš jak se tvářej když jdeš jinam... na víkend jedu k mamce, tak skočím tam na soukromou ambulanci, sice si zaplatim, ale vim, že nebudu muset 5 hodin čekat a ještě se mi dostane ošetření :grinning: za ty prachy...no neberte to!!!
3. čer 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, my jsme z osmicky a normalne sem byla na chirurgicky ambulanci ve vysocanech, je to tam rozdeleny na zencky a chlapy, dve ordinace a jsou tam nejak do obeda, pak funguje klasicka pohootovost..a vubec mi nic nerekli, ze k nim nepatrim
3. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? já jsem byla jednou, bydlela jsem vedle u sazky,ale papírově jinde - a skoro mě vyhodili, že nejsem spádovej pacient, a at si jdu ke svýmu nebo večer na pohotovost. tak jsem šla večer na pohotovost. a pak už byli v poho..jinej doktor. Někdy jsou protivný jen proto, že už jim končí služba
3. čer 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala mám toho nějak moc. Koukám že jste měli další srazík akorát rozdělený na dvě skupiny :slight_smile: . Příště se doufám přidáme, ale radši nebudu nic slibovat-znám se.

Lener, s těma ATB to snad nevadí snad ta doktorka ví co dělá. Vím že můj pediatr ke kterýmu teď chodí i Eliška mi cpal ATB na všechno až jsem se děsila, ale nepříde mi že bych měla špatnou imunitu. A jak je Kačce teď? Už nemá teploty?

ajm, tak jsem to tu všechno dočítala a jenom zírám. Držím palce abyste to všechno v pohodě zvládli.
3. čer 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj

už jsem ti to myslím psala nebo ne??? s tím koupalištěm
Koupaliště Ládví
Adresa Štíbrova
Popis Venkovní koupaliště,sauna, fitness, stolní tenis, dětský koutek s bazénkem
3. čer 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amj třeba najdeš lepší odkaz na netu na to koupaliště
jo jo dneska byla docela kosa,když fouklo
no jo už se uzdravuje a už se bohužel asi nevykoupem :frowning2:

s tou nohou to je blbý
a chodíš s malou ven?
3. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwčo

tě tu zase vítáme po dlouhý době
kam jsi nám zmizela na tak dlouho???

kačka už je v pohodě
zítra jdeme na ko.snad už ty antibiotika nebude brát
přijde,mi že je zdravá až moc :wink: :wink: řádí jak čertisko

zatím čus a objevuj se tu častějc
3. čer 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je bouřka a co uvás?
Jinak mě bolí v krku,nechápu proč když tu bylo dneska hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám že nebudu marod :unamused:
Zatím papa :grinning:
3. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka - štíbrova si mi teda nepsala, jdu se kouknout kde to je...vůbec to nevim :astonished:
musim, kdybych nešla, tak nejde asi ani spát...ona je fit, furt, jen venku občas lítá. sme dneska byly v parku co máme za barákem, dupala po tý asfaltce, v trávě nebyla, přišly jsme domů a už po ní lezlo klíště :astonished: :astonished: :astonished:
maja - dej si slivovici :grinning: :grinning:
3. čer 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slivovicu nééééééé tu nesnáším já sem se zní jednou tak zblula že teď nemožu jako třeba vodku tu tež nee :confounded:
4. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lener, když bylo pěkně tak jsem makala na zahradě. Honzovi rodiče se o ní 20let nestarali a tak podle toho vypadá. Místo trávy kopřivy, všude bordel...no hrůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maja, mě taky bolí v krku, nechápu když byli takový vedra :unamused:
4. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus Májo
jak je v Ostravě???
Tady leje a je tu 18C počasí na nic
aspoň,že Kačka si ještě doma dokáže hrát,ale na celý den to nevidím
vylítnu s ní i do toho deště
stejnak musíme jdeme na kontrolu
no mě taky občas bolí z krku to je právě z těch veder,že pijem studený :slight_smile:
4. čer 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je hic :slight_smile:
to příjde večer nebo zítra k nám myslím
4. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwco

tak to chápu v jakým asi byla ta zahrada
manžel má taky chalupu s velikánskou zahradou a pořád se tam jen seká tráva
a teď jak sprchlo tak to zase poroste
musíme to sekat kvůli klíšťákům zatím Kačka ještě neměla!!!
4. čer 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek