Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
adua
4. čer 2008
Dobré ráno. Jak se máte? Prší a prší... Fujky.
Barunka mi spinká, v noci měla horečku, teď taky a chvíli vydržela vzhůru, ale teď zase usnula. Pusinka moje. Je plačtivá a klepe se. Snad to bude dobrý.
lenerkaautor
4. čer 2008
takže se dneska jdete koupat???
a co Mařenka?my stále bojujeme s tím nočníkem asi se to nikdy nenaučí
už nezabírá ani prababička
chvilku tam sedí a už zdrhá
včera jsem jí koupila spoďárky hned je chtěla nasadit,ale prej čůrat nebude naštěstí se nevyčůrala,ale stejnak je to paličák
a co máte plenu ještě na noc?
a jak to,když máte tak pěkně,že nejste venku?já bych šla hned
lenerkaautor
4. čer 2008
ahoj Aduo

a nejsou to zoubky?
to počasí stojí fakt za prd
buď šílený vedra nebo zase déšť
mě vyhovuje tak 20-25C pod mrakem nebo občas sluníčko
chudák Barunka snad to budete mít dobrý
dala jsi jí něco na horečky?
adua
4. čer 2008
Lener, možné je všechno. Kamarádka tady odvedle mi skočila pro Nurofen. Tak uvidíme. Hlavně ať se z toho vyspí, pak jí asi vysprchuju nebo jí vezmu na chvíli ven, když bude lepší. Je tam lepší vzduch a chladnějc, takže se trošku ochladí.
lenerkaautor
4. čer 2008
je to zvláštní,že máme doma marody co?
Kačka taky s ničeho nic měla horečky skoro 40c a šup byla z toho angína
i když mě to nepřišlo
hned druhý den lítala po bytě jak splašená
hele my máme stejně staré děti
kdy se barunka narodila?
Kačenka 26.12.06 v Podolí
adua
4. čer 2008
Lener, kolikátého se Kačenka narodila? 😉
lenerkaautor
4. čer 2008
si bereme myšlenky 😃 😃 😃
adua
4. čer 2008
hihi, to jo. Barča je 17. prosince, takže jsme jí měli skoro pod stromečkem. 😉
lenerkaautor
4. čer 2008
já dala na ty horečky Panadol Baby jahůdkový sirup ten jí šmakuje
paralenový čípky jí nezabraly
lenerkaautor
4. čer 2008
ahoj Leni

tak co návštěva u miminka
a jak se mimčo jmenuje?
adua
4. čer 2008
Panadol dobrej, ale ten Nurofen jí zabral víc. tak jsem poprosila sousedku z vedlejšího domu, když jde ven, aby mi ho vzala. Jsem na to zvědavá. 🙂
Může to taky být přehřátím. Sice hodně pila včera a měla na sluníčku klobouk, ale takovýhle prcci se neuměj chránit. 😞
lenerkaautor
4. čer 2008
no včera už nebylo takový vedro
ale z přehřátí to mohlo být
no vidíš tak je Barča starší
ta to má taky koukám vše za sebou

nejdříve svátek pak narozky a pak vánoce
my to máme taky tak Kačka má svátek 25.11.
a jak jste došli k tak hezkýmu jménu 😉
maja26
4. čer 2008
koupat se nejdem,jdeme odpoledne ven
Mařenka už přes den nemá plínku jen když spí nebo jedeme někam daleko 😉
marie_m
4. čer 2008
cau zencky, pocasi na prd, ale aspon se trosku vycisti vzduch, pac to dusno je hrozny, sem z nej cela natekla 😞
adua
4. čer 2008
To jo, svátek, Mikuláš, narozeniny, Vánoce, Silvestr... Ale svátek bude slavit v létě na Markétu. Kmotra je Markéta, takže tak. To je někdy v létě. Jinak se Barunka jmenuje Barbora Anna Magdalena Brázová, chuděrka BAMBi. 😃
Proč to nemít v životě složitý co?

To bylo jediný jméno, na kterym jsme se shodli, že je nejlepší. :-N
adua
4. čer 2008
A jinak Kačenka se jmenovala naše psí holčička. Bohužel v dubnu umřela. 😢 Byla moc nemocná, ale bylo to moje nejmilovanější zlatíčko psí. x-)
lenerkaautor
4. čer 2008
čus maruško

no jo počasí na prd
ale vzdoušek boží až přestane pršet tak razíme ven na nákupy
adua
4. čer 2008
Ahojky Mari a Majo 🙂
Barča nějak nechápe co má s nočníkem dělat. Neumim jí to vysvětlit.
lenerkaautor
4. čer 2008
aduo no to je síla s tím jménem???
a to je vůbec možná mít takhle dlouhé jméno???
a jak se bude podepisovat ve škole?a co má v rodném listě?
my jsme kačku nenechali pokřtít a to mám mámu Polku a tam se to dětem provádí křtiny
lenerkaautor
4. čer 2008
anna se mi moc líbí Magdaléna taky,ale to už máme v rodině 3
kačenku jsme neměli ani jednu tak ji máme my
a co kdy plánujete druhé a jak se bude jmenovat?
my asi kluka Vojtu a holku Elišku Karolínu uvidíme
lenerkaautor
4. čer 2008
no my taky bojujeme s nočníkem jako maruška s Kubíkem 😉
no jo podle naší prababičky jsem začla pozdě a teď prej už to nepochopí
to víte když my byly malý tak už jsme neměli plenu v roce ani v noci
prej máme ty jednorázový pleny a nic nás nenutí je to učit
pořád se kvůli tomu rafem 😞

a Aduo co zoubky?kačenka si je jeden čas docela ráda čistila a od doby co zase dávám antibiotka tak se u čištění vzteká a má slzy jako hrachy
už jsi byla s Barčou u zubaře?nám řekli,že stačí ve 2letech
máme vylezlích 12zubů naše zubatka
adua
4. čer 2008
V rodném listě je jen Barbora. Křtěná je Anna Magdalena. Slavit to bude na kmotru Markétu, aby to kmotře nebylo líto. Je to v létě, tak aspoň nebude ošizená o oslavu, když ostatní má v zimě.
adua
4. čer 2008
Lenerko, já druhý neplánuju. Neplánovala jsem ani první. Nechtěla jsem děti, nejsem ten typ, co vydrží na mateřský. Musim mít kolem sebe pořád lidi, ne bejt doma sama s dítětem. Už mi hrabe a mam depky. Obdivuju všechny, co to zvládaj a chtěj další děti.

Barunka si ráda čistí zuby. Ale jen kartáčkem. Takže mi ho sama přinese a chce vyčistit. 🙂
byly jsme v roce na prohlídce a v létě jdem znova. Po půl roce se má chodit, jako u dospělých. Nám říkali, že máme jít v roce na kontrolu. Taky máme 12. Ještě osm a je to. 😃
marie_m
4. čer 2008
holky, nam cisteni zoubku jde a docela nas bavi, rano si kubese dycky ja nebo Honzik do koupelny a pocitve cistime, kubu to bavi, takze si vetsinou cisti sam, jen me udivuje, ze i kdyz ma kuba vsech 2O zubu, tak zubar rekl, ze si mame zavolat az v zari (to mu budou 2), abychom se kdyztak objednali..

aduo, teda, chudak Barca,ta nez se podepise 🙂 barborka se mi taky moc libi, ale mame i v prijmneni R a kdyby chudak holka rackovala, tak jsme se rozhodli pro andrejku,tam je sice taky R, ale jen jedno 🙂
u kluka se mi dost libi Oliver, kdyz sem to rekla Honzikovi, tak se hrozne smal a myslel si, ze si delam prdel 🙂
takze asi David
lenkazdenek
4. čer 2008
Ahoj holky,miminko se jmenuje Ludmilka,ale říkají ji Liduška 🙂 je taková maličkatá,ale krásná,ikdyž sestřenka měla hodně těžkej porod a díky těm blbcům na bulovce mohla o Lidunku přijít 😞 chudinka se narodila přidušená,protože ji pořád nechávaly a poak bylo na císaře pozdě ]-( ]-(
adua
4. čer 2008
Mari, Oliver je Pažout... 😃 Jako v Románu pro ženy. 😉
Barča se bude podepisovat jen jako BaRboRa BRázová. :-N Taky R jak když vyšije.
marie_m
4. čer 2008
ja vim, adu, ale oliver se mi libil jeste pred pazoutem, ale je fakt, ze by se k nasemu prijmeni aasi moc nehodil 🙂
teda, chudak Barca, modli se, aby nerackovala 😃 nebo te nebude mit rada 🙂
marie_m
4. čer 2008
Leni, tak to mi, bohuzel, pripomina muj porod 😞 hlavne, ze je kocka v poradku, Bulovka zavrit, zavrit!!!
adua
4. čer 2008
Leni, to je síla... Nesnášim Bulovku. Nemaj tam ani dětskou JIPku. Nikdy nevíš, cose může z bezproblémovýho porodu stát. A takhle.... ]-(
Že držim Lidunce a její mamince palce a ať už se maj jen dobře. Liduška byla moje milovaná babička. 🙂
adua
4. čer 2008
Tak bude řikat Bajboja Bjázová. 😃
Ne, myslim, že se to dá odbourat logopedií ne? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli