Sejděme se
lenerka
10. bře 2008

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
marie_m
4. čer 2008
tak si zavolej na pohotovost, tam ti asi poradi nejlip
marie_m
4. čer 2008
hm, litam 😞 jak blbec
adua
4. čer 2008
Maruško, tam mi právě nikdy neporadili. Asi zavolam svojí doktorce, po obědě.
lenerkaautor
4. čer 2008
to je boží co když dětičky spí
pohodička klídek

jo maruško to jsem mluvila o tobě 😉
my prostě přišlo na tom srazíku,že jsi super máma
no to je jasný je blbost se vzdávat koníčků sportů a jsem pro děti dávat hlídat i příbuzným ať si je taky užijou
bohužel Kačenka je 100%závislačka takže já jsem v prd..
a ještě ani jednou nespala beze mě
ale budu jí muset šoupnout k prababičce ta na ní platí
až bude zdravá Kačenka pomaže
marie_m
4. čer 2008
no, nebo tak, ja taky nejdriv volam dycky nasi mudre
lenerkaautor
4. čer 2008
jo jo Aduo zavolej Baruščiný DR
snad poradí ta naše je úplně mimo
ale dala mi nějakou brožuru jak postupovat přu horečkách a jak dělat zábali
marie_m
4. čer 2008
luci, my jsme prave s timhle zacali uz odmala, vis?..takze kubes je zbyklej bejt u nasich, nejdyl jsem nez nej byla 4 noci, ale to uz mi bylo fakt smutno

takhle presne to ma svagrovka, ta bez nej jeste taky nebyla a on je na ni moc zavislej, takze kdyz jsou u nas nebo my u nich a svagrovka jde jen na WC, tak malej rve, to uz je taky moc, ale ono ji to pry tak vyhovuje...coz nechapu..
lenerkaautor
4. čer 2008
třeba si vás pozve k sobě do ordinace
proč mi to připomíná minulý týden s Kačkou to bylo to samé
byla v pohodě a najednou horečky přes 39 a šup angína antibiotika
tak budeme držet palečky Barunce ať nemá to samé jako Kačenka
ale určitě bych k DR.zašla
adua
4. čer 2008
Barča byla od malička zvyklá usínat u kojení, jelikož měla velkou kýlu, tak to ani jinak bez pláče nešlo. To jsme odbourali, ale pořád spí s námi v postelio, to už sice taky odbouráváme, ale nedá se to hned. Myslím, že za ten rok a půl zvládne usnout sama v cizí posteli, jako ve školce. 😉
adua
4. čer 2008
Uvidim, jak na tom bude odpoledne. Nemohla jsem jí ráno ani pořádně přebalit, jak plakala. Takže nějaký venčení asi dneska nebude. Od rána fňuká a pláče. A to už se jí ta kýla celkem zlepšila. Nechci jít na operaci. 😞
Jestli jí to nepřejde, tak jí zítra vezmu k doktorce.
lenerkaautor
4. čer 2008
no do naší postele jsem se zařekla,že nevleze a vlezla potvůrka :-p
na chatě 2x to se vzbudila byla v jiným prostředí tak se asi bála řvala tak jsem si jí vzalal do postele
a u nás doma asi 3x ,když jí bylo fakt zle
no jo u nás taky usínala u kojení
to jsem naštěstí odbourala v roce
teď usíná sama,ale bohužel nemá ještě svůj pokojík 😢

Maruška Kačenka je taky závislačka,ale jenom,když jsem s ní doma v jiným prostředí je zlatá a mámu nepotřebuje
mě to teda nevyhovuje,že se mnou leze i na WC
už jsem jí tam dala i nočník a vždycky jí slíkám,aby taky udělala čůrání jako máma a ona prd!!!!
marie_m
4. čer 2008
adu, tak drzim palce, at je Barca brzo fit!!!
marie_m
4. čer 2008
luci, to sem zkousela taky, mam pripravenej na hajzlu nocnik, takze kdyz du ja, jde kubes se mnou, ale nocnik veme do ruky a utika pryc
adua
4. čer 2008
Barča usíná u nás v posteli, obvykle skoro sama, pak jí přesunu do její, a někdy vydrží i celou noc. Ale jsme v garsonce, takže taky svůj pokoj nemá.
lenerkaautor
4. čer 2008
no jestli to tak bude pokračovat s tím nočníkem tak asi na vždy zůstaneme s plínou
a nevezmou mi jí do školky a nebudu mít čas na druhého prcka ach jo
snad v létě na chatě to pochopí
nebo jí dám na převýchovu ke švagrový
malý je 18měs a je skoro bez plen
no jo začla od 8měsíce jí posazovat na nočník tak to má v tý hlavičce zafixovaný kačenku jsem dávala až od roka a né moc pravidelně takže zase chyba na mojí straně
adua
4. čer 2008
Hihi, to je jak u nás. Barča vezme nočník a chodí s nim všude po bytě, ale sednout si na něj.. to ne.
lenerkaautor
4. čer 2008
my máme 2+KK
už se těším na to 4+KK snad to vyjde ještě nemáme podepsanou ani smlouvu ach jo

no jo Kubík to bude sportovec
bude reprezentovat naší republiku na olympiádě
lenerkaautor
4. čer 2008
dneska si ta naše expertka vzala nočník a dala do něho zvířátka
prej zvířátka dělají e éééééééééééé
ale ona za boha né
a pak si ho ještě dala na hlavu a strašná prdel
ale aspon,že se vyčůrala do nočníku ráno na ranní moč pro Dr.hodná holka a jakou měla radost ,že se vyčůrala

prostě děti paličáci po kom to asi mají co??????????? 😃 :-p
marie_m
4. čer 2008
luci jako desetibojar, jo? 😃
marie_m
4. čer 2008
a kdy to bude luci stat a kdy se mate stehovat?

my nedame ani tu ranni moc, pac kdyz on vstava v ty 4, tak ja nez k nemu vstanu, tak uz stoji v postylce, krasne vyschrupkanej, usmevavej a vycuranej 😃
lenerkaautor
4. čer 2008
jo desetibojař 😃 😃 😃

mělo by to být postavený jaro léto 2009
ale ještě nekopli do hlíny paka
nemají stavební povolení je to v řízení
bude to stát na poli v Čakovicích budu to mít za váma kousek
marie_m
4. čer 2008
tak hlavne, at uz zacnou, co?...nemohla sem se taky dockat, az pujdeme do vetsiho, sli jsme z 2kk do 3+1, ale zacinam mit pocit, ze bychom klidne zkousli i vetsi 😃
adua
4. čer 2008
Holky, buďte skromný. My máme garsonku a když bude nejhůř, ještě se dá využít balkon, spát tam v létě určitě půjde. 😃
lenerkaautor
4. čer 2008
no jak vstala zakňourala,že je vzhůru
vytáhla jsem jí z postele a šup na nočník
ještě rozespalá,ale vyčůrala se šikula
ale pak to málem vylila
a já to taky vylila to víš já jsem ráno jako blbec
před kačenkou jsem byla schopná spát i do 9 30h i do 10h pohodička klídek
ted už to asi nehrozí možná v důchodu????
lenerkaautor
4. čer 2008
aduo
to je vaše ta garsonka?
no jo člověk je chamtivej
ale když budou časem ty 2děti tak je to malý 2+kk budu brečet až budeme Proseckej byt opouštět
byl to náš společnej první byt novej a drahej
marie_m
4. čer 2008
ja taky ziju spis v noci, sem schopna jit spat az ve 2-3 a rano si pekne prichrupkat, ted to u nas vypada tak, ze ja proste neumim usnout drive nez v 11-12 a ve 4 mam budicek, kdy tohle skonci? 🙂

adu a planujete jmit do vetsiho?
adua
4. čer 2008
Ne, je to byt magistrátu Prahy. 😉

No stačí nám zatim tohle, ale časem bychom rádi ještě jednu místnost. Mně to stačí. 😉
marie_m
4. čer 2008
to nemate s manzou zadny soukromi, ne? ]-( 😃
iwca
4. čer 2008
jééé vy jste se ale rozkecali vás nestíhám dočítat. Hlavně holky ať se vám dětičky uzdravěj!! S tou bulovkou se připojuju taky nemám dobrý zkušenosti. Byla jsem tam na operaci s kýlou a stačilo mi to, ale to už je taky pár let. Rodila jsem v Neratovicích v Almedě sice tam taky nemaj dětskou jipku, ale naštěstí bylo všechno v poho. Sestřičky ochotný no prostě příští porod bude určo tam 🙂 .

Lenerko, tak to to budeme mít od sebe kousíček. Vím kde to tam stavěj-teda spíš kde to maj stavět. Taky jsem přemýšla že tam byt koupíme, ale to jenom když mě přepadne zlost na Honzovi rodiče :-S
adua
4. čer 2008
Mari, nemáme soukromí, ani manželskej život. :-S

Začni psát odpověď...

Odešli