• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

31. srpna 2016 
bydlíme s Honzovo rodičema a s jeho starším bráchou. Oni bydlí dole a my nahoře. Než se Ela narodila nechali jsme si nahoře udělat koupelnu se záchodem a kuchyň takže jsem moc ráda že to máme zvlášť jinak bych se už tutově musela zbláznit :slight_smile: Kuchyň máme spojenou s obývákem kde i spíme a Ela má svůj pokoj hned vedle, ještě tu budem dělat rekonstrukci půdy aby jsme měli ložnici zvlášť, ale stejně to tu nebude moc velký ty místnosti jsou hrozně malý, ale zase je to skoro zadarmo.
4. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adua
aha takže úřednice
já dělala na poště za přepážkou taky žůžo bordel na poště
4. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak ja fotbal miluju, hrozne, vic, nez manzel, takze se nemuzu dockat, ja sem vubec sportovni fanatik, takze se tesim a hlavne na ty kraaasny chlapaky, i kdyz nejhezciho mam samozrejme doma, ze? :sunglasses: :grinning:
4. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak to mate v pohodce, jestli mate i svuj vchod a nikdo (tchyne) vam tam neleze, nebo ne?
4. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, dělaqla jsem sekretářku zástupce starosty přes byty. Po dvou letech jsem se jim na to vykašlala, protože mě nas... Byl to můj učitel ze základky, tykali jsme si a přesto mi tu žádost zamítnul.
Pak jsem dělala v jejich novinách redaktorku, sekretářku, fotografku, fakturantku, korektorku, inzerentní poradkyni, grafičku a další... v jednom a pak byla ta nová radnice.
Nesnášim úředníky. Vim jak to tam chodí a ženský jsou tam zlý a zákeřný. Já si v redakci dělala svojí práci za pět lidí a byla jsem spokojenější než jako sekretářka bez pořádný práce s nudou v kanclu. :grinning:
4. čer 2008 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwčo takže rodinný domeček
no vidíš Jirka už nemá rodiče takže tchýňovou ani tchána nemám škoda
ale bydlet bych s nima asi nechtěla
bydleli jsme asi 2roky u mí babičky a dědy
a málej jsme se rozešli s Jirkou
mě to vyhovovalo byla jsem tam zvyklá,ale když děda nařizoval,že Jirka musí být do 22h doma což málem nerozdejchal
teď už jsme sami a je to v pohodě
4. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, musim rict, ze nesnasim urady a urednice, pac si dycky prijdu, ze mluvim s uplnym blbcem!
4. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě svůj vchod nemáme. Takže když chceme jít na procházku hned vyběhne a začne vyprávět jak se nudí, jak je pořád sama...kdyby aspoň řikala něco optimistickýho, ale to ne.
4. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no maruško ty budeš koukat na fotbálek?
mě víc baví hokej
ale je fakt,že některý mužský jsou tam pěkný
no jasně doma máme prince na bílých koních co
a přesně tak si to myslej oni... Že jsi ty úplnej blbec. :angry:
4. čer 2008 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak deda je dobrej :grinning: ja mam nase moc rada, ale taky si nemyslim, ze to muze fungovat, tolik generaci pod jednou strechou
autor
děda byl dobrej
28.5.08 měl roční výročí smrti chudáček
4. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho jste s manželama? Já jen že je ještě berete za ty nejlepší prince. To jápo těch deseti letech nějak neumim říct. :sweat_smile:
4. čer 2008 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, 28.5.? To jsem slavila třicetiny...
4. čer 2008 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak ji necim zamestnat, to nejde?...treba ji najdi nejaky klub pro seniory, treba se tam babca vyradi a bude klid?

adu, mne je uplne jasny, ze si tohle myslej, taky se podle toho chovaj, ale ja se nedam, takze se vetsinou hadam :slight_smile:

luci, ja mam rada i hokej, koukala sem na MS, ted koukam na tenis na French open :slight_smile: sem fakt maniak, honzik uz si ze me dela prdel :grinning:, prej jestli nechci domu koupit nejaky lahvace k tomu fotbalku :grinning:
4. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iwco

no jo tchýňová se nudí,protože v životě nic nedělala
a ona jako nemohla nebo se jí prostě nechtělo?
moje polská babička taky v životě nemakala měla 4dcery starala se o domácnost
4. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, tak to je hustý s tim chozenim v 22h domů :grinning: . Já jsem sama řikala že i kdyby to byli moji rodiče tak to úplně klapat nebude. Jsem si všimla že když jsem odešla bydlet k Honzovi tak si s našima rozumim mnohem víc a tak by to bylo i s Honzovejma rodičema.
4. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak to je mi lito, s tom dedou

adu, jsme spolu ted v cervenci 5 let a ja se citim, jako na zacatku, kdy sem byla takova zamilovana, jen si ho ted jeste vic vazim, miluju ho a vim, ze se na nej muzu spolehnout a ze je ten pravej, vim, ze je to uplne debilni klise, ale vim to, uz kdyz jsem si jo jela sbalit na prvni rande, tak sem proste vedela, ze je to ON...:grinning:
4. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, to je hezký jak jsi to napsala.
4. čer 2008 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem řikala že kdyby se aspoň starala o domácnost, ale ona tam jenom sedí a pije kafíčko. Ona asi nemusela její manžel je právník takže asi měli peněz dost-nevim. O klubu seniorů už jsem taky přemejšlela máme hu tu kousek a moje babča tam taky chodí, ale Honza mi řek že by tam šla párkrát a přestalo by jí to bavit a já jí to fakt mezi řečí navrhovat nechci to bych si přišla dost divně :unamused: . Jsem se už docela smířila s tim že nic dělat nebude strašího člověka už nepředělám i když mě to kvůli ní mrzí protože z toho života teď nic nemá.
4. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, je to proste tak :grinning: vam to neklape, ze ses ptala?
4. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem s manželem 2roky vdaná
a v prosinci budeme spolu co se známe 9let a je to v pohodě

holky musím končit kačí je vzhůru
díky za pokecpááááááááááá
4. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, tak ale za zkousku nic nedas, normalne ji tam nekdy posli, trebas ji proste jenom chybi pokec se stejnejma baba :slight_smile:
4. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s Honzou 3roky :grinning: a jak píše Maruška vážim si ho víc.
4. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, paa, kuba jeste spi, uz 2 hodky, to je klidecek :grinning:
4. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari, tak napůl. Je to flegmatik a odcizili jsme se. :unamused:
4. čer 2008 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwco, ten Honza je popularni meno, co? :slight_smile:
4. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, měj se pěkně. :slight_smile:
4. čer 2008 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka spí už 4 a půl hodiny, občas se vzbudí, napije se a zase usne. Asi jí fakt neni dobře.
4. čer 2008 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už se to zvíře taky budí. Chtěla jsem s ní jít ven a zase začalo pršet. Tak budem doma :frowning2: . Zatim se mějte ještě se tu ukážu papa
4. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek