• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
:grinning: hihi, to vis, ze jde
4. čer 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nemam strach. :wink:
4. čer 2008 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejnak sou ty mena roztomily, kdyz je zvatlaj deti, kubes si zacal rikat kuky, kdyz zacal zvatlat a ted presel na kubika, takze kdyz se ho nekdo zepta, jak se menuje, tak rekne Kubika :grinning:
4. čer 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barča říká zatim něco jako Baua. :grinning:
4. čer 2008 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já na bulovce rodila taky a na porod si nemůžu stěžovat,šestinedělí bylo horší :pensive:
4. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, jak porody, ale ja mam na ne celkem spadeno od doby, co jsem tam byla nekolikrat na pohotovosti a tak... Hruza a des. :angry:
4. čer 2008 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adula,tak já tam jen rodila a párkrát jsem byla na urologii a vždycky super,mě tam opravdu hodně vadila ta poporodní péče,kdy my kojení ukázaly asi tak,že malý násilím narvaly bradavku do pusinky :astonished:
4. čer 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na chirurgii kvůli slepáku, pak kvůli nějakým úrazům sama se sebou a dycky hrůza, pak s Barčou kvůli kýle na ambulanci a odnesla to pokaždý nemocí. :angry:
4. čer 2008 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja porod ve finale taky celkem fajn, jen me proste nechali 4 dny na vyvolavackach, i kdyz meli vsechny indicie k tomu, aby mi uidelali cisare, takze sem po 4 dnech jemnejch bolesti zacala rodit a nakonec jsem stejne sla pod kudlu, protoze se kubik dusil na pupecniku, navic sem nedavno zjistila, ze tu jizvu po cisari mam prej blbje udelanou, takze druhy budu muset rodit taky cisarem a navic prej budu muset bejt hlidana, abych se neroztrhla, dobry ne?

jinak na bulovce je to patro od patra, kdyz sem lezela na novorozeneckym, tak sem myslela, ze tam vzteky nekoho zmlatim, fakt,pak sem se nastesti, z nedostatku mista, presunula na jiny patro, snad na gyndu bo ja nevim a tam uz to bylo fajn, je fakt, ze je to vsechno o lidech, ale na bulovce jich prave, podle me, moc dobrejch neni :(
4. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja lezela po porodu na JIpce a malyho mi ukazali skoro az za 20 hodin po porodu poprvy!! a na moji otazku, jak si ho mam prilozit mi nejaka mila pani rekla, ze to nema cas ukazovat kazdy mamine zvlast, bylo nas tam asi 5

adu a co se tyce pohotovosti, byla sem tam teda jen na gyn pohotovosti a to sou takovy mamrdi s prominutim, ze to svet nevidel, nikdy vice, doufam, jen ji mame proste tak blizko :(
4. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,já byla zas právě na gyndě z nedostatku místa a přišlo my že tím jsem pro ně přestala existovat,5x jsem prosila aby my ukázaly jak kojit ,pak jsem si došla dolů na novorozence a tohle byl výsledek,šup prso do pusy :confounded: :confounded:
Já se jen divím,proč ji taky neudělaly toho císaře,když se malá dusila :confused:
4. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ja mam ty patra popleteny, proste bud novorozenecky a nebo sestinedeli (podle me teda obe) tam stoji za hovno, kdyz mi kubika dali, tak sem jezdila na kazdy kojeni na novorozenceky a tam byla jedna moc hodna holcinka a ta mi s kazdym kojenim pomahala, nebejt j, tak se nerozkojim nikdy

protoze sou to zm*di, fakt, mne ho udelali taky az na posledni chvili, kdyz uz se uplne ztraceli ozvy kubika, co si pamatuju, tak najednou kolem me litalo aspon 5 doktoru a 5 sester, to to najednou slo
4. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško,nejhorší je,že malá prej byla chudinka celá fialová :frowning2: :frowning2: podle mě budou muset navíc cvičit vojtovku a to holkám vůbec nepřeju,cvičíme ji totiž taky
4. čer 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kauza Bulovka - výsledek je: ZAVŘÍT. :sweat_smile:
4. čer 2008 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste se koukám rozkecaly :grinning:
já už kačku uspala tak snad bude spát 2hodinky

já se modlila,aby jsem nerodila na Bulovce
to jsem říkala,že když to nestihnem do Podolí tak to snad raději doma nebo v Brandejse
na Bulovku nikdy
já jsem se tam narodila jenže před 28lety a to všude stálo za hov..
jsem ráda,že si můžeme vybírat
i když,když se nestihne včas registrace a budou mít stop stav tak budeme mít v Podolí smůlu
fakt dobrý systém co?
4. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni no vidíš jak se lidi vracej k těm starým jménlm
kámoška má dvě dcery jednu Lídi a druhou Ladu
ale já bych asi takový jména nechtěla
přejeme Lidušce zdravý hlavně aby chudák necvičila
i když ta Vojtovka je šílená fakt ,když se cvičí zabírá

a jak je na tom Klaudinka?už se přetáčí nebo ti ještě stávkuje
a co cvičení mučení????
4. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě k tomu mluvení šišlání a tak
tak Kačenka říká pěkně R
ale když se jí zeptám jak se jmunuješ tak řekne ťáta místo Káťa jde jí blbě K
no Kačenka si taky užije má Kateřina Lenerová taky 2 R hlavně pro děti ve školce
Barunka je pěkný jméno ale tudle volal chlapeček na barunku:Balunko počkej tak jsem toto jméno zavrhla pro druhé
4. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,furt stávkuje ,přetočí se krásně na bok,nožku nastrčí do strany a nic :frowning2: ale před týdnem se zas párkrát obrátila,fakt nevím,navíc zítra jdem na neurologii :frowning2: bojim,bojim :astonished:
4. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj drahoušek říká naší Barunce - Bajunelka. :grinning:
Jinak já rodila u Apolináře a největší spokojenost. :wink:
4. čer 2008 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aduo

to se divím,že jsi nechtěla děti
já vždycky chtěla do 25let 2
a první se mi narodilo po 26
jedno dí zabrat 2to bude síla,ale jedináčka manžel nechce a já už taky né
takže se chystáš malou dát do školky a pádit do práce?
třeba si uděláš ten svatební salon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a na tý fotečce s barčou vám to tak sluší
fakt mamina s dcerou třeba přijde i druhý a budeš ráda co????

to jak jsem poznala Marušku to je rodinný typ
krásně se chová ke Kubíkovi i k našim dětem obdivuju
4. čer 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, uvidíš, že to bude dobrý. chce to čas a trpělivost. Mně to druhý dost chybí, takže vim, že bych byla asi hrozná matka. :frowning2:
4. čer 2008 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, spravne, BULOVKU ZBORIT! a udelat tam detsky koupaliste :slight_smile:

leni, tak s tou vojtovkou to je mi lito, my nastesti ne, jsme uplne zdravy, teda az na to, ze ´mame takrka nulovou imunitu a uz pres rok bereme leky na astma a alergii, ale to se vsechno jeste zĺepsi, prej

lenerko, presne, ty se muzes registrovat kde chces, jenomze ve finale te poslou stejne na bulovku :grinning:
4. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se vždycky bála, že nedam dítěti všechnu lásku a bude citově strádat. Neni to tak, ale na druhý se fakt necítím. Možná mi jednou zase rupne v bedně a řeknu: Tak jo. Jako tenkrát. Povedlo se to napoprvé a stylem - tak co? tak jo. A bylo...

Barunka půjde do školky v těch třech letech, no uvidíme. V práci mě zpátky nevezmou, tak se uvidí co bude za ten rok a půl.
4. čer 2008 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte, že můžu srážet horečku studenou sprchou, když má to dítě zimnici? To mi radili a pohotovosti, když měla horečku minule... ALe mně to přijde jako blbost. :confused:
4. čer 2008 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to si jako mluvila o mne, jako o rodinnym typu? :slight_smile:) hehe, tak to je dobry, pac si to asi myslis jedina, je pravda, ze honzik a kubik je moje uplne nejvic vsechno, ale nechci se vzdat prace, sportu, kamaradu, takze mame casto hlidani, jezdime na vikendiky bez kubika...a tuhle mi tchyne rekla, ze ona i jeji dcera (moje svagrova - ma stejne stary dite) jsou proste vychovavany jinak, od deti si pry tchyne nikdy neodbehla a asi chtela, abych se cejtila blbje, ale to ja teda ne :grinning:
takze abych to shrnula, nemyslim, ze bych byla prototyp rodinnyho typu, asi spis naopak :grinning:
4. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano Bulovku zbourat
snad budu rodit zase v Podolí

Maruško dobrý nápad s tím koupalištěm
na Bulovku mám jen blbý vzpomínky vždycky mi tam umřeli milované osoby blbě se tam o ně staraj
já tam byla ve 20na odebrání mandle a naštěstí vše ok nezabili mě tam :angry:
4. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, adu, musis, nebo ji udelej ledove zabal, normalne namoc velkej rucnik do mokry vody, hod Barusku do nej a prehod pres ni jeste suchej rucnik, to by melo pomoct...
a s tou sprchou mi to rikali taky na pohotovosti..

pred chvili mi kuba usnul, to je vam takovej klid, kraasaa :slight_smile:
4. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni

neboj Klaudinka stávkuje,ale bude dobrá uvidíš
Kámošky dcera co jí bude v září 2roky má 7,5kg je maličká taková chudinka hubená,ale okatá princeznička
taky cvičila a teď už je ok chodí sedí běhá a to nedělá tak dlouho
takže buď v klidu malá vše dožene
až pak na to přijde tak se už nezastaví
a ty taky né viď Maruško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ta pořád lítá za Kubíkem
4. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale když má zimnici... :confused:
4. čer 2008 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to udělam, hned jak se vzbudí. Díky holky. Jdu trošku uklidit, ať mam doma hezky. :grinning:
4. čer 2008 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek